Interieurfilter

Productnummer: 1411107 Fabrikantcode: FAA-DDW15 EAN: 8033001479393

€  6,63

Incl. BTW

Bekijk productspecificaties

Niet leverbaar
  • 30 dagen gratis ruilen
  • Tevreden of geld terug
  • Klanten geven ons een 8.5/10
  • Snelle levering
  • Snelle levering
  • 30 dagen gratis ruilen
  • Klanten geven ons een 8.5/10
  • Tevreden of geld terug
  • Beste prijs garantie

Klantenservice: telefonisch offline

Stel je vraag aan onze productspecialisten.

Vraag en antwoord

Selecteer uw vrachtwagen om onderdelen met pasgarantie te tonen.

Meer weten?
  • Specificaties
  • Toepasbaarheid
  • Origineel nummers
  • Fabrikant
  • Levertijd
  • Omschrijving

    Specificaties
    Lengte (mm)240
    Hoogte (mm)35
    Breedte (mm)206
    TypeStoffilter
    Garantie2 jaar

    Liever laten monteren?

    montagekaart

    WinParts verwijst graag u als klant, aan één van onze montage partners door.

    Vind een montagepartner »

    Vergelijkbare producten van andere Fabrikanten

    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    1A FIRST AUTOMOTIVE K30359
    1A FIRST AUTOMOTIVE C30359
    AMC FILTER DC-7110
    ASAM 71897
    ASHIKA 21-DW-W15
    ASHUKI PAL2-4015
    ASHUKI PAL2-4345
    ASHUKI 0402-3190
    BLUE PRINT ADG02561
    BLUE PRINT ADG02562
    BLUE PRINT ADW192510
    BOSCH 1 987 432 304
    BREMSI FC0073
    BREMSI FC0073C
    BSG BSG 65-145-011
    BSG BSG 65-145-013
    CHAMPION CCF0134
    CLEAN FILTERS NC2361CA
    COMLINE EKF295
    CONTINENTAL 28.0002-4227.2
    DELPHI KF10021
    DENCKERMANN M110660A
    DENCKERMANN M110660K
    DENSO DCF564P
    DJ PARTS FC1115C
    DJ PARTS FC1140
    FEBI 32366
    FEBI 30743
    FEBI BILSTEIN 48503
    FEBI BILSTEIN 47806
    FI.BA CF-174/C
    FILTRON K 1223A
    FISPA BL866
    FISPA 866
    FISPA MBX366
    FRIGAIR 1307.5355
    FRIGAIR 1307.4355
    HERTH+BUSS JAKOPARTS J1340910
    HOFFER 17503K
    JAPKO 21W15
    KAISHIN A20145
    KAMOKA 6080047
    KAMOKA F412101
    KAMOKA F507401
    KAVO PARTS DC-7110
    KLAXCAR FRANCE FC099z
    KRAFT AUTOMOTIVE 1731545
    LUCAS FILTERS LFCP192
    MAGNETI MARELLI 350203062561
    MALÒ 1531362
    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    MANN CUK 2442
    MANN FP 2442
    MAPCO 67222
    MASTER-SPORT 2442-IF-PCS-MS
    MASTER-SPORT 2442-IFB-PCS-MS
    MASTER-SPORT 2442/1-IF-PCS-MS
    MAXGEAR 26-1812
    MAXGEAR 26-0860
    MDR MCF-3W15
    MEAT & DORIA 17503K
    MECAFILTER EKR7263
    MEYLE 612 326 0010/PD
    MEYLE 612 319 0013
    MEYLE 612 324 0010
    MEYLE 612 320 0010
    MISFAT HB207C
    MOTAQUIP VCF418
    MULLER FILTER FC359
    MULLER FILTER FK359
    NIPPARTS N1340913
    NIPPARTS N1340915
    NPS D135O13
    OPEN PARTS CAF2205.11
    QUINTON HAZELL QFC0315
    QUINTON HAZELL QFC0311
    SCT Germany SAK 360
    SIDAT 866
    SIDAT BL866
    SIDAT MBX366
    SOFIMA S 3254 C
    STELLOX 71-10203-SX
    TECNECO FILTERS CK10774
    TOPRAN 207 680
    TOPRAN 207 622
    UFI 53.254.00
    VALEO 715659
    VEMO V40-30-1006
    VEMO V40-31-1005
    WILMINK GROUP WG1747306
    WILMINK GROUP WG1793748
    WILMINK GROUP WG1917041
    WILMINK GROUP WG1019188
    WILMINK GROUP WG1233921
    WILMINK GROUP WG1233922
    WILMINK GROUP WG1747305
    WILMINK GROUP WG1772884
    WILMINK GROUP WG1788846
    WILMINK GROUP WG1019189
    WIX FILTERS WP9357
  • Toepasbaarheid

