Interieurfilter

Productnummer: 1411095 Fabrikantcode: FAA-CD0 EAN: 8033001453430

€  5,43

Incl. BTW

Bekijk productspecificaties

Niet leverbaar
  • 30 dagen gratis ruilen
  • Tevreden of geld terug
  • Klanten geven ons een 8.5/10
  • Snelle levering
  • Snelle levering
  • 30 dagen gratis ruilen
  • Klanten geven ons een 8.5/10
  • Tevreden of geld terug
  • Beste prijs garantie

Klantenservice: 085 070 5200

Stel je vraag aan onze productspecialisten.

Vraag en antwoord

Selecteer uw vrachtwagen om onderdelen met pasgarantie te tonen.

Meer weten?
  • Specificaties
  • Toepasbaarheid
  • Origineel nummers
  • Fabrikant
  • Levertijd
  • Omschrijving

    Specificaties
    Lengte (mm)331
    Hoogte (mm)30
    Breedte (mm)164
    TypeStoffilter
    Garantie2 jaar

    Liever laten monteren?

    montagekaart

    WinParts verwijst graag u als klant, aan één van onze montage partners door.

    Vind een montagepartner »

    Vergelijkbare producten van andere Fabrikanten

    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    1A FIRST AUTOMOTIVE K30176
    1A FIRST AUTOMOTIVE C30176
    ASHIKA 21-CD-CD0
    BLUE PRINT ADA102505
    BLUE PRINT ADZ92505
    BOSCH 1 987 432 076
    BREMSI FC0090C
    BREMSI FC0090
    BSG BSG 65-145-009
    BSG BSG 65-145-005
    CONTINENTAL 28.0002-1022.2
    CoopersFiaam PC8097
    DENCKERMANN M110030
    DENSO DCF204P
    DENSO DCF486P
    DJ PARTS FC1130
    FEBI 17264
    FEBI 17263
    FEBI BILSTEIN 19409
    FIL FILTER HC 7050
    FILTRON K 1081
    FISPA 194
    FISPA 694
    FRAM CF9495
    FRIGAIR 1307.5324
    HOFFER 17113K
    HOFFER 17113
    JAPKO 21CD0
    KAISHIN A20140
    KAMOKA F402501
    KLAXCAR FRANCE FC022z
    LUCAS FILTERS LFCP123
    MAGNETI MARELLI 350203061800
    MALÒ 1530481
    MANN CU 3337
    MANN FP 3337
    MASTER-SPORT 3337-IF-PCS-MS
    MASTER-SPORT 3337-IFB-PCS-MS
    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    MAXGEAR 26-0063
    MDR MCF-3CD0
    MEAT & DORIA 17113K
    MEAT & DORIA 17113
    MECAFILTER ELR7106
    MEYLE 612 319 0005
    MISFAT HB142
    MULLER FILTER FC176
    MULLER FILTER FK176
    OPEN PARTS CAF2065.01
    Omnicraft 2144608
    PURFLUX AH198
    SCT Germany SA 1127
    SIDAT 694
    SIDAT 194
    SIVENTO G664
    SIVENTO G608-B
    SIVENTO G608
    SIVENTO P664
    SIVENTO P608
    SOFIMA S 3045 C
    SWAG 40 91 7263
    TECNECO FILTERS CK9495
    TECNOCAR E400
    TOPRAN 206 245
    UFI 53.045.00
    VALEO 698711
    VEMO V40-30-1002
    WILMINK GROUP WG1429823
    WILMINK GROUP WG1746995
    WILMINK GROUP WG1746996
    WILMINK GROUP WG1793431
    WILMINK GROUP WG1917004
    WILMINK GROUP WG1774713
    WILMINK GROUP WG1793430
    WILMINK GROUP WG1793561
    WILMINK GROUP WG1774712
    WIX FILTERS WP9034
  • Toepasbaarheid

