Interieurfilter

Productnummer: 1379029 Fabrikantcode: 212 319 0001 EAN: 4040074401361

€  5,96

Incl. BTW

Bekijk productspecificaties

Op voorraad
Bestellen
veilig betalen
  • 30 dagen gratis ruilen
  • Tevreden of geld terug
  • Klanten geven ons een 8.5/10
  • Snelle levering
  • Snelle levering
  • 30 dagen gratis ruilen
  • Klanten geven ons een 8.5/10
  • Tevreden of geld terug
  • Beste prijs garantie

Klantenservice: telefonisch offline

Stel je vraag aan onze productspecialisten.

Vraag en antwoord

Selecteer uw vrachtwagen om onderdelen met pasgarantie te tonen.

Meer weten?
  • Specificaties
  • Toepasbaarheid
  • Origineel nummers
  • Fabrikant
  • Levertijd
  • Omschrijving

    Specificaties
    Lengte (mm)288
    Hoogte (mm)30
    Breedte (mm)160
    Filter typeStoffilter
    Pollenfilter
    Garantie2 jaar

    Liever laten monteren?

    montagekaart

    WinParts verwijst graag u als klant, aan één van onze montage partners door.

    Vind een montagepartner »

    Vergelijkbare producten van andere Fabrikanten

    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    BLUE PRINT ADL142524
    COMLINE EKF120
    CORTECO 21651953
    CORTECO 21651952
    CORTECO 21651901
    DENSO DCF507P
    DENSO DCF042P
    DENSO DCF005P
    DT SPARE PARTS 7.74106
    FAST FT37302
    FAST FT37302PM
    FEBI 11510
    FI.BA CF-49
    FIL FILTER HC 7000
    FILTRON K 1035
    KAMOKA F404701
    KLAXCAR FRANCE FC057z
    LUCAS FILTERS LFCP133
    MALÒ 1530251
    MANN CU 2951
    MAPCO 67001
    MAPCO 65007
    MASTER-SPORT 2951-IF-PCS-MS
    MECAFILTER ELR7019
    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    MEYLE 212 319 0001 (dit product)
    MEYLE MCF0165 (dit product)
    MISFAT HB120
    MOTAQUIP VCF343
    Omnicraft 2144626
    SCT Germany SA 1107
    SIVENTO P106
    SIVENTO G106
    SWAG 70 91 1510
    TOPRAN 600 090
    VALEO 698197
    VEMO V24-30-1101
    VEMO V24-31-1101
    WILMINK GROUP WG1215473
    WILMINK GROUP WG1226763
    WILMINK GROUP WG1215686
    WILMINK GROUP WG1226748
    WILMINK GROUP WG1917017
    WILMINK GROUP WG1793348
    WILMINK GROUP WG1431514
    WILMINK GROUP WG1226747
    WILMINK GROUP WG1226724
    WIX FILTERS WP6870
  • Toepasbaarheid

