Interieurfilter

Productnummer: 1381606 Fabrikantcode: 312 319 0007/S EAN: 4040074342954

€  16,96

Incl. BTW

Bekijk productspecificaties

Op voorraad
Bestellen
veilig betalen
  • 30 dagen gratis ruilen
  • Tevreden of geld terug
  • Klanten geven ons een 8.5/10
  • Snelle levering
  • Snelle levering
  • 30 dagen gratis ruilen
  • Klanten geven ons een 8.5/10
  • Tevreden of geld terug
  • Beste prijs garantie

Klantenservice: 085 070 5200

Stel je vraag aan onze productspecialisten.

Vraag en antwoord

Selecteer uw vrachtwagen om onderdelen met pasgarantie te tonen.

Meer weten?
  • Specificaties
  • Toepasbaarheid
  • Origineel nummers
  • Fabrikant
  • Levertijd
  • Omschrijving

    Specificaties
    Lengte (mm)328
    Hoogte (mm)30
    Breedte (mm)182
    Filter typeStoffilter
    Pollenfilter
    HoeveelheidSet
    Garantie2 jaar

    Liever laten monteren?

    montagekaart

    WinParts verwijst graag u als klant, aan één van onze montage partners door.

    Vind een montagepartner »

    Vergelijkbare producten van andere Fabrikanten

    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    ASAM 71916
    BORG & BECK BFC1094
    BOSCH 1 987 432 102
    COMLINE EKF158
    CONTINENTAL 28.0002-1175.2
    CORTECO 21653063
    DELPHI TSP0325212
    DENSO DCF403P
    DJ PARTS FC1233C
    FILTRON K 1160-2x
    FRIGAIR 1302.5329
    HENGST FILTER E2963LI
    HOFFER 17301F-X2
    KLAXCAR FRANCE FC013z
    KRAFT AUTOMOTIVE 1732601
    MALÒ 1531011
    MANN CU 3139
    MANN FP 3139
    MAPCO 65619
    MASTER-SPORT 3139-2-IFB-SET-MS
    MASTER-SPORT 3139-IF-PCS-MS
    MAXGEAR 26-0449
    MEAT & DORIA 17301F-X2
    MECAFILTER JLR7161
    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    MEYLE 312 319 0007/S (dit product)
    MEYLE MCF0238 (dit product)
    MISFAT HB522
    Omnicraft 2144650
    QUINTON HAZELL QFC0251
    SCT Germany SA 1156
    SIVENTO G688
    SIVENTO P688
    SOFIMA S 3228 C
    STELLOX 71-10326-SX
    TRUCKTEC AUTOMOTIVE 08.59.067
    UFI 53.228.00
    VALEO 698863
    VEMO V20-30-5003
    WILMINK GROUP WG1747138
    WILMINK GROUP WG1793502
    WILMINK GROUP WG1774647
    WILMINK GROUP WG1227085
    WILMINK GROUP WG1747139
    WILMINK GROUP WG1923348
    WILMINK GROUP WG1227084
    WILMINK GROUP WG1735558
    WIX FILTERS WP6976
  • Toepasbaarheid

