Interieurfilter

Productnummer: 1411094 Fabrikantcode: FAA-BY00 EAN: 8052553081984

€  14,67

Incl. BTW

Bekijk productspecificaties

Niet leverbaar
  • 30 dagen gratis ruilen
  • Tevreden of geld terug
  • Klanten geven ons een 8.5/10
  • Snelle levering
  • Snelle levering
  • 30 dagen gratis ruilen
  • Klanten geven ons een 8.5/10
  • Tevreden of geld terug
  • Beste prijs garantie

Klantenservice: telefonisch offline

Stel je vraag aan onze productspecialisten.

Vraag en antwoord

Selecteer uw vrachtwagen om onderdelen met pasgarantie te tonen.

Meer weten?
  • Specificaties
  • Toepasbaarheid
  • Origineel nummers
  • Fabrikant
  • Levertijd
  • Omschrijving

    Specificaties
    Lengte (mm)830
    810
    Hoogte (mm)20
    Breedte (mm)130
    TypeStoffilter
    Garantie2 jaar

    Liever laten monteren?

    montagekaart

    WinParts verwijst graag u als klant, aan één van onze montage partners door.

    Vind een montagepartner »

    Vergelijkbare producten van andere Fabrikanten

    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    ASAM 75314
    ASHIKA 21-BY-BY00
    ASHUKI PAL2-4019
    ASHUKI PAL2-4037
    BLUE PRINT ADB112505
    BLUE PRINT ADB112506
    BOSCH 1 987 432 124
    BREMSI FC0085
    CHAMPION CCF0118
    COMLINE EKF107
    CONTINENTAL 28.0002-1166.2
    DENCKERMANN M110088
    DENCKERMANN M110088A
    DENSO DCF096P
    DENSO DCF450K
    DJ PARTS FC1085
    DJ PARTS FC1133C
    FEBI 23683
    FEBI 23684
    FI.BA CF-139/C
    FIL FILTER HC 7121
    FILTRON K 1169
    FISPA BL695
    FISPA 695
    FRIGAIR 1302.0277
    FRIGAIR 1302.4277
    FRIGAIR 1302.5377
    HENGST FILTER E1959LI
    HOFFER 17394FK
    JAPKO 21BY00
    KAMOKA F410601
    KAMOKA F505901
    KAMOKA 6080038
    KLAXCAR FRANCE FC005z
    KLAXCAR FRANCE FC091z
    MAGNETI MARELLI 350203065080
    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    MALÒ 1531081
    MALÒ 1531082
    MANN CU 8430
    MANN FP 8430
    MASTER-SPORT 8430-IFB-PCS-MS
    MASTER-SPORT 8430-IF-PCS-MS
    MAXGEAR 26-0491
    MDR MCF-3BY00
    MEAT & DORIA 17394FK
    MEYLE 312 320 0015
    MEYLE 312 319 0015
    MOTAQUIP VCF355
    OPEN PARTS CAF2099.11
    Omnicraft 2135472
    PEMEBLA JAPFAA-BY00
    SCT Germany SA 1157
    SIDAT BL695
    SIDAT 695
    SIVENTO G701
    SIVENTO P701
    SIVENTO G701-B
    SOFIMA S 3236 C
    TOPRAN 500 672
    TOPRAN 500 671
    UFI 53.236.00
    VALEO 715502
    VEMO V20-30-1010
    VEMO V20-31-1010
    VEMO V20-32-0001
    WILMINK GROUP WG1747198
    WILMINK GROUP WG1774609
    WILMINK GROUP WG1735365
    WILMINK GROUP WG1735582
    WILMINK GROUP WG1747199
    WILMINK GROUP WG1793600
    WIX FILTERS WP9232
  • Toepasbaarheid