    ALFA ROMEO
    156
    156 (932_) | 1997.09-2005.09 - 1.6 16V T.SPARK (932.A4, 932.A4100) - 1598ccm, 120pk, 88KW - AR 67601, AR 32104
    156 (932_) | 1997.09-2000.10 - 1.8 16V T.SPARK (932.A3) - 1747ccm, 144pk, 106KW - AR 32201
    156 (932_) | 1997.09-2005.09 - 1.8 16V T.SPARK (932.A3100) - 1747ccm, 140pk, 103KW - AR 32205
    156 (932_) | 2000.10-2001.05 - 1.9 JTD (932.A2B00) - 1910ccm, 110pk, 81KW - AR 37101
    156 (932_) | 2001.05-2005.09 - 1.9 JTD (932.A2B00, 932.A2C00) - 1910ccm, 115pk, 85KW - 937 A2.000
    156 (932_) | 1997.09-2000.10 - 1.9 JTD (932B2) - 1910ccm, 105pk, 77KW - AR 32302
    156 (932_) | 2002.11-2005.09 - 1.9 JTD 16V (932AXE00) - 1910ccm, 140pk, 103KW - 192 A5.000
    156 (932_) | 1997.09-2002.06 - 2.0 16V T.SPARK (932A2) - 1970ccm, 155pk, 114KW - AR 32310, AR 32301
    156 (932_) | 2000.10-2002.03 - 2.0 16V T.SPARK (932A21__) - 1970ccm, 150pk, 110KW - AR 32310
    156 (932_) | 1997.09-2003.09 - 2.4 JTD (932B1) - 2387ccm, 136pk, 100KW - AR 32501
    156 (932_) | 1997.09-2002.09 - 2.5 V6 24V (932A1) - 2492ccm, 190pk, 140KW - AR 32401
    156 (932_) | 2000.10-2005.09 - 2.5 V6 24V (932A11_) - 2492ccm, 192pk, 141KW - AR 32405
    156 Sportwagon
    156 Sportwagon (932_) | 2000.05-2006.05 - 1.6 16V T.SPARK. (932B4100) - 1598ccm, 120pk, 88KW - AR 67601, AR 32104
    156 Sportwagon (932_) | 2000.05-2000.10 - 1.8 16V T.SPARK (932A3) - 1747ccm, 144pk, 106KW - AR 32201
    156 Sportwagon (932_) | 1997.02-2006.05 - 1.8 16V T.SPARK (932B31__) - 1747ccm, 140pk, 103KW - AR 32205
    156 Sportwagon (932_) | 2000.10-2001.05 - 1.9 JTD (932.B2B00) - 1910ccm, 110pk, 81KW - AR 37101
    156 Sportwagon (932_) | 2000.05-2000.10 - 1.9 JTD (932B2) - 1910ccm, 105pk, 77KW - AR 32302
    156 Sportwagon (932_) | 2001.05-2006.05 - 1.9 JTD (932B2B, 932B2C) - 1910ccm, 115pk, 85KW - 937 A2.000
    156 Sportwagon (932_) | 2000.05-2002.06 - 2.0 16V T.SPARK (932A2) - 1970ccm, 155pk, 114KW - AR 32310, AR 32301
    156 Sportwagon (932_) | 2000.10-2002.03 - 2.0 16V T.SPARK (932B21__) - 1970ccm, 150pk, 110KW - AR 32310
    156 Sportwagon (932_) | 2000.10-2006.05 - 2.4 JTD (932.B1B00) - 2387ccm, 140pk, 103KW - 839 A6.000
    156 Sportwagon (932_) | 2000.05-2003.09 - 2.4 JTD (932B1) - 2387ccm, 136pk, 100KW - AR 32501
    156 Sportwagon (932_) | 1997.02-2003.08 - 2.5 V6 24V (932A1) - 2492ccm, 190pk, 140KW - AR 32401
    156 Sportwagon (932_) | 1997.02-2006.05 - 2.5 V6 24V (932B1100) - 2492ccm, 192pk, 141KW - AR 32405
    FIAT
    BRAVA
    BRAVA (182_) | 1998.12-2002.12 - 1.2 16V 80 - 1242ccm, 82pk, 60KW - 182 B2.000
    BRAVA (182_) | 2000.10-2001.10 - 1.2 16V 80 - 1242ccm, 80pk, 59KW - 188 A5.000
    BRAVA (182_) | 1995.10-2001.10 - 1.4 (182.BG) - 1370ccm, 75pk, 55KW - 182 A5.000
    BRAVA (182_) | 1995.10-1998.08 - 1.4 12 V (182.BA) - 1370ccm, 80pk, 59KW - 182 A3.000
    BRAVA (182_) | 1996.02-2001.10 - 1.6 16V (182.BB) - 1581ccm, 103pk, 76KW - 182 A4.000
    BRAVA (182_) | 1995.10-2001.10 - 1.6 16V (182.BH) - 1581ccm, 90pk, 66KW - 182 A6.000
    BRAVA (182_) | 1999.01-2002.12 - 1.6 16V (182.BU) - 1596ccm, 103pk, 76KW - 182 B6.000
    BRAVA (182_) | 1995.10-2001.08 - 1.8 GT 16V (182.BC) - 1747ccm, 113pk, 83KW - 182 A2.000
    BRAVA (182_) | 1995.10-2001.10 - 1.9 D - 1929ccm, 65pk, 48KW - 160 A7.000
    BRAVA (182_) | 2000.09-2001.10 - 1.9 JTD - 1910ccm, 100pk, 74KW - 182 B9.000