    BMW
    5
    5 (E60) | 2005.09-2009.12 - 520 d - 1995ccm, 163pk, 120KW - N47 D20 C, M47 D20 (204D4)
    5 (E60) | 2005.09-2007.02 - 520 d - 1995ccm, 150pk, 110KW - M47 D20 (204D4)
    5 (E60) | 2007.09-2009.12 - 520 d - 1995ccm, 177pk, 130KW - N47 D20 C, N47 D20 A
    5 (E60) | 2003.07-2010.03 - 520 i - 2171ccm, 170pk, 125KW - M54 B22 (226S1)
    5 (E60) | 2006.12-2010.03 - 520 i - 1995ccm, 163pk, 120KW - N43 B20 A
    5 (E60) | 2007.09-2010.02 - 520 i - 1995ccm, 156pk, 115KW - N46 B20 B
    5 (E60) | 2007.09-2009.12 - 520 i - 1995ccm, 170pk, 125KW - N43 B20 A
    5 (E60) | 2004.10-2007.02 - 523 i - 2497ccm, 177pk, 130KW - N52 B25 A, N52 B25 B, N52 B25 BE
    5 (E60) | 2007.03-2009.12 - 523 i - 2497ccm, 190pk, 140KW - N52 B25 A, N52 B25 BE
    5 (E60) | 2007.03-2009.12 - 523 i - 2497ccm, 190pk, 140KW - N53 B25 A
    5 (E60) | 2004.06-2010.03 - 525 d - 2497ccm, 177pk, 130KW - M57 D25 (256D2)
    5 (E60) | 2004.12-2010.03 - 525 d - 2497ccm, 163pk, 120KW - M57 D25 (256D2)
    5 (E60) | 2007.01-2010.03 - 525 d - 2993ccm, 197pk, 145KW - M57 D30 (306D3)
    5 (E60) | 2007.09-2009.12 - 525 d xDrive - 2993ccm, 197pk, 145KW - M57 D30 (306D3)
    5 (E60) | 2003.09-2005.02 - 525 i - 2494ccm, 192pk, 141KW - M54 B25 (256S5)
    5 (E60) | 2005.03-2009.12 - 525 i - 2497ccm, 218pk, 160KW - N52 B25 A, N52 B25 B, N52 B25 BF
    5 (E60) | 2005.07-2010.03 - 525 i - 2497ccm, 211pk, 155KW - N52 B25 A
    5 (E60) | 2007.01-2010.03 - 525 i - 2996ccm, 211pk, 155KW - N53 B30 A
    5 (E60) | 2007.01-2010.03 - 525 i - 2996ccm, 218pk, 160KW - N53 B30 A
    5 (E60) | 2008.09-2010.03 - 525 i xDrive - 2996ccm, 218pk, 160KW - N53 B30 A
    5 (E60) | 2006.11-2007.08 - 525 xd - 2993ccm, 197pk, 145KW - M57 D30 (306D3)
    5 (E60) | 2005.04-2007.02 - 525 xi - 2497ccm, 218pk, 160KW - N52 B25 A
    5 (E60) | 2007.03-2009.12 - 525 xi - 2996ccm, 218pk, 160KW - N53 B30 A
    5 (E60) | 2007.03-2009.12 - 528 i - 2996ccm, 234pk, 172KW - N52 B30 A
    5 (E60) | 2002.09-2009.12 - 530 d - 2993ccm, 211pk, 155KW - M57 D30 (306D3), M57 D30 (306D2)
    5 (E60) | 2002.09-2005.09 - 530 d - 2993ccm, 218pk, 160KW - M57 D30 (306D2)
    5 (E60) | 2005.09-2007.03 - 530 d - 2993ccm, 231pk, 170KW - M57 D30 (306D3)
    5 (E60) | 2007.02-2009.12 - 530 d - 2993ccm, 235pk, 173KW - M57 D30 (306D3)
    5 (E60) | 2007.09-2009.12 - 530 d xDrive - 2993ccm, 235pk, 173KW - M57 D30 (306D3)
    5 (E60) | 2001.12-2005.02 - 530 i - 2979ccm, 231pk, 170KW - M54 B30 (306S3)
    5 (E60) | 2005.03-2007.03 - 530 i - 2996ccm, 258pk, 190KW - N52 B30 A, N52 B30 BF
    5 (E60) | 2007.03-2009.12 - 530 i - 2996ccm, 272pk, 200KW - N53 B30 A
    5 (E60) | 2007.03-2009.12 - 530 i - 2996ccm, 272pk, 200KW - N52 B30 A, N52 B30 BF
    5 (E60) | 2008.09-2009.12 - 530 i xDrive - 2996ccm, 272pk, 200KW - N53 B30 A
    5 (E60) | 2005.02-2007.02 - 530 xd - 2993ccm, 231pk, 170KW - M57 D30 (306D3)
    5 (E60) | 2007.03-2007.08 - 530 xd - 2993ccm, 235pk, 173KW - M57 D30 (306D3)
    5 (E60) | 2004.09-2007.02 - 530 xi - 2996ccm, 258pk, 190KW - N52 B30 A
    5 (E60) | 2007.02-2008.08 - 530 xi - 2996ccm, 272pk, 200KW - N53 B30 A
    5 (E60) | 2004.09-2010.03 - 535 d - 2993ccm, 272pk, 200KW - M57 D30 (306D4)
    5 (E60) | 2007.01-2010.03 - 535 d - 2993ccm, 286pk, 210KW - M57 D30 (306D5)
    5 (E60) | 2006.04-2009.12 - 535 i - 2979ccm, 306pk, 225KW - N54 B30 A
    5 (E60) | 2005.09-2007.02 - 540 i - 4000ccm, 299pk, 220KW - N62 B40 A
    5 (E60) | 2007.03-2009.12 - 540 i - 4000ccm, 306pk, 225KW - N62 B40 A
    5 (E60) | 2003.09-2005.08 - 545 i - 4398ccm, 333pk, 245KW - N62 B44 A
    5 (E60) | 2005.09-2009.12 - 550 i - 4799ccm, 367pk, 270KW - N62 B48 B
    5 (E60) | 2004.09-2009.12 - M5 - 4999ccm, 507pk, 373KW - S85 B50 A
    5 Touring
    5 Touring (E61) | 2005.04-2010.05 - 520 d - 1995ccm, 163pk, 120KW - N47 D20 C, M47 D20 (204D4)
    5 Touring (E61) | 2005.09-2007.02 - 520 d - 1995ccm, 150pk, 110KW - M47 D20 (204D4)
    5 Touring (E61) | 2007.09-2010.05 - 520 d - 1995ccm, 177pk, 130KW - N47 D20 C, N47 D20 A
    5 Touring (E61) | 2007.07-2010.08 - 520 i - 1995ccm, 163pk, 120KW - N43 B20 A
    5 Touring (E61) | 2007.09-2010.12 - 520 i - 1995ccm, 170pk, 125KW - N43 B20 A