    CADILLAC
    BLS
    BLS | 2006.04-heden - 1.9 D - 1910ccm, 150pk, 110KW - Z19DTH
    BLS | 2007.12-heden - 1.9 D - 1910ccm, 180pk, 132KW - Z 19 DTR
    BLS | 2006.04-2010.12 - 2.0 T - 1998ccm, 175pk, 129KW - Z 20 NET, B207L, LK9(122CUL4)
    BLS | 2006.04-heden - 2.0 T - 1998ccm, 210pk, 154KW - B207R, LK9(122CUL4)
    BLS | 2006.04-2010.12 - 2.0 T AWD - 1998ccm, 210pk, 154KW - B207R, LK9(122CUL4)
    BLS | 2007.12-heden - 2.0 T Flexpower - 1998ccm, 200pk, 147KW - Z 20 LER
    BLS | 2006.04-heden - 2.8 T - 2792ccm, 255pk, 188KW - B284L
    BLS | 2008.10-heden - 2.8 T AWD - 2792ccm, 280pk, 206KW - Z 28 NET
    BLS Wagon
    BLS Wagon | 2007.12-heden - 1.9 D - 1910ccm, 150pk, 110KW - Z19DTH
    BLS Wagon | 2007.12-heden - 1.9 D - 1910ccm, 180pk, 132KW - Z 19 DTR
    BLS Wagon | 2007.12-2010.12 - 2.0 T - 1998ccm, 175pk, 129KW - Z 20 NET
    BLS Wagon | 2007.12-heden - 2.0 T - 1998ccm, 210pk, 154KW - Z 20 NER
    BLS Wagon | 2007.12-2010.12 - 2.0 T AWD - 1998ccm, 210pk, 154KW - B207R
    BLS Wagon | 2007.12-heden - 2.0 T Flexpower - 1998ccm, 200pk, 147KW - Z 20 LER
    BLS Wagon | 2007.12-heden - 2.8 T - 2792ccm, 255pk, 188KW - Z 28 NET
    BLS Wagon | 2010.08-heden - 2.8 T - 2792ccm, 280pk, 206KW - B284R
    BLS Wagon | 2008.10-heden - 2.8 T AWD - 2792ccm, 280pk, 206KW - Z 28 NET
    FIAT
    CROMA
    CROMA (194_) | 2005.12-heden - 1.8 16V - 1796ccm, 140pk, 103KW - 939 A4.000
    CROMA (194_) | 2005.06-heden - 1.9 D Multijet - 1910ccm, 115pk, 85KW - 939 A7.000
    CROMA (194_) | 2005.12-heden - 1.9 D Multijet - 1910ccm, 136pk, 100KW - 939 A8.000
    CROMA (194_) | 2005.06-2011.12 - 1.9 D Multijet (194AXB1B) - 1910ccm, 120pk, 88KW - 939 A1.000
    CROMA (194_) | 2005.06-2011.12 - 1.9 D Multijet (194AXC1B, 194AXC12) - 1910ccm, 150pk, 110KW - 939 A2.000
    CROMA (194_) | 2005.06-heden - 2.2 16V - 2198ccm, 147pk, 108KW - 194 A1.000
    CROMA (194_) | 2005.06-heden - 2.4 D Multijet - 2387ccm, 200pk, 147KW - 939 A3.000
    CROMA Bestelwagen/Bus
    CROMA Bestelwagen/Bus (194_) | 2006.04-2011.12 - 1.9 MJTD (194AXB1B) - 1910ccm, 120pk, 88KW - 939 A1.000
    OPEL
    COMBO Hatchback/limousine
    COMBO Hatchback/limousine | 2005.08-heden - 1.3 CDTI 16V - 1248ccm, 69pk, 51KW - Z 13 DT
    COMBO Hatchback/limousine | 2005.10-2012.12 - 1.3 CDTI 16V - 1248ccm, 75pk, 55KW - Z 13 DTJ
    COMBO Hatchback/limousine | 2005.08-heden - 1.4 16V - 1364ccm, 90pk, 66KW - Z 14 XEP
    COMBO Hatchback/limousine | 2001.10-heden - 1.6 - 1598ccm, 87pk, 64KW - Z 16 SE
    COMBO Hatchback/limousine | 2005.04-heden - 1.6 CNG 16V - 1598ccm, 97pk, 71KW - Z 16 YNG
    COMBO Hatchback/limousine | 2006.06-heden - 1.6 CNG 16V - 1598ccm, 94pk, 69KW - Z 16 YNG
    COMBO Hatchback/limousine | 2004.12-heden - 1.7 CDTI 16V - 1686ccm, 101pk, 74KW - Z 17 DTH
    COMBO Hatchback/limousine | 2001.10-heden - 1.7 DI 16V - 1686ccm, 65pk, 48KW - Y 17 DTL
    COMBO Hatchback/limousine | 2001.10-heden - 1.7 DTI 16V - 1686ccm, 75pk, 55KW - Y 17 DT
    COMBO Tour
    COMBO Tour | 2004.06-2011.01 - 1.3 CDTI 16V - 1248ccm, 69pk, 51KW - Z 13 DT, Y 13 DT
    COMBO Tour | 2005.10-2011.12 - 1.3 CDTI 16V - 1248ccm, 75pk, 55KW - Z 13 DTJ
    COMBO Tour | 2004.10-2011.12 - 1.4 - 1364ccm, 90pk, 66KW - Z 14 XEP
    COMBO Tour | 2001.10-2006.09 - 1.6 - 1598ccm, 87pk, 64KW - Z 16 SE
    COMBO Tour | 2005.04-2011.01 - 1.6 CNG - 1598ccm, 97pk, 71KW - Z 16 YNG
    COMBO Tour | 2006.06-2011.12 - 1.6 CNG - 1598ccm, 94pk, 69KW - Z 16 YNG
    COMBO Tour | 2004.07-2011.12 - 1.7 CDTI 16V - 1686ccm, 101pk, 74KW - Z 17 DTH