    ALPINA
    B3
    B3 (E90) | 2007.09-2010.03 - Bi-Turbo - 2979ccm, 360pk, 265KW - N54 B30 A
    B3 (E90) | 2008.03-2010.03 - Bi-Turbo Vierwielaandrijving - 2979ccm, 360pk, 265KW - N54 B30 A
    B3 (E90) | 2010.04-2013.05 - S Bi-Turbo - 2979ccm, 400pk, 294KW - N54 B30 A
    B3 (E90) | 2010.04-2013.05 - S Bi-Turbo Vierwielaandrijving - 2979ccm, 400pk, 294KW - N54 B30 A
    B3 Cabriolet
    B3 Cabriolet (E93) | 2007.09-2010.03 - BiTurbo - 2979ccm, 360pk, 265KW - N54 B30 A
    B3 Cabriolet (E93) | 2010.04-2013.05 - S Bi-Turbo - 2979ccm, 400pk, 294KW - N54 B30 B
    B3 Coupé
    B3 Coupé (E92) | 2007.09-2010.03 - Bi-Turbo - 2979ccm, 360pk, 265KW - N54 B30 A
    B3 Coupé (E92) | 2008.03-2010.03 - Bi-Turbo Vierwielaandrijving - 2979ccm, 360pk, 265KW - N54 B30 A
    B3 Coupé (E92) | 2012.03-2013.12 - GT3 - 2979ccm, 408pk, 300KW - N54 B30 A
    B3 Coupé (E92) | 2010.04-2013.05 - S Bi-Turbo - 2979ccm, 400pk, 294KW - N54 B30 A
    B3 Coupé (E92) | 2010.04-2013.05 - S Bi-Turbo Vierwielaandrijving - 2979ccm, 400pk, 294KW - N54 B30 A
    B3 Touring
    B3 Touring (E91) | 2007.09-2010.03 - Bi-Turbo - 2979ccm, 360pk, 265KW - N54 B30 A
    B3 Touring (E91) | 2008.03-2010.03 - Bi-Turbo Vierwielaandrijving - 2979ccm, 360pk, 265KW - N54 B30 A
    B3 Touring (E91) | 2010.04-2013.05 - S Bi-Turbo - 2979ccm, 400pk, 294KW - N54 B30 A
    B3 Touring (E91) | 2010.04-2013.05 - S Bi-Turbo Vierwielaandrijving - 2979ccm, 400pk, 294KW - N54 B30 A
    D3
    D3 (E90) | 2005.12-2008.04 - 2.0 - 1995ccm, 200pk, 147KW - M47 D20 (204D4)
    D3 (E90) | 2008.07-2013.05 - 2.0 Bi-Turbo - 1995ccm, 214pk, 157KW - N47 D20 D
    D3 Coupé
    D3 Coupé (E92) | 2008.07-2013.05 - 2.0 Bi-Turbo - 1995ccm, 214pk, 157KW - N47 D20 D
    D3 Stationwagen
    D3 Stationwagen (E91) | 2005.12-2008.04 - 2.0 - 1995ccm, 200pk, 147KW - M47 D20 (204D4)
    D3 Stationwagen (E91) | 2008.07-2013.05 - 2.0 Bi-Turbo - 1995ccm, 214pk, 157KW - N47 D20 D
    BMW
    1
    1 (E81) | 2008.11-2011.12 - 116 d - 1995ccm, 116pk, 85KW - N47 D20 C, N47 D20 A
    1 (E81) | 2011.01-2011.12 - 116 d - 1995ccm, 90pk, 66KW - N47 D20 C, N47 D20 A
    1 (E81) | 2007.03-2011.12 - 116 i - 1599ccm, 122pk, 90KW - N43 B16 AA
    1 (E81) | 2007.09-2011.12 - 116 i - 1596ccm, 115pk, 85KW - N45 B16 A
    1 (E81) | 2008.11-2011.12 - 116 i - 1995ccm, 122pk, 90KW - N43 B20 A
    1 (E81) | 2006.09-2011.12 - 118 d - 1995ccm, 136pk, 100KW - N47 D20 C, N47 D20 A
    1 (E81) | 2006.09-2011.12 - 118 d - 1995ccm, 143pk, 105KW - N47 D20 C, N47 D20 A
    1 (E81) | 2006.09-2011.12 - 118 i - 1995ccm, 143pk, 105KW - N43 B20 A
    1 (E81) | 2006.09-2011.12 - 118 i - 1995ccm, 136pk, 100KW - N46 B20 B
    1 (E81) | 2007.03-2011.12 - 120 d - 1995ccm, 197pk, 145KW - N47 D20 C, N47 D20 A
    1 (E81) | 2007.03-2011.12 - 120 d - 1995ccm, 177pk, 130KW - N47 D20 C, N47 D20 A
    1 (E81) | 2007.03-2011.12 - 120 d - 1995ccm, 163pk, 120KW - N47 D20 C, N47 D20 A
    1 (E81) | 2007.03-2012.09 - 120 i - 1995ccm, 170pk, 125KW - N43 B20 A
    1 (E81) | 2007.03-2011.12 - 120 i - 1995ccm, 156pk, 115KW - N46 B20 B, N46 B20 C
    1 (E81) | 2007.03-2011.12 - 120 i - 1995ccm, 163pk, 120KW - N43 B20 A
    1 (E81) | 2007.03-2011.12 - 123 d - 1995ccm, 204pk, 150KW - N47 D20 D, N47 D20 B
    1 (E81) | 2006.09-2011.12 - 130 i - 2996ccm, 265pk, 195KW - N52 B30 A, N52 B30 BF, N52 B30 B
    1 (E81) | 2006.09-2011.12 - 130 i - 2996ccm, 258pk, 190KW - N52 B30 A, N52 B30 BF, N52 B30 B
    1 (E87) | 2009.03-2011.06 - 116 d - 1995ccm, 116pk, 85KW - N47 D20 C, N47 D20 A
    1 (E87) | 2004.06-2011.06 - 116 i - 1596ccm, 115pk, 85KW - N45 B16 A
    1 (E87) | 2007.09-2011.06 - 116 i - 1599ccm, 122pk, 90KW - N43 B16 AA
    1 (E87) | 2009.01-2011.06 - 116 i - 1995ccm, 122pk, 90KW - N43 B20 A
    1 (E87) | 2004.06-2007.02 - 118 d - 1995ccm, 122pk, 90KW - M47 D20 (204D4)
    1 (E87) | 2007.03-2011.06 - 118 d - 1995ccm, 136pk, 100KW - N47 D20 C, N47 D20 A
    1 (E87) | 2007.03-2011.06 - 118 d - 1995ccm, 143pk, 105KW - N47 D20 C, N47 D20 A
