Interieurfilter

Productnummer: 1411983 Fabrikantcode: FAA-HY11 EAN: 8033001411584

€  5,43

Incl. BTW

Bekijk productspecificaties

Niet leverbaar
  • 30 dagen gratis ruilen
  • Tevreden of geld terug
  • Klanten geven ons een 8.5/10
  • Snelle levering
  • Snelle levering
  • 30 dagen gratis ruilen
  • Klanten geven ons een 8.5/10
  • Tevreden of geld terug
  • Beste prijs garantie

Klantenservice: telefonisch offline

Stel je vraag aan onze productspecialisten.

Vraag en antwoord

Selecteer uw vrachtwagen om onderdelen met pasgarantie te tonen.

Meer weten?
  • Specificaties
  • Toepasbaarheid
  • Origineel nummers
  • Fabrikant
  • Levertijd
  • Omschrijving

    Specificaties
    Lengte (mm)225
    Hoogte (mm)17
    Breedte (mm)204
    TypeStoffilter
    Garantie2 jaar

    Liever laten monteren?

    montagekaart

    WinParts verwijst graag u als klant, aan één van onze montage partners door.

    Vind een montagepartner »

    Vergelijkbare producten van andere Fabrikanten

    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    1A FIRST AUTOMOTIVE K30343
    1A FIRST AUTOMOTIVE C30343
    ACKOJAP A52-30-0005
    ACKOJAP A52-31-0005
    AMC FILTER HC-8210
    ASAM 71907
    ASHIKA 21-HY-H11
    BLUE PRINT ADG02513
    BOSCH 1 987 432 170
    BOSCH 0 986 628 556
    BREMSI FC0447
    BREMSI FC0447A
    BSG BSG 40-145-006
    CHAMPION CCF0003
    COMLINE EKF204
    CONTINENTAL 28.0002-1071.2
    CORTECO 80000652
    CORTECO 80000780
    CoopersFiaam PC8187
    DELPHI TSP0325222
    DENCKERMANN M110532A
    DENCKERMANN M110532K
    DENSO DCF486P
    DENSO DCF204P
    DJ PARTS FC1059
    FEBI 27423
    FI.BA CF-124
    FI.BA CF-124/C
    FIL FILTER HC 7146
    FILTRON K 1232
    FILTRON K 1232A
    FISPA 196
    FRAM CF10210
    FRIGAIR 1328.5338
    HERTH+BUSS JAKOPARTS J1340507
    HOFFER 17336
    JAPKO 21H11
    KAISHIN A20056
    KAMOKA 6080135
    KAMOKA F412601
    KAMOKA F516701
    KAVO PARTS HC-8210
    KLAXCAR FRANCE FC175z
    KNECHT LA 301
    KRAFT AUTOMOTIVE 1738805
    LUCAS FILTERS LFCP147
    MAGNETI MARELLI 350203062300
    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    MAHLE LA 301
    MALÒ 1531421
    MALÒ 1531422
    MANN CU 2336
    MANN CUK 2336
    MASTER-SPORT 2336-IF-PCS-MS
    MASTER-SPORT 2336/1-IF-PCS-MS
    MAXGEAR 26-1609
    MAXGEAR 26-0551
    MDR MCF-3Y11
    MEAT & DORIA 17336
    MECAFILTER ELR7206
    MEYLE 37-12 320 0010
    MEYLE 37-12 319 0010
    MISFAT HB206
    MOTAQUIP LVCF571
    MULLER FILTER FC343
    MULLER FILTER FK343
    NIPPARTS J1340507
    NPS H135I12
    OPEN PARTS CAF2031.01
    Omnicraft 2135496
    PURFLUX AH248
    QUINTON HAZELL QFC0161
    SAKURA 1738805
    SCT Germany SAK 270
    SIDAT 196
    SIVENTO P693
    SIVENTO G693
    SOFIMA S 3112 C
    STELLOX 71-10219-SX
    TECNECO FILTERS CK2336
    TECNOCAR E460
    TOPRAN 820 868
    UFI 53.112.00
    VALEO 715521
    VEMO V52-30-0005
    WILMINK GROUP WG1215342
    WILMINK GROUP WG1233592
    WILMINK GROUP WG1233676
    WILMINK GROUP WG1371697
    WILMINK GROUP WG1747161
    WILMINK GROUP WG1793619
    WILMINK GROUP WG1917004
    WILMINK GROUP WG1774654
    WIX FILTERS WP9303
    WIX FILTERS WP9302
  • Toepasbaarheid