    CADILLAC
    SRX
    SRX | 2009.01-2016.12 - 2.8 AWD - 2792ccm, 305pk, 224KW - LAU
    SRX | 2009.01-2016.12 - 3.0 - 2997ccm, 269pk, 198KW - LF1
    SRX | 2009.01-2016.12 - 3.0 AWD - 2997ccm, 269pk, 198KW - LF1
    SRX | 2009.01-2016.12 - 3.0 AWD - 2997ccm, 270pk, 199KW - LF1
    SRX | 2012.10-2016.04 - 3.6 AWD - 3564ccm, 318pk, 234KW - LFX
    CHEVROLET
    AVEO Hatchback
    AVEO Hatchback (T300) | 2011.03-heden - 1.2 - 1229ccm, 69pk, 51KW - LWD
    AVEO Hatchback (T300) | 2011.03-heden - 1.2 - 1229ccm, 86pk, 63KW - LDC
    AVEO Hatchback (T300) | 2012.11-2015.12 - 1.2 LPG - 1229ccm, 86pk, 63KW - LDC
    AVEO Hatchback (T300) | 2011.07-2015.12 - 1.3 D - 1248ccm, 75pk, 55KW - LDV
    AVEO Hatchback (T300) | 2011.07-2015.12 - 1.3 D - 1248ccm, 95pk, 70KW - LSF
    AVEO Hatchback (T300) | 2011.03-heden - 1.4 - 1398ccm, 101pk, 74KW - LDD
    AVEO Hatchback (T300) | 2013.08-heden - 1.4 Turbo - 1364ccm, 140pk, 103KW - LUJ
    AVEO Hatchback (T300) | 2011.03-heden - 1.6 - 1598ccm, 116pk, 85KW - LDE
    AVEO Sedan
    AVEO Sedan (T300) | 2011.03-heden - 1.2 - 1229ccm, 86pk, 63KW - LDC
    AVEO Sedan (T300) | 2011.03-heden - 1.2 - 1229ccm, 69pk, 51KW - LWD
    AVEO Sedan (T300) | 2011.07-2015.12 - 1.3 D - 1248ccm, 75pk, 55KW - LDV
    AVEO Sedan (T300) | 2011.07-2015.12 - 1.3 D - 1248ccm, 95pk, 70KW - LSF
    AVEO Sedan (T300) | 2011.07-heden - 1.4 - 1398ccm, 100pk, 74KW - LDD
    AVEO Sedan (T300) | 2011.03-heden - 1.6 - 1598ccm, 116pk, 85KW - LDE
    CRUZE
    CRUZE (J300) | 2010.09-heden - 1.4 - 1364ccm, 140pk, 103KW - LUJ
    CRUZE (J300) | 2013.07-heden - 1.4 - 1398ccm, 101pk, 74KW - LDD
    CRUZE (J300) | 2009.05-heden - 1.6 - 1598ccm, 124pk, 91KW - LDE
    CRUZE (J300) | 2009.05-heden - 1.6 - 1598ccm, 109pk, 80KW - LXT
    CRUZE (J300) | 2009.05-heden - 1.6 - 1598ccm, 113pk, 83KW - LDE
    CRUZE (J300) | 2012.01-heden - 1.7 D - 1686ccm, 131pk, 96KW - LUD
    CRUZE (J300) | 2013.11-heden - 1.7 TD - 1686ccm, 110pk, 81KW - LKR
    CRUZE (J300) | 2009.05-heden - 1.8 - 1796ccm, 141pk, 104KW - 2H0
    CRUZE (J300) | 2009.11-heden - 1.8 - 1796ccm, 140pk, 103KW - LUW, LWE
    CRUZE (J300) | 2011.06-heden - 1.8 LPG - 1796ccm, 141pk, 104KW - 2H0
    CRUZE (J300) | 2009.05-2011.05 - 2.0 CDI - 1991ccm, 125pk, 92KW - LLW
    CRUZE (J300) | 2009.05-heden - 2.0 CDI - 1991ccm, 150pk, 110KW - LLW
    CRUZE (J300) | 2010.08-heden - 2.0 CDI - 1998ccm, 163pk, 120KW - LNP
    CRUZE Hatchback
    CRUZE Hatchback (J305) | 2012.06-heden - 1.4 - 1364ccm, 140pk, 103KW - LUJ
    CRUZE Hatchback (J305) | 2013.07-2015.12 - 1.4 - 1398ccm, 101pk, 74KW - LDD
    CRUZE Hatchback (J305) | 2011.06-heden - 1.6 - 1598ccm, 124pk, 91KW - LDE
    CRUZE Hatchback (J305) | 2012.01-heden - 1.6 - 1598ccm, 109pk, 80KW - LXT
    CRUZE Hatchback (J305) | 2012.01-2015.12 - 1.7 D - 1686ccm, 131pk, 96KW - LUD
    CRUZE Hatchback (J305) | 2013.08-2015.12 - 1.7 TD - 1686ccm, 110pk, 81KW - LKR
    CRUZE Hatchback (J305) | 2011.06-heden - 1.8 - 1796ccm, 141pk, 104KW - 2H0
    CRUZE Hatchback (J305) | 2011.10-heden - 1.8 - 1796ccm, 140pk, 103KW - 2H0
    CRUZE Hatchback (J305) | 2011.06-2015.12 - 1.8 LPG - 1796ccm, 141pk, 104KW - 2H0
    CRUZE Hatchback (J305) | 2011.06-heden - 2.0 CDI - 1998ccm, 163pk, 120KW - LNP
    CRUZE Station Wagon
    CRUZE Station Wagon (J308) | 2012.08-heden - 1.4 - 1364ccm, 140pk, 103KW - LUJ
    CRUZE Station Wagon (J308) | 2013.07-2015.12 - 1.4 - 1398ccm, 101pk, 74KW - LDD
    CRUZE Station Wagon (J308) | 2012.08-2015.12 - 1.6 - 1598ccm, 124pk, 91KW - LDE
    CRUZE Station Wagon (J308) | 2012.12-2015.12 - 1.6 - 1598ccm, 117pk, 86KW - LDE
    CRUZE Station Wagon (J308) | 2012.08-heden - 1.7 TD - 1686ccm, 131pk, 96KW - LUD
    CRUZE Station Wagon (J308) | 2013.11-2015.12 - 1.7 TD - 1686ccm, 110pk, 81KW - LKR
    CRUZE Station Wagon (J308) | 2012.08-heden - 1.8 - 1796ccm, 141pk, 104KW - 2H0
    CRUZE Station Wagon (J308) | 2012.08-heden - 2.0 TD - 1998ccm, 163pk, 120KW - LNP
    MALIBU
    MALIBU (V300) | 2012.04-heden - 2.0 D - 1956ccm, 160pk, 118KW - LBS
    MALIBU (V300) | 2012.01-heden - 2.4 - 2384ccm, 167pk, 123KW - LE9(145CUL4)
    ORLANDO
    ORLANDO (J309) | 2012.06-heden - 1.4 - 1362ccm, 140pk, 103KW - LUJ
    ORLANDO (J309) | 2011.02-heden - 1.8 - 1796ccm, 141pk, 104KW - 2H0
    ORLANDO (J309) | 2011.06-2015.12 - 1.8 LPG - 1796ccm, 141pk, 104KW - 2H0
    ORLANDO (J309) | 2011.02-2015.12 - 2.0 D - 1998ccm, 131pk, 96KW - LNP
    ORLANDO (J309) | 2011.02-heden - 2.0 D - 1998ccm, 163pk, 120KW - LNP
    SPARK
    SPARK | 2005.05-heden - 1.0 SX - 995ccm, 67pk, 49KW - LQ4(61CUL4)
    SPARK
    SPARK (M300) | 2010.03-heden - 1.0 - 995ccm, 68pk, 50KW - LMT
    SPARK (M300) | 2010.03-heden - 1.0 LPG - 995ccm, 68pk, 50KW - LMT
    SPARK (M300) | 2010.07-heden - 1.0 LPG - 995ccm, 65pk, 48KW - LMT
    SPARK (M300) | 2010.03-heden - 1.2 - 1206ccm, 82pk, 60KW - LMU
