Interieurfilter

Productnummer: 1411979 Fabrikantcode: FAA-HY03 EAN: 8033001411508

€  9,17

Incl. BTW

Bekijk productspecificaties

Op voorraad
Bestellen
veilig betalen
  • 30 dagen gratis ruilen
  • Tevreden of geld terug
  • Klanten geven ons een 8.5/10
  • Snelle levering
  • Snelle levering
  • 30 dagen gratis ruilen
  • Klanten geven ons een 8.5/10
  • Tevreden of geld terug
  • Beste prijs garantie

Klantenservice: telefonisch offline

Stel je vraag aan onze productspecialisten.

Vraag en antwoord

Selecteer uw vrachtwagen om onderdelen met pasgarantie te tonen.

Meer weten?
  • Specificaties
  • Toepasbaarheid
  • Origineel nummers
  • Fabrikant
  • Levertijd
  • Omschrijving

    Specificaties
    Lengte (mm)266
    Hoogte (mm)30
    Breedte (mm)228
    TypeStoffilter
    Garantie2 jaar

    Liever laten monteren?

    montagekaart

    WinParts verwijst graag u als klant, aan één van onze montage partners door.

    Vind een montagepartner »

    Vergelijkbare producten van andere Fabrikanten

    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    1A FIRST AUTOMOTIVE C30347
    ACKOJAP A52-30-0002
    ACKOJAP A52-30-0007
    AMC FILTER HC-8202
    ASHIKA 21-HY-H03
    ASHUKI Y015-01
    BLUE PRINT ADG02508
    BLUE PRINT ADG02517
    BREMSI FC1527
    BSG BSG 40-145-007
    CHAMPION CCF0056
    CHAMPION CCF0383
    COMLINE EKF208
    CONTINENTAL 28.0002-1163.2
    CORTECO 80000440
    CORTECO 80000083
    CoopersFiaam PC8191
    DELPHI TSP0325211
    DENCKERMANN M110529
    DENSO DCF366P
    DJ PARTS FC1045
    FEBI 24439
    FI.BA CF-91
    FI.BA CF-91/C
    FIL FILTER HC 7090
    FILTRON K 1149
    FRAM CF10329
    FRIGAIR 1328.5315
    FRIGAIR 1328.5337
    HENGST FILTER E3985LI
    HERTH+BUSS JAKOPARTS J1340503
    HOFFER 17029
    JAPKO 21HY03
    JC PREMIUM B40501PR
    KAISHIN A20040
    KAVO PARTS HC-8202
    KLAXCAR FRANCE FC170z
    KNECHT LA 440
    KOLBENSCHMIDT 50013893
    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    KRAFT AUTOMOTIVE 1734603
    LUCAS FILTERS LFCP231
    MAGNETI MARELLI 350203062340
    MAHLE LA 440
    MANN CU 2356
    MASTER-SPORT 2356-IF-PCS-MS
    MAXGEAR 26-1028
    MAXGEAR 26-1923
    MDR MCF-3Y03
    MEAT & DORIA 17029
    MECAFILTER ELR7180
    MEYLE 37-12 319 0001
    MFILTER K 9148
    MISFAT HB344
    MOTAQUIP VCF332
    MULLER FILTER FC347
    NIPPARTS J1340503
    NPS H135I07
    OPEN PARTS CAF2029.01
    Omnicraft 2144732
    PURFLUX AH257
    QUINTON HAZELL QFC0064
    SCT Germany SA 1236
    SIVENTO G647
    SIVENTO P647
    SOFIMA S 3118 C
    STELLOX 71-10386-SX
    TECNECO FILTERS CK2356
    TECNOCAR E462
    UFI 53.118.00
    VALEO 715517
    WILMINK GROUP WG1215421
    WILMINK GROUP WG1233292
    WILMINK GROUP WG1233476
    WILMINK GROUP WG1735543
    WILMINK GROUP WG1746897
    WILMINK GROUP WG1793615
    WILMINK GROUP WG1774646
    WIX FILTERS WP9200
  • Toepasbaarheid

