Interieurfilter

Productnummer: 1412002 Fabrikantcode: FAA-KI05 EAN: 8033001411812

€  9,94

Incl. BTW

Bekijk productspecificaties

Op voorraad
Bestellen
veilig betalen
  • 30 dagen gratis ruilen
  • Tevreden of geld terug
  • Klanten geven ons een 8.5/10
  • Snelle levering
  • Snelle levering
  • 30 dagen gratis ruilen
  • Klanten geven ons een 8.5/10
  • Tevreden of geld terug
  • Beste prijs garantie

Klantenservice: telefonisch offline

Stel je vraag aan onze productspecialisten.

Vraag en antwoord

Selecteer uw vrachtwagen om onderdelen met pasgarantie te tonen.

Meer weten?
  • Specificaties
  • Toepasbaarheid
  • Origineel nummers
  • Fabrikant
  • Levertijd
  • Omschrijving

    Specificaties
    Lengte (mm)258,5
    Hoogte (mm)20
    Breedte (mm)109
    TypeStoffilter
    Vereist aantal stuks2
    Garantie2 jaar

    Liever laten monteren?

    montagekaart

    WinParts verwijst graag u als klant, aan één van onze montage partners door.

    Vind een montagepartner »

    Vergelijkbare producten van andere Fabrikanten

    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    1A FIRST AUTOMOTIVE C30372-2
    AMC FILTER KC-6109
    ASHIKA 21-KI-K05
    CHAMPION CCF0126
    COMLINE EKF355-2
    CORTECO 80000797
    CORTECO 80000548
    DELPHI TSP0325203
    DENCKERMANN M110571
    DENSO DCF279P
    FILTRON K 1203-2x
    FISPA 217-2
    FISPA FA.1009
    FRIGAIR 1333.5236
    HERTH+BUSS JAKOPARTS J1340304
    HOFFER 17035F-X2
    JAPKO 21K05
    KAVO PARTS KC-6109
    KLAXCAR FRANCE FC296z
    KNECHT LA 365/S
    MAHLE LA 365/S
    MALÒ 1531251
    MANN CU 26 000-2
    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    MASTER-SPORT 26000-2-IF-SET-MS
    MAXGEAR 26-1358
    MDR MCF-3I05
    MEAT & DORIA 17035F-X2
    MEYLE 28-12 319 0008/S
    MOTAQUIP VCF404
    MULLER FILTER FC372x2
    NPS K135A08
    OPEN PARTS CAF2214.02
    SIDAT 217-2
    SIDAT FA.1009
    SIVENTO G677
    SIVENTO P714
    SIVENTO P677
    VALEO 715522
    VEMO V53-30-5001
    WILMINK GROUP WG1215372
    WILMINK GROUP WG1233516
    WILMINK GROUP WG1233693
    WILMINK GROUP WG1746902
    WILMINK GROUP WG1793620
    WILMINK GROUP WG1774633
    WIX FILTERS WP9268
  • Toepasbaarheid

    KIA
    CARENS II MPV
    CARENS II MPV (FJ) | 2002.07-heden - 1.6 - 1594ccm, 105pk, 77KW - GA6D
    CARENS II MPV (FJ) | 2002.07-heden - 1.8 - 1793ccm, 126pk, 93KW - TB
    CARENS II MPV (FJ) | 2002.07-heden - 2.0 CRDi - 1991ccm, 113pk, 83KW - D4EA
    CARENS II MPV (FJ) | 2005.11-heden - 2.0 CRDi - 1991ccm, 140pk, 103KW - D4EA
    CARENS II MPV (FJ) | 2004.08-heden - 2.0 CVVT - 1975ccm, 139pk, 102KW - G4GC
  • Origineel nummers

    OK2FA-6152XKIA
    0K2FA-61-52XKIA
  • Fabrikant

    Japanparts

    Japanparts is grootleverancier van eigenlijk elk deeltje dat je in een auto kan vinden. Het bedrijf met Italiaanse oorsprong is een van de grootste leveranciers van onderdelen en componenten van auto’s met Aziatische of Amerikaanse afkomst. 
    Ze zijn, zoals de naam verraadt, vooral gespecialiseerd in Japanse automerken, daarnaast ook voor grote Koreaanse, en enkele Amerikaanse merken. Sinds 1992 werken zij met ervaren werknemers naar het beste resultaat.
    De jaarlijkse omzet bedraagt hedendaags rond de 30 miljoen. Van die omzet wordt ongeveer 55% gegenereerd uit de binnenlandse markt en 45% wordt uitgevoerd naar landen binnen Europa. Het distributienetwerk van dit merk is erg groot. In Italië alleen al heeft het 50 vestigingen en daarnaast zijn er nog meer dan 400 in de rest van Europa.

    Schokdempers
    Remblokken
    Draagarmen
    Luchtfilters

  • Levertijd

    Op werkdagen voor 18:00 uur besteld is overmorgen in huis

Bestellen
veilig betalen
,
We gebruiken cookies voor de beste gebruikerservaring. Lees meer..
OK