    BRAVA (182_) | 1998.12-2001.10 - 1.9 JTD 105 - 1910ccm, 105pk, 77KW - 182 B4.000
    BRAVA (182_) | 1996.03-2001.10 - 1.9 TD 100 S (182.BF) - 1910ccm, 100pk, 74KW - 182 A7.000
    BRAVA (182_) | 1996.03-2001.10 - 1.9 TD 75 S (182.BF) - 1910ccm, 75pk, 55KW - 182 A8.000
    BRAVO I
    BRAVO I (182_) | 1998.12-2000.10 - 1.2 16V 80 - 1242ccm, 82pk, 60KW - 182 B2.000
    BRAVO I (182_) | 2000.10-2001.10 - 1.2 16V 80 - 1242ccm, 80pk, 59KW - 188 A5.000
    BRAVO I (182_) | 1995.10-2001.10 - 1.4 (182.AA) - 1370ccm, 80pk, 59KW - 182 A3.000
    BRAVO I (182_) | 1995.10-2001.10 - 1.4 (182.AG) - 1370ccm, 75pk, 55KW - 182 A5.000
    BRAVO I (182_) | 2000.09-2001.10 - 1.6 - 1596ccm, 103pk, 76KW - 182 B6.000
    BRAVO I (182_) | 1996.03-2001.10 - 1.6 16V (182.AB) - 1581ccm, 103pk, 76KW - 182 A4.000
    BRAVO I (182_) | 1995.10-2001.10 - 1.6 16V (182.AH) - 1581ccm, 90pk, 66KW - 182 A6.000
    BRAVO I (182_) | 1995.10-2001.10 - 1.8 GT (182.AC) - 1747ccm, 113pk, 83KW - 182 A2.000
    BRAVO I (182_) | 1995.10-2001.10 - 1.9 D - 1929ccm, 65pk, 48KW - 160 A7.000
    BRAVO I (182_) | 2000.09-2001.10 - 1.9 JTD - 1910ccm, 100pk, 74KW - 182 B9.000
    BRAVO I (182_) | 1998.12-2001.10 - 1.9 JTD 105 - 1910ccm, 105pk, 77KW - 182 B4.000
    BRAVO I (182_) | 1996.03-2001.10 - 1.9 TD 100 S (182.AF) - 1910ccm, 100pk, 74KW - 182 A7.000
    BRAVO I (182_) | 1996.03-2001.10 - 1.9 TD 75 S (182.AF) - 1910ccm, 75pk, 55KW - 182 A8.000
    BRAVO I (182_) | 1995.10-1998.07 - 2.0 HGT 20V (182.AD) - 1998ccm, 147pk, 108KW - 182 A1.000
    BRAVO I (182_) | 1998.07-2001.10 - 2.0 HGT 20V (182AQ) - 1998ccm, 154pk, 113KW - 182 B7.000
    MAREA
    MAREA (185_) | 1998.10-2002.05 - 1.2 16V - 1242ccm, 82pk, 60KW - 182 B2.000
    MAREA (185_) | 1996.09-2002.05 - 1.4 80 12V - 1370ccm, 80pk, 59KW - 182 A3.000
    MAREA (185_) | 2000.09-2002.08 - 1.6 - 1596ccm, 103pk, 76KW - 182 B6.000
    MAREA (185_) | 1996.09-2002.05 - 1.6 100 16V - 1581ccm, 103pk, 76KW - 182 A4.000
    MAREA (185_) | 1999.04-2002.05 - 1.6 100 16V Bipower - 1581ccm, 103pk, 76KW - 186 A4.000, 185 A3.000
    MAREA (185_) | 2000.09-2002.08 - 1.6 SX - 1581ccm, 98pk, 72KW - 182 B5.098
    MAREA (185_) | 1996.09-2002.05 - 1.8 115 16V - 1747ccm, 113pk, 83KW - 182 A2.000
    MAREA (185_) | 1998.12-2002.12 - 1.9 JTD 105 (185AXN1A) - 1910ccm, 105pk, 77KW - 182 B4.000
    MAREA (185_) | 2000.09-2002.08 - 1.9 JTD 110 (185AXT1A) - 1910ccm, 110pk, 81KW - 186 A6.000
    MAREA (185_) | 1996.05-2002.12 - 1.9 TD 100 (185AX_) - 1910ccm, 100pk, 74KW - 182 A7.000
    MAREA (185_) | 1996.09-2002.05 - 1.9 TD 75 - 1910ccm, 75pk, 55KW - 182 A8.000
    MAREA (185_) | 1996.09-1999.04 - 2.0 150 20V - 1998ccm, 147pk, 108KW - 182 A1.000
    MAREA (185_) | 2001.01-2002.05 - 2.0 150 20V - 1998ccm, 150pk, 110KW - 185 A8.000
    MAREA (185_) | 1999.04-2001.01 - 2.0 155 20V - 1998ccm, 154pk, 113KW - 182 B7.000
    MAREA (185_) | 1999.04-2002.05 - 2.4 JTD 130 - 2387ccm, 130pk, 96KW - 839 A5.000, 185 A6.000
    MAREA (185_) | 1996.09-1999.04 - 2.4 TD 125 - 2387ccm, 125pk, 91KW - 185 A2.000
    MAREA Weekend
    MAREA Weekend (185_) | 1998.10-2002.05 - 1.2 16V - 1242ccm, 82pk, 60KW - 182 B2.000
    MAREA Weekend (185_) | 1996.09-2002.05 - 1.4 80 12V - 1370ccm, 80pk, 59KW - 182 A3.000
    MAREA Weekend (185_) | 2000.09-2002.08 - 1.6 - 1596ccm, 103pk, 76KW - 182 B6.000