    HYUNDAI
    GENESIS Coupé
    GENESIS Coupé | 2008.01-2012.12 - 2.0 T - 1998ccm, 214pk, 157KW - G4KF
    GENESIS Coupé | 2011.11-2014.12 - 2.0 T - 1998ccm, 275pk, 202KW - G4KF
    GENESIS Coupé | 2008.01-2014.02 - 3.8 V6 - 3778ccm, 303pk, 223KW - G6DA
    i40 I
    i40 I (VF) | 2012.03-heden - 1.6 GDI - 1591ccm, 135pk, 99KW - G4FD
    i40 I (VF) | 2012.03-heden - 1.7 CRDi - 1685ccm, 116pk, 85KW - D4FD
    i40 I (VF) | 2012.03-heden - 1.7 CRDi - 1685ccm, 136pk, 100KW - D4FD
    i40 I (VF) | 2015.01-heden - 1.7 CRDI - 1685ccm, 141pk, 104KW - D4FD
    i40 I (VF) | 2012.03-heden - 2.0 GDI - 1999ccm, 178pk, 131KW - G4NC
    i40 I CW
    i40 I CW (VF) | 2011.07-heden - 1.6 GDI - 1591ccm, 135pk, 99KW - G4FD
    i40 I CW (VF) | 2011.07-heden - 1.7 CRDi - 1685ccm, 116pk, 85KW - D4FD
    i40 I CW (VF) | 2011.07-heden - 1.7 CRDi - 1685ccm, 136pk, 100KW - D4FD
    i40 I CW (VF) | 2015.01-heden - 1.7 CRDi - 1685ccm, 141pk, 104KW - D4FD
    i40 I CW (VF) | 2011.07-heden - 2.0 GDI - 1999ccm, 177pk, 130KW - G4NC
    ix35
    ix35 (LM, EL, ELH) | 2010.01-heden - 2.0 4WD - 1998ccm, 163pk, 120KW - G4KD
    SOLARIS IV Sedan
    SOLARIS IV Sedan (RB) | 2011.04-heden - 1.6 CRDI - 1582ccm, 136pk, 100KW - D4FB
    TUCSON
    TUCSON (JM) | 2004.08-heden - 2.0 - 1975ccm, 141pk, 104KW - G4GC
    TUCSON (JM) | 2004.08-2010.03 - 2.0 CRDi - 1991ccm, 113pk, 83KW - D4EA
    TUCSON (JM) | 2007.01-2010.03 - 2.0 CRDi - 1991ccm, 120pk, 88KW - D4EA
    TUCSON (JM) | 2009.01-2010.03 - 2.0 CRDi - 1991ccm, 150pk, 110KW - D4EA
    TUCSON (JM) | 2004.08-2010.03 - 2.0 CRDi Vierwielaandrijving - 1991ccm, 113pk, 83KW - D4EA
    TUCSON (JM) | 2007.01-2010.03 - 2.0 CRDi Vierwielaandrijving - 1991ccm, 120pk, 88KW - D4EA
    TUCSON (JM) | 2009.01-2010.03 - 2.0 CRDi Vierwielaandrijving - 1991ccm, 150pk, 110KW - D4EA
    TUCSON (JM) | 2004.08-2010.03 - 2.0 Vierwielaandrijving - 1975ccm, 141pk, 104KW - G4GC
    TUCSON (JM) | 2004.08-2010.11 - 2.7 Vierwielaandrijving - 2656ccm, 175pk, 129KW - G6BA
    VELOSTER
    VELOSTER (FS) | 2011.03-2017.12 - 1.6 GDI - 1591ccm, 140pk, 103KW - G4FD
    VELOSTER (FS) | 2012.10-2017.12 - 1.6 T-GDI - 1591ccm, 186pk, 137KW - G4FJ
    KIA
    CARENS III MPV
    CARENS III MPV (UN) | 2010.10-heden - 1.6 CRDi 110 - 1582ccm, 116pk, 85KW - D4FB
    CARENS III MPV (UN) | 2010.10-heden - 1.6 CRDi 128 - 1582ccm, 128pk, 94KW - D4FB
    CARENS III MPV (UN) | 2009.08-heden - 1.6 CVVT - 1591ccm, 132pk, 97KW - G4FC
    CARENS III MPV (UN) | 2010.10-heden - 1.6 CVVT - 1591ccm, 126pk, 93KW - G4FC
    CARENS III MPV (UN) | 2007.05-heden - 2.0 CRDi 115 - 1991ccm, 115pk, 85KW - D4EA
    CARENS III MPV (UN) | 2006.09-heden - 2.0 CRDi 140 - 1991ccm, 140pk, 103KW - D4EA