    1 (E87) | 2004.07-2007.02 - 118 i - 1995ccm, 129pk, 95KW - N46 B20 B
    1 (E87) | 2006.09-2011.06 - 118 i - 1995ccm, 143pk, 105KW - N43 B20 A
    1 (E87) | 2004.06-2011.06 - 120 d - 1995ccm, 163pk, 120KW - M47 D20 (204D4), N47 D20 A
    1 (E87) | 2007.03-2011.06 - 120 d - 1995ccm, 177pk, 130KW - N47 D20 C, N47 D20 A
    1 (E87) | 2004.06-2007.02 - 120 i - 1995ccm, 150pk, 110KW - N46 B20 B, N46 B20 C, N46 B20 CC, N46 B20 BD
    1 (E87) | 2007.03-2011.06 - 120 i - 1995ccm, 156pk, 115KW - N46 B20 B, N46 B20 A, N46 B20 C, N46 B20 CC, N46 B20 BD
    1 (E87) | 2007.03-2011.06 - 120 i - 1995ccm, 163pk, 120KW - N43 B20 A
    1 (E87) | 2007.03-2011.06 - 120 i - 1995ccm, 170pk, 125KW - N43 B20 A
    1 (E87) | 2007.03-2011.06 - 123 d - 1995ccm, 204pk, 150KW - N47 D20 D, N47 D20 B
    1 (E87) | 2005.09-2007.02 - 130 i - 2996ccm, 265pk, 195KW - N52 B30 A, N52 B30 BF, N52 B30 AF
    1 (E87) | 2007.03-2011.06 - 130 i - 2996ccm, 258pk, 190KW - N52 B30 A, N52 B30 BF, N52 B30 B
    1 Cabriolet
    1 Cabriolet (E88) | 2008.09-2013.12 - 118 d - 1995ccm, 136pk, 100KW - N47 D20 C, N47 D20 A
    1 Cabriolet (E88) | 2008.09-2013.12 - 118 d - 1995ccm, 143pk, 105KW - N47 D20 C, N47 D20 A
    1 Cabriolet (E88) | 2008.03-2013.12 - 118 i - 1995ccm, 143pk, 105KW - N43 B20 A
    1 Cabriolet (E88) | 2008.09-2013.12 - 118 i - 1995ccm, 136pk, 100KW - N46 B20 B
    1 Cabriolet (E88) | 2008.03-2013.12 - 120 d - 1995ccm, 163pk, 120KW - N47 D20 C, N47 D20 A
    1 Cabriolet (E88) | 2008.03-2013.12 - 120 d - 1995ccm, 197pk, 145KW - N47 D20 C
    1 Cabriolet (E88) | 2008.03-2013.12 - 120 d - 1995ccm, 177pk, 130KW - N47 D20 C, N47 D20 A
    1 Cabriolet (E88) | 2007.12-2013.10 - 120 i - 1995ccm, 170pk, 125KW - N43 B20 A
    1 Cabriolet (E88) | 2008.03-2013.12 - 120 i - 1995ccm, 156pk, 115KW - N46 B20 B, N46 B20 C, N46 B20 E
    1 Cabriolet (E88) | 2008.03-2013.12 - 120 i - 1995ccm, 163pk, 120KW - N43 B20 A
    1 Cabriolet (E88) | 2008.09-2013.12 - 123 d - 1995ccm, 204pk, 150KW - N47 D20 D, N47 D20 B
    1 Cabriolet (E88) | 2007.12-2013.10 - 125 i - 2996ccm, 218pk, 160KW - N52 B30 A, N52 B30 BF, N52 B30 B
    1 Cabriolet (E88) | 2008.03-2013.10 - 135 i - 2979ccm, 306pk, 225KW - N55 B30 A, N54 B30 A
    1 Cabriolet (E88) | 2008.03-2013.12 - 135 i - 2979ccm, 326pk, 240KW - N55 B30 A
    1 Coupé
    1 Coupé (E82) | 2009.09-2013.10 - 118 d - 1995ccm, 143pk, 105KW - N47 D20 C
    1 Coupé (E82) | 2009.09-2013.10 - 118 d - 1995ccm, 136pk, 100KW - N47 D20 C
    1 Coupé (E82) | 2007.09-2013.10 - 120 d - 1995ccm, 177pk, 130KW - N47 D20 C, N47 D20 A
    1 Coupé (E82) | 2007.09-2013.10 - 120 d - 1995ccm, 163pk, 120KW - N47 D20 C, N47 D20 A
    1 Coupé (E82) | 2007.09-2013.10 - 120 d - 1995ccm, 197pk, 145KW - N47 D20 C, N47 D20 A
    1 Coupé (E82) | 2007.10-2013.10 - 120 i - 1995ccm, 170pk, 125KW - N43 B20 A
    1 Coupé (E82) | 2009.09-2013.10 - 120 i - 1995ccm, 156pk, 115KW - N46 B20 B, N46 B20 C, N46 B20 E, N46 B20 BD
    1 Coupé (E82) | 2007.10-2013.10 - 123 d - 1995ccm, 204pk, 150KW - N47 D20 D, N47 D20 B
    1 Coupé (E82) | 2008.03-2013.10 - 125 i - 2996ccm, 218pk, 160KW - N52 B30 A, N52 B30 BF, N52 B30 B
    1 Coupé (E82) | 2007.10-2013.10 - 135 i - 2979ccm, 306pk, 225KW - N55 B30 A, N54 B30 A
    1 Coupé (E82) | 2011.03-2012.06 - M - 2979ccm, 340pk, 250KW - N54 B30 A
    3
    3 (E90) | 2009.07-2011.12 - 316 d - 1995ccm, 116pk, 85KW - N47 D20 C
    3 (E90) | 2005.09-2011.10 - 316 i - 1596ccm, 115pk, 85KW - N45 B16 A, N45 B16 AC
    3 (E90) | 2007.09-2011.10 - 316 i - 1599ccm, 122pk, 90KW - N43 B16 A, N43 B16 AA
    3 (E90) | 2005.03-2007.08 - 318 d - 1995ccm, 122pk, 90KW - M47 D20 (204D4)
    3 (E90) | 2007.02-2011.10 - 318 d - 1995ccm, 143pk, 105KW - N47 D20 C, N47 D20 A
    3 (E90) | 2007.09-2011.10 - 318 d - 1995ccm, 136pk, 100KW - N47 D20 C, N47 D20 A
    3 (E90) | 2005.09-2007.08 - 318 i - 1995ccm, 129pk, 95KW - N46 B20 B
    3 (E90) | 2007.09-2011.10 - 318 i - 1995ccm, 143pk, 105KW - N43 B20 A
    3 (E90) | 2007.09-2011.10 - 318 i - 1995ccm, 136pk, 100KW - N46 B20 B, N46 B20 C, N46 B20 CC, N46 B20 CD, N46 B20 E