    COMBO Tour | 2001.10-2004.06 - 1.7 DI 16V - 1686ccm, 65pk, 48KW - Y 17 DTL
    COMBO Tour | 2001.10-2004.06 - 1.7 DTI 16V - 1686ccm, 75pk, 55KW - Y 17 DT
    CORSA C
    CORSA C (X01) | 2000.09-2003.06 - 1.0 (F08, F68) - 973ccm, 58pk, 43KW - Z 10 XE
    CORSA C (X01) | 2003.06-2009.12 - 1.0 (F08, F68) - 998ccm, 60pk, 44KW - Z 10 XEP
    CORSA C (X01) | 2000.09-2009.12 - 1.2 (F08, F68) - 1199ccm, 75pk, 55KW - Z 12 XE
    CORSA C (X01) | 2004.07-2009.12 - 1.2 Twinport (F08, F68) - 1229ccm, 80pk, 59KW - Z 12 XEP
    CORSA C (X01) | 2003.06-2009.12 - 1.3 CDTI (F08, F68) - 1248ccm, 70pk, 51KW - Z 13 DT, Y 13 DT
    CORSA C (X01) | 2000.09-2009.12 - 1.4 (F08, F68) - 1389ccm, 90pk, 66KW - Z 14 XE
    CORSA C (X01) | 2003.06-2009.12 - 1.4 Twinport (F08, F68) - 1364ccm, 90pk, 66KW - Z 14 XEP
    CORSA C (X01) | 2003.06-2009.12 - 1.7 CDTI (F08, F68) - 1686ccm, 100pk, 74KW - Z 17 DTH
    CORSA C (X01) | 2000.09-2009.12 - 1.7 DI (F08, F68) - 1686ccm, 65pk, 48KW - Y 17 DTL
    CORSA C (X01) | 2000.09-2009.12 - 1.7 DTI (F08, F68) - 1686ccm, 75pk, 55KW - Y 17 DT
    CORSA C (X01) | 2000.09-2009.12 - 1.8 (F08, F68) - 1796ccm, 125pk, 92KW - Z 18 XE
    CORSA C Hatchback/Van
    CORSA C Hatchback/Van (X01) | 2005.07-2006.06 - 1.2 (F08, W5L) - 1229ccm, 80pk, 59KW - Z 12 XEP
    CORSA C Hatchback/Van (X01) | 2000.09-2003.07 - 1.2 16V (F08, W5L) - 1199ccm, 75pk, 55KW - Z 12 XE
    CORSA C Hatchback/Van (X01) | 2005.07-2006.06 - 1.3 CDTI 16V (F08, W5L) - 1248ccm, 69pk, 51KW - Z 13 DT
    CORSA C Hatchback/Van (X01) | 2003.08-2012.06 - 1.4 (W5L, F08) - 1364ccm, 90pk, 66KW - Z 14 XEP
    CORSA C Hatchback/Van (X01) | 2003.08-2012.12 - 1.7 CDTi (F08, W5L) - 1686ccm, 101pk, 74KW - Z 17 DTH
    CORSA C Hatchback/Van (X01) | 2000.09-2003.07 - 1.7 DI 16V (F08, W5L) - 1686ccm, 65pk, 48KW - Y 17 DTL
    CORSA C Hatchback/Van (X01) | 2000.09-2003.07 - 1.7 DTI 16V (F08, W5L) - 1686ccm, 75pk, 55KW - Y 17 DT
    CORSA D Hatchback/Van
    CORSA D Hatchback/Van (S07) | 2006.07-2010.06 - 1.3 CDTI (L08) - 1248ccm, 90pk, 66KW - Z 13 DTH
    SIGNUM Hatchback
    SIGNUM Hatchback (Z03) | 2003.05-2005.07 - 1.8 (F48) - 1796ccm, 122pk, 90KW - Z 18 XE
    SIGNUM Hatchback (Z03) | 2005.09-2008.12 - 1.8 (F48) - 1796ccm, 140pk, 103KW - Z 18 XER
    SIGNUM Hatchback (Z03) | 2004.04-2008.02 - 1.9 CDTI (F48) - 1910ccm, 120pk, 88KW - Z 19 DT
    SIGNUM Hatchback (Z03) | 2004.04-2008.02 - 1.9 CDTI (F48) - 1910ccm, 150pk, 110KW - Z 19 DTH
    SIGNUM Hatchback (Z03) | 2005.08-2008.02 - 1.9 CDTI (F48) - 1910ccm, 100pk, 74KW - Z 19 DTL
    SIGNUM Hatchback (Z03) | 2003.05-2004.04 - 2.0 DTI (F48) - 1995ccm, 100pk, 74KW - Y 20 DTH
    SIGNUM Hatchback (Z03) | 2003.05-2008.12 - 2.0 Turbo (F48) - 1998ccm, 175pk, 129KW - Z 20 NET
    SIGNUM Hatchback (Z03) | 2003.05-2008.09 - 2.2 direct (F48) - 2198ccm, 155pk, 114KW - Z 22 YH
    SIGNUM Hatchback (Z03) | 2003.05-2004.04 - 2.2 DTI (F48) - 2172ccm, 125pk, 92KW - Y 22 DTR
    SIGNUM Hatchback (Z03) | 2005.09-2008.12 - 2.8 V6 Turbo (F48) - 2792ccm, 230pk, 169KW - Z 28 NEL
    SIGNUM Hatchback (Z03) | 2006.01-2008.12 - 2.8 V6 Turbo (F48) - 2792ccm, 250pk, 184KW - Z 28 NET
    SIGNUM Hatchback (Z03) | 2003.05-2005.07 - 3.0 V6 CDTI (F48) - 2958ccm, 177pk, 130KW - Y 30 DT
    SIGNUM Hatchback (Z03) | 2005.09-2008.12 - 3.0 V6 CDTI (F48) - 2958ccm, 184pk, 135KW - Z 30 DT
    SIGNUM Hatchback (Z03) | 2003.05-2005.07 - 3.2 V6 (F48) - 3175ccm, 211pk, 155KW - Z 32 SE
    TIGRA TwinTop
    TIGRA TwinTop (X04) | 2004.06-2010.12 - 1.3 CDTI (R97) - 1248ccm, 69pk, 51KW - Z 13 DT
