Interieurfilter

Productnummer: 1411985 Fabrikantcode: FAA-HY23 EAN: 8033001411706

€  6,16

Incl. BTW

Bekijk productspecificaties

Op voorraad
Bestellen
veilig betalen
  • 30 dagen gratis ruilen
  • Tevreden of geld terug
  • Klanten geven ons een 8.5/10
  • Snelle levering
  • Snelle levering
  • 30 dagen gratis ruilen
  • Klanten geven ons een 8.5/10
  • Tevreden of geld terug
  • Beste prijs garantie

Klantenservice: telefonisch offline

Stel je vraag aan onze productspecialisten.

Vraag en antwoord

Selecteer uw vrachtwagen om onderdelen met pasgarantie te tonen.

Meer weten?
  • Specificaties
  • Toepasbaarheid
  • Origineel nummers
  • Fabrikant
  • Levertijd
  • Omschrijving

    Specificaties
    Lengte (mm)250,5
    Hoogte (mm)29,5
    Breedte (mm)218,5
    TypeStoffilter
    Breedte 1 [mm]221
    Garantie2 jaar

    Liever laten monteren?

    montagekaart

    WinParts verwijst graag u als klant, aan één van onze montage partners door.

    Vind een montagepartner »

    Vergelijkbare producten van andere Fabrikanten

    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    1A FIRST AUTOMOTIVE C30368
    AMC FILTER HC-8213
    ASAM 71909
    ASHIKA 21-HY-H23
    BLUE PRINT ADG02528
    BSG BSG 40-145-008
    CHAMPION CCF0133
    CLEAN FILTERS NC2346
    COMLINE EKF210
    CONTINENTAL 28.0002-1183.2
    CORTECO 80000764
    CORTECO 80000767
    CoopersFiaam PC8196
    CoopersFiaam PC8343
    DELPHI TSP0325252
    DENCKERMANN M110531
    DJ PARTS FC1053
    DJ PARTS FC1118
    FEBI 29188
    FI.BA CF-146
    FILTRON K 1219
    FISPA 277
    FRAM CF10381
    FRAM CF10896
    FRIGAIR 1328.5298
    HERTH+BUSS JAKOPARTS J1340509
    HOFFER 17414
    JAPKO 21H23
    JC PREMIUM B40508PR
    KAISHIN A20095
    KAMOKA F517001
    KAMOKA F412001
    KAMOKA 6080138
    KAVO PARTS HC-8213
    KLAXCAR FRANCE FC114z
    KNECHT LA 343
    KRAFT AUTOMOTIVE 1734650
    LUCAS FILTERS LFCP241
    MAGNETI MARELLI 350203064200
    MAHLE LA 343
    MALÒ 1531351
    MANN CU 2362
    MANN CUK 2362
    MASTER-SPORT 2362-IF-PCS-MS
    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    MAXGEAR 26-1789
    MAXGEAR 26-1604
    MAXGEAR 26-1067
    MDR MCF-3Y23
    MEAT & DORIA 17414
    MECAFILTER ELR7207
    MEYLE 37-12 320 0011
    MEYLE 37-12 319 0011
    MFILTER K 9096
    MISFAT HB326
    MOTAQUIP VCF409
    MULLER FILTER FC368
    NIPPARTS J1340510
    NPS H135I01
    OPEN PARTS CAF2030.01
    PURFLUX AH260
    PURFLUX AH368
    QUINTON HAZELL QFC0157
    SAKURA 1734650
    SCT Germany SA 1289
    SCT Germany SAK 289
    SIDAT 277
    SIVENTO G726
    SIVENTO P726
    SOFIMA S 3145 C
    STELLOX 71-10278-SX
    SWAG 90 92 9188
    TECNOCAR E468
    TECNOCAR E662
    TOPRAN 820 629
    UFI 53.145.00
    VALEO 715541
    VEMO V53-30-0007
    WILMINK GROUP WG1215351
    WILMINK GROUP WG1233660
    WILMINK GROUP WG1233663
    WILMINK GROUP WG1371699
    WILMINK GROUP WG1432322
    WILMINK GROUP WG1747214
    WILMINK GROUP WG1793639
    WILMINK GROUP WG1747215
    WILMINK GROUP WG1774686
    WIX FILTERS WP9298
  • Toepasbaarheid