    SPARK (M300) | 2010.03-heden - 1.2 LPG - 1206ccm, 82pk, 60KW - LMU
    TRAX
    TRAX | 2012.12-heden - 1.4 - 1364ccm, 140pk, 103KW - LUJ
    TRAX | 2012.12-heden - 1.4 AWD - 1364ccm, 140pk, 103KW - LUJ
    TRAX | 2013.04-heden - 1.4 LPG - 1364ccm, 140pk, 103KW - LUJ
    TRAX | 2012.12-heden - 1.6 - 1598ccm, 116pk, 85KW - LDE
    TRAX | 2012.12-heden - 1.7 TD - 1686ccm, 131pk, 96KW - LUD
    TRAX | 2012.12-heden - 1.7 TD AWD - 1686ccm, 131pk, 96KW - LUD
    VOLT
    VOLT | 2011.11-heden - EV 150 - 1398ccm, 151pk, 111KW - LUU
    OPEL
    AMPERA
    AMPERA (R12) | 2011.11-2015.03 - EV 150 - 1398ccm, 151pk, 111KW - A 14 XFL
    ASTRA H CLASSIC Hatchback
    ASTRA H CLASSIC Hatchback (A04) | 2009.01-heden - 1.7 CDTI (L48) - 1686ccm, 125pk, 92KW - A 17 DTR, Z 17 DTR
    ASTRA H CLASSIC Hatchback (A04) | 2009.01-heden - 1.7 CDTI (L48) - 1686ccm, 110pk, 81KW - A 17 DTJ, Z 17 DTJ
    ASTRA H CLASSIC Sedan
    ASTRA H CLASSIC Sedan (A04) | 2009.01-2014.05 - 1.6 (L69) - 1598ccm, 116pk, 85KW - Z 16 XER
    ASTRA H CLASSIC Sedan (A04) | 2009.01-heden - 1.7 CDTI (L69) - 1686ccm, 125pk, 92KW - A 17 DTR, Z 17 DTR
    ASTRA H CLASSIC Sedan (A04) | 2009.01-heden - 1.7 CDTi (L69) - 1686ccm, 110pk, 81KW - Z 17 DTJ
    ASTRA H CLASSIC Stationwagen
    ASTRA H CLASSIC Stationwagen (A04) | 2006.12-2014.05 - 1.6 (L35) - 1598ccm, 116pk, 85KW - Z 16 XER
    ASTRA H CLASSIC Stationwagen (A04) | 2009.01-heden - 1.7 CDTi (L35) - 1686ccm, 110pk, 81KW - Z 17 DTJ
    ASTRA H CLASSIC Stationwagen (A04) | 2009.01-heden - 1.7 CDTI (L35) - 1686ccm, 125pk, 92KW - A 17 DTR, Z 17 DTR
    ASTRA J
    ASTRA J (P10) | 2009.12-2015.10 - 1.3 CDTI (68) - 1248ccm, 95pk, 70KW - A 13 DTE
    ASTRA J (P10) | 2009.12-2015.10 - 1.4 (68) - 1398ccm, 87pk, 64KW - A 14 XEL
    ASTRA J (P10) | 2009.12-2015.10 - 1.4 (68) - 1398ccm, 100pk, 74KW - A 14 XER, B 14 XER
    ASTRA J (P10) | 2012.01-2015.10 - 1.4 LPG (68) - 1364ccm, 140pk, 103KW - A 14 NET
    ASTRA J (P10) | 2009.12-2015.10 - 1.4 Turbo (68) - 1364ccm, 140pk, 103KW - A 14 NET, B 14 NET
    ASTRA J (P10) | 2010.10-2015.10 - 1.4 Turbo (68) - 1364ccm, 120pk, 88KW - A 14 NEL, B 14 NEL
    ASTRA J (P10) | 2009.12-2015.10 - 1.6 (68) - 1598ccm, 115pk, 85KW - A 16 XER, B 16 XER
    ASTRA J (P10) | 2013.11-2015.10 - 1.6 CDTi (68) - 1598ccm, 136pk, 100KW - B 16 DTH
    ASTRA J (P10) | 2014.02-2015.10 - 1.6 CDTi (68) - 1598ccm, 110pk, 81KW - B 16 DTL
    ASTRA J (P10) | 2012.12-2015.10 - 1.6 SIDI (68) - 1598ccm, 170pk, 125KW - A 16 XHT, B 16 SHL
    ASTRA J (P10) | 2009.12-2015.10 - 1.6 Turbo (68) - 1598ccm, 180pk, 132KW - A 16 LET
    ASTRA J (P10) | 2009.12-2015.10 - 1.6 Turbo 4x4 (68) - 1598ccm, 180pk, 132KW - A 16 LET
    ASTRA J (P10) | 2009.09-2015.10 - 1.7 CDTI (68) - 1686ccm, 110pk, 81KW - A 17 DTC, A 17 DTE, A 17 DTJ
    ASTRA J (P10) | 2009.12-2015.10 - 1.7 CDTI (68) - 1686ccm, 125pk, 92KW - A 17 DTR
    ASTRA J (P10) | 2011.07-2015.10 - 1.7 CDTI (68) - 1686ccm, 131pk, 96KW - A 17 DTF, A 17 DTS
    ASTRA J (P10) | 2012.09-2015.10 - 2.0 BiTurbo CDTI (68) - 1956ccm, 194pk, 143KW - A 20 DTR
    ASTRA J (P10) | 2009.09-2015.10 - 2.0 CDTI (68) - 1956ccm, 160pk, 118KW - A 20 DTH
    ASTRA J (P10) | 2011.06-2015.10 - 2.0 CDTI (68) - 1956ccm, 165pk, 121KW - A 20 DTH
    ASTRA J Bestelwagen/Bus
    ASTRA J Bestelwagen/Bus (P10) | 2012.10-2015.10 - 1.3 CDTi (35) - 1248ccm, 95pk, 70KW - A 13 DTE
    ASTRA J Bestelwagen/Bus (P10) | 2014.01-2015.10 - 1.6 CDTi (35) - 1598ccm, 110pk, 81KW - B 16 DTL
    ASTRA J Bestelwagen/Bus (P10) | 2012.10-2015.10 - 1.7 CDTi (35) - 1686ccm, 131pk, 96KW - A 17 DTF, A 17 DTS
    ASTRA J Bestelwagen/Bus (P10) | 2012.10-2015.10 - 2.0 CDTi (35) - 1956ccm, 165pk, 121KW - A 20 DTH
    ASTRA J GTC
    ASTRA J GTC | 2011.10-2015.10 - 1.4 (08) - 1398ccm, 101pk, 74KW - A 14 XER
    ASTRA J GTC | 2011.10-heden - 1.4 (08) - 1364ccm, 120pk, 88KW - A 14 NEL, B 14 NEL
    ASTRA J GTC | 2011.10-heden - 1.4 (08) - 1364ccm, 140pk, 103KW - A 14 NET, B 14 NET
    ASTRA J GTC | 2011.10-heden - 1.6 (08) - 1598ccm, 180pk, 132KW - A 16 LET
    ASTRA J GTC | 2014.07-heden - 1.6 CDTI (08) - 1598ccm, 110pk, 81KW - B 16 DTL
    ASTRA J GTC | 2014.07-heden - 1.6 CDTI (08) - 1598ccm, 136pk, 100KW - B 16 DTH
    ASTRA J GTC | 2012.12-heden - 1.6 SIDI (08) - 1598ccm, 170pk, 125KW - A 16 XHT, B 16 SHL
    ASTRA J GTC | 2013.07-heden - 1.6 SIDI (08) - 1598ccm, 200pk, 147KW - A 16 SHT, B 16 SHT
    ASTRA J GTC | 2011.10-2015.10 - 1.7 CDTI (08) - 1686ccm, 110pk, 81KW - A 17 DTC, A 17 DTE, A 17 DTJ
    ASTRA J GTC | 2011.10-2015.10 - 1.7 CDTI (08) - 1686ccm, 131pk, 96KW - A 17 DTF, A 17 DTS
    ASTRA J GTC | 2012.04-heden - 2.0 (08) - 1998ccm, 280pk, 206KW - A 20 NFT, B 20 NFT
    ASTRA J GTC | 2012.10-2015.10 - 2.0 BiTurbo CDTI (08) - 1956ccm, 194pk, 143KW - A 20 DTR
    ASTRA J GTC | 2011.10-2015.10 - 2.0 CDTI (08) - 1956ccm, 165pk, 121KW - A 20 DTH
    ASTRA J Sedan