    3 (E90) | 2004.12-2011.10 - 320 d - 1995ccm, 163pk, 120KW - N47 D20 C, M47 D20 (204D4), N47 D20 A
    3 (E90) | 2004.12-2007.09 - 320 d - 1995ccm, 150pk, 110KW - M47 D20 (204D4)
    3 (E90) | 2007.09-2010.02 - 320 d - 1995ccm, 177pk, 130KW - N47 D20 C, N47 D20 A
    3 (E90) | 2010.03-2011.10 - 320 d - 1995ccm, 184pk, 135KW - N47 D20 C
    3 (E90) | 2008.09-2010.02 - 320 d xDrive - 1995ccm, 177pk, 130KW - N47 D20 C, N47 D20 A
    3 (E90) | 2008.09-2011.10 - 320 d xDrive - 1995ccm, 163pk, 120KW - N47 D20 C
    3 (E90) | 2010.03-2011.10 - 320 d xDrive - 1995ccm, 184pk, 135KW - N47 D20 C
    3 (E90) | 2004.12-2007.08 - 320 i - 1995ccm, 150pk, 110KW - N46 B20 B, N46 B20 C, N46 B20 BD, N46 B20 CB
    3 (E90) | 2007.02-2011.12 - 320 i - 1995ccm, 156pk, 115KW - N46 B20 B, N46 B20 C, N46 B20 CC, N46 B20 CD, N46 B20 E
    3 (E90) | 2007.03-2011.12 - 320 i - 1995ccm, 163pk, 120KW - N43 B20 A
    3 (E90) | 2007.09-2011.10 - 320 i - 1995ccm, 170pk, 125KW - N43 B20 A
    3 (E90) | 2005.09-2006.08 - 320 si - 1997ccm, 173pk, 127KW - N45 B20 A
    3 (E90) | 2005.09-2007.02 - 323 i - 2497ccm, 177pk, 130KW - N52 B25 A, N52 B25 B, N52 B25 BE, N52 B25 BF
    3 (E90) | 2007.03-2011.12 - 323 i - 2497ccm, 190pk, 140KW - N52 B25 A, N52 B25 BF
    3 (E90) | 2006.09-2010.02 - 325 d - 2993ccm, 197pk, 145KW - M57 D30 (306D3)
    3 (E90) | 2010.03-2011.10 - 325 d - 2993ccm, 204pk, 150KW - N57 D30 A
    3 (E90) | 2004.12-2011.12 - 325 i - 2497ccm, 218pk, 160KW - N52 B25 A, N52 B25 B, N52 B25 BF
    3 (E90) | 2006.01-2011.12 - 325 i - 2497ccm, 211pk, 155KW - N52 B25 A
    3 (E90) | 2007.03-2011.12 - 325 i - 2996ccm, 218pk, 160KW - N53 B30 A
    3 (E90) | 2008.09-2011.10 - 325 i xDrive - 2996ccm, 218pk, 160KW - N53 B30 A
    3 (E90) | 2005.09-2008.08 - 325 xi - 2497ccm, 218pk, 160KW - N52 B25 A
    3 (E90) | 2007.09-2008.08 - 325 xi - 2996ccm, 218pk, 160KW - N53 B30 A
    3 (E90) | 2005.09-2008.09 - 330 d - 2993ccm, 231pk, 170KW - M57 D30 (306D3)
    3 (E90) | 2008.09-2011.10 - 330 d - 2993ccm, 245pk, 180KW - N57 D30 A
    3 (E90) | 2008.09-2011.10 - 330 d xDrive - 2993ccm, 245pk, 180KW - N57 D30 A
    3 (E90) | 2004.12-2011.10 - 330 i - 2996ccm, 258pk, 190KW - N52 B30 A, N52 B30 BF
    3 (E90) | 2007.03-2011.12 - 330 i - 2996ccm, 272pk, 200KW - N52 B30 A, N52 B30 BF
    3 (E90) | 2007.09-2011.10 - 330 i - 2996ccm, 272pk, 200KW - N53 B30 A
    3 (E90) | 2008.09-2011.10 - 330 i xDrive - 2996ccm, 272pk, 200KW - N53 B30 A
    3 (E90) | 2005.09-2008.08 - 330 xd - 2993ccm, 231pk, 170KW - M57 D30 (306D3)
    3 (E90) | 2005.09-2007.08 - 330 xi - 2996ccm, 258pk, 190KW - N52 B30 A
    3 (E90) | 2007.09-2008.08 - 330 xi - 2996ccm, 272pk, 200KW - N53 B30 A
    3 (E90) | 2006.09-2011.12 - 335 d - 2993ccm, 286pk, 210KW - M57 D30 (306D5)
    3 (E90) | 2006.03-2011.12 - 335 i - 2979ccm, 326pk, 240KW - N55 B30 A, N54 B30 A
    3 (E90) | 2006.09-2011.12 - 335 i - 2979ccm, 306pk, 225KW - N55 B30 A, N54 B30 A
    3 (E90) | 2008.05-2011.10 - 335 i xDrive - 2979ccm, 326pk, 240KW - N55 B30 A, N54 B30 A
    3 (E90) | 2008.09-2011.10 - 335 i xDrive - 2979ccm, 306pk, 225KW - N55 B30 A, N54 B30 A
    3 (E90) | 2006.09-2008.06 - 335 xi - 2979ccm, 326pk, 240KW - N54 B30 A
    3 (E90) | 2007.03-2008.08 - 335 xi - 2979ccm, 306pk, 225KW - N54 B30 A
    3 (E90) | 2007.12-2011.10 - M3 - 3999ccm, 420pk, 309KW - S65 B40 A
    3 (E90) | 2011.03-2011.12 - M3 CRT - 4361ccm, 450pk, 331KW - S65 B44 A
    3 (F30, F80) | 2011.11-2018.10 - 328 i - 1997ccm, 245pk, 180KW - N20 B20 A, N26 B20 A
    3 (F30, F80) | 2012.07-2016.08 - 328 i xDrive - 1997ccm, 245pk, 180KW - N20 B20 A, N26 B20 A
    3 Cabriolet
    3 Cabriolet (E93) | 2010.03-2013.12 - 318 i - 1995ccm, 143pk, 105KW - N43 B20 A
    3 Cabriolet (E93) | 2007.09-2010.02 - 320 d - 1995ccm, 197pk, 145KW - N47 D20 C, N47 D20 A
    3 Cabriolet (E93) | 2008.01-2013.12 - 320 d - 1995ccm, 163pk, 120KW - N47 D20 C
    3 Cabriolet (E93) | 2008.03-2010.02 - 320 d - 1995ccm, 177pk, 130KW - N47 D20 C, N47 D20 A
