Interieurfilter

Productnummer: 1411975 Fabrikantcode: FAA-H04 EAN: 8033001056044

€  5,79

Incl. BTW

Bekijk productspecificaties

Op voorraad
Bestellen
veilig betalen
  • 30 dagen gratis ruilen
  • Tevreden of geld terug
  • Klanten geven ons een 8.5/10
  • Snelle levering
  • Snelle levering
  • 30 dagen gratis ruilen
  • Klanten geven ons een 8.5/10
  • Tevreden of geld terug
  • Beste prijs garantie

Klantenservice: telefonisch offline

Stel je vraag aan onze productspecialisten.

Vraag en antwoord

Selecteer uw vrachtwagen om onderdelen met pasgarantie te tonen.

Meer weten?
  • Specificaties
  • Toepasbaarheid
  • Origineel nummers
  • Fabrikant
  • Levertijd
  • Omschrijving

    Specificaties
    Lengte (mm)224
    Hoogte (mm)29
    Breedte (mm)109
    TypeStoffilter
    Vereist aantal stuks2
    Garantie2 jaar

    Liever laten monteren?

    montagekaart

    WinParts verwijst graag u als klant, aan één van onze montage partners door.

    Vind een montagepartner »

    Vergelijkbare producten van andere Fabrikanten

    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    1A FIRST AUTOMOTIVE C30352-2
    AMC FILTER HC-8113
    ASHIKA 21-H0-H04
    ASHUKI H098-06
    BLUE PRINT ADH22507
    BREMSI FC1325
    CHAMPION CCF0338
    COMLINE EKF201
    CONTINENTAL 28.0002-1075.2
    CORTECO 80000148
    CORTECO 21652546
    CoopersFiaam PC8143-2
    DELPHI TSP0325141
    DENCKERMANN M110013
    DENCKERMANN M110013A
    DENCKERMANN M110013K
    DENSO DCF113P
    DENSO DCF512P
    FEBI 24526
    FI.BA CF-79
    FIL FILTER HC 7133
    FILTRON K 1198-2x
    FISPA 566-2
    FISPA 066-2
    FRAM CF9819-2
    FRIGAIR 1319.5398
    HERTH+BUSS JAKOPARTS J1344006
    HOFFER 17131-X2
    JAPKO 21H04
    JC PREMIUM B44004CPR
    JC PREMIUM B44004PR
    KAISHIN A20054
    KAVO PARTS HC-8113
    KLAXCAR FRANCE FC183z
    KRAFT AUTOMOTIVE 1736620
    LUCAS FILTERS LFCP197S
    MAGNETI MARELLI 350203061730
    MALÒ 1531221
    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    MANN CU 2327-2
    MASTER-SPORT 122SK-IF-SET-MS
    MASTER-SPORT 2327-IF-PCS-MS
    MASTER-SPORT 2327-2-IF-SET-MS
    MAXGEAR 26-0396
    MDR MCF-3H04
    MEAT & DORIA 17131-X2
    MECAFILTER JLR7152
    MISFAT HB328
    MOTAQUIP VCF224
    MULLER FILTER FC352x2
    NIPPARTS J1344012
    NPS H135A16
    OPEN PARTS CAF2128.02
    Omnicraft 2135549
    PURFLUX AH220-2
    QUINTON HAZELL QFC0187
    SAKURA 1736620
    SCT Germany SA 1186
    SIDAT 566-2
    SIDAT 066-2
    SIVENTO P636
    SIVENTO G636
    SOFIMA S 3108 C
    STELLOX 71-10122-SX
    TECNECO FILTERS CK421-2
    TECNOCAR E421-2
    UFI 53.108.00
    VALEO 698735
    WILMINK GROUP WG1226895
    WILMINK GROUP WG1233310
    WILMINK GROUP WG1747018
    WILMINK GROUP WG1793443
    WILMINK GROUP WG2100568
    WILMINK GROUP WG1774568
    WILMINK GROUP WG1774569
    WIX FILTERS WP9206
  • Toepasbaarheid