    HYUNDAI
    COUPE I
    COUPE I (RD) | 1998.03-2002.04 - 1.6 16V - 1599ccm, 116pk, 85KW - G4GR
    COUPE I (RD) | 1996.12-2002.04 - 1.6 i 16V - 1599ccm, 114pk, 84KW - G4GR
    COUPE I (RD) | 1996.08-2002.04 - 2.0 16V - 1975ccm, 139pk, 102KW - G4GF, G4DF
    COUPE I (RD) | 2001.03-2002.04 - 2.0 16V - 1975ccm, 135pk, 99KW - G4DF
    COUPE II
    COUPE II (GK) | 2002.03-2009.08 - 1.6 16V - 1599ccm, 105pk, 77KW - G4ED
    COUPE II (GK) | 2002.03-2009.08 - 1.6 16V - 1599ccm, 107pk, 79KW - G4ED
    COUPE II (GK) | 2001.08-2009.08 - 2.0 - 1975ccm, 136pk, 100KW - G4GC
    COUPE II (GK) | 2002.03-2009.08 - 2.0 - 1975ccm, 139pk, 102KW - G4GC-G
    COUPE II (GK) | 2003.02-2009.08 - 2.0 GLS - 1975ccm, 143pk, 105KW - G4GC
    COUPE II (GK) | 2002.03-2009.08 - 2.7 V6 - 2656ccm, 167pk, 123KW - G6BA
    ELANTRA III
    ELANTRA III (XD) | 2000.06-2006.07 - 1.6 - 1599ccm, 107pk, 79KW - G4ED
    ELANTRA III (XD) | 2003.05-2006.07 - 1.6 - 1599ccm, 105pk, 77KW - G4ED
    ELANTRA III (XD) | 2000.06-2006.07 - 2.0 - 1975ccm, 141pk, 104KW - G4GC
    ELANTRA III (XD) | 2001.04-2006.07 - 2.0 CRDi - 1991ccm, 113pk, 83KW - D4EA
    ELANTRA III Sedan
    ELANTRA III Sedan (XD) | 2000.06-2006.07 - 1.6 - 1599ccm, 107pk, 79KW - G4ED
    ELANTRA III Sedan (XD) | 2003.05-2006.05 - 1.6 - 1599ccm, 105pk, 77KW - G4ED
    ELANTRA III Sedan (XD) | 2000.06-2006.07 - 2.0 - 1975ccm, 141pk, 104KW - G4GC
    ELANTRA III Sedan (XD) | 2003.10-2006.07 - 2.0 - 1975ccm, 143pk, 105KW - G4GC
    ELANTRA III Sedan (XD) | 2001.04-2006.07 - 2.0 CRDi - 1991ccm, 113pk, 83KW - D4EA
    MATRIX
    MATRIX (FC) | 2001.10-2010.08 - 1.5 CRDi - 1493ccm, 82pk, 60KW - D3EA
    MATRIX (FC) | 2004.12-2010.08 - 1.5 CRDi - 1493ccm, 102pk, 75KW - D4FA
    MATRIX (FC) | 2005.08-2010.08 - 1.5 CRDi VGT - 1493ccm, 110pk, 81KW - D4FA
    MATRIX (FC) | 2001.06-2010.08 - 1.6 - 1599ccm, 103pk, 76KW - G4ED
    MATRIX (FC) | 2001.06-2010.08 - 1.8 - 1795ccm, 122pk, 90KW - G4GB
  • Origineel nummers

    971332D205HYUNDAI
    97133-2D200HYUNDAI
    97133-2D100HYUNDAI
    97133-2D000HYUNDAI
  • Fabrikant

    Japanparts

    Japanparts is grootleverancier van eigenlijk elk deeltje dat je in een auto kan vinden. Het bedrijf met Italiaanse oorsprong is een van de grootste leveranciers van onderdelen en componenten van auto’s met Aziatische of Amerikaanse afkomst. 
    Ze zijn, zoals de naam verraadt, vooral gespecialiseerd in Japanse automerken, daarnaast ook voor grote Koreaanse, en enkele Amerikaanse merken. Sinds 1992 werken zij met ervaren werknemers naar het beste resultaat.
    De jaarlijkse omzet bedraagt hedendaags rond de 30 miljoen. Van die omzet wordt ongeveer 55% gegenereerd uit de binnenlandse markt en 45% wordt uitgevoerd naar landen binnen Europa. Het distributienetwerk van dit merk is erg groot. In Italië alleen al heeft het 50 vestigingen en daarnaast zijn er nog meer dan 400 in de rest van Europa.

    Schokdempers
    Remblokken
    Draagarmen
    Luchtfilters

  • Levertijd

    Op werkdagen voor 18:00 uur besteld is overmorgen in huis

Bestellen
veilig betalen
,
We gebruiken cookies voor de beste gebruikerservaring. Lees meer..
OK