    3 Cabriolet (E93) | 2010.03-2013.10 - 320 d - 1995ccm, 200pk, 147KW - N47 D20 C
    3 Cabriolet (E93) | 2010.03-2013.10 - 320 d - 1995ccm, 184pk, 135KW - N47 D20 C
    3 Cabriolet (E93) | 2006.09-2013.10 - 320 i - 1995ccm, 163pk, 120KW - N43 B20 A
    3 Cabriolet (E93) | 2007.01-2013.08 - 320 i - 1995ccm, 156pk, 115KW - N46 B20 B
    3 Cabriolet (E93) | 2007.03-2013.10 - 320 i - 1995ccm, 170pk, 125KW - N43 B20 A
    3 Cabriolet (E93) | 2007.03-2011.09 - 323 i - 2497ccm, 190pk, 140KW - N52 B25 A
    3 Cabriolet (E93) | 2007.03-2010.12 - 325 d - 2993ccm, 211pk, 155KW - M57 D30 (306D3)
    3 Cabriolet (E93) | 2007.03-2010.12 - 325 d - 2993ccm, 197pk, 145KW - M57 D30 (306D3)
    3 Cabriolet (E93) | 2009.09-2013.09 - 325 d - 2993ccm, 204pk, 150KW - N57 D30 A
    3 Cabriolet (E93) | 2006.10-2013.12 - 325 i - 2996ccm, 211pk, 155KW - N53 B30 A
    3 Cabriolet (E93) | 2006.12-2010.02 - 325 i - 2497ccm, 218pk, 160KW - N52 B25 A
    3 Cabriolet (E93) | 2007.03-2013.12 - 325 i - 2996ccm, 218pk, 160KW - N53 B30 A
    3 Cabriolet (E93) | 2007.03-2013.12 - 330 d - 2993ccm, 231pk, 170KW - M57 D30 (306D3)
    3 Cabriolet (E93) | 2009.01-2013.12 - 330 d - 2993ccm, 245pk, 180KW - N57 D30 A
    3 Cabriolet (E93) | 2007.03-2013.10 - 330 i - 2996ccm, 272pk, 200KW - N53 B30 A
    3 Cabriolet (E93) | 2007.03-2010.02 - 330 i - 2996ccm, 272pk, 200KW - N52 B30 A
    3 Cabriolet (E93) | 2010.03-2013.10 - 330 i - 2996ccm, 258pk, 190KW - N52 B30 A
    3 Cabriolet (E93) | 2006.12-2013.10 - 335 i - 2979ccm, 306pk, 225KW - N55 B30 A, N54 B30 A
    3 Cabriolet (E93) | 2008.03-2013.10 - M3 - 3999ccm, 420pk, 309KW - S65 B40 A
    3 Coupé
    3 Coupé (E92) | 2007.09-2013.06 - 316 i - 1599ccm, 122pk, 90KW - N43 B16 AA
    3 Coupé (E92) | 2010.03-2013.12 - 318 i - 1995ccm, 143pk, 105KW - N43 B20 A
    3 Coupé (E92) | 2006.09-2010.02 - 320 d - 1995ccm, 177pk, 130KW - N47 D20 C, N47 D20 A
    3 Coupé (E92) | 2006.09-2010.02 - 320 d - 1995ccm, 197pk, 145KW - N47 D20 C, N47 D20 A
    3 Coupé (E92) | 2007.03-2013.06 - 320 d - 1995ccm, 163pk, 120KW - N47 D20 C, N47 D20 A
    3 Coupé (E92) | 2010.03-2013.06 - 320 d - 1995ccm, 184pk, 135KW - N47 D20 C
    3 Coupé (E92) | 2010.03-2013.06 - 320 d - 1995ccm, 200pk, 147KW - N47 D20 C
    3 Coupé (E92) | 2008.09-2010.02 - 320 d xDrive - 1995ccm, 197pk, 145KW - N47 D20 C
    3 Coupé (E92) | 2008.09-2013.06 - 320 d xDrive - 1995ccm, 163pk, 120KW - N47 D20 C
    3 Coupé (E92) | 2008.09-2010.02 - 320 d xDrive - 1995ccm, 177pk, 130KW - N47 D20 C
    3 Coupé (E92) | 2010.03-2013.06 - 320 d xDrive - 1995ccm, 184pk, 135KW - N47 D20 C
    3 Coupé (E92) | 2010.03-2013.06 - 320 d xDrive - 1995ccm, 200pk, 147KW - N47 D20 C
    3 Coupé (E92) | 2007.01-2013.12 - 320 i - 1995ccm, 163pk, 120KW - N43 B20 A
    3 Coupé (E92) | 2007.03-2013.12 - 320 i - 1995ccm, 170pk, 125KW - N43 B20 A
    3 Coupé (E92) | 2007.06-2013.12 - 320 i - 1995ccm, 156pk, 115KW - N46 B20 B
    3 Coupé (E92) | 2006.04-2012.02 - 323 i - 2497ccm, 190pk, 140KW - N52 B25 BE, N52 B25 AE
    3 Coupé (E92) | 2007.02-2010.02 - 325 d - 2993ccm, 211pk, 155KW - M57 D30 (306D3)
    3 Coupé (E92) | 2007.02-2010.02 - 325 d - 2993ccm, 197pk, 145KW - M57 D30 (306D3)
    3 Coupé (E92) | 2009.09-2013.12 - 325 d - 2993ccm, 204pk, 150KW - N57 D30 A
    3 Coupé (E92) | 2006.06-2010.02 - 325 i - 2497ccm, 218pk, 160KW - N52 B25 A, N52 B25 AF, N52 B25 BF
    3 Coupé (E92) | 2007.09-2013.06 - 325 i - 2996ccm, 218pk, 160KW - N53 B30 A
    3 Coupé (E92) | 2010.03-2013.06 - 325 i - 2996ccm, 211pk, 155KW - N53 B30 A
    3 Coupé (E92) | 2010.03-2013.06 - 325 i - 2497ccm, 211pk, 155KW - N52 B25 A, N52 B25 AF, N52 B25 BF
    3 Coupé (E92) | 2008.09-2013.12 - 325 i xDrive - 2996ccm, 218pk, 160KW - N53 B30 A
    3 Coupé (E92) | 2010.03-2013.04 - 325 i xDrive - 2497ccm, 211pk, 155KW - N52 B25 AF
    3 Coupé (E92) | 2006.09-2010.02 - 325 xi - 2497ccm, 218pk, 160KW - N52 B25 A
    3 Coupé (E92) | 2007.09-2008.08 - 325 xi - 2996ccm, 218pk, 160KW - N53 B30 A
    3 Coupé (E92) | 2006.03-2008.08 - 330 d - 2993ccm, 231pk, 170KW - M57 D30 (306D3)