    TIGRA TwinTop (X04) | 2004.06-2010.12 - 1.4 (R97) - 1364ccm, 90pk, 66KW - Z 14 XEP
    TIGRA TwinTop (X04) | 2004.06-2010.12 - 1.8 (R97) - 1796ccm, 125pk, 92KW - Z 18 XE
    VECTRA C
    VECTRA C (Z02) | 2005.08-2008.08 - 1.6 (F69) - 1598ccm, 105pk, 77KW - Z 16 XEP
    VECTRA C (Z02) | 2004.07-2005.10 - 1.6 16V (F69) - 1598ccm, 100pk, 74KW - Z 16 XE
    VECTRA C (Z02) | 2002.04-2008.07 - 1.8 (F69) - 1796ccm, 110pk, 81KW - Z 18 XEL
    VECTRA C (Z02) | 2005.08-2008.08 - 1.8 (F69) - 1796ccm, 140pk, 103KW - Z 18 XER
    VECTRA C (Z02) | 2002.04-2008.09 - 1.8 16V - 1796ccm, 122pk, 90KW - Z 18 XE
    VECTRA C (Z02) | 2004.04-2009.01 - 1.9 CDTI (F69) - 1910ccm, 120pk, 88KW - Z 19 DT
    VECTRA C (Z02) | 2004.04-2008.08 - 1.9 CDTI (F69) - 1910ccm, 150pk, 110KW - Z 19 DTH
    VECTRA C (Z02) | 2005.10-2008.08 - 1.9 CDTI (F69) - 1910ccm, 100pk, 74KW - Z 19 DTL
    VECTRA C (Z02) | 2003.03-2008.08 - 2.0 16V Turbo (F69) - 1998ccm, 175pk, 129KW - Z 20 NET
    VECTRA C (Z02) | 2002.04-2006.08 - 2.0 DTI 16V (F69) - 1995ccm, 101pk, 74KW - Y 20 DTH
    VECTRA C (Z02) | 2002.04-2008.12 - 2.2 16V (F69) - 2198ccm, 147pk, 108KW - Z 22 SE
    VECTRA C (Z02) | 2003.10-2008.08 - 2.2 DGi (F69) - 2198ccm, 155pk, 114KW - Z 22 YH
    VECTRA C (Z02) | 2002.04-2004.07 - 2.2 DTI 16V (F69) - 2172ccm, 125pk, 92KW - Y 22 DTR
    VECTRA C (Z02) | 2002.04-2004.12 - 2.2 DTI 16V (F69) - 2172ccm, 117pk, 86KW - Y 22 DTR
    VECTRA C (Z02) | 2005.08-2008.08 - 2.8 V6 Turbo (F69) - 2792ccm, 250pk, 184KW - Z 28 NET
    VECTRA C (Z02) | 2005.08-2006.10 - 2.8 V6 Turbo (F69) - 2792ccm, 230pk, 169KW - Z 28 NEL
    VECTRA C (Z02) | 2005.08-2006.09 - 2.8 V6 Turbo (F69) - 2792ccm, 255pk, 188KW - Z 28 NET
    VECTRA C (Z02) | 2006.09-2008.08 - 2.8 V6 Turbo OPC (F69) - 2792ccm, 280pk, 206KW - Z 28 NET
    VECTRA C (Z02) | 2003.02-2005.07 - 3.0 CDTI (F69) - 2958ccm, 177pk, 130KW - Y 30 DT
    VECTRA C (Z02) | 2005.08-2008.08 - 3.0 CDTi (F69) - 2958ccm, 184pk, 135KW - Z 30 DT
    VECTRA C (Z02) | 2002.08-2006.07 - 3.2 V6 (F69) - 3175ccm, 211pk, 155KW - Z 32 SE
    VECTRA C GTS
    VECTRA C GTS (Z02) | 2005.08-2008.08 - 1.6 (F68) - 1598ccm, 100pk, 74KW - Z 16 XE
    VECTRA C GTS (Z02) | 2006.01-2008.08 - 1.6 (F68) - 1598ccm, 105pk, 77KW - Z 16 XEP
    VECTRA C GTS (Z02) | 2005.08-2008.08 - 1.8 (F68) - 1796ccm, 140pk, 103KW - Z 18 XER
    VECTRA C GTS (Z02) | 2002.08-2008.09 - 1.8 16V (F68) - 1796ccm, 122pk, 90KW - Z 18 XE
    VECTRA C GTS (Z02) | 2002.08-2006.12 - 1.8 16V (F68) - 1796ccm, 110pk, 81KW - Z 18 XEL
    VECTRA C GTS (Z02) | 2004.04-2009.01 - 1.9 CDTI (F68) - 1910ccm, 120pk, 88KW - Z 19 DT
    VECTRA C GTS (Z02) | 2004.04-2008.08 - 1.9 CDTI (F68) - 1910ccm, 150pk, 110KW - Z 19 DTH
    VECTRA C GTS (Z02) | 2005.06-2008.08 - 1.9 CDTI (F68) - 1910ccm, 100pk, 74KW - Z 19 DTL
    VECTRA C GTS (Z02) | 2003.03-2008.08 - 2.0 16V Turbo (F68) - 1998ccm, 175pk, 129KW - Z 20 NET
    VECTRA C GTS (Z02) | 2002.08-2005.08 - 2.0 DTI 16V (F68) - 1995ccm, 101pk, 74KW - Y 20 DTH
    VECTRA C GTS (Z02) | 2002.08-2008.08 - 2.2 16V (F68) - 2198ccm, 147pk, 108KW - Z 22 SE
    VECTRA C GTS (Z02) | 2003.10-2008.08 - 2.2 DGi (F68) - 2198ccm, 155pk, 114KW - Z 22 YH
    VECTRA C GTS (Z02) | 2002.08-2006.07 - 2.2 DTI 16V (F68) - 2172ccm, 125pk, 92KW - Y 22 DTR
    VECTRA C GTS (Z02) | 2002.08-2008.06 - 2.2 DTI 16V (F68) - 2172ccm, 117pk, 86KW - Y 22 DTR
    VECTRA C GTS (Z02) | 2005.08-2008.08 - 2.8 V6 Turbo (F68) - 2792ccm, 250pk, 184KW - Z 28 NET
    VECTRA C GTS (Z02) | 2005.08-2008.08 - 2.8 V6 Turbo (F68) - 2792ccm, 230pk, 169KW - Z 28 NEL