    5 Touring (E61) | 2004.10-2007.02 - 523 i - 2497ccm, 177pk, 130KW - N52 B25 A, N52 B25 B, N52 B25 BE
    5 Touring (E61) | 2007.01-2010.12 - 523 i - 2497ccm, 190pk, 140KW - N53 B25 A
    5 Touring (E61) | 2007.03-2010.01 - 523 i - 2497ccm, 190pk, 140KW - N52 B25 A
    5 Touring (E61) | 2004.03-2007.03 - 525 d - 2497ccm, 163pk, 120KW - M57 D25 (256D2)
    5 Touring (E61) | 2004.03-2007.03 - 525 d - 2497ccm, 177pk, 130KW - M57 D25 (256D2)
    5 Touring (E61) | 2007.03-2010.05 - 525 d - 2993ccm, 197pk, 145KW - M57 D30 (306D3)
    5 Touring (E61) | 2008.09-2010.05 - 525 d xDrive - 2993ccm, 197pk, 145KW - M57 D30 (306D3)
    5 Touring (E61) | 2004.06-2010.12 - 525 i - 2494ccm, 192pk, 141KW - M54 B25 (256S5)
    5 Touring (E61) | 2005.03-2010.05 - 525 i - 2497ccm, 218pk, 160KW - N52 B25 A, N52 B25 B, N52 B25 BF
    5 Touring (E61) | 2007.01-2010.12 - 525 i - 2996ccm, 218pk, 160KW - N53 B30 A
    5 Touring (E61) | 2008.09-2010.12 - 525 i xDrive - 2996ccm, 218pk, 160KW - N53 B30 A
    5 Touring (E61) | 2007.09-2008.09 - 525 xd - 2993ccm, 197pk, 145KW - M57 D30 (306D3)
    5 Touring (E61) | 2005.07-2010.12 - 525 xi - 2497ccm, 218pk, 160KW - N52 B25 A
    5 Touring (E61) | 2007.01-2010.12 - 525 xi - 2996ccm, 218pk, 160KW - N53 B30 A
    5 Touring (E61) | 2004.03-2005.09 - 530 d - 2993ccm, 218pk, 160KW - M57 D30 (306D2)
    5 Touring (E61) | 2004.03-2010.05 - 530 d - 2993ccm, 211pk, 155KW - M57 D30 (306D3), M57 D30 (306D2)
    5 Touring (E61) | 2005.02-2007.02 - 530 d - 2993ccm, 231pk, 170KW - M57 D30 (306D3)
    5 Touring (E61) | 2007.02-2010.05 - 530 d - 2993ccm, 235pk, 173KW - M57 D30 (306D3)
    5 Touring (E61) | 2007.09-2010.05 - 530 d xDrive - 2993ccm, 235pk, 173KW - M57 D30 (306D3)
    5 Touring (E61) | 2004.09-2007.02 - 530 i - 2996ccm, 258pk, 190KW - N52 B30 A, N52 B30 BF
    5 Touring (E61) | 2006.09-2010.03 - 530 i - 2996ccm, 272pk, 200KW - N52 B30 A
    5 Touring (E61) | 2007.01-2010.12 - 530 i - 2996ccm, 272pk, 200KW - N53 B30 A
    5 Touring (E61) | 2008.09-2010.05 - 530 i xDrive - 2996ccm, 272pk, 200KW - N53 B30 A
    5 Touring (E61) | 2005.02-2007.02 - 530 xd - 2993ccm, 231pk, 170KW - M57 D30 (306D3)
    5 Touring (E61) | 2007.03-2007.08 - 530 xd - 2993ccm, 235pk, 173KW - M57 D30 (306D3)
    5 Touring (E61) | 2005.04-2007.02 - 530 xi - 2996ccm, 258pk, 190KW - N52 B30 A
    5 Touring (E61) | 2006.09-2008.09 - 530 xi - 2996ccm, 272pk, 200KW - N53 B30 A
    5 Touring (E61) | 2007.03-2010.05 - 530 xi - 2996ccm, 272pk, 200KW - N52 B30 A
    5 Touring (E61) | 2004.09-2010.12 - 535 d - 2993ccm, 272pk, 200KW - M57 D30 (306D4)
    5 Touring (E61) | 2007.01-2010.12 - 535 d - 2993ccm, 286pk, 210KW - M57 D30 (306D5)
    5 Touring (E61) | 2004.06-2010.12 - 545 i - 4398ccm, 333pk, 245KW - N62 B44 A
    5 Touring (E61) | 2005.07-2010.12 - 550 i - 4799ccm, 367pk, 270KW - N62 B48 A, N62 B48 B
    5 Touring (E61) | 2007.02-2010.12 - M5 - 4999ccm, 507pk, 373KW - S85 B50 A
    6
    6 (E63) | 2004.09-2007.08 - 630 i - 2996ccm, 258pk, 190KW - N52 B30 A, N52 B30 BF
    6 (E63) | 2007.09-2010.08 - 630 i - 2996ccm, 272pk, 200KW - N53 B30 A
    6 (E63) | 2007.09-2010.08 - 630 i - 2996ccm, 272pk, 200KW - N52 B30 A, N52 B30 BF, N52 B30 B
    6 (E63) | 2007.07-2010.07 - 635 d - 2993ccm, 286pk, 210KW - M57 D30 (306D5)
    6 (E63) | 2003.09-2005.08 - 645 Ci - 4398ccm, 333pk, 245KW - N62 B44 A
    6 (E63) | 2005.09-2010.08 - 650 i - 4799ccm, 367pk, 270KW - N62 B48 B
    6 (E63) | 2005.09-2010.07 - M - 4999ccm, 507pk, 373KW - S85 B50 A
    6 Cabriolet
    6 Cabriolet (E64) | 2004.09-2007.08 - 630 i - 2996ccm, 258pk, 190KW - N52 B30 A, N52 B30 BF, N52 B30 B
    6 Cabriolet (E64) | 2007.09-2010.08 - 630 i - 2996ccm, 272pk, 200KW - N52 B30 A, N52 B30 BF, N52 B30 B
    6 Cabriolet (E64) | 2007.09-2010.08 - 630 i - 2996ccm, 272pk, 200KW - N53 B30 A
    6 Cabriolet (E64) | 2007.07-2010.07 - 635 d - 2993ccm, 286pk, 210KW - M57 D30 (306D5)
    6 Cabriolet (E64) | 2004.04-2005.08 - 645 Ci - 4398ccm, 333pk, 245KW - N62 B44 A
    6 Cabriolet (E64) | 2005.09-2010.08 - 650 i - 4799ccm, 367pk, 270KW - N62 B48 B
    6 Cabriolet (E64) | 2006.09-2010.08 - M6 - 4999ccm, 507pk, 373KW - S85 B50 A
  • Origineel nummers