    3 Coupé (E92) | 2009.01-2013.12 - 330 d - 2993ccm, 245pk, 180KW - N57 D30 A
    3 Coupé (E92) | 2010.02-2013.06 - 330 d xDrive - 2993ccm, 245pk, 180KW - N57 D30 A
    3 Coupé (E92) | 2006.09-2010.02 - 330 i - 2996ccm, 272pk, 200KW - N52 B30 A, N52 B30 BF, N52 B30 AF
    3 Coupé (E92) | 2007.09-2013.06 - 330 i - 2996ccm, 272pk, 200KW - N53 B30 A
    3 Coupé (E92) | 2010.03-2013.06 - 330 i - 2996ccm, 258pk, 190KW - N52 B30 A
    3 Coupé (E92) | 2010.03-2013.06 - 330 i xDrive - 2996ccm, 272pk, 200KW - N53 B30 A
    3 Coupé (E92) | 2006.03-2008.08 - 330 xd - 2993ccm, 231pk, 170KW - M57 D30 (306D3)
    3 Coupé (E92) | 2008.03-2010.02 - 330 xd - 2993ccm, 245pk, 180KW - N57 D30 A
    3 Coupé (E92) | 2006.09-2007.08 - 330 xi - 2996ccm, 272pk, 200KW - N52 B30 A
    3 Coupé (E92) | 2007.03-2010.02 - 330 xi - 2996ccm, 272pk, 200KW - N53 B30 A
    3 Coupé (E92) | 2006.03-2013.03 - 335 d - 2993ccm, 286pk, 210KW - M57 D30 (306D5)
    3 Coupé (E92) | 2006.06-2013.06 - 335 i - 2979ccm, 306pk, 225KW - N55 B30 A, N54 B30 A
    3 Coupé (E92) | 2006.06-2013.06 - 335 i - 2979ccm, 326pk, 240KW - N55 B30 A, N54 B30 A
    3 Coupé (E92) | 2008.11-2013.06 - 335 i xDrive - 2979ccm, 326pk, 240KW - N55 B30 A
    3 Coupé (E92) | 2008.11-2013.12 - 335 i xDrive - 2979ccm, 306pk, 225KW - N55 B30 A, N54 B30 A
    3 Coupé (E92) | 2007.03-2010.02 - 335 xi - 2979ccm, 306pk, 225KW - N55 B30 A, N54 B30 A
    3 Coupé (E92) | 2007.06-2013.06 - M3 - 3999ccm, 420pk, 309KW - S65 B40 A
    3 Coupé (E92) | 2007.03-2013.12 - M3 GTS - 4361ccm, 450pk, 331KW - S65 B44 A
    3 Touring
    3 Touring (E91) | 2009.09-2012.06 - 316 d - 1995ccm, 116pk, 85KW - N47 D20 C
    3 Touring (E91) | 2008.09-2012.06 - 316 i - 1599ccm, 122pk, 90KW - N43 B16 AA
    3 Touring (E91) | 2005.09-2007.08 - 318 d - 1995ccm, 122pk, 90KW - M47 D20 (204D4)
    3 Touring (E91) | 2007.07-2012.06 - 318 d - 1995ccm, 136pk, 100KW - N47 D20 C, N47 D20 A
    3 Touring (E91) | 2007.09-2012.06 - 318 d - 1995ccm, 143pk, 105KW - N47 D20 C, N47 D20 A
    3 Touring (E91) | 2006.01-2007.08 - 318 i - 1995ccm, 129pk, 95KW - N46 B20 B
    3 Touring (E91) | 2007.05-2012.05 - 318 i - 1995ccm, 143pk, 105KW - N43 B20 A
    3 Touring (E91) | 2007.09-2012.03 - 318 i - 1995ccm, 136pk, 100KW - N46 B20 B
    3 Touring (E91) | 2004.12-2007.08 - 320 d - 1995ccm, 150pk, 110KW - M47 D20 (204D4)
    3 Touring (E91) | 2005.06-2012.06 - 320 d - 1995ccm, 163pk, 120KW - N47 D20 C, M47 D20 (204D4), N47 D20 A
    3 Touring (E91) | 2007.02-2010.12 - 320 d - 1995ccm, 177pk, 130KW - N47 D20 C, N47 D20 A
    3 Touring (E91) | 2007.02-2010.02 - 320 d - 1995ccm, 197pk, 145KW - N47 D20 C, N47 D20 A
    3 Touring (E91) | 2010.03-2012.05 - 320 d - 1995ccm, 200pk, 147KW - N47 D20 C
    3 Touring (E91) | 2010.03-2012.05 - 320 d - 1995ccm, 184pk, 135KW - N47 D20 C
    3 Touring (E91) | 2008.02-2010.02 - 320 d xDrive - 1995ccm, 197pk, 145KW - N47 D20 C
    3 Touring (E91) | 2008.09-2010.02 - 320 d xDrive - 1995ccm, 177pk, 130KW - N47 D20 C
    3 Touring (E91) | 2009.07-2012.06 - 320 d xDrive - 1995ccm, 163pk, 120KW - N47 D20 C
    3 Touring (E91) | 2010.03-2012.06 - 320 d xDrive - 1995ccm, 184pk, 135KW - N47 D20 C
    3 Touring (E91) | 2010.03-2012.05 - 320 d xDrive - 1995ccm, 200pk, 147KW - N47 D20 C
    3 Touring (E91) | 2005.09-2012.06 - 320 i - 1995ccm, 156pk, 115KW - N46 B20 B, N46 B20 C, N46 B20 BD
    3 Touring (E91) | 2005.09-2012.06 - 320 i - 1995ccm, 150pk, 110KW - N46 B20 B, N46 B20 C
    3 Touring (E91) | 2007.02-2012.12 - 320 i - 1995ccm, 170pk, 125KW - N43 B20 A
    3 Touring (E91) | 2007.02-2012.05 - 320 i - 1995ccm, 163pk, 120KW - N43 B20 A
    3 Touring (E91) | 2006.04-2007.06 - 323 i - 2497ccm, 177pk, 130KW - N52 B25 A
    3 Touring (E91) | 2006.09-2008.07 - 323 i - 2497ccm, 190pk, 140KW - N52 B25 A
    3 Touring (E91) | 2006.09-2012.06 - 325 d - 2993ccm, 197pk, 145KW - M57 D30 (306D3)
    3 Touring (E91) | 2010.02-2012.06 - 325 d - 2993ccm, 204pk, 150KW - N57 D30 A