    VECTRA C GTS (Z02) | 2005.08-2008.09 - 2.8 V6 Turbo (F68) - 2792ccm, 255pk, 188KW - Z 28 NET
    VECTRA C GTS (Z02) | 2006.08-2008.08 - 2.8 V6 Turbo (F68) - 2792ccm, 280pk, 206KW - Z 28 NET
    VECTRA C GTS (Z02) | 2003.06-2005.07 - 3.0 CDTI (F68) - 2958ccm, 177pk, 130KW - Y 30 DT
    VECTRA C GTS (Z02) | 2005.08-2008.08 - 3.0 CDTi (F68) - 2958ccm, 184pk, 135KW - Z 30 DT
    VECTRA C GTS (Z02) | 2002.08-2006.07 - 3.2 V6 (F68) - 3175ccm, 211pk, 155KW - Z 32 SE
    VECTRA C Stationwagen
    VECTRA C Stationwagen (Z02) | 2005.12-2008.08 - 1.6 (F35) - 1598ccm, 105pk, 77KW - Z 16 XEP
    VECTRA C Stationwagen (Z02) | 2004.06-2005.09 - 1.6 16V (F35) - 1598ccm, 100pk, 74KW - Z 16 XE
    VECTRA C Stationwagen (Z02) | 2003.10-2006.09 - 1.8 (F35) - 1796ccm, 122pk, 90KW - Z 18 XE
    VECTRA C Stationwagen (Z02) | 2005.08-2008.08 - 1.8 (F35) - 1796ccm, 140pk, 103KW - Z 18 XER
    VECTRA C Stationwagen (Z02) | 2004.04-2008.08 - 1.9 CDTI (F35) - 1910ccm, 150pk, 110KW - Z 19 DTH
    VECTRA C Stationwagen (Z02) | 2004.04-2009.01 - 1.9 CDTI (F35) - 1910ccm, 120pk, 88KW - Z 19 DT
    VECTRA C Stationwagen (Z02) | 2005.06-2008.08 - 1.9 CDTI (F35) - 1910ccm, 100pk, 74KW - Z 19 DTL
    VECTRA C Stationwagen (Z02) | 2003.10-2005.08 - 2.0 DTI (F35) - 1995ccm, 100pk, 74KW - Y 20 DTH
    VECTRA C Stationwagen (Z02) | 2003.10-2008.08 - 2.0 Turbo (F35) - 1998ccm, 175pk, 129KW - Z 20 NET
    VECTRA C Stationwagen (Z02) | 2003.10-2008.08 - 2.2 direct (F35) - 2198ccm, 155pk, 114KW - Z 22 YH
    VECTRA C Stationwagen (Z02) | 2003.10-2005.12 - 2.2 DTI (F35) - 2172ccm, 125pk, 92KW - Y 22 DTR
    VECTRA C Stationwagen (Z02) | 2005.08-2008.10 - 2.8 V6 Turbo (F35) - 2792ccm, 230pk, 169KW - Z 28 NEL
    VECTRA C Stationwagen (Z02) | 2005.08-2008.09 - 2.8 V6 Turbo (F35) - 2792ccm, 255pk, 188KW - Z 28 NET
    VECTRA C Stationwagen (Z02) | 2005.08-2008.08 - 2.8 V6 Turbo (F35) - 2792ccm, 250pk, 184KW - Z 28 NET
    VECTRA C Stationwagen (Z02) | 2006.07-2008.08 - 2.8 V6 Turbo (F35) - 2792ccm, 280pk, 206KW - Z 28 NET
    VECTRA C Stationwagen (Z02) | 2003.10-2005.07 - 3.0 V6 CDTI (F35) - 2958ccm, 177pk, 130KW - Y 30 DT
    VECTRA C Stationwagen (Z02) | 2005.08-2008.08 - 3.0 V6 CDTI (F35) - 2958ccm, 184pk, 135KW - Z 30 DT
    VECTRA C Stationwagen (Z02) | 2003.10-2005.07 - 3.2 V6 (F35) - 3175ccm, 211pk, 155KW - Z 32 SE
    SAAB
    9-3
    9-3 (YS3F, E79, D79, D75) | 2002.09-2015.02 - 1,8t - 1998ccm, 150pk, 110KW - B207E
    9-3 (YS3F, E79, D79, D75) | 2007.01-2015.02 - 1,8t BioPower - 1998ccm, 150pk, 110KW - B207E
    9-3 (YS3F, E79, D79, D75) | 2009.05-2015.02 - 1,8t BioPower - 1998ccm, 175pk, 129KW - B207L
    9-3 (YS3F, E79, D79, D75) | 2004.01-2015.02 - 1.8 i - 1796ccm, 122pk, 90KW - Z 18 XE
    9-3 (YS3F, E79, D79, D75) | 2004.09-2015.02 - 1.9 TiD - 1910ccm, 120pk, 88KW - Z 19 DT
    9-3 (YS3F, E79, D79, D75) | 2004.09-2015.02 - 1.9 TiD - 1910ccm, 150pk, 110KW - Z 19 DTH
    9-3 (YS3F, E79, D79, D75) | 2007.12-2015.02 - 1.9 TTiD - 1910ccm, 160pk, 118KW - A 19 DTR
    9-3 (YS3F, E79, D79, D75) | 2007.12-2015.02 - 1.9 TTiD - 1910ccm, 130pk, 96KW - A 19 DTR
    9-3 (YS3F, E79, D79, D75) | 2007.12-2015.02 - 1.9 TTiD - 1910ccm, 180pk, 132KW - A 19 DTR, Z 19 DTR
    9-3 (YS3F, E79, D79, D75) | 2002.09-2015.02 - 2.0 t - 1998ccm, 210pk, 154KW - B207R
    9-3 (YS3F, E79, D79, D75) | 2002.09-2015.02 - 2.0 t - 1998ccm, 175pk, 129KW - B207L
    9-3 (YS3F, E79, D79, D75) | 2007.01-2015.02 - 2.0 t - 1998ccm, 163pk, 120KW - B207G
    9-3 (YS3F, E79, D79, D75) | 2009.05-2015.02 - 2.0 t - 1998ccm, 241pk, 177KW - B207R
