Interieurfilter

  • Interieurfilter
  • Interieurfilter, voorbeeld 2

Productnummer: 1378970 Fabrikantcode: 012 320 0014 EAN: 4040074343234

€  11,53

Incl. BTW

Bekijk productspecificaties

Op voorraad
Bestellen
veilig betalen
  • 30 dagen gratis ruilen
  • Tevreden of geld terug
  • Klanten geven ons een 8.5/10
  • Snelle levering
  • Snelle levering
  • 30 dagen gratis ruilen
  • Klanten geven ons een 8.5/10
  • Tevreden of geld terug
  • Beste prijs garantie

Klantenservice: telefonisch offline

Stel je vraag aan onze productspecialisten.

Vraag en antwoord

Selecteer uw vrachtwagen om onderdelen met pasgarantie te tonen.

Meer weten?
  • Specificaties
  • Toepasbaarheid
  • Origineel nummers
  • Fabrikant
  • Levertijd
  • Omschrijving

    Specificaties
    Lengte (mm)380
    Hoogte (mm)27
    Breedte (mm)159
    Filter typeCarbon filter
    Filter typeMet geurabsorberende werking
    Garantie2 jaar

    Liever laten monteren?

    montagekaart

    WinParts verwijst graag u als klant, aan één van onze montage partners door.

    Vind een montagepartner »

    Vergelijkbare producten van andere Fabrikanten

    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    BLUE PRINT ADU172524
    BLUE PRINT ADU172516
    COMLINE EKF248A
    CORTECO 21652985
    DELPHI TSP0325077
    DENCKERMANN M110699K
    DENSO DCF151K
    DT SPARE PARTS 4.67910
    FEBI 22444
    FEBI 11104
    FI.BA CF-51/C
    FIL FILTER HCK 7018
    FILTRON K 1088A
    FRIGAIR 1406.4294
    HENGST FILTER E912LC
    JC PREMIUM B4M006CPR
    KAMOKA F502101
    KLAXCAR FRANCE FC205z
    LUCAS FILTERS LFCP157
    MALÒ 1530522
    MANN CUK 3858
    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    MAPCO 65230
    MAXGEAR 26-0810
    MECAFILTER EKR7077
    MEYLE MCF0038 (dit product)
    MEYLE 012 320 0014 (dit product)
    MISFAT HB144C
    MOTAQUIP VCF405
    PE Automotive 010.692-00A
    QUINTON HAZELL QFC0292
    SCT Germany SAK 145
    STELLOX 71-10547-SX
    SWAG 10 92 2444
    TOPRAN 108 652
    TOPRAN 401 409
    TRUCKTEC AUTOMOTIVE 02.59.083
    VEMO V30-30-1025
    VEMO V30-31-1001-1
    WILMINK GROUP WG1227023
    WILMINK GROUP WG1427046
    WILMINK GROUP WG1774532
    WIX FILTERS WP6985
  • Toepasbaarheid