    3 Touring (E91) | 2004.12-2010.12 - 325 i - 2497ccm, 211pk, 155KW - N52 B25 A, N52 B25 B, N52 B25 AF, N52 B25 BF
    3 Touring (E91) | 2004.12-2008.08 - 325 i - 2497ccm, 218pk, 160KW - N52 B25 A
    3 Touring (E91) | 2007.09-2012.06 - 325 i - 2996ccm, 211pk, 155KW - N53 B30 A
    3 Touring (E91) | 2007.09-2012.06 - 325 i - 2996ccm, 218pk, 160KW - N53 B30 A
    3 Touring (E91) | 2008.09-2012.06 - 325 i xDrive - 2996ccm, 218pk, 160KW - N53 B30 A
    3 Touring (E91) | 2005.08-2008.08 - 325 xi - 2497ccm, 218pk, 160KW - N52 B25 A
    3 Touring (E91) | 2007.09-2008.08 - 325 xi - 2996ccm, 218pk, 160KW - N53 B30 A
    3 Touring (E91) | 2004.12-2008.08 - 330 d - 2993ccm, 231pk, 170KW - M57 D30 (306D3)
    3 Touring (E91) | 2008.02-2012.05 - 330 d - 2993ccm, 245pk, 180KW - N57 D30 A
    3 Touring (E91) | 2009.01-2012.06 - 330 d xDrive - 2993ccm, 245pk, 180KW - N57 D30 A
    3 Touring (E91) | 2005.08-2007.08 - 330 i - 2996ccm, 258pk, 190KW - N52 B30 A
    3 Touring (E91) | 2007.09-2012.06 - 330 i - 2996ccm, 272pk, 200KW - N53 B30 A
    3 Touring (E91) | 2007.09-2012.06 - 330 i xDrive - 2996ccm, 272pk, 200KW - N53 B30 A
    3 Touring (E91) | 2005.09-2012.06 - 330 xd - 2993ccm, 231pk, 170KW - M57 D30 (306D3)
    3 Touring (E91) | 2005.09-2007.08 - 330 xi - 2996ccm, 258pk, 190KW - N52 B30 A
    3 Touring (E91) | 2007.09-2012.06 - 330 xi - 2996ccm, 272pk, 200KW - N53 B30 A
    3 Touring (E91) | 2006.09-2012.06 - 335 d - 2993ccm, 286pk, 210KW - M57 D30 (306D5)
    3 Touring (E91) | 2006.09-2012.06 - 335 i - 2979ccm, 306pk, 225KW - N55 B30 A, N54 B30 A
    3 Touring (E91) | 2006.09-2012.06 - 335 i - 2979ccm, 326pk, 240KW - N55 B30 A, N54 B30 A
    3 Touring (E91) | 2008.09-2012.06 - 335 i xDrive - 2979ccm, 326pk, 240KW - N55 B30 A, N54 B30 A
    3 Touring (E91) | 2008.09-2012.06 - 335 i xDrive - 2979ccm, 306pk, 225KW - N55 B30 A, N54 B30 A
    3 Touring (E91) | 2007.03-2008.08 - 335 xi - 2979ccm, 326pk, 240KW - N54 B30 A
    3 Touring (E91) | 2007.03-2008.08 - 335 xi - 2979ccm, 306pk, 225KW - N55 B30 A, N54 B30 A
    3 Touring (F31) | 2012.07-2015.06 - 328 i - 1997ccm, 245pk, 180KW - N20 B20 A, N26 B20 A
    3 Touring (F31) | 2013.03-2016.06 - 328 i xDrive - 1997ccm, 245pk, 180KW - N20 B20 A, N26 B20 A
    X1
    X1 (E84) | 2012.04-2015.06 - sDrive 16 d - 1995ccm, 116pk, 85KW - N47 D20 C
    X1 (E84) | 2013.03-2015.06 - sDrive 16 i - 1592ccm, 143pk, 105KW - N20 B16 A
    X1 (E84) | 2009.03-2015.06 - sDrive 18 d - 1995ccm, 136pk, 100KW - N47 D20 C
    X1 (E84) | 2009.12-2015.06 - sDrive 18 d - 1995ccm, 143pk, 105KW - N47 D20 C
    X1 (E84) | 2010.03-2015.06 - sDrive 18 i - 1995ccm, 150pk, 110KW - N46 B20 B, N46 B20 C, N46 B20 CC, N46 B20 CD, N46 B20 E, N46 B20 BD
    X1 (E84) | 2010.03-2015.06 - sDrive 18 i - 1995ccm, 136pk, 100KW - N46 B20 B, N46 B20 BD
    X1 (E84) | 2009.10-2015.06 - sDrive 20 d - 1995ccm, 177pk, 130KW - N47 D20 C
    X1 (E84) | 2010.03-2015.06 - sDrive 20 d - 1995ccm, 163pk, 120KW - N47 D20 C
    X1 (E84) | 2012.07-2015.06 - sDrive 20 d - 1995ccm, 184pk, 135KW - N47 D20 C
    X1 (E84) | 2011.09-2015.06 - sDrive 20 i - 1997ccm, 184pk, 135KW - N20 B20 A
    X1 (E84) | 2009.03-2015.06 - xDrive 18 d - 1995ccm, 136pk, 100KW - N47 D20 C
    X1 (E84) | 2009.10-2015.06 - xDrive 18 d - 1995ccm, 143pk, 105KW - N47 D20 C
    X1 (E84) | 2009.09-2012.06 - xDrive 20 d - 1995ccm, 177pk, 130KW - N47 D20 C
    X1 (E84) | 2010.03-2015.06 - xDrive 20 d - 1995ccm, 163pk, 120KW - N47 D20 C
    X1 (E84) | 2012.07-2015.06 - xDrive 20 d - 1995ccm, 184pk, 135KW - N47 D20 C
    X1 (E84) | 2011.09-2015.06 - xDrive 20 i - 1997ccm, 184pk, 135KW - N20 B20 A
    X1 (E84) | 2009.10-2015.06 - xDrive 23 d - 1995ccm, 204pk, 150KW - N47 D20 D
    X1 (E84) | 2009.10-2015.06 - xDrive 25 d - 1995ccm, 218pk, 160KW - N47 D20 D
    X1 (E84) | 2010.03-2011.08 - xDrive 25 i - 2996ccm, 218pk, 160KW - N52 B30 A
    X1 (E84) | 2009.09-2011.08 - xDrive 28 i - 2996ccm, 258pk, 190KW - N52 B30 A
    X1 (E84) | 2011.03-2015.06 - xDrive 28 i - 1997ccm, 245pk, 180KW - N20 B20 A
  • Origineel nummers

