Interieurfilter

Productnummer: 1411988 Fabrikantcode: FAA-HY29 EAN: 8033001411751

€  4,43

Incl. BTW

Bekijk productspecificaties

Op voorraad
Bestellen
veilig betalen
  • 30 dagen gratis ruilen
  • Tevreden of geld terug
  • Klanten geven ons een 8.5/10
  • Snelle levering
  • Snelle levering
  • 30 dagen gratis ruilen
  • Klanten geven ons een 8.5/10
  • Tevreden of geld terug
  • Beste prijs garantie

Klantenservice: 085 070 5200

Stel je vraag aan onze productspecialisten.

Vraag en antwoord

Selecteer uw vrachtwagen om onderdelen met pasgarantie te tonen.

Meer weten?
  • Specificaties
  • Toepasbaarheid
  • Origineel nummers
  • Fabrikant
  • Levertijd
  • Omschrijving

    Specificaties
    Lengte (mm)237
    Hoogte (mm)19
    Breedte (mm)190
    TypeStoffilter
    Garantie2 jaar

    Liever laten monteren?

    montagekaart

    WinParts verwijst graag u als klant, aan één van onze montage partners door.

    Vind een montagepartner »

    Vergelijkbare producten van andere Fabrikanten

    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    1A FIRST AUTOMOTIVE C30400
    ACKOJAP A52-30-0014
    ACKOJAP A52-31-0014
    ALCO FILTER MS-6453
    AMC FILTER HC-8216
    ASAM 71937
    ASHIKA 21-HY-H29
    ASHUKI Y030-25
    ASHUKI Y030-27
    ASHUKI I016-59
    BLUE PRINT ADG02551
    BLUE PRINT ADG02594
    BOSCH 1 987 432 224
    BREMSI FC0451
    BSG BSG 40-145-009
    CHAMPION CCF0448
    CLEAN FILTERS NC2367
    CONTINENTAL 28.0002-1164.2
    CoopersFiaam PC8329
    DELPHI TSP0325286C
    DENCKERMANN M110537K
    DENCKERMANN M110537A
    DENCKERMANN M110537
    DENSO DCF582P
    DJ PARTS FC1047
    FEBI 34555
    FI.BA CF-214
    FIL FILTER HC 7189
    FILTRON K 1332
    FISPA 386
    FRAM CF10889
    FRIGAIR 1328.5205
    HENGST FILTER E2995LI
    HERTH+BUSS JAKOPARTS J1340521
    HOFFER 17374
    JAPKO 21H29
    KAISHIN A20108
    KAVO PARTS HC-8216
    KNECHT LA 464
    KRAFT AUTOMOTIVE 1734660
    LUCAS FILTERS LFCP194
    MAGNETI MARELLI 350203062760
    MAHLE LA 464
    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    MALÒ 1532141
    MANN CU 24 004
    MANN FP 24 004
    MAPCO 65473
    MASTER-SPORT 24004-IF-PCS-MS
    MAXGEAR 26-1065
    MDR MCF-3Y29
    MEAT & DORIA 17374
    MECAFILTER ELR7311
    MEYLE 28-12 319 0009
    MEYLE 37-12 326 0015/PD
    MISFAT HB293
    MULLER FILTER FC400
    NPS H135I05
    OPEN PARTS CAF2269.01
    Omnicraft 2135526
    PURFLUX AH359
    SCT Germany SA 1281
    SIDAT 386
    SIVENTO G776
    SIVENTO G723-B
    SIVENTO G723
    SIVENTO G387
    SIVENTO P723
    SIVENTO P387
    SOFIMA S 3191 C
    STELLOX 71-10277-SX
    SWAG 90 93 4555
    TECNECO FILTERS CK24004
    TECNOCAR E652
    TOPRAN 820 101
    UFI 34.405.00
    UFI 53.191.00
    VALEO 715740
    WILMINK GROUP WG1233941
    WILMINK GROUP WG1233940
    WILMINK GROUP WG1215440
    WILMINK GROUP WG1432347
    WILMINK GROUP WG1747180
    WILMINK GROUP WG1774708
    WILMINK GROUP WG1793826
    WILMINK GROUP WG1917059
    WIX FILTERS WP2064
  • Toepasbaarheid