    9-3 (YS3F, E79, D79, D75) | 2011.01-2015.02 - 2.0 t - 1998ccm, 220pk, 162KW - A 20 NFT
    9-3 (YS3F, E79, D79, D75) | 2007.01-2015.02 - 2.0 t Bio Power - 1998ccm, 163pk, 120KW - B207H
    9-3 (YS3F, E79, D79, D75) | 2011.01-2015.02 - 2.0 t Bio Power - 1998ccm, 220pk, 162KW - A 20 NFT
    9-3 (YS3F, E79, D79, D75) | 2002.09-2015.02 - 2.0 t BioPower - 1998ccm, 210pk, 154KW - B207R
    9-3 (YS3F, E79, D79, D75) | 2007.01-2015.02 - 2.0 t BioPower - 1998ccm, 175pk, 129KW - B207L
    9-3 (YS3F, E79, D79, D75) | 2009.05-2015.02 - 2.0 t BioPower - 1998ccm, 200pk, 147KW - B207M
    9-3 (YS3F, E79, D79, D75) | 2008.01-2015.02 - 2.0 t BioPower XWD - 1998ccm, 163pk, 120KW - B207H
    9-3 (YS3F, E79, D79, D75) | 2008.01-2015.02 - 2.0 t BioPower XWD - 1998ccm, 210pk, 154KW - B207R
    9-3 (YS3F, E79, D79, D75) | 2008.01-2015.02 - 2.0 t BioPower XWD - 1998ccm, 220pk, 162KW - A 20 NFT
    9-3 (YS3F, E79, D79, D75) | 2007.01-2015.02 - 2.0 t XWD - 1998ccm, 163pk, 120KW - B207G
    9-3 (YS3F, E79, D79, D75) | 2008.01-2015.02 - 2.0 t XWD - 1998ccm, 220pk, 162KW - A 20 NFT
    9-3 (YS3F, E79, D79, D75) | 2009.05-2015.02 - 2.0 t XWD - 1998ccm, 241pk, 177KW - B207R
    9-3 (YS3F, E79, D79, D75) | 2008.01-2015.02 - 2.0 Turbo XWD - 1998ccm, 210pk, 154KW - B207R
    9-3 (YS3F, E79, D79, D75) | 2002.09-2015.02 - 2.2 TiD - 2171ccm, 125pk, 92KW - D223L
    9-3 (YS3F, E79, D79, D75) | 2005.03-2015.02 - 2.8 Turbo V6 - 2792ccm, 230pk, 169KW - LP9
    9-3 (YS3F, E79, D79, D75) | 2005.03-2015.02 - 2.8 Turbo V6 - 2792ccm, 250pk, 184KW - LP9
    9-3 (YS3F, E79, D79, D75) | 2007.12-2015.02 - 2.8 Turbo V6 - 2792ccm, 256pk, 188KW - B284L
    9-3 (YS3F, E79, D79, D75) | 2008.04-2015.02 - 2.8 Turbo V6 - 2792ccm, 276pk, 203KW - B284L
    9-3 (YS3F, E79, D79, D75) | 2008.05-2011.12 - 2.8 Turbo V6 XWD - 2792ccm, 280pk, 206KW - B284R
    9-3 Cabriolet
    9-3 Cabriolet (YS3F) | 2003.08-2015.02 - 1,8t - 1998ccm, 150pk, 110KW - B207E
    9-3 Cabriolet (YS3F) | 2004.01-2015.02 - 1.8 i - 1796ccm, 122pk, 90KW - Z 18 XE
    9-3 Cabriolet (YS3F) | 2004.09-2015.02 - 1.9 TiD - 1910ccm, 120pk, 88KW - Z 19 DT
    9-3 Cabriolet (YS3F) | 2006.01-2015.02 - 1.9 TiD - 1910ccm, 150pk, 110KW - Z 19 DTH
    9-3 Cabriolet (YS3F) | 2007.12-2015.02 - 1.9 TTiD - 1910ccm, 180pk, 132KW - A 19 DTR, Z 19 DTR
    9-3 Cabriolet (YS3F) | 2007.12-2015.02 - 1.9 TTiD - 1910ccm, 160pk, 118KW - A 19 DTR
    9-3 Cabriolet (YS3F) | 2007.12-2015.02 - 1.9 TTiD - 1910ccm, 130pk, 96KW - A 19 DTR
    9-3 Cabriolet (YS3F) | 2003.08-2015.02 - 2.0 t - 1998ccm, 175pk, 129KW - B207L
    9-3 Cabriolet (YS3F) | 2003.08-2015.02 - 2.0 t - 1998ccm, 210pk, 154KW - B207R
    9-3 Cabriolet (YS3F) | 2011.01-2015.02 - 2.0 t - 1998ccm, 163pk, 120KW - B207G
    9-3 Cabriolet (YS3F) | 2011.01-2015.02 - 2.0 t - 1998ccm, 220pk, 162KW - A 20 NFT
    9-3 Cabriolet (YS3F) | 2007.01-2015.02 - 2.0 t BioPower - 1998ccm, 175pk, 129KW - B207L
    9-3 Cabriolet (YS3F) | 2007.01-2015.02 - 2.0 t BioPower - 1998ccm, 175pk, 129KW - B207L
    9-3 Cabriolet (YS3F) | 2007.06-2015.02 - 2.0 t BioPower - 1998ccm, 200pk, 147KW - B207M
    9-3 Cabriolet (YS3F) | 2011.01-2015.02 - 2.0 t BioPower - 1998ccm, 220pk, 162KW - A 20 NFT
    9-3 Cabriolet (YS3F) | 2011.01-2015.02 - 2.0 t BioPower - 1998ccm, 163pk, 120KW - B207H
    9-3 Cabriolet (YS3F) | 2006.02-2015.02 - 2.8 Turbo V6 - 2792ccm, 230pk, 169KW - LP9
    9-3 Cabriolet (YS3F) | 2006.02-2015.02 - 2.8 Turbo V6 - 2792ccm, 250pk, 184KW - LP9
    9-3 Cabriolet (YS3F) | 2007.12-2015.02 - 2.8 Turbo V6 - 2792ccm, 256pk, 188KW - B284L
