Interieurfilter

Productnummer: 1411970 Fabrikantcode: FAA-H012 EAN: 8033001470079

€  5,54

Incl. BTW

Bekijk productspecificaties

Niet leverbaar
  • 30 dagen gratis ruilen
  • Tevreden of geld terug
  • Klanten geven ons een 8.5/10
  • Snelle levering
  • Snelle levering
  • 30 dagen gratis ruilen
  • Klanten geven ons een 8.5/10
  • Tevreden of geld terug
  • Beste prijs garantie

Klantenservice: 085 070 5200

Stel je vraag aan onze productspecialisten.

Vraag en antwoord

Selecteer uw vrachtwagen om onderdelen met pasgarantie te tonen.

Meer weten?
  • Specificaties
  • Toepasbaarheid
  • Origineel nummers
  • Fabrikant
  • Levertijd
  • Omschrijving

    Specificaties
    Lengte (mm)205
    Hoogte (mm)29
    30
    Breedte (mm)211
    TypeStoffilter
    Garantie2 jaar

    Liever laten monteren?

    montagekaart

    WinParts verwijst graag u als klant, aan één van onze montage partners door.

    Vind een montagepartner »

    Vergelijkbare producten van andere Fabrikanten

    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    1A FIRST AUTOMOTIVE C30415
    ACKOJAP A26-30-0003
    ALCO FILTER MS-6391
    AMC FILTER HC-8122
    AMC FILTER HC-8118
    ASHIKA 21-H0-H012
    ASHUKI H098-40
    BLUE PRINT ADH22515
    BLUE PRINT ADH22518
    BLUE PRINT ADH22519
    BOSCH 1 987 432 234
    BREMSI FC0899A
    BREMSI FC0899
    CHAMPION CCF0185
    CLEAN FILTERS NC2357
    COMLINE EKF306
    CONTINENTAL 28.0002-1140.2
    CoopersFiaam PC8296
    DENCKERMANN M110738
    DENCKERMANN M110738A
    DENCKERMANN M110738K
    DENSO DCF573P
    DJ PARTS FC1030
    FEBI 32609
    FI.BA CF-171/C
    FI.BA CF-171
    FIL FILTER HC 7171
    FILTRON K 1298
    FISPA 385
    FRAM CF11182
    FRIGAIR 1319.5357
    HENGST FILTER E3929LI
    HERTH+BUSS JAKOPARTS J1344015
    HOFFER 17502
    JAPKO 21H012
    KAISHIN A20149
    KAMOKA 6080128
    KAMOKA F418401
    KAMOKA F515901
    KAVO PARTS HC-8118
    KAVO PARTS HC-8122
    KLAXCAR FRANCE FC255z
    KNECHT LA 462
    KRAFT AUTOMOTIVE 1736645
    LUCAS FILTERS LFCP208
    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    MAGNETI MARELLI 350203064010
    MAHLE LA 462
    MALÒ 1531871
    MANN CU 21 003
    MANN FP 21 003
    MASTER-SPORT 21003-IF-PCS-MS
    MASTER-SPORT 21003/1-IF-PCS-MS
    MAXGEAR 26-1815
    MAXGEAR 26-1634
    MAXGEAR 26-0865
    MDR MCF-3H012
    MEAT & DORIA 17502
    MECAFILTER ELR7318
    MEYLE 31-12 326 0010/PD
    MEYLE 31-12 319 0010
    MISFAT HB294
    MOTAQUIP LVCF515
    MULLER FILTER FC415
    NIPPARTS N1344015
    NPS H135A17
    OPEN PARTS CAF2242.01
    Omnicraft 2144690
    PURFLUX AH339
    QUINTON HAZELL QFC0140
    SAKURA 1736645
    SCT Germany SA 1212
    SIDAT 385
    SIVENTO G794
    SIVENTO P794
    SOFIMA S 3160 C
    STELLOX 71-10397-SX
    TECNECO FILTERS CK21003
    TECNOCAR E632
    UFI 34.403.00
    UFI 53.160.00
    VALEO 715692
    WILMINK GROUP WG1215438
    WILMINK GROUP WG1371715
    WILMINK GROUP WG1747304
    WILMINK GROUP WG1793778
    WILMINK GROUP WG1917050
    WILMINK GROUP WG1233919
    WILMINK GROUP WG1233920
    WILMINK GROUP WG2149201
    WIX FILTERS WP2038
  • Toepasbaarheid