    ASTRA J Sedan | 2012.06-2015.10 - 1.3 CDTI (69) - 1248ccm, 95pk, 70KW - A 13 DTE
    ASTRA J Sedan | 2012.06-2015.10 - 1.4 (69) - 1398ccm, 101pk, 74KW - A 14 XER, B 14 XER
    ASTRA J Sedan | 2014.07-heden - 1.4 LPG (69) - 1364ccm, 140pk, 103KW - A 14 NET
    ASTRA J Sedan | 2012.06-heden - 1.4 Turbo (69) - 1364ccm, 140pk, 103KW - A 14 NET, B 14 NET
    ASTRA J Sedan | 2012.06-2015.10 - 1.4 Turbo (69) - 1364ccm, 120pk, 88KW - A 14 NEL, B 14 NEL
    ASTRA J Sedan | 2012.06-heden - 1.6 (69) - 1598ccm, 116pk, 85KW - A 16 XER, B 16 XER
    ASTRA J Sedan | 2014.01-heden - 1.6 CDTi (69) - 1598ccm, 136pk, 100KW - B 16 DTH
    ASTRA J Sedan | 2014.04-heden - 1.6 CDTi (69) - 1598ccm, 110pk, 81KW - B 16 DTL
    ASTRA J Sedan | 2012.06-2015.10 - 1.6 SIDI (69) - 1598ccm, 170pk, 125KW - A 16 XHT, B 16 SHL
    ASTRA J Sedan | 2012.06-heden - 1.6 Turbo (69) - 1598ccm, 180pk, 132KW - A 16 LET
    ASTRA J Sedan | 2012.06-2015.10 - 1.7 CDTI (69) - 1686ccm, 110pk, 81KW - A 17 DTC, A 17 DTE, A 17 DTJ
    ASTRA J Sedan | 2012.06-2015.10 - 1.7 CDTI (69) - 1686ccm, 131pk, 96KW - A 17 DTF, A 17 DTS
    ASTRA J Sports Tourer
    ASTRA J Sports Tourer (P10) | 2010.10-2014.10 - 1.3 CDTI (35) - 1248ccm, 95pk, 70KW - A 13 DTE
    ASTRA J Sports Tourer (P10) | 2010.10-2015.10 - 1.4 (35) - 1398ccm, 101pk, 74KW - A 14 XER, B 14 XER
    ASTRA J Sports Tourer (P10) | 2010.10-2015.10 - 1.4 (35) - 1398ccm, 87pk, 64KW - A 14 XEL
    ASTRA J Sports Tourer (P10) | 2011.12-2015.10 - 1.4 LPG (35) - 1364ccm, 140pk, 103KW - A 14 NET
    ASTRA J Sports Tourer (P10) | 2010.10-2015.10 - 1.4 Turbo (35) - 1364ccm, 120pk, 88KW - A 14 NEL, B 14 NEL
    ASTRA J Sports Tourer (P10) | 2010.10-2015.10 - 1.4 Turbo (35) - 1364ccm, 140pk, 103KW - A 14 NET, B 14 NET
    ASTRA J Sports Tourer (P10) | 2010.10-2015.10 - 1.6 (35) - 1598ccm, 116pk, 85KW - A 16 XER, B 16 XER
    ASTRA J Sports Tourer (P10) | 2013.11-2015.10 - 1.6 CDTi (35) - 1598ccm, 136pk, 100KW - B 16 DTH
    ASTRA J Sports Tourer (P10) | 2014.02-2015.10 - 1.6 CDTi (35) - 1598ccm, 110pk, 81KW - B 16 DTL
    ASTRA J Sports Tourer (P10) | 2012.12-2015.10 - 1.6 SIDI (35) - 1598ccm, 170pk, 125KW - A 16 XHT, B 16 SHL
    ASTRA J Sports Tourer (P10) | 2010.10-2015.10 - 1.6 Turbo (35) - 1598ccm, 180pk, 132KW - A 16 LET
    ASTRA J Sports Tourer (P10) | 2010.10-2015.10 - 1.7 CDTI (35) - 1686ccm, 110pk, 81KW - A 17 DTC, A 17 DTE, A 17 DTJ
    ASTRA J Sports Tourer (P10) | 2010.10-2015.10 - 1.7 CDTI (35) - 1686ccm, 125pk, 92KW - A 17 DTR
    ASTRA J Sports Tourer (P10) | 2010.10-2015.10 - 1.7 CDTI (35) - 1686ccm, 101pk, 74KW - A 17 DTL, A 17 DTN
    ASTRA J Sports Tourer (P10) | 2010.10-2015.10 - 1.7 CDTI (35) - 1686ccm, 131pk, 96KW - A 17 DTF, A 17 DTS
    ASTRA J Sports Tourer (P10) | 2012.09-2015.10 - 2.0 BiTurbo CDTI (35) - 1956ccm, 194pk, 143KW - A 20 DTR
    ASTRA J Sports Tourer (P10) | 2010.10-2015.10 - 2.0 CDTI (35) - 1956ccm, 160pk, 118KW - A 20 DTH
    ASTRA J Sports Tourer (P10) | 2011.08-2015.10 - 2.0 CDTI (35) - 1956ccm, 165pk, 121KW - A 20 DTH
    CASCADA
    CASCADA (W13) | 2013.04-2018.04 - 1.4 (67) - 1364ccm, 120pk, 88KW - A 14 NEL, B 14 NEL
    CASCADA (W13) | 2013.03-2018.04 - 1.4 Turbo (67) - 1364ccm, 140pk, 103KW - A 14 NET, B 14 NET
    CASCADA (W13) | 2013.11-2018.04 - 1.6 (67) - 1598ccm, 200pk, 147KW - A 16 SHT, B 16 SHT, D 16 SHT
    CASCADA (W13) | 2018.05-2019.04 - 1.6 (67) - 1598ccm, 136pk, 100KW - D 16 SHJ
    CASCADA (W13) | 2013.04-2019.04 - 1.6 SIDI (67) - 1598ccm, 170pk, 125KW - A 16 XHT, B 16 SHL, D 16 SHL
    CASCADA (W13) | 2013.04-2015.06 - 2.0 CDTI (67) - 1956ccm, 165pk, 121KW - A 20 DTH
    CASCADA (W13) | 2013.04-2015.06 - 2.0 CDTI (67) - 1956ccm, 194pk, 143KW - A 20 DTR
    CASCADA (W13) | 2015.07-2018.04 - 2.0 CDTI (67) - 1956ccm, 170pk, 125KW - B 20 DTH
    COMBO Hatchback/limousine
    COMBO Hatchback/limousine (X12) | 2015.04-heden - 1.6 CDTI (B05) - 1598ccm, 120pk, 88KW - A 16 FDL
    COMBO Tour
    COMBO Tour (X12) | 2015.03-heden - 1.6 CDTI (C26, D26, E26, C05) - 1598ccm, 120pk, 88KW - A 16 FDL
    INSIGNIA A
    INSIGNIA A (G09) | 2011.04-2017.03 - 1.4 (68) - 1364ccm, 140pk, 103KW - A 14 NET, B 14 NET
    INSIGNIA A (G09) | 2012.07-2017.03 - 1.4 LPG (68) - 1364ccm, 140pk, 103KW - A 14 NET, B 14 NET
    INSIGNIA A (G09) | 2008.07-2017.03 - 1.6 (68) - 1598ccm, 116pk, 85KW - A 16 XER
    INSIGNIA A (G09) | 2015.07-2017.03 - 1.6 CDTi (68) - 1598ccm, 136pk, 100KW - B 16 DTH
    INSIGNIA A (G09) | 2015.07-2017.03 - 1.6 CDTi (68) - 1598ccm, 120pk, 88KW - B 16 DTJ
    INSIGNIA A (G09) | 2013.03-2017.03 - 1.6 SIDI (68) - 1598ccm, 170pk, 125KW - A 16 XHT, B 16 SHL
    INSIGNIA A (G09) | 2008.07-2017.03 - 1.6 Turbo (68) - 1598ccm, 180pk, 132KW - A 16 LET
    INSIGNIA A (G09) | 2008.07-2017.03 - 1.8 (68) - 1796ccm, 140pk, 103KW - A 18 XER, B 18 XER
    INSIGNIA A (G09) | 2008.07-2011.12 - 2.0 Biturbo CDTI (68) - 1956ccm, 190pk, 140KW - A 20 DTR