    9-3 Cabriolet (YS3F) | 2009.02-2015.02 - 2.8 Turbo V6 - 2792ccm, 276pk, 203KW - B284R
    9-3 Cabriolet (YS3F) | 2009.02-2015.02 - 2.8 Turbo V6 - 2792ccm, 280pk, 206KW - B284R
    9-3 Stationwagen
    9-3 Stationwagen (E50) | 2005.03-2015.02 - 1.8 i - 1796ccm, 122pk, 90KW - Z 18 XE
    9-3 Stationwagen (E50) | 2005.03-2015.02 - 1.8t 2.0 - 1998ccm, 150pk, 110KW - B207E
    9-3 Stationwagen (E50) | 2005.03-2015.02 - 1.9 TiD - 1910ccm, 120pk, 88KW - Z 19 DT
    9-3 Stationwagen (E50) | 2005.03-2015.02 - 1.9 TiD - 1910ccm, 150pk, 110KW - Z 19 DTH
    9-3 Stationwagen (E50) | 2007.12-2015.02 - 1.9 TTiD - 1910ccm, 130pk, 96KW - A 19 DTR
    9-3 Stationwagen (E50) | 2007.12-2015.02 - 1.9 TTiD - 1910ccm, 160pk, 118KW - A 19 DTR
    9-3 Stationwagen (E50) | 2007.12-2015.02 - 1.9 TTiD - 1910ccm, 180pk, 132KW - Z 19 DTR
    9-3 Stationwagen (E50) | 2005.03-2015.02 - 2.0 t - 1998ccm, 150pk, 110KW - B207E
    9-3 Stationwagen (E50) | 2005.03-2015.02 - 2.0 t - 1998ccm, 175pk, 129KW - B207L
    9-3 Stationwagen (E50) | 2005.03-2015.02 - 2.0 t - 1998ccm, 209pk, 154KW - B207R
    9-3 Stationwagen (E50) | 2007.01-2015.02 - 2.0 t - 1998ccm, 163pk, 120KW - B207G
    9-3 Stationwagen (E50) | 2009.02-2015.02 - 2.0 t - 1998ccm, 200pk, 147KW - B207M
    9-3 Stationwagen (E50) | 2009.05-2015.02 - 2.0 t - 1998ccm, 241pk, 177KW - B207R
    9-3 Stationwagen (E50) | 2011.01-2015.02 - 2.0 t - 1998ccm, 220pk, 162KW - A 20 NFT
    9-3 Stationwagen (E50) | 2009.02-2015.02 - 2.0 t Bio Power - 1998ccm, 200pk, 147KW - B207M
    9-3 Stationwagen (E50) | 2008.06-2015.02 - 2.0 t Bio Power XWD - 1998ccm, 209pk, 154KW - B207R
    9-3 Stationwagen (E50) | 2007.01-2015.02 - 2.0 t BioPower - 1998ccm, 150pk, 110KW - B207E
    9-3 Stationwagen (E50) | 2007.01-2015.02 - 2.0 t BioPower - 1998ccm, 175pk, 129KW - B207L
    9-3 Stationwagen (E50) | 2011.01-2015.02 - 2.0 t BioPower - 1998ccm, 163pk, 120KW - B207H
    9-3 Stationwagen (E50) | 2011.01-2015.02 - 2.0 t BioPower - 1998ccm, 220pk, 162KW - A 20 NFT
    9-3 Stationwagen (E50) | 2007.01-2015.02 - 2.0 t BioPower XWD - 1998ccm, 163pk, 120KW - B207H
    9-3 Stationwagen (E50) | 2011.01-2015.02 - 2.0 t BioPower XWD - 1998ccm, 220pk, 162KW - A 20 NFT
    9-3 Stationwagen (E50) | 2007.01-2015.02 - 2.0 t XWD - 1998ccm, 163pk, 120KW - B207G
    9-3 Stationwagen (E50) | 2008.06-2015.02 - 2.0 t XWD - 1998ccm, 209pk, 154KW - B207R
    9-3 Stationwagen (E50) | 2009.05-2015.02 - 2.0 t XWD - 1998ccm, 241pk, 177KW - B207R
    9-3 Stationwagen (E50) | 2011.01-2015.02 - 2.0 t XWD - 1998ccm, 220pk, 162KW - A 20 NFT
    9-3 Stationwagen (E50) | 2005.03-2015.02 - 2.8 Turbo V6 - 2792ccm, 230pk, 169KW - B284L
    9-3 Stationwagen (E50) | 2005.03-2015.02 - 2.8 Turbo V6 - 2792ccm, 250pk, 184KW - LP9
    9-3 Stationwagen (E50) | 2007.12-2015.02 - 2.8 Turbo V6 - 2792ccm, 256pk, 188KW - B284L
    9-3 Stationwagen (E50) | 2008.05-2015.02 - 2.8 Turbo V6 - 2792ccm, 276pk, 203KW - B284R
    9-3 Stationwagen (E50) | 2008.05-2011.12 - 2.8 Turbo V6 XWD - 2792ccm, 280pk, 206KW - B284R
    9-3X
    9-3X (YS3) | 2009.02-2012.12 - 1.9 TTiD AWD - 1910ccm, 180pk, 132KW - A 19 DTR, Z 19 DTR
    9-3X (YS3) | 2009.02-2012.12 - 2.0 t BioPower XWD - 1998ccm, 209pk, 154KW - B207R
    9-3X (YS3) | 2011.01-2012.12 - 2.0 t BioPower XWD - 1998ccm, 220pk, 162KW - A 20 NFT
    9-3X (YS3) | 2009.02-2015.02 - 2.0 t XWD - 1998ccm, 209pk, 154KW - B207R
    9-3X (YS3) | 2011.01-2015.02 - 2.0 T16 XWD - 1998ccm, 220pk, 162KW - A 20 NFT
  • Origineel nummers