    9 174 370BMW
    6 935 822BMW
    64 31 9 174 370BMW
    64 31 6 935 822BMW
  • Fabrikant

    Meyle

    MEYLE auto-onderdelen - meer dan 24.000 onderdelen voor personenauto's, bestelwagens en vrachtwagens.

    Reparatieprofessionals vertrouwen op MEYLE-reserveonderdelen voor auto's: in meer dan 120 landen over de hele wereld is het merk MEYLE een kenmerk van reserveonderdelen van topkwaliteit die zijn ontworpen om aan de behoeften van de onafhankelijke aftermarket te voldoen. MEYLE-producten zijn verkrijgbaar bij gespecialiseerde handelaren en omvatten meer dan 24.000 artikelen uit de productlijnen MEYLE-HD, MEYLE-PD en MEYLE-ORIGINAL.

    Met onze MEYLE-producten leveren we extreem betrouwbare en duurzame automotive-reserveonderdelen die worden geproduceerd op MEYLE haar eigen productielocaties en bij vertrouwde productiepartners. MEYLE heeft een uitgebreid en zeer gediversifieerd assortiment. Of het nu gaat om chassis- en stuurcomponenten, rubber-op-metaalonderdelen, remcomponenten, ophangings- en dempingsonderdelen, koelsysteemcomponenten, filters, aandrijflijncomponenten, elektronica of sensoren - MEYLE staat synoniem voor hoogwaardige, op kwaliteit geteste reserveonderdelen.


    Winparts biedt onder andere de volgende categorieën aan van Meyle:

  • Levertijd

    Op werkdagen voor 18:00 uur besteld is overmorgen in huis

Bestellen
veilig betalen
,
We gebruiken cookies voor de beste gebruikerservaring. Lees meer..
OK