    CARENS III MPV (UN) | 2006.09-heden - 2.0 CVVT - 1998ccm, 144pk, 106KW - G4KA
    RIO II
    RIO II (JB) | 2005.03-2011.12 - 1.4 16V - 1399ccm, 97pk, 71KW - G4EE
    RIO II (JB) | 2005.03-2011.12 - 1.5 CRDi - 1493ccm, 110pk, 81KW - D4FA
    RIO II (JB) | 2008.06-2011.12 - 1.5 CRDi - 1493ccm, 88pk, 65KW - D4FA
    RIO II (JB) | 2005.03-2011.12 - 1.6 CVVT - 1599ccm, 112pk, 82KW - G4ED
    RIO II Sedan
    RIO II Sedan (JB) | 2005.03-2011.12 - 1.4 16V - 1399ccm, 97pk, 71KW - G4EE
    RIO II Sedan (JB) | 2005.03-2011.12 - 1.5 CRDi - 1493ccm, 110pk, 81KW - D4FA
    RIO II Sedan (JB) | 2005.03-2011.12 - 1.6 16V - 1599ccm, 112pk, 82KW - G4ED
    RIO III
    RIO III (UB) | 2011.09-2017.12 - 1.1 CRDi - 1120ccm, 75pk, 55KW - D3FA
    RIO III (UB) | 2014.11-2017.12 - 1.2 CVVT - 1248ccm, 84pk, 62KW - G4LA
    RIO III (UB) | 2011.09-2017.12 - 1.25 CVVT - 1248ccm, 86pk, 63KW - G4LA
    RIO III (UB) | 2011.09-2017.12 - 1.25 LPG - 1248ccm, 86pk, 63KW - G4LA
    RIO III (UB) | 2011.09-2017.12 - 1.4 CRDi - 1396ccm, 90pk, 66KW - D4FC
    RIO III Sedan
    RIO III Sedan (UB) | 2011.10-2017.12 - 1.25 CVVT - 1248ccm, 86pk, 63KW - G4LA
    SPORTAGE II
    SPORTAGE II (JE_, KM) | 2004.09-heden - 2.0 16V 4WD - 1975ccm, 141pk, 104KW - G4GC
    SPORTAGE II (JE_, KM) | 2005.02-heden - 2.0 CRDi - 1991ccm, 113pk, 83KW - D4EA
    SPORTAGE II (JE_, KM) | 2006.01-heden - 2.0 CRDi - 1991ccm, 140pk, 103KW - D4EA
    SPORTAGE II (JE_, KM) | 2006.01-2010.05 - 2.0 CRDi - 1991ccm, 136pk, 100KW - D4EA
    SPORTAGE II (JE_, KM) | 2007.09-heden - 2.0 CRDi - 1991ccm, 150pk, 110KW - D4EA
    SPORTAGE II (JE_, KM) | 2004.09-heden - 2.0 CRDi 4WD - 1991ccm, 113pk, 83KW - D4EA
    SPORTAGE II (JE_, KM) | 2006.01-heden - 2.0 CRDi 4WD - 1991ccm, 140pk, 103KW - D4EA
    SPORTAGE II (JE_, KM) | 2006.01-2010.05 - 2.0 CRDi 4WD - 1991ccm, 136pk, 100KW - D4EA
    SPORTAGE II (JE_, KM) | 2008.09-2010.05 - 2.0 CRDi 4WD - 1991ccm, 150pk, 110KW - D4EA
    SPORTAGE II (JE_, KM) | 2004.09-heden - 2.0 i 16V - 1975ccm, 141pk, 104KW - G4GC
    SPORTAGE II (JE_, KM) | 2004.09-heden - 2.7 V6 4WD - 2656ccm, 175pk, 129KW - G6BA
    SPORTAGE SUV
    SPORTAGE SUV (K00) | 2000.10-2003.08 - 2.0 - 1998ccm, 118pk, 87KW - FE (16V)
    SPORTAGE SUV (K00) | 2000.10-2003.08 - 2.0 4WD - 1998ccm, 118pk, 87KW - FE (16V)
    SPORTAGE SUV (K00) | 1999.10-2003.08 - 2.0 i 16V - 1998ccm, 128pk, 94KW - FE (16V)
    SPORTAGE SUV (K00) | 1994.04-2003.08 - 2.0 i 16V 4WD - 1998ccm, 128pk, 94KW - FE (16V)
    SPORTAGE SUV (K00) | 1994.04-1999.08 - 2.0 i 4WD - 1998ccm, 95pk, 70KW - FE (8V)
    SPORTAGE SUV (K00) | 1997.10-2003.08 - 2.0 TD 4WD - 1998ccm, 83pk, 61KW - RF
  • Origineel nummers