    INSIGNIA A (G09) | 2012.01-2017.03 - 2.0 Biturbo CDTI (68) - 1956ccm, 195pk, 143KW - A 20 DTR
    INSIGNIA A (G09) | 2009.05-2011.12 - 2.0 Biturbo CDTI 4x4 (68) - 1956ccm, 190pk, 140KW - A 20 DTR
    INSIGNIA A (G09) | 2012.01-2017.03 - 2.0 Biturbo CDTI 4x4 (68) - 1956ccm, 195pk, 143KW - A 20 DTR
    INSIGNIA A (G09) | 2008.07-2017.03 - 2.0 CDTI (68) - 1956ccm, 110pk, 81KW - A 20 DTL, A 20 DTC
    INSIGNIA A (G09) | 2008.07-2017.03 - 2.0 CDTI (68) - 1956ccm, 131pk, 96KW - A 20 DT, A 20 DTJ
    INSIGNIA A (G09) | 2008.07-2017.03 - 2.0 CDTI (68) - 1956ccm, 160pk, 118KW - A 20 DTH
    INSIGNIA A (G09) | 2012.03-2017.03 - 2.0 CDTI (68) - 1956ccm, 120pk, 88KW - A 20 DTE
    INSIGNIA A (G09) | 2013.06-2017.03 - 2.0 CDTI (68) - 1956ccm, 140pk, 103KW - A 20 DTE
    INSIGNIA A (G09) | 2013.07-2017.03 - 2.0 CDTI (68) - 1956ccm, 163pk, 120KW - A 20 DTH
    INSIGNIA A (G09) | 2014.11-2017.03 - 2.0 CDTI (68) - 1956ccm, 170pk, 125KW - B 20 DTH
    INSIGNIA A (G09) | 2010.06-2017.03 - 2.0 CDTI 4x4 (68) - 1956ccm, 160pk, 118KW - A 20 DTH
    INSIGNIA A (G09) | 2013.07-2017.03 - 2.0 CDTI 4x4 (68) - 1956ccm, 163pk, 120KW - A 20 DTH
    INSIGNIA A (G09) | 2014.11-2017.03 - 2.0 CDTI 4x4 (68) - 1956ccm, 170pk, 125KW - B 20 DTH
    INSIGNIA A (G09) | 2010.10-2017.03 - 2.0 E85 Turbo (68) - 1998ccm, 220pk, 162KW - A 20 NFT
    INSIGNIA A (G09) | 2008.07-2017.03 - 2.0 Turbo (68) - 1998ccm, 220pk, 162KW - A 20 NHT, A 20 NFT
    INSIGNIA A (G09) | 2014.04-2017.03 - 2.0 Turbo (68) - 1998ccm, 250pk, 184KW - A 20 NHT, B 20 NHT
    INSIGNIA A (G09) | 2008.07-2017.03 - 2.0 Turbo 4x4 (68) - 1998ccm, 220pk, 162KW - A 20 NHT
    INSIGNIA A (G09) | 2011.07-2017.03 - 2.0 Turbo 4x4 (68) - 1998ccm, 250pk, 184KW - A 20 NHT, A 20 NFT, B 20 NHT
    INSIGNIA A (G09) | 2008.07-2017.03 - 2.8 V6 Turbo 4x4 (68) - 2792ccm, 260pk, 191KW - A 28 NET
    INSIGNIA A (G09) | 2009.07-2017.03 - 2.8 V6 Turbo OPC 4x4 (68) - 2792ccm, 325pk, 239KW - A 28 NER, B 28 NER
    INSIGNIA A Country Tourer
    INSIGNIA A Country Tourer (G09) | 2015.07-2017.03 - 1.6 CDTi (47) - 1598ccm, 120pk, 88KW - B 16 DTJ
    INSIGNIA A Country Tourer (G09) | 2015.07-2017.03 - 1.6 CDTi (47) - 1598ccm, 136pk, 100KW - B 16 DTH
    INSIGNIA A Country Tourer (G09) | 2014.07-2017.03 - 1.6 SIDI (47) - 1598ccm, 170pk, 125KW - A 16 XHT, B 16 SHL
    INSIGNIA A Country Tourer (G09) | 2008.07-2017.03 - 2.0 CDTi (47) - 1956ccm, 131pk, 96KW - A 20 DT, A 20 DTJ
    INSIGNIA A Country Tourer (G09) | 2012.03-2017.03 - 2.0 CDTi (47) - 1956ccm, 120pk, 88KW - A 20 DTE
    INSIGNIA A Country Tourer (G09) | 2014.07-2017.03 - 2.0 CDTi (47) - 1956ccm, 163pk, 120KW - A 20 DTH
    INSIGNIA A Country Tourer (G09) | 2014.11-2017.03 - 2.0 CDTi (47) - 1956ccm, 170pk, 125KW - B 20 DTH
    INSIGNIA A Country Tourer (G09) | 2013.09-2017.03 - 2.0 CDTi 4x4 (47) - 1956ccm, 163pk, 120KW - A 20 DTH
    INSIGNIA A Country Tourer (G09) | 2013.09-2017.03 - 2.0 CDTi 4x4 (47) - 1956ccm, 194pk, 143KW - A 20 DTR
    INSIGNIA A Country Tourer (G09) | 2014.11-2017.03 - 2.0 CDTi 4x4 (47) - 1956ccm, 170pk, 125KW - B 20 DTH
    INSIGNIA A Country Tourer (G09) | 2013.09-2017.03 - 2.0 Turbo 4x4 (47) - 1998ccm, 250pk, 184KW - A 20 NHT, A 20 NFT, B 20 NHT
    INSIGNIA A Sedan
    INSIGNIA A Sedan (G09) | 2011.04-2017.03 - 1.4 (69) - 1364ccm, 140pk, 103KW - A 14 NET, B 14 NET
    INSIGNIA A Sedan (G09) | 2012.07-2017.03 - 1.4 LPG (69) - 1364ccm, 140pk, 103KW - A 14 NET, B 14 NET
    INSIGNIA A Sedan (G09) | 2008.07-2017.03 - 1.6 (69) - 1598ccm, 116pk, 85KW - A 16 XER
    INSIGNIA A Sedan (G09) | 2015.07-2017.03 - 1.6 CDTi (69) - 1598ccm, 120pk, 88KW - B 16 DTJ
    INSIGNIA A Sedan (G09) | 2015.07-2017.03 - 1.6 CDTi (69) - 1598ccm, 136pk, 100KW - B 16 DTH
    INSIGNIA A Sedan (G09) | 2013.03-2017.03 - 1.6 SIDI (69) - 1598ccm, 170pk, 125KW - A 16 XHT, B 16 SHL
    INSIGNIA A Sedan (G09) | 2008.07-2017.03 - 1.6 Turbo (69) - 1598ccm, 180pk, 132KW - A 16 LET
    INSIGNIA A Sedan (G09) | 2008.07-2017.03 - 1.8 (69) - 1796ccm, 140pk, 103KW - A 18 XER, B 18 XER
    INSIGNIA A Sedan (G09) | 2012.01-2017.03 - 2.0 Biturbo CDTI (69) - 1956ccm, 195pk, 143KW - A 20 DTR
    INSIGNIA A Sedan (G09) | 2008.07-2011.12 - 2.0 Biturbo CDTI 4x4 (69) - 1956ccm, 190pk, 140KW - A 20 DTR
    INSIGNIA A Sedan (G09) | 2012.01-2017.03 - 2.0 Biturbo CDTI 4x4 (69) - 1956ccm, 195pk, 143KW - A 20 DTR
    INSIGNIA A Sedan (G09) | 2008.07-2017.03 - 2.0 CDTI (69) - 1956ccm, 110pk, 81KW - A 20 DTL, A 20 DTC
    INSIGNIA A Sedan (G09) | 2008.07-2017.03 - 2.0 CDTI (69) - 1956ccm, 131pk, 96KW - A 20 DT, A 20 DTJ
    INSIGNIA A Sedan (G09) | 2008.07-2017.03 - 2.0 CDTI (69) - 1956ccm, 160pk, 118KW - A 20 DTH
    INSIGNIA A Sedan (G09) | 2012.03-2017.03 - 2.0 CDTI (69) - 1956ccm, 120pk, 88KW - A 20 DTE
    INSIGNIA A Sedan (G09) | 2013.06-2017.03 - 2.0 CDTI (69) - 1956ccm, 140pk, 103KW - A 20 DTE
    INSIGNIA A Sedan (G09) | 2013.07-2017.03 - 2.0 CDTI (69) - 1956ccm, 163pk, 120KW - A 20 DTH
