Interieurfilter

Productnummer: 1412003 Fabrikantcode: FAA-KI06 EAN: 8033001411829

€  6,47

Incl. BTW

Bekijk productspecificaties

Op voorraad
Bestellen
veilig betalen
  • 30 dagen gratis ruilen
  • Tevreden of geld terug
  • Klanten geven ons een 8.5/10
  • Snelle levering
  • Snelle levering
  • 30 dagen gratis ruilen
  • Klanten geven ons een 8.5/10
  • Tevreden of geld terug
  • Beste prijs garantie

Klantenservice: telefonisch offline

Stel je vraag aan onze productspecialisten.

Vraag en antwoord

Selecteer uw vrachtwagen om onderdelen met pasgarantie te tonen.

Meer weten?
  • Specificaties
  • Toepasbaarheid
  • Origineel nummers
  • Fabrikant
  • Levertijd
  • Omschrijving

    Specificaties
    Lengte (mm)261
    Hoogte (mm)38
    Breedte (mm)193
    TypeStoffilter
    Garantie2 jaar

    Liever laten monteren?

    montagekaart

    WinParts verwijst graag u als klant, aan één van onze montage partners door.

    Vind een montagepartner »

    Vergelijkbare producten van andere Fabrikanten

    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    1A FIRST AUTOMOTIVE C30345
    AMC FILTER HC-8203
    ASHIKA 21-KI-K06
    ASHUKI I016-15I
    ASHUKI I016-15
    BLUE PRINT ADG02501
    BREMSI FC0990
    BSG BSG 40-145-026
    CHAMPION CCF0106
    COMLINE EKF227
    CORTECO 80000158
    CoopersFiaam PC8141
    DELPHI TSP0325223
    DENCKERMANN M110070
    DENCKERMANN M110070A
    DENSO DCF410P
    DJ PARTS FC1034
    FEBI 24440
    FI.BA CF-125
    FIL FILTER HC 7152
    FILTRON K 1140
    FISPA 704
    FISPA 204
    FRAM CF9756
    FRIGAIR 1333.5312
    HENGST FILTER E2907LI
    HERTH+BUSS JAKOPARTS J1340500
    HOFFER 17022K
    HOFFER 17022F
    JAPKO 21K06
    JC PREMIUM B40500PR
    KAVO PARTS HC-8203
    KLAXCAR FRANCE FC171z
    KNECHT LA 347
    KRAFT AUTOMOTIVE 1734600
    LUCAS FILTERS LFCP230
    MAGNETI MARELLI 350203062320
    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    MAHLE LA 347
    MALÒ 1530911
    MANN CU 2647
    MASTER-SPORT 2647-IF-PCS-MS
    MAXGEAR 26-1613
    MAXGEAR 26-0550
    MEAT & DORIA 17022K
    MEAT & DORIA 17022F
    MECAFILTER ELR7181
    MEYLE 37-12 319 0002
    MFILTER K 9083
    MISFAT HB240
    MOTAQUIP VCF214
    MULLER FILTER FC345
    NIPPARTS J1340500
    NPS K135A05
    OPEN PARTS CAF2027.01
    Omnicraft 2144698
    PURFLUX AH230
    SCT Germany SA 1258
    SIDAT 204
    SIDAT 704
    SIVENTO G640
    SIVENTO P640
    STELLOX 71-10354-SX
    TECNOCAR E429
    VALEO 698888
    VEMO V52-30-0003
    WILMINK GROUP WG1793525
    WILMINK GROUP WG1233445
    WILMINK GROUP WG1774656
    WILMINK GROUP WG1215355
    WILMINK GROUP WG1746891
    WILMINK GROUP WG1735562
    WILMINK GROUP WG1371701
    WILMINK GROUP WG1233314
    WIX FILTERS WP9170
  • Toepasbaarheid