    MERCEDES-BENZ
    SPRINTER 2-t Bestelwagen
    SPRINTER 2-t Bestelwagen (B901, B902) | 2000.04-2006.05 - 208 CDI - 2148ccm, 82pk, 60KW - OM 611.987
    SPRINTER 2-t Bestelwagen (B901, B902) | 1995.02-2000.04 - 208 D - 2299ccm, 79pk, 58KW - OM 601.943
    SPRINTER 2-t Bestelwagen (B901, B902) | 1996.10-2000.04 - 208 D - 2299ccm, 82pk, 60KW - OM 601.943
    SPRINTER 2-t Bestelwagen (B901, B902) | 1997.01-2000.04 - 210 D - 2874ccm, 102pk, 75KW - OM 602.980
    SPRINTER 2-t Bestelwagen (B901, B902) | 2000.04-2006.05 - 211 CDI - 2148ccm, 109pk, 80KW - OM 611.981
    SPRINTER 2-t Bestelwagen (B901, B902) | 1995.02-2000.04 - 212 D - 2874ccm, 122pk, 90KW - OM 602.980
    SPRINTER 2-t Bestelwagen (B901, B902) | 2000.04-2006.05 - 213 CDI - 2148ccm, 129pk, 95KW - OM 611.981
    SPRINTER 2-t Bestelwagen (B901, B902) | 1995.02-2006.05 - 214 - 2295ccm, 143pk, 105KW - M 111.979, M 111.984
    SPRINTER 2-t Bestelwagen (B901, B902) | 1995.02-2006.05 - 214 NGT - 2295ccm, 129pk, 95KW - M 111.979, M 111.984
    SPRINTER 2-t Bestelwagen (B901, B902) | 2000.04-2006.05 - 216 CDI - 2685ccm, 156pk, 115KW - OM 612.981
    SPRINTER 2-t Bus
    SPRINTER 2-t Bus (B901, B902) | 2000.04-2006.05 - 208 CDI - 2148ccm, 82pk, 60KW - OM 611.987
    SPRINTER 2-t Bus (B901, B902) | 1995.02-2000.04 - 208 D - 2299ccm, 79pk, 58KW - OM 601.943
    SPRINTER 2-t Bus (B901, B902) | 1997.03-2000.04 - 210 D - 2874ccm, 102pk, 75KW - OM 602.980
    SPRINTER 2-t Bus (B901, B902) | 2000.04-2006.05 - 211 CDI - 2148ccm, 109pk, 80KW - OM 611.981
    SPRINTER 2-t Bus (B901, B902) | 1995.02-2000.04 - 212 D - 2874ccm, 122pk, 90KW - OM 602.980
    SPRINTER 2-t Bus (B901, B902) | 2000.04-2006.05 - 213 CDI - 2148ccm, 129pk, 95KW - OM 611.981
    SPRINTER 2-t Bus (B901, B902) | 1995.02-2006.05 - 214 (902.071, 902.072, 902.671, 902.672) - 2295ccm, 143pk, 105KW - M 111.979, M 111.984
    SPRINTER 2-t Bus (B901, B902) | 1995.02-2006.05 - 214 NGT - 2295ccm, 129pk, 95KW - M 111.979, M 111.984
    SPRINTER 2-t Bus (B901, B902) | 2000.04-2006.05 - 216 CDI - 2685ccm, 156pk, 115KW - OM 612.981
    SPRINTER 2-t Open laadbak/ Chassis
    SPRINTER 2-t Open laadbak/ Chassis (B901, B902) | 2000.04-2006.05 - 208 CDI - 2148ccm, 82pk, 60KW - OM 611.987
    SPRINTER 2-t Open laadbak/ Chassis (B901, B902) | 1995.01-2000.04 - 208 D - 2299ccm, 79pk, 58KW - OM 601.943
    SPRINTER 2-t Open laadbak/ Chassis (B901, B902) | 1996.09-2000.04 - 208 D - 2299ccm, 82pk, 60KW - OM 601.943
    SPRINTER 2-t Open laadbak/ Chassis (B901, B902) | 1997.01-2000.04 - 210 D - 2874ccm, 102pk, 75KW - OM 602.980
    SPRINTER 2-t Open laadbak/ Chassis (B901, B902) | 2000.04-2006.05 - 211 CDI - 2148ccm, 109pk, 80KW - OM 611.981
    SPRINTER 2-t Open laadbak/ Chassis (B901, B902) | 1995.02-2000.04 - 212 D - 2874ccm, 122pk, 90KW - OM 602.980