    MAREA Weekend (185_) | 1996.09-2002.05 - 1.6 100 16V - 1581ccm, 103pk, 76KW - 182 A4.000
    MAREA Weekend (185_) | 1996.09-2002.05 - 1.8 115 16V - 1747ccm, 113pk, 83KW - 182 A2.000
    MAREA Weekend (185_) | 1998.12-2002.12 - 1.9 JTD 105 (185BXN1A) - 1910ccm, 105pk, 77KW - 182 B4.000
    MAREA Weekend (185_) | 2000.09-2002.08 - 1.9 JTD 110 (185BXT1A) - 1910ccm, 110pk, 81KW - 186 A6.000
    MAREA Weekend (185_) | 1996.09-2003.06 - 1.9 TD 100 (185BX_) - 1910ccm, 100pk, 74KW - 182 A7.000, 182 B9.000
    MAREA Weekend (185_) | 1996.09-2002.05 - 1.9 TD 75 - 1910ccm, 75pk, 55KW - 182 A8.000
    MAREA Weekend (185_) | 1996.09-1999.04 - 2.0 150 20V - 1998ccm, 147pk, 108KW - 182 A1.000
    MAREA Weekend (185_) | 2001.01-2002.05 - 2.0 150 20V - 1998ccm, 150pk, 110KW - 185 A8.000
    MAREA Weekend (185_) | 1999.04-2003.02 - 2.0 155 20V - 1998ccm, 154pk, 113KW - 182 B7.000
    MAREA Weekend (185_) | 1999.04-2002.05 - 2.4 JTD 130 - 2387ccm, 130pk, 96KW - 839 A5.000, 185 A6.000
    MAREA Weekend (185_) | 1996.09-1999.04 - 2.4 TD 125 - 2387ccm, 125pk, 91KW - 185 A2.000
    LANCIA
    LYBRA
    LYBRA (839_) | 2000.10-2005.10 - 1.6 - 1596ccm, 103pk, 76KW - 182 B6.000
    LYBRA (839_) | 1999.07-2005.10 - 1.6 16V (839AXA1A) - 1581ccm, 103pk, 76KW - 182 A4.000
    LYBRA (839_) | 1999.07-2005.10 - 1.8 16V (839AXB1A, 839AXG1A) - 1747ccm, 131pk, 96KW - 839 A4.000, 839 A7.000, 839 A9.000
    LYBRA (839_) | 2001.05-2005.10 - 1.9 JTD (839.AXI1A, 839.AXN1A, 839.CXL1A) - 1910ccm, 116pk, 85KW - 937 A2.000
    LYBRA (839_) | 1999.07-2000.09 - 1.9 JTD (839AXD1A) - 1910ccm, 105pk, 77KW - AR 32302
    LYBRA (839_) | 2000.09-2001.05 - 1.9 JTD (839AXI1A) - 1910ccm, 110pk, 81KW - AR 37101
    LYBRA (839_) | 1999.07-2000.09 - 2.0 20V (839AXC11, 839AXC1A) - 1998ccm, 154pk, 113KW - 182 B7.000
    LYBRA (839_) | 2000.09-2005.10 - 2.0 20V (839AXH1A) - 1998ccm, 150pk, 110KW - 185 A8.000
    LYBRA (839_) | 2002.05-2005.10 - 2.4 JTD (839.AXE1A) - 2387ccm, 150pk, 110KW - 841 C.000
    LYBRA (839_) | 1999.07-2001.02 - 2.4 JTD (839AXE1A) - 2387ccm, 135pk, 99KW - AR 32501, 839 A5.000
    LYBRA (839_) | 2000.09-2002.05 - 2.4 JTD (839AXL1A) - 2387ccm, 140pk, 103KW - 839 A6.000
    LYBRA SW
    LYBRA SW (839_) | 2000.10-2005.10 - 1.6 (839.BXF1A) - 1596ccm, 103pk, 76KW - 182 B6.000
    LYBRA SW (839_) | 1999.07-2005.10 - 1.6 16V (839BXA1A) - 1581ccm, 103pk, 76KW - 182 A4.000
    LYBRA SW (839_) | 1999.07-2005.10 - 1.8 16V (839BXB1A, 839BXG1A) - 1747ccm, 131pk, 96KW - 839 A4.000, 839 A7.000
    LYBRA SW (839_) | 2001.05-2005.10 - 1.9 JTD (839.BXI1A, 839.BXN1A, 839.CXL1A) - 1910ccm, 116pk, 85KW - 937 A2.000
    LYBRA SW (839_) | 1999.07-2001.09 - 1.9 JTD (839BXD1A) - 1910ccm, 105pk, 77KW - AR 32302
    LYBRA SW (839_) | 2000.09-2001.05 - 1.9 JTD (839BXI1A) - 1910ccm, 110pk, 81KW - AR 37101
    LYBRA SW (839_) | 1999.07-2000.09 - 2.0 20V (839BXC11, 839BXC1A) - 1998ccm, 154pk, 113KW - 182 B7.000
    LYBRA SW (839_) | 2000.09-2005.10 - 2.0 20V (839BXH1A) - 1998ccm, 150pk, 110KW - 185 A8.000
    LYBRA SW (839_) | 2002.05-2005.10 - 2.4 JTD (839.BXE1A) - 2387ccm, 150pk, 110KW - 841 C.000
    LYBRA SW (839_) | 1999.10-2000.09 - 2.4 JTD (839BXE1A) - 2387ccm, 135pk, 99KW - AR 32501, 839 A5.000
    LYBRA SW (839_) | 2000.09-2005.10 - 2.4 JTD (839BXL1A) - 2387ccm, 140pk, 103KW - 839 A6.000
  • Origineel nummers