    6808601VAUXHALL
    32026118OPEL
    93172299CADILLAC
    93172299GENERAL MOTORS
    9201440GENERAL MOTORS
    09201440GENERAL MOTORS
    93172299VAUXHALL
    9201440VAUXHALL
    09201440VAUXHALL
    93172299SAAB
    9179905SAAB
    95528293OPEL
    93172299OPEL
    6808601OPEL
    1808619OPEL
    06808601OPEL
    01808619OPEL
    46844822FIAT
  • Fabrikant

    Japanparts

    Japanparts is grootleverancier van eigenlijk elk deeltje dat je in een auto kan vinden. Het bedrijf met Italiaanse oorsprong is een van de grootste leveranciers van onderdelen en componenten van auto’s met Aziatische of Amerikaanse afkomst. 
    Ze zijn, zoals de naam verraadt, vooral gespecialiseerd in Japanse automerken, daarnaast ook voor grote Koreaanse, en enkele Amerikaanse merken. Sinds 1992 werken zij met ervaren werknemers naar het beste resultaat.
    De jaarlijkse omzet bedraagt hedendaags rond de 30 miljoen. Van die omzet wordt ongeveer 55% gegenereerd uit de binnenlandse markt en 45% wordt uitgevoerd naar landen binnen Europa. Het distributienetwerk van dit merk is erg groot. In Italië alleen al heeft het 50 vestigingen en daarnaast zijn er nog meer dan 400 in de rest van Europa.

    Schokdempers
    Remblokken
    Draagarmen
    Luchtfilters

  • Levertijd

    5+ werkdagen

Eerder door u bekeken

Japanparts
Interieurfilter

Interieurfilter


5,43

Tijdelijk uitverkocht

Niet leverbaar

Tijdelijk uitverkocht
,
We gebruiken cookies voor de beste gebruikerservaring. Lees meer..
OK