    HYUNDAI
    IONIQ
    IONIQ (AE) | 2016.03-heden - 1.6 GDI Hybrid - 1580ccm, 141pk, 104KW - G4LE
    IONIQ (AE) | 2016.03-heden - 1.6 GDI Hybrid - 1580ccm, 105pk, 77KW - G4LE
    IONIQ (AE) | 2016.03-heden - Electric - ccm, 120pk, 88KW - EM09
    ix35
    ix35 (LM, EL, ELH) | 2010.11-heden - 1.6 - 1591ccm, 135pk, 99KW - G4FD
    ix35 (LM, EL, ELH) | 2010.11-heden - 1.7 CRDi - 1685ccm, 116pk, 85KW - D4FD
    ix35 (LM, EL, ELH) | 2010.01-2013.07 - 2.0 - 1998ccm, 163pk, 120KW - G4KD
    ix35 (LM, EL, ELH) | 2010.01-heden - 2.0 4WD - 1998ccm, 163pk, 120KW - G4KD
    ix35 (LM, EL, ELH) | 2010.01-heden - 2.0 CRDi - 1995ccm, 136pk, 100KW - D4HA
    ix35 (LM, EL, ELH) | 2012.01-heden - 2.0 CRDi - 1995ccm, 184pk, 135KW - D4HA
    ix35 (LM, EL, ELH) | 2010.01-heden - 2.0 CRDi 4WD - 1995ccm, 136pk, 100KW - D4HA
    ix35 (LM, EL, ELH) | 2010.01-heden - 2.0 CRDi 4WD - 1995ccm, 184pk, 135KW - D4HA
    ix35 (LM, EL, ELH) | 2013.08-heden - 2.0 GDi - 1999ccm, 166pk, 122KW - G4NC
    ix35 (LM, EL, ELH) | 2013.08-2015.12 - 2.0 GDi 4WD - 1999ccm, 166pk, 122KW - G4NC
    ix35 (LM, EL, ELH) | 2014.09-heden - Fuel Cell - 0ccm, 136pk, 100KW - HFE
    TUCSON
    TUCSON (JM) | 2004.08-heden - 2.0 - 1975ccm, 141pk, 104KW - G4GC
    TUCSON (JM) | 2004.08-2010.03 - 2.0 CRDi - 1991ccm, 113pk, 83KW - D4EA
    TUCSON (JM) | 2006.01-2010.03 - 2.0 CRDi - 1991ccm, 140pk, 103KW - D4EA
    TUCSON (JM) | 2009.01-2010.03 - 2.0 CRDi - 1991ccm, 150pk, 110KW - D4EA
    TUCSON (JM) | 2004.08-2010.03 - 2.0 CRDi Vierwielaandrijving - 1991ccm, 113pk, 83KW - D4EA
    TUCSON (JM) | 2006.01-2010.03 - 2.0 CRDi Vierwielaandrijving - 1991ccm, 140pk, 103KW - D4EA
    TUCSON (JM) | 2009.01-2010.03 - 2.0 CRDi Vierwielaandrijving - 1991ccm, 150pk, 110KW - D4EA
    TUCSON (JM) | 2004.08-2010.03 - 2.0 Vierwielaandrijving - 1975ccm, 141pk, 104KW - G4GC
    TUCSON (JM) | 2004.08-2010.11 - 2.7 Vierwielaandrijving - 2656ccm, 175pk, 129KW - G6BA
    TUCSON (TL, TLE) | 2015.06-2020.09 - 1.6 GDi - 1591ccm, 132pk, 97KW - G4FD
    TUCSON (TL, TLE) | 2015.06-2020.09 - 1.6 T-GDi - 1591ccm, 177pk, 130KW - G4FJ
    TUCSON (TL, TLE) | 2015.06-2020.09 - 1.6 T-GDi Vierwielaandrijving - 1591ccm, 177pk, 130KW - G4FJ
    TUCSON (TL, TLE) | 2015.06-2020.09 - 1.7 CRDi - 1685ccm, 116pk, 85KW - D4FD
    TUCSON (TL, TLE) | 2015.06-2020.09 - 1.7 CRDi - 1685ccm, 141pk, 104KW - D4FD
    TUCSON (TL, TLE) | 2015.06-2020.09 - 2.0 CRDi - 1995ccm, 185pk, 136KW - D4HA
    TUCSON (TL, TLE) | 2015.06-2020.09 - 2.0 CRDi - 1995ccm, 136pk, 100KW - D4HA
    TUCSON (TL, TLE) | 2015.06-2020.09 - 2.0 CRDi Vierwielaandrijving - 1995ccm, 185pk, 136KW - D4HA
    TUCSON (TL, TLE) | 2015.06-2020.09 - 2.0 CRDi Vierwielaandrijving - 1995ccm, 136pk, 100KW - D4HA
    KIA
    NIRO
    NIRO (DE) | 2016.09-heden - 1.6 GDI Hybrid - 1580ccm, 141pk, 104KW - G4LE
    NIRO (DE) | 2016.09-heden - 1.6 GDI Hybrid - 1580ccm, 105pk, 77KW - G4LE
    SORENTO II
    SORENTO II (XM) | 2010.11-2015.12 - 2.0 CRDi - 1995ccm, 150pk, 110KW - D4HA
    SORENTO II (XM) | 2010.11-2015.12 - 2.0 CRDi 4WD - 1995ccm, 150pk, 110KW - D4HA
    SPORTAGE III
    SPORTAGE III (SL) | 2011.02-heden - 1.6 GDI - 1591ccm, 135pk, 99KW - G4FD
    SPORTAGE III (SL) | 2010.12-heden - 1.7 CRDi - 1685ccm, 116pk, 85KW - D4FD
    SPORTAGE III (SL) | 2010.07-heden - 2.0 CRDi - 1995ccm, 136pk, 100KW - D4HA
    SPORTAGE III (SL) | 2010.08-heden - 2.0 CRDi - 1995ccm, 184pk, 135KW - D4HA
    SPORTAGE III (SL) | 2010.07-heden - 2.0 CRDi AWD - 1995ccm, 136pk, 100KW - D4HA
    SPORTAGE III (SL) | 2010.08-heden - 2.0 CRDi AWD - 1995ccm, 184pk, 135KW - D4HA
    SPORTAGE III (SL) | 2010.07-heden - 2.0 CVVT - 1998ccm, 166pk, 122KW - G4KD
    SPORTAGE III (SL) | 2010.07-heden - 2.0 CVVT - 1998ccm, 163pk, 120KW - G4KD
    SPORTAGE III (SL) | 2010.07-heden - 2.0 CVVT AWD - 1998ccm, 163pk, 120KW - G4KD
    SPORTAGE III (SL) | 2010.07-heden - 2.0 CVVT AWD - 1998ccm, 166pk, 122KW - G4KD
    SPORTAGE III (SL) | 2014.02-heden - 2.0 GDI - 1998ccm, 166pk, 122KW - G4NC
    SPORTAGE III (SL) | 2014.02-heden - 2.0 GDI AWD - 1998ccm, 166pk, 122KW - G4NC
    SPORTAGE IV
    SPORTAGE IV (QL, QLE) | 2015.09-heden - 1.6 GDI - 1591ccm, 132pk, 97KW - G4FD
    SPORTAGE IV (QL, QLE) | 2015.09-heden - 1.6 T-GDI - 1591ccm, 177pk, 130KW - G4FJ
    SPORTAGE IV (QL, QLE) | 2015.09-heden - 1.6 TGDI AWD - 1591ccm, 177pk, 130KW - G4FJ
    SPORTAGE IV (QL, QLE) | 2015.09-heden - 1.7 CRDi - 1685ccm, 116pk, 85KW - D4FD
    SPORTAGE IV (QL, QLE) | 2016.11-heden - 1.7 CRDi - 1685ccm, 141pk, 104KW - D4FD
    SPORTAGE IV (QL, QLE) | 2015.12-heden - 2.0 - 1999ccm, 155pk, 114KW - G4NA
    SPORTAGE IV (QL, QLE) | 2015.12-heden - 2.0 AWD - 1999ccm, 155pk, 114KW - G4NA
    SPORTAGE IV (QL, QLE) | 2015.09-heden - 2.0 CRDi AWD - 1995ccm, 136pk, 100KW - D4HA
    SPORTAGE IV (QL, QLE) | 2015.09-heden - 2.0 CRDi AWD - 1995ccm, 185pk, 136KW - D4HA
  • Origineel nummers