    HONDA
    CIVIC VIII Sedan
    CIVIC VIII Sedan (FD, FA) | 2005.09-2012.02 - 1.8 (FD1, FD7) - 1799ccm, 140pk, 103KW - R18A2, R18A1
    CIVIC VIII Sedan (FD, FA) | 2006.11-heden - 1.8 EXS Flex - 1799ccm, 140pk, 103KW - R18A1
    CIVIC X Hatchback
    CIVIC X Hatchback (FC_, FK_) | 2017.02-heden - 1.0 VTEC (FK6) - 988ccm, 129pk, 95KW - P10A2
    CIVIC X Hatchback (FC_, FK_) | 2017.02-heden - 1.5 VTEC (FK7) - 1498ccm, 182pk, 134KW - L15B7
    CIVIC X Hatchback (FC_, FK_) | 2018.01-heden - 1.6 i-DTEC (FK9) - 1597ccm, 120pk, 88KW - N16A1
    CIVIC X Hatchback (FC_, FK_) | 2017.06-heden - 2.0 Type-R (FK8) - 1996ccm, 320pk, 235KW - K20C1
    CIVIC X Sedan
    CIVIC X Sedan (FC_) | 2016.08-heden - 1.5 VTEC (FC1) - 1498ccm, 182pk, 134KW - L15B7, L15BB
    CIVIC X Sedan (FC_) | 2018.05-heden - 1.6 i-DTEC (FC8) - 1597ccm, 120pk, 88KW - N16A1
    CR-V V
    CR-V V (RW_, RT_) | 2016.12-heden - 1.5 AWD (RW2) - 1498ccm, 193pk, 142KW - L15BE, L15BG, L15BY, L15BH
    CR-V V (RW_, RT_) | 2017.08-heden - 1.5 VTEC (RW1) - 1498ccm, 173pk, 127KW - L15BY
    CR-V V (RW_, RT_) | 2017.08-heden - 1.5 VTEC AWD (RW2) - 1498ccm, 173pk, 127KW - L15BY
    CR-V V (RW_, RT_) | 2018.12-heden - 2.0 e-CVT Hybrid (RT5) - 1993ccm, 145pk, 107KW - LFB1
    CR-V V (RW_, RT_) | 2018.12-heden - 2.0 e-CVT Hybrid AWD (RT6) - 1993ccm, 145pk, 107KW - LFB1
    CR-Z
    CR-Z (ZF) | 2010.09-2013.12 - 1.5 IMA - 1497ccm, 124pk, 91KW - LEA1, LEA3
    CR-Z (ZF) | 2010.06-heden - 1.5 IMA (ZF1) - 1497ccm, 114pk, 84KW - LEA1
    CR-Z (ZF) | 2012.11-heden - 1.5 IMA (ZF2) - 1497ccm, 121pk, 89KW - LEA1, LEA3
    HR-V
    HR-V (RU) | 2015.08-heden - 1.5 (RU1) - 1498ccm, 130pk, 96KW - L15B1
    HR-V (RU) | 2019.04-heden - 1.5 i-VTEC (RU1) - 1498ccm, 182pk, 134KW - L15BY
    HR-V (RU) | 2015.08-heden - 1.6 i-DTEC (RU8) - 1597ccm, 120pk, 88KW - N16A3
    INSIGHT
    INSIGHT (ZE_) | 2009.04-heden - 1.3 IMA (ZE28, ZE2) - 1339ccm, 88pk, 65KW - LDA3
    JAZZ III
    JAZZ III (GE_, GG_, GP_, ZA_) | 2008.07-heden - 1.2 (GG1) - 1198ccm, 90pk, 66KW - L12B1
    JAZZ III (GE_, GG_, GP_, ZA_) | 2011.04-heden - 1.3 HYBRID (GP1) - 1339ccm, 88pk, 65KW - LDA3
    JAZZ III (GE_, GG_, GP_, ZA_) | 2008.07-heden - 1.3 i (GE6, GG3, GG6) - 1339ccm, 100pk, 73KW - L13Z1, L13Z2
    JAZZ IV
    JAZZ IV (GK_) | 2015.09-heden - 1.3 - 1318ccm, 102pk, 75KW - L13B, L13B2
    JAZZ IV (GK_) | 2017.09-heden - 1.5 - 1498ccm, 130pk, 96KW - L15B3
  • Origineel nummers

    80292TG0Q01HONDA
    80292-TGL-E01HONDA
    80292-TG0-Q02HONDA
    80292-TG0-Q01HONDA
    80292-TF0-G01HONDA
    80292-TBA-A11HONDA
    80291TF3E01HONDA
    80291TF0941HONDA
    80291T5RP01HONDA
    80291T5RA01HONDA
    80291-TF3-E01HONDA
    80291-TF0-U01HONDA
    80291-TF0-J01HONDA
    80291-TF0-E01HONDA
    80291-TF0-405HONDA
    80291-T5R-A01HONDA
  • Fabrikant

    Japanparts

    Japanparts is grootleverancier van eigenlijk elk deeltje dat je in een auto kan vinden. Het bedrijf met Italiaanse oorsprong is een van de grootste leveranciers van onderdelen en componenten van auto’s met Aziatische of Amerikaanse afkomst. 
    Ze zijn, zoals de naam verraadt, vooral gespecialiseerd in Japanse automerken, daarnaast ook voor grote Koreaanse, en enkele Amerikaanse merken. Sinds 1992 werken zij met ervaren werknemers naar het beste resultaat.
    De jaarlijkse omzet bedraagt hedendaags rond de 30 miljoen. Van die omzet wordt ongeveer 55% gegenereerd uit de binnenlandse markt en 45% wordt uitgevoerd naar landen binnen Europa. Het distributienetwerk van dit merk is erg groot. In Italië alleen al heeft het 50 vestigingen en daarnaast zijn er nog meer dan 400 in de rest van Europa.

    Schokdempers
    Remblokken
    Draagarmen
    Luchtfilters

  • Levertijd

    5+ werkdagen

Klanten die dit kochten, kochten ook

Eerder door u bekeken

Japanparts
Interieurfilter

Interieurfilter


5,54

Tijdelijk uitverkocht

Niet leverbaar

Tijdelijk uitverkocht
,
We gebruiken cookies voor de beste gebruikerservaring. Lees meer..
OK