    P8790-1F200AKIA
    P8790-1F200KIA
    971332E200KIA
    97133-2E210KIA
    96619-FD000KIA
    S971332E210ATHYUNDAI
    LOC503HYUNDAI
    971332E210HYUNDAI
    97133-2E210 ATHYUNDAI
    97133-2E200HYUNDAI
    97133-2E010HYUNDAI
    087902E200HYUNDAI
    08790-2E200AHYUNDAI
  • Fabrikant

    Japanparts

    Japanparts is grootleverancier van eigenlijk elk deeltje dat je in een auto kan vinden. Het bedrijf met Italiaanse oorsprong is een van de grootste leveranciers van onderdelen en componenten van auto’s met Aziatische of Amerikaanse afkomst. 
    Ze zijn, zoals de naam verraadt, vooral gespecialiseerd in Japanse automerken, daarnaast ook voor grote Koreaanse, en enkele Amerikaanse merken. Sinds 1992 werken zij met ervaren werknemers naar het beste resultaat.
    De jaarlijkse omzet bedraagt hedendaags rond de 30 miljoen. Van die omzet wordt ongeveer 55% gegenereerd uit de binnenlandse markt en 45% wordt uitgevoerd naar landen binnen Europa. Het distributienetwerk van dit merk is erg groot. In Italië alleen al heeft het 50 vestigingen en daarnaast zijn er nog meer dan 400 in de rest van Europa.

    Schokdempers
    Remblokken
    Draagarmen
    Luchtfilters

  • Levertijd

    5+ werkdagen

Tijdelijk uitverkocht
,
We gebruiken cookies voor de beste gebruikerservaring. Lees meer..
OK