    97133-2E260KIA
    9999Z07026HYUNDAI
    97133F2100HYUNDAI
    97133-2E260HYUNDAI
    97133-2E250HYUNDAI
    087902E250AHYUNDAI
    087902E250HYUNDAI
  • Fabrikant

    Japanparts

    Japanparts is grootleverancier van eigenlijk elk deeltje dat je in een auto kan vinden. Het bedrijf met Italiaanse oorsprong is een van de grootste leveranciers van onderdelen en componenten van auto’s met Aziatische of Amerikaanse afkomst. 
    Ze zijn, zoals de naam verraadt, vooral gespecialiseerd in Japanse automerken, daarnaast ook voor grote Koreaanse, en enkele Amerikaanse merken. Sinds 1992 werken zij met ervaren werknemers naar het beste resultaat.
    De jaarlijkse omzet bedraagt hedendaags rond de 30 miljoen. Van die omzet wordt ongeveer 55% gegenereerd uit de binnenlandse markt en 45% wordt uitgevoerd naar landen binnen Europa. Het distributienetwerk van dit merk is erg groot. In Italië alleen al heeft het 50 vestigingen en daarnaast zijn er nog meer dan 400 in de rest van Europa.

    Schokdempers
    Remblokken
    Draagarmen
    Luchtfilters

  • Levertijd

    Op werkdagen voor 18:00 uur besteld is overmorgen in huis

Klanten die dit kochten, kochten ook

Bestellen
veilig betalen
,
We gebruiken cookies voor de beste gebruikerservaring. Lees meer..
OK