    HONDA
    CIVIC VII Coupé
    CIVIC VII Coupé (EM2) | 2001.02-2005.12 - 1.6 i (EM1) - 1590ccm, 110pk, 81KW - D16V1
    CIVIC VII Coupé (EM2) | 2001.05-2005.12 - 1.7 i (EM2) - 1668ccm, 120pk, 88KW - D17A8
    CIVIC VII Coupé (EM2) | 2001.05-2005.12 - 1.7 i VTEC (EM2) - 1668ccm, 125pk, 92KW - D17A5, D17A9
    CIVIC VII Hatchback
    CIVIC VII Hatchback (EU, EP, EV) | 2001.02-2005.09 - 1.4 iS (EP1) - 1396ccm, 90pk, 66KW - D14Z5, D14Z6
    CIVIC VII Hatchback (EU, EP, EV) | 2001.02-2005.09 - 1.6 i (EP2) - 1590ccm, 110pk, 81KW - D16V1, D16W7
    CIVIC VII Hatchback (EU, EP, EV) | 2002.01-2005.09 - 1.7 CTDi (EP4) - 1686ccm, 100pk, 74KW - 4EE-2
    CIVIC VII Hatchback (EU, EP, EV) | 2001.09-2005.09 - 2.0 i Sport (EV1) - 1998ccm, 160pk, 118KW - K20A3
    CIVIC VII Hatchback (EU, EP, EV) | 2001.09-2005.09 - 2.0 Type-R (EP3) - 1998ccm, 200pk, 147KW - K20A2
    CIVIC VII Sedan
    CIVIC VII Sedan (ES, ET) | 2003.10-2005.09 - 1.3 IMA (ED9, ES9) - 1339ccm, 83pk, 61KW - LDA1
    CIVIC VII Sedan (ES, ET) | 2000.12-2005.09 - 1.4 (ES4) - 1396ccm, 90pk, 66KW - D14Z5
    CIVIC VII Sedan (ES, ET) | 2001.02-2005.09 - 1.6 (ES5) - 1590ccm, 110pk, 81KW - D16W7
    CIVIC VII Sedan (ES, ET) | 2001.02-2005.09 - 1.7 (EU3) - 1668ccm, 116pk, 85KW - D17A6
    CR-V II
    CR-V II (RD_) | 2001.09-2007.03 - 2.0 (RD5) - 1998ccm, 150pk, 110KW - K20A4
    CR-V II (RD_) | 2005.02-2006.09 - 2.2 CTDi (RD9) - 2204ccm, 140pk, 103KW - N22A2
    FR-V
    FR-V (BE) | 2004.08-heden - 1.7 (BE1) - 1668ccm, 125pk, 92KW - D17A2
    FR-V (BE) | 2007.01-heden - 1.8 (BE1) - 1799ccm, 140pk, 103KW - R18A1
    FR-V (BE) | 2005.02-heden - 2.0 (BE3) - 1998ccm, 150pk, 110KW - K20A9
    FR-V (BE) | 2005.07-heden - 2.2 i CTDi (BE5) - 2204ccm, 140pk, 103KW - N22A1
  • Origineel nummers

    80292-SWA-A01HONDA
    80292-SCA-G01HONDA
    80292-SCA-E11HONDA
    80292-S6D-G01HONDA
    80292-S5D-A01HONDA
    08R79S5AC00HONDA
    08R79-S7A-000HONDA
    08R79-S5A-A00HONDA
    08R79-S5A-600HONDA
    08292-SCA-E11HONDA
    08029-S5A-003HONDA
  • Fabrikant

    Japanparts

    Japanparts is grootleverancier van eigenlijk elk deeltje dat je in een auto kan vinden. Het bedrijf met Italiaanse oorsprong is een van de grootste leveranciers van onderdelen en componenten van auto’s met Aziatische of Amerikaanse afkomst. 
    Ze zijn, zoals de naam verraadt, vooral gespecialiseerd in Japanse automerken, daarnaast ook voor grote Koreaanse, en enkele Amerikaanse merken. Sinds 1992 werken zij met ervaren werknemers naar het beste resultaat.
    De jaarlijkse omzet bedraagt hedendaags rond de 30 miljoen. Van die omzet wordt ongeveer 55% gegenereerd uit de binnenlandse markt en 45% wordt uitgevoerd naar landen binnen Europa. Het distributienetwerk van dit merk is erg groot. In Italië alleen al heeft het 50 vestigingen en daarnaast zijn er nog meer dan 400 in de rest van Europa.

    Schokdempers
    Remblokken
    Draagarmen
    Luchtfilters

  • Levertijd

    Op werkdagen voor 18:00 uur besteld is overmorgen in huis

Bestellen
veilig betalen
,
We gebruiken cookies voor de beste gebruikerservaring. Lees meer..
OK