    INSIGNIA A Sedan (G09) | 2014.11-2017.03 - 2.0 CDTI (69) - 1956ccm, 170pk, 125KW - B 20 DTH
    INSIGNIA A Sedan (G09) | 2010.06-2017.03 - 2.0 CDTI 4x4 (69) - 1956ccm, 160pk, 118KW - A 20 DTH
    INSIGNIA A Sedan (G09) | 2013.07-2017.03 - 2.0 CDTI 4x4 (69) - 1956ccm, 163pk, 120KW - A 20 DTH
    INSIGNIA A Sedan (G09) | 2014.11-2017.03 - 2.0 CDTI 4x4 (69) - 1956ccm, 170pk, 125KW - B 20 DTH
    INSIGNIA A Sedan (G09) | 2008.07-2017.03 - 2.0 Turbo (69) - 1998ccm, 220pk, 162KW - A 20 NHT, A 20 NFT
    INSIGNIA A Sedan (G09) | 2014.04-2017.03 - 2.0 Turbo (69) - 1998ccm, 250pk, 184KW - A 20 NHT, B 20 NHT
    INSIGNIA A Sedan (G09) | 2008.07-2017.03 - 2.0 Turbo 4x4 (69) - 1998ccm, 220pk, 162KW - A 20 NHT
    INSIGNIA A Sedan (G09) | 2011.07-2017.03 - 2.0 Turbo 4x4 (69) - 1998ccm, 250pk, 184KW - A 20 NHT, A 20 NFT, B 20 NHT
    INSIGNIA A Sedan (G09) | 2008.07-2017.03 - 2.0 Turbo E85 (69) - 1998ccm, 220pk, 162KW - A 20 NFT
    INSIGNIA A Sedan (G09) | 2008.07-2017.03 - 2.8 V6 Turbo 4x4 (69) - 2792ccm, 260pk, 191KW - A 28 NET
    INSIGNIA A Sedan (G09) | 2009.07-2017.03 - 2.8 V6 Turbo OPC 4x4 (69) - 2792ccm, 325pk, 239KW - A 28 NER, B 28 NER
    INSIGNIA A Sports Tourer
    INSIGNIA A Sports Tourer (G09) | 2011.09-2013.06 - 1.4 (35) - 1364ccm, 140pk, 103KW - A 14 NET, B 14 NET
    INSIGNIA A Sports Tourer (G09) | 2012.07-2013.06 - 1.4 LPG (35) - 1364ccm, 140pk, 103KW - A 14 NET, B 14 NET
    INSIGNIA A Sports Tourer (G09) | 2008.07-2012.06 - 1.6 (35) - 1598ccm, 116pk, 85KW - A 16 XER
    INSIGNIA A Sports Tourer (G09) | 2015.07-2017.01 - 1.6 CDTi (35) - 1598ccm, 120pk, 88KW - B 16 DTJ
    INSIGNIA A Sports Tourer (G09) | 2015.07-2016.12 - 1.6 CDTi (35) - 1598ccm, 136pk, 100KW - B 16 DTH
    INSIGNIA A Sports Tourer (G09) | 2013.03-2014.11 - 1.6 SIDI (35) - 1598ccm, 170pk, 125KW - A 16 XHT, B 16 SHL
    INSIGNIA A Sports Tourer (G09) | 2009.01-2013.06 - 1.6 Turbo (35) - 1598ccm, 180pk, 132KW - A 16 LET
    INSIGNIA A Sports Tourer (G09) | 2008.07-2013.06 - 1.8 (35) - 1796ccm, 140pk, 103KW - A 18 XER, B 18 XER
    INSIGNIA A Sports Tourer (G09) | 2008.07-2017.03 - 2.0 Biturbo CDTI (35) - 1956ccm, 190pk, 140KW - A 20 DTR
    INSIGNIA A Sports Tourer (G09) | 2012.01-2015.06 - 2.0 Biturbo CDTI (35) - 1956ccm, 195pk, 143KW - A 20 DTR
    INSIGNIA A Sports Tourer (G09) | 2008.07-2017.03 - 2.0 Biturbo CDTI 4x4 (35) - 1956ccm, 190pk, 140KW - A 20 DTR
    INSIGNIA A Sports Tourer (G09) | 2012.01-2015.06 - 2.0 Biturbo CDTI 4x4 (35) - 1956ccm, 195pk, 143KW - A 20 DTR
    INSIGNIA A Sports Tourer (G09) | 2008.07-2013.06 - 2.0 CDTI (35) - 1956ccm, 110pk, 81KW - A 20 DTL, A 20 DTC
    INSIGNIA A Sports Tourer (G09) | 2008.07-2015.06 - 2.0 CDTI (35) - 1956ccm, 131pk, 96KW - A 20 DT, A 20 DTJ
    INSIGNIA A Sports Tourer (G09) | 2008.07-2015.06 - 2.0 CDTI (35) - 1956ccm, 160pk, 118KW - A 20 DTH
    INSIGNIA A Sports Tourer (G09) | 2012.03-2015.06 - 2.0 CDTI (35) - 1956ccm, 120pk, 88KW - A 20 DTE
    INSIGNIA A Sports Tourer (G09) | 2013.07-2015.06 - 2.0 CDTI (35) - 1956ccm, 163pk, 120KW - A 20 DTH
    INSIGNIA A Sports Tourer (G09) | 2013.07-2015.06 - 2.0 CDTI (35) - 1956ccm, 140pk, 103KW - A 20 DTE
    INSIGNIA A Sports Tourer (G09) | 2014.11-2016.12 - 2.0 CDTI (35) - 1956ccm, 170pk, 125KW - B 20 DTH
    INSIGNIA A Sports Tourer (G09) | 2010.06-2015.06 - 2.0 CDTI 4x4 (35) - 1956ccm, 160pk, 118KW - A 20 DTH
    INSIGNIA A Sports Tourer (G09) | 2013.07-2015.06 - 2.0 CDTI 4x4 (35) - 1956ccm, 163pk, 120KW - A 20 DTH
    INSIGNIA A Sports Tourer (G09) | 2014.11-2016.12 - 2.0 CDTI 4x4 (35) - 1956ccm, 170pk, 125KW - B 20 DTH
    INSIGNIA A Sports Tourer (G09) | 2010.09-2011.11 - 2.0 E85 Turbo (35) - 1998ccm, 220pk, 162KW - A 20 NFT
    INSIGNIA A Sports Tourer (G09) | 2008.07-2013.06 - 2.0 Turbo (35) - 1998ccm, 220pk, 162KW - A 20 NHT
    INSIGNIA A Sports Tourer (G09) | 2014.04-2014.11 - 2.0 Turbo (35) - 1998ccm, 250pk, 184KW - A 20 NHT, B 20 NHT
    INSIGNIA A Sports Tourer (G09) | 2008.07-2011.06 - 2.0 Turbo 4x4 (35) - 1998ccm, 220pk, 162KW - A 20 NHT
    INSIGNIA A Sports Tourer (G09) | 2011.09-2013.06 - 2.0 Turbo 4x4 (35) - 1998ccm, 250pk, 184KW - A 20 NHT, A 20 NFT, B 20 NHT
    INSIGNIA A Sports Tourer (G09) | 2008.10-2013.06 - 2.8 V6 Turbo 4x4 (35) - 2792ccm, 260pk, 191KW - A 28 NET
    INSIGNIA A Sports Tourer (G09) | 2009.07-2015.06 - 2.8 V6 Turbo OPC 4x4 (35) - 2792ccm, 325pk, 239KW - A 28 NER, B 28 NER
    KARL
    KARL (C16) | 2015.01-2018.03 - 1.0 - 999ccm, 75pk, 55KW - B 10 XE
    KARL (C16) | 2018.01-2019.03 - 1.0 - 999ccm, 73pk, 54KW - D 10 XE
    KARL (C16) | 2015.02-2018.03 - 1.0 LPG - 999ccm, 73pk, 54KW - B 10 XL
    MERIVA B MPV
    MERIVA B MPV (S10) | 2010.06-2013.10 - 1.3 CDTI (75) - 1248ccm, 75pk, 55KW - A 13 DTC
    MERIVA B MPV (S10) | 2010.06-2014.11 - 1.3 CDTI (75) - 1248ccm, 95pk, 70KW - A 13 DTE