    64319313519BMW
    64319313517BMW
    64319142115BMW
    64319142114BMW
    64316962553BMW
    64316962551BMW
    64316962549BMW
    64316962548BMW
    64316946629BMW
    64316946628BMW
    64 31 9 313 519BMW
    64 31 9 313 517BMW
    64 31 9 142 115BMW
    64 31 9 142 114BMW
    64 31 6 962 553BMW
    64 31 6 962 551BMW
    64 31 6 962 549BMW
    64 31 6 962 548BMW
    64 31 6 946 629BMW
    64 31 6 946 628BMW
    64 31 6 925 981BMW
    64 31 6 803 970BMW
  • Fabrikant

    Japanparts

    Japanparts is grootleverancier van eigenlijk elk deeltje dat je in een auto kan vinden. Het bedrijf met Italiaanse oorsprong is een van de grootste leveranciers van onderdelen en componenten van auto’s met Aziatische of Amerikaanse afkomst. 
    Ze zijn, zoals de naam verraadt, vooral gespecialiseerd in Japanse automerken, daarnaast ook voor grote Koreaanse, en enkele Amerikaanse merken. Sinds 1992 werken zij met ervaren werknemers naar het beste resultaat.
    De jaarlijkse omzet bedraagt hedendaags rond de 30 miljoen. Van die omzet wordt ongeveer 55% gegenereerd uit de binnenlandse markt en 45% wordt uitgevoerd naar landen binnen Europa. Het distributienetwerk van dit merk is erg groot. In Italië alleen al heeft het 50 vestigingen en daarnaast zijn er nog meer dan 400 in de rest van Europa.

    Schokdempers
    Remblokken
    Draagarmen
    Luchtfilters

  • Levertijd

    5+ werkdagen

Eerder door u bekeken

Japanparts
Interieurfilter

Interieurfilter


14,67

Tijdelijk uitverkocht

Niet leverbaar

Tijdelijk uitverkocht
,
We gebruiken cookies voor de beste gebruikerservaring. Lees meer..
OK