Interieurfilter

Productnummer: 1411096 Fabrikantcode: FAA-CH1 EAN: 8033001285475

€  8,06

Incl. BTW

Bekijk productspecificaties

Niet leverbaar
  • 30 dagen gratis ruilen
  • Tevreden of geld terug
  • Klanten geven ons een 8.5/10
  • Snelle levering
  • Snelle levering
  • 30 dagen gratis ruilen
  • Klanten geven ons een 8.5/10
  • Tevreden of geld terug
  • Beste prijs garantie

Klantenservice: 085 070 5200

Stel je vraag aan onze productspecialisten.

Vraag en antwoord

Selecteer uw vrachtwagen om onderdelen met pasgarantie te tonen.

Meer weten?
  • Specificaties
  • Toepasbaarheid
  • Origineel nummers
  • Fabrikant
  • Levertijd
  • Omschrijving

    Specificaties
    Lengte (mm)225,1
    Hoogte (mm)30
    Breedte (mm)115,2
    TypeStoffilter
    Garantie2 jaar

    Liever laten monteren?

    montagekaart

    WinParts verwijst graag u als klant, aan één van onze montage partners door.

    Vind een montagepartner »

    Vergelijkbare producten van andere Fabrikanten

    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    1A FIRST AUTOMOTIVE C30246
    ALCO FILTER MS-6469
    ASHIKA 21-CH-CH1
    BLUE PRINT ADA102504
    CHAMPION CCF0165
    CLEAN FILTERS NC2339
    COMLINE EKF339
    CORTECO 80000759
    CORTECO 80000082
    DELPHI TSP0325190
    DENCKERMANN M110863
    DENSO DCF237P
    DJ PARTS FC1111
    FILTRON K 1268
    FISPA 028
    FRIGAIR 1318.5390
    HENGST FILTER E2956LI
    HERTH+BUSS JAKOPARTS J1340802
    HOFFER 17331
    JAPKO 21CH1
    KAISHIN A20057
    KLAXCAR FRANCE FC174z
    KNECHT LA 180
    MAGNETI MARELLI 350203061970
    MAHLE LA 180
    MALÒ 1531691
    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    MANN CU 2329
    MASTER-SPORT 2329/1-IF-PCS-MS
    MAXGEAR 26-1072
    MDR MCF-3CH1
    MEAT & DORIA 17331
    MECAFILTER ELR7203
    MEYLE 44-14 319 0000
    MOTAQUIP LVCF509
    MULLER FILTER FC246
    OPEN PARTS CAF2032.01
    Omnicraft 2441435
    SIDAT 028
    SIVENTO P667
    SIVENTO G667
    SOFIMA S 3122 C
    UFI 53.122.00
    VALEO 715534
    WILMINK GROUP WG1215292
    WILMINK GROUP WG1233291
    WILMINK GROUP WG1233655
    WILMINK GROUP WG1371686
    WILMINK GROUP WG1747153
    WILMINK GROUP WG1793632
    WILMINK GROUP WG1774616
    WIX FILTERS WP9384
  • Toepasbaarheid

    CHRYSLER
    PT CRUISER
    PT CRUISER (PT_) | 2001.11-2010.12 - 1.6 - 1598ccm, 116pk, 85KW - EJD
    PT CRUISER (PT_) | 2000.06-2004.09 - 2.0 - 1996ccm, 141pk, 104KW - ECC
    PT CRUISER (PT_) | 2004.10-2010.12 - 2.0 - 1996ccm, 136pk, 100KW - ECC
    PT CRUISER (PT_) | 2002.03-2010.12 - 2.2 CRD - 2148ccm, 121pk, 89KW - EDJ
    PT CRUISER (PT_) | 2005.08-2010.12 - 2.2 CRD - 2148ccm, 150pk, 110KW - EDJ
    PT CRUISER (PT_) | 2000.06-2010.12 - 2.4 - 2429ccm, 150pk, 110KW - EDZ
    PT CRUISER (PT_) | 2004.09-2010.12 - 2.4 - 2429ccm, 230pk, 169KW - EDV
    PT CRUISER (PT_) | 2005.08-2010.12 - 2.4 - 2429ccm, 143pk, 105KW - EDZ
    PT CRUISER (PT_) | 2003.08-2010.12 - GT 2.4 - 2429ccm, 223pk, 164KW - EDV
    PT CRUISER Cabriolet
    PT CRUISER Cabriolet | 2004.03-2008.03 - 2.4 - 2429ccm, 143pk, 105KW - EDZ
    PT CRUISER Cabriolet | 2004.03-2008.03 - 2.4 GT - 2429ccm, 223pk, 164KW - EDV
  • Origineel nummers

    K05058040AAFIAT
    00K05058040ABCHRYSLER
    K05058040ABCHRYSLER
    5058040ABCHRYSLER
    5058040AACHRYSLER
    05058040ABCHRYSLER
    05058040AACHRYSLER
  • Fabrikant

    Japanparts

    Japanparts is grootleverancier van eigenlijk elk deeltje dat je in een auto kan vinden. Het bedrijf met Italiaanse oorsprong is een van de grootste leveranciers van onderdelen en componenten van auto’s met Aziatische of Amerikaanse afkomst. 
    Ze zijn, zoals de naam verraadt, vooral gespecialiseerd in Japanse automerken, daarnaast ook voor grote Koreaanse, en enkele Amerikaanse merken. Sinds 1992 werken zij met ervaren werknemers naar het beste resultaat.
    De jaarlijkse omzet bedraagt hedendaags rond de 30 miljoen. Van die omzet wordt ongeveer 55% gegenereerd uit de binnenlandse markt en 45% wordt uitgevoerd naar landen binnen Europa. Het distributienetwerk van dit merk is erg groot. In Italië alleen al heeft het 50 vestigingen en daarnaast zijn er nog meer dan 400 in de rest van Europa.

    Schokdempers
    Remblokken
    Draagarmen
    Luchtfilters

  • Levertijd

    5+ werkdagen

Tijdelijk uitverkocht
,
We gebruiken cookies voor de beste gebruikerservaring. Lees meer..
OK