    MERIVA B MPV (S10) | 2010.06-2017.03 - 1.4 (75) - 1398ccm, 100pk, 74KW - A 14 XER, B 14 XER
    MERIVA B MPV (S10) | 2010.06-2017.03 - 1.4 (75) - 1364ccm, 120pk, 88KW - A 14 NEL, B 14 NEL
    MERIVA B MPV (S10) | 2010.06-2017.03 - 1.4 (75) - 1364ccm, 140pk, 103KW - A 14 NET, B 14 NET
    MERIVA B MPV (S10) | 2011.06-2017.03 - 1.4 LPG (75) - 1364ccm, 120pk, 88KW - A 14 NEL, B 14 NEL
    MERIVA B MPV (S10) | 2010.06-2017.01 - 1.7 CDTI (75) - 1686ccm, 100pk, 74KW - A 17 DT
    MERIVA B MPV (S10) | 2010.06-2015.06 - 1.7 CDTI (75) - 1686ccm, 110pk, 81KW - A 17 DTC, A 17 DTI
    MERIVA B MPV (S10) | 2010.06-2013.10 - 1.7 CDTI (75) - 1686ccm, 131pk, 96KW - A 17 DTS
    MOKKA / MOKKA X
    MOKKA / MOKKA X (J13) | 2013.04-heden - 1.4 (_76) - 1364ccm, 140pk, 103KW - A 14 NET, B 14 NET, D 14 NET
    MOKKA / MOKKA X (J13) | 2018.06-heden - 1.4 (_76) - 1364ccm, 120pk, 88KW - D 14 NEL
    MOKKA / MOKKA X (J13) | 2012.06-heden - 1.4 4x4 (_76) - 1364ccm, 140pk, 103KW - A 14 NET, B 14 NET, D 14 NET
    MOKKA / MOKKA X (J13) | 2016.06-heden - 1.4 4x4 (_76) - 1399ccm, 152pk, 112KW - B 14 XFT
    MOKKA / MOKKA X (J13) | 2013.04-heden - 1.4 LPG (_76) - 1364ccm, 140pk, 103KW - A 14 NET, B 14 NET, D 14 NET
    MOKKA / MOKKA X (J13) | 2012.06-heden - 1.6 (_76) - 1598ccm, 116pk, 85KW - A 16 XER, B 16 XER, D 16 XER
    MOKKA / MOKKA X (J13) | 2015.01-heden - 1.6 CDTI (_76) - 1598ccm, 136pk, 100KW - B 16 DTH, D 16 DTH, A 16 DTH
    MOKKA / MOKKA X (J13) | 2015.06-heden - 1.6 CDTI (_76) - 1598ccm, 110pk, 81KW - B 16 DTN, B 16 DTU
    MOKKA / MOKKA X (J13) | 2015.01-heden - 1.6 CDTI 4x4 (_76) - 1598ccm, 136pk, 100KW - B 16 DTH, D 16 DTH
    MOKKA / MOKKA X (J13) | 2018.03-heden - 1.6 CDTI 4x4 (_76) - 1598ccm, 110pk, 81KW - D 16 DTN
    MOKKA / MOKKA X (J13) | 2012.06-heden - 1.7 CDTI (_76) - 1686ccm, 131pk, 96KW - A 17 DTS
    MOKKA / MOKKA X (J13) | 2012.06-heden - 1.7 CDTI 4x4 (_76) - 1686ccm, 131pk, 96KW - A 17 DTS
    ZAFIRA TOURER C
    ZAFIRA TOURER C (P12) | 2011.10-heden - 1.4 (75) - 1364ccm, 120pk, 88KW - A 14 NEL, B 14 NEL
    ZAFIRA TOURER C (P12) | 2011.10-heden - 1.4 (75) - 1364ccm, 140pk, 103KW - A 14 NET, B 14 NET
    ZAFIRA TOURER C (P12) | 2011.10-heden - 1.4 LPG (75) - 1364ccm, 140pk, 103KW - A 14 NET, B 14 NET
    ZAFIRA TOURER C (P12) | 2012.12-heden - 1.6 (75) - 1598ccm, 170pk, 125KW - A 16 XHT, B 16 SHL, D 16 SHL
    ZAFIRA TOURER C (P12) | 2018.09-2019.07 - 1.6 (75) - 1598ccm, 136pk, 100KW - D 16 SHJ
    ZAFIRA TOURER C (P12) | 2013.02-heden - 1.6 CDTI (75) - 1598ccm, 136pk, 100KW - B 16 DTH
    ZAFIRA TOURER C (P12) | 2014.07-heden - 1.6 CDTI (75) - 1598ccm, 120pk, 88KW - B 16 DTJ, D 16 DTJ
    ZAFIRA TOURER C (P12) | 2016.11-heden - 1.6 CDTI (75) - 1598ccm, 134pk, 99KW - B 16 DTH, D 16 DTH
    ZAFIRA TOURER C (P12) | 2011.10-heden - 1.6 CNG (75) - 1598ccm, 150pk, 110KW - A 16 XNT, B 16 XNT
    ZAFIRA TOURER C (P12) | 2013.07-heden - 1.6 SIDI (75) - 1598ccm, 200pk, 147KW - A 16 SHT, B 16 SHT, D 16 SHT
    ZAFIRA TOURER C (P12) | 2011.10-heden - 1.8 (75) - 1796ccm, 115pk, 85KW - A 18 XEL
    ZAFIRA TOURER C (P12) | 2011.10-heden - 1.8 (75) - 1796ccm, 140pk, 103KW - A 18 XER
    ZAFIRA TOURER C (P12) | 2013.01-heden - 2.0 BiTurbo CDTI (75) - 1956ccm, 194pk, 143KW - A 20 DTR
    ZAFIRA TOURER C (P12) | 2011.10-heden - 2.0 CDTi (75) - 1956ccm, 165pk, 121KW - A 20 DTH
    ZAFIRA TOURER C (P12) | 2011.10-heden - 2.0 CDTi (75) - 1956ccm, 130pk, 96KW - A 20 DT, Y 20 DTJ, Z 20 DTJ, B 20 DTJ, D 20 DTJ
    ZAFIRA TOURER C (P12) | 2011.10-heden - 2.0 CDTi (75) - 1956ccm, 110pk, 81KW - A 20 DTL
    ZAFIRA TOURER C (P12) | 2015.01-heden - 2.0 CDTi (75) - 1956ccm, 170pk, 125KW - B 20 DTH, D 20 DTH
    ZAFIRA TOURER C VAN
    ZAFIRA TOURER C VAN (P12) | 2012.01-heden - 2.0 CDTi (75) - 1956ccm, 131pk, 96KW - A 20 DT, Y 20 DTJ, Z 20 DTJ
    ZAFIRA TOURER C VAN (P12) | 2013.01-heden - 2.0 CDTi (75) - 1956ccm, 165pk, 121KW - A 20 DTH
    ZAFIRA TOURER C VAN (P12) | 2013.01-heden - 2.0 CDTi (75) - 1956ccm, 110pk, 81KW - A 20 DTL
    SAAB
    9-5
    9-5 (YS3G) | 2010.05-2012.01 - 1.6 Turbo - 1598ccm, 180pk, 132KW - A 16 LET
    9-5 (YS3G) | 2010.05-2012.01 - 2.0 t BioPower - 1998ccm, 220pk, 162KW - A 20 NFT
    9-5 (YS3G) | 2010.05-2012.01 - 2.0 t BioPower XWD - 1998ccm, 220pk, 162KW - A 20 NHT
    9-5 (YS3G) | 2010.05-2012.01 - 2.0 TiD - 1956ccm, 160pk, 118KW - A 20 DTH
    9-5 (YS3G) | 2010.05-2012.01 - 2.0 TTiD - 1956ccm, 190pk, 140KW - A 20 DTR
    9-5 (YS3G) | 2010.05-2012.01 - 2.0 TTiD XWD - 1956ccm, 190pk, 140KW - A 20 DTR
    9-5 (YS3G) | 2010.05-2012.01 - 2.0 Turbo - 1998ccm, 220pk, 162KW - A 20 NHT
    9-5 (YS3G) | 2010.05-2012.01 - 2.0 Turbo XWD - 1998ccm, 220pk, 162KW - A 20 NHT
    9-5 (YS3G) | 2010.05-2012.01 - 2.8 Turbo V6 XWD - 2792ccm, 301pk, 221KW - A 28 NER
    VAUXHALL
    ZAFIRA Mk III
    ZAFIRA Mk III (P12) | 2013.03-2018.08 - 1.6 CDTi (75) - 1598ccm, 136pk, 100KW - B 16 DTH
  • Origineel nummers