    HYUNDAI
    HIGHWAY VAN
    HIGHWAY VAN | 2000.03-2004.03 - 2.0 16V - 1997ccm, 136pk, 100KW - G4JP
    HIGHWAY VAN | 2000.03-2004.03 - 2.7 V6 24V - 2656ccm, 173pk, 127KW - G6BA
    SANTA FÉ I
    SANTA FÉ I (SM) | 2001.08-2006.03 - 2.0 - 1997ccm, 135pk, 99KW - G4JP
    SANTA FÉ I (SM) | 2001.08-2006.03 - 2.0 CRDi - 1991ccm, 113pk, 83KW - D4EA
    SANTA FÉ I (SM) | 2001.04-2006.03 - 2.0 CRDi 4x4 - 1991ccm, 113pk, 83KW - D4EA
    SANTA FÉ I (SM) | 2001.02-2006.03 - 2.4 16V - 2351ccm, 146pk, 107KW - G4JS
    SANTA FÉ I (SM) | 2001.02-2006.03 - 2.4 16V - 2351ccm, 136pk, 100KW - G4JS
    SANTA FÉ I (SM) | 2001.02-2006.03 - 2.4 16V 4x4 - 2351ccm, 146pk, 107KW - G4JS
    SANTA FÉ I (SM) | 2001.02-2006.03 - 2.4 16V 4x4 - 2351ccm, 136pk, 100KW - G4JS
    SANTA FÉ I (SM) | 2001.02-2006.03 - 2.7 V6 4x4 - 2656ccm, 173pk, 127KW - G6BA
    SONATA II
    SONATA II (Y-2) | 1988.09-1993.10 - 1.8 i - 1796ccm, 95pk, 70KW - G4CM
    SONATA II (Y-2) | 1988.09-1991.08 - 2.0 i - 1997ccm, 101pk, 74KW - G4CP
    SONATA II (Y-2) | 1991.01-1993.10 - 2.0 i - 1997ccm, 109pk, 80KW - G4CP
    SONATA II (Y-2) | 1991.01-1993.10 - 2.0 i 16V - 1997ccm, 130pk, 96KW - G4CP-D
    SONATA II (Y-2) | 1988.09-1991.08 - 2.4 i - 2351ccm, 113pk, 83KW - G4CS
    SONATA II (Y-2) | 1991.01-1993.10 - 3.0 i V6 - 2972ccm, 145pk, 107KW - G6AT
    SONATA III
    SONATA III (Y-3) | 1993.05-1998.06 - 1.8 i - 1796ccm, 98pk, 72KW - G4CM
    SONATA III (Y-3) | 1994.06-1996.08 - 2.0 i - 1997ccm, 105pk, 77KW - G4CP
    SONATA III (Y-3) | 1996.08-1998.06 - 2.0 i - 1997ccm, 95pk, 70KW - G4EP
    SONATA III (Y-3) | 1993.05-1998.06 - 2.0 i 16V - 1997ccm, 139pk, 102KW - G4CP-D
    SONATA III (Y-3) | 1996.06-1998.06 - 2.0 i 16V - 1997ccm, 125pk, 92KW - G4CP-DM
    SONATA III (Y-3) | 1993.05-1998.06 - 3.0 i V6 - 2972ccm, 146pk, 107KW - G6AT
    SONATA IV
    SONATA IV (EF) | 1998.06-2001.10 - 2.0 16V - 1997ccm, 136pk, 100KW - G4JP
    SONATA IV (EF) | 2001.10-2004.11 - 2.0 16V - 1997ccm, 131pk, 96KW - G4JP
    SONATA IV (EF) | 1998.03-2001.10 - 2.4 16V - 2351ccm, 143pk, 105KW - G4BS
    SONATA IV (EF) | 1998.06-2001.10 - 2.5 V6 24V - 2493ccm, 160pk, 118KW - G6BV
    SONATA IV (EF) | 2001.10-2004.11 - 2.7 V6 - 2656ccm, 173pk, 127KW - G6BA
    SONATA IV (EF) | 2002.11-2004.11 - 2.7 V6 - 2656ccm, 175pk, 129KW - G6BA
    TRAJET
    TRAJET (FO) | 2000.03-2008.07 - 2.0 - 1997ccm, 136pk, 100KW - G4JP
    TRAJET (FO) | 2001.03-2003.10 - 2.0 - 1997ccm, 140pk, 103KW - G4CP-D
    TRAJET (FO) | 2004.01-2008.07 - 2.0 - 1975ccm, 140pk, 103KW - G4GC
    TRAJET (FO) | 2001.04-2008.07 - 2.0 CRDi - 1991ccm, 113pk, 83KW - D4EA
    TRAJET (FO) | 2005.08-2008.07 - 2.0 CRDi - 1991ccm, 125pk, 92KW - D4EA
    TRAJET (FO) | 2000.09-2008.07 - 2.7 V6 - 2656ccm, 173pk, 127KW - G6BA
    XG
    XG (XG) | 1998.12-2005.12 - 250 - 2493ccm, 163pk, 120KW - G6BV
    XG (XG) | 1998.12-2005.12 - 30 - 2972ccm, 188pk, 138KW - G6CT
    XG (XG) | 2002.10-2005.12 - 350 - 3497ccm, 197pk, 145KW - G6CU
    KIA
    MAGENTIS I
    MAGENTIS I (GD, MS) | 2001.05-2005.09 - 2.0 - 1997ccm, 136pk, 100KW - G4JP
    MAGENTIS I (GD, MS) | 2001.05-2005.09 - 2.5 V6 - 2493ccm, 169pk, 124KW - G6BV
    SORENTO I
    SORENTO I (JC) | 2002.08-2009.06 - 2.4 - 2351ccm, 139pk, 102KW - G4JS
    SORENTO I (JC) | 2002.08-2011.03 - 2.5 CRDi - 2497ccm, 140pk, 103KW - D4CB
    SORENTO I (JC) | 2002.08-2011.12 - 3.5 V6 4WD - 3497ccm, 194pk, 143KW - G6CU
  • Origineel nummers

    976193E010KIA
    97619-3E000KIA
    97619-3C100KIA
    97619-3C000KIA
    97619-38100KIA
    LOC410HYUNDAI
    976193E000HYUNDAI
    9761938000HYUNDAI
    97619-38100HYUNDAI
    967193D000HYUNDAI
  • Fabrikant

    Japanparts

    Japanparts is grootleverancier van eigenlijk elk deeltje dat je in een auto kan vinden. Het bedrijf met Italiaanse oorsprong is een van de grootste leveranciers van onderdelen en componenten van auto’s met Aziatische of Amerikaanse afkomst. 
    Ze zijn, zoals de naam verraadt, vooral gespecialiseerd in Japanse automerken, daarnaast ook voor grote Koreaanse, en enkele Amerikaanse merken. Sinds 1992 werken zij met ervaren werknemers naar het beste resultaat.
    De jaarlijkse omzet bedraagt hedendaags rond de 30 miljoen. Van die omzet wordt ongeveer 55% gegenereerd uit de binnenlandse markt en 45% wordt uitgevoerd naar landen binnen Europa. Het distributienetwerk van dit merk is erg groot. In Italië alleen al heeft het 50 vestigingen en daarnaast zijn er nog meer dan 400 in de rest van Europa.

    Schokdempers
    Remblokken
    Draagarmen
    Luchtfilters

  • Levertijd

    Op werkdagen voor 18:00 uur besteld is overmorgen in huis

Bestellen
veilig betalen
,
We gebruiken cookies voor de beste gebruikerservaring. Lees meer..
OK