    HYUNDAI
    GRANDEUR
    GRANDEUR (TG) | 2005.04-2010.12 - 3.3 - 3342ccm, 235pk, 173KW - G6DB
    SANTA FÉ II
    SANTA FÉ II (CM) | 2006.03-2012.12 - 2.2 CRDi - 2188ccm, 139pk, 102KW - D4EB
    SANTA FÉ II (CM) | 2006.03-2009.12 - 2.2 CRDi - 2188ccm, 155pk, 114KW - D4EB
    SANTA FÉ II (CM) | 2006.03-2009.12 - 2.2 CRDi 4x4 - 2188ccm, 155pk, 114KW - D4EB
    SANTA FÉ II (CM) | 2006.03-2012.12 - 2.2 CRDi 4x4 - 2188ccm, 139pk, 102KW - D4EB
    SANTA FÉ II (CM) | 2006.03-2009.12 - 2.2 CRDi GLS - 2188ccm, 150pk, 110KW - D4EB
    SANTA FÉ II (CM) | 2006.03-2009.12 - 2.2 CRDi GLS 4x4 - 2188ccm, 150pk, 110KW - D4EB
    SANTA FÉ II (CM) | 2006.03-2012.12 - 2.7 - 2656ccm, 170pk, 125KW - G6EA
    SANTA FÉ II (CM) | 2006.03-2012.12 - 2.7 4x4 - 2656ccm, 170pk, 125KW - G6EA
    SANTA FÉ II (CM) | 2006.03-2009.12 - 2.7 V6 GLS - 2656ccm, 189pk, 139KW - G6EA
    SANTA FÉ II (CM) | 2006.03-2009.12 - 2.7 V6 GLS 4x4 - 2656ccm, 189pk, 139KW - G6EA
    SONATA V
    SONATA V (NF) | 2006.02-2010.12 - 2.0 CRDi - 1991ccm, 140pk, 103KW - D4EA
    SONATA V (NF) | 2009.03-2010.12 - 2.0 CRDi - 1991ccm, 150pk, 110KW - D4EA
    SONATA V (NF) | 2005.05-2010.12 - 2.0 VVTi GLS - 1998ccm, 144pk, 106KW - G4KA
    SONATA V (NF) | 2008.01-2010.12 - 2.0 VVTi GLS - 1998ccm, 165pk, 121KW - G4KD
    SONATA V (NF) | 2005.01-2010.12 - 2.4 - 2359ccm, 162pk, 119KW - G4KC
    SONATA V (NF) | 2005.01-2010.12 - 3.3 - 3342ccm, 233pk, 171KW - G6DB
    SONATA V (NF) | 2005.06-2010.12 - 3.3 - 3342ccm, 235pk, 173KW - G6DB
    SONATA V (NF) | 2008.01-2010.12 - 3.3 - 3342ccm, 250pk, 184KW - G6DB
    SONATA VI
    SONATA VI (YF) | 2009.06-2010.11 - 2.4 - 2359ccm, 174pk, 128KW - G4KC
    KIA
    MAGENTIS II
    MAGENTIS II (MG) | 2005.11-2010.12 - 2.0 - 1998ccm, 144pk, 106KW - G4KA
    MAGENTIS II (MG) | 2005.11-2008.12 - 2.0 CRDi - 1991ccm, 136pk, 100KW - D4EA
    MAGENTIS II (MG) | 2006.04-2010.12 - 2.0 CRDi - 1991ccm, 140pk, 103KW - D4EA
  • Origineel nummers

    971333K000KIA
    971332B010KIA
    971332G000HYUNDAI
    97133-3K000HYUNDAI
    97133-2B010HYUNDAI
  • Fabrikant

    Japanparts

    Japanparts is grootleverancier van eigenlijk elk deeltje dat je in een auto kan vinden. Het bedrijf met Italiaanse oorsprong is een van de grootste leveranciers van onderdelen en componenten van auto’s met Aziatische of Amerikaanse afkomst. 
    Ze zijn, zoals de naam verraadt, vooral gespecialiseerd in Japanse automerken, daarnaast ook voor grote Koreaanse, en enkele Amerikaanse merken. Sinds 1992 werken zij met ervaren werknemers naar het beste resultaat.
    De jaarlijkse omzet bedraagt hedendaags rond de 30 miljoen. Van die omzet wordt ongeveer 55% gegenereerd uit de binnenlandse markt en 45% wordt uitgevoerd naar landen binnen Europa. Het distributienetwerk van dit merk is erg groot. In Italië alleen al heeft het 50 vestigingen en daarnaast zijn er nog meer dan 400 in de rest van Europa.

    Schokdempers
    Remblokken
    Draagarmen
    Luchtfilters

  • Levertijd

    Op werkdagen voor 18:00 uur besteld is overmorgen in huis

Bestellen
veilig betalen
,
We gebruiken cookies voor de beste gebruikerservaring. Lees meer..
OK