    J13271190GENERAL MOTORS
    52425938GENERAL MOTORS
    13503677GENERAL MOTORS
    13271190GENERAL MOTORS
    95369731VAUXHALL
    1808524OPEL
    1808059OPEL
    18 08 061OPEL
    EC13271191CHEVROLET
    EC13271190CHEVROLET
    13503675CHEVROLET
    13271191CHEVROLET
    13271190CHEVROLET
    95527473OPEL
    1808246OPEL
    1808 524OPEL
    01808 524OPEL
  • Fabrikant

    Japanparts

    Japanparts is grootleverancier van eigenlijk elk deeltje dat je in een auto kan vinden. Het bedrijf met Italiaanse oorsprong is een van de grootste leveranciers van onderdelen en componenten van auto’s met Aziatische of Amerikaanse afkomst. 
    Ze zijn, zoals de naam verraadt, vooral gespecialiseerd in Japanse automerken, daarnaast ook voor grote Koreaanse, en enkele Amerikaanse merken. Sinds 1992 werken zij met ervaren werknemers naar het beste resultaat.
    De jaarlijkse omzet bedraagt hedendaags rond de 30 miljoen. Van die omzet wordt ongeveer 55% gegenereerd uit de binnenlandse markt en 45% wordt uitgevoerd naar landen binnen Europa. Het distributienetwerk van dit merk is erg groot. In Italië alleen al heeft het 50 vestigingen en daarnaast zijn er nog meer dan 400 in de rest van Europa.

    Schokdempers
    Remblokken
    Draagarmen
    Luchtfilters

  • Levertijd

    5+ werkdagen

Eerder door u bekeken

Japanparts
Interieurfilter

Interieurfilter


6,63

Tijdelijk uitverkocht

Niet leverbaar

Tijdelijk uitverkocht
,
We gebruiken cookies voor de beste gebruikerservaring. Lees meer..
OK