    60653642ALFA ROMEO
    587820100ALFA ROMEO
    60653641ALFA ROMEO
    9950443FIAT
    46768502FIAT
    46442422FIAT
    46442422LANCIA
  • Fabrikant

    Meyle

    MEYLE auto-onderdelen - meer dan 24.000 onderdelen voor personenauto's, bestelwagens en vrachtwagens.

    Reparatieprofessionals vertrouwen op MEYLE-reserveonderdelen voor auto's: in meer dan 120 landen over de hele wereld is het merk MEYLE een kenmerk van reserveonderdelen van topkwaliteit die zijn ontworpen om aan de behoeften van de onafhankelijke aftermarket te voldoen. MEYLE-producten zijn verkrijgbaar bij gespecialiseerde handelaren en omvatten meer dan 24.000 artikelen uit de productlijnen MEYLE-HD, MEYLE-PD en MEYLE-ORIGINAL.

    Met onze MEYLE-producten leveren we extreem betrouwbare en duurzame automotive-reserveonderdelen die worden geproduceerd op MEYLE haar eigen productielocaties en bij vertrouwde productiepartners. MEYLE heeft een uitgebreid en zeer gediversifieerd assortiment. Of het nu gaat om chassis- en stuurcomponenten, rubber-op-metaalonderdelen, remcomponenten, ophangings- en dempingsonderdelen, koelsysteemcomponenten, filters, aandrijflijncomponenten, elektronica of sensoren - MEYLE staat synoniem voor hoogwaardige, op kwaliteit geteste reserveonderdelen.


    Winparts biedt onder andere de volgende categorieën aan van Meyle:

  • Levertijd

    Op werkdagen voor 18:00 uur besteld is overmorgen in huis

Bestellen
veilig betalen
,
We gebruiken cookies voor de beste gebruikerservaring. Lees meer..
OK