    SPRINTER 2-t Open laadbak/ Chassis (B901, B902) | 2000.04-2006.05 - 213 CDI - 2148ccm, 129pk, 95KW - OM 611.981
    SPRINTER 2-t Open laadbak/ Chassis (B901, B902) | 1995.02-2006.05 - 214 (902.011, 902.012, 902.611, 902.612) - 2295ccm, 143pk, 105KW - M 111.979, M 111.984
    SPRINTER 2-t Open laadbak/ Chassis (B901, B902) | 1995.02-2006.05 - 214 NGT - 2295ccm, 129pk, 95KW - M 111.979, M 111.984
    SPRINTER 2-t Open laadbak/ Chassis (B901, B902) | 2000.04-2006.05 - 216 CDI - 2685ccm, 156pk, 115KW - OM 612.981
    SPRINTER 3-t Bestelwagen
    SPRINTER 3-t Bestelwagen (B903) | 2000.04-2006.05 - 308 CDI - 2148ccm, 82pk, 60KW - OM 611.987
    SPRINTER 3-t Bestelwagen (B903) | 1995.02-2000.04 - 308 D 2.3 - 2299ccm, 79pk, 58KW - OM 601.943
    SPRINTER 3-t Bestelwagen (B903) | 1995.02-2000.04 - 308 D 2.3 - 2299ccm, 82pk, 60KW - OM 601.943
    SPRINTER 3-t Bestelwagen (B903) | 1995.02-2000.04 - 310 D 2.9 - 2874ccm, 102pk, 75KW - OM 602.980
    SPRINTER 3-t Bestelwagen (B903) | 2000.04-2006.05 - 311 CDI - 2148ccm, 109pk, 80KW - OM 611.981
    SPRINTER 3-t Bestelwagen (B903) | 2002.08-2006.05 - 311 CDI 4x4 - 2148ccm, 109pk, 80KW - OM 611.981
    SPRINTER 3-t Bestelwagen (B903) | 1995.02-2000.04 - 312 D 2.9 - 2874ccm, 122pk, 90KW - OM 602.980
    SPRINTER 3-t Bestelwagen (B903) | 1997.05-2002.08 - 312 D 2.9 4x4 - 2874ccm, 122pk, 90KW - OM 602.980
    SPRINTER 3-t Bestelwagen (B903) | 2000.04-2006.05 - 313 CDI (903.663, 903.662, 903.661) - 2148ccm, 129pk, 95KW - OM 611.981
    SPRINTER 3-t Bestelwagen (B903) | 2002.08-2006.05 - 313 CDI 4x4 - 2148ccm, 129pk, 95KW - OM 611.981
    SPRINTER 3-t Bestelwagen (B903) | 1995.02-2006.05 - 314 - 2295ccm, 143pk, 105KW - M 111.979, M 111.984
    SPRINTER 3-t Bestelwagen (B903) | 2002.08-2006.05 - 314 4x4 - 2295ccm, 143pk, 105KW - M 111.984
    SPRINTER 3-t Bestelwagen (B903) | 1995.02-2006.05 - 314 NGT (903.661) - 2295ccm, 129pk, 95KW - M 111.979, M 111.984
    SPRINTER 3-t Bestelwagen (B903) | 2000.04-2006.05 - 316 CDI - 2685ccm, 156pk, 115KW - OM 612.981, OM 647.981
    SPRINTER 3-t Bestelwagen (B903) | 2001.02-2006.05 - 316 CDI 4x4 - 2685ccm, 156pk, 115KW - OM 612.981, OM 647.981
    SPRINTER 3-t Bus
    SPRINTER 3-t Bus (B903) | 2000.04-2006.05 - 308 CDI - 2148ccm, 82pk, 60KW - OM 611.987
    SPRINTER 3-t Bus (B903) | 1995.02-2000.04 - 308 D - 2299ccm, 79pk, 58KW - OM 601.943
    SPRINTER 3-t Bus (B903) | 1997.03-2000.04 - 308 D (903.371, 903.372, 903.373) - 2299ccm, 82pk, 60KW - OM 601.943
    SPRINTER 3-t Bus (B903) | 1997.05-2002.08 - 310 D 4x4 - 2874ccm, 102pk, 75KW - OM 602.980
    SPRINTER 3-t Bus (B903) | 2000.04-2006.05 - 311 CDI - 2148ccm, 109pk, 80KW - OM 611.981
    SPRINTER 3-t Bus (B903) | 2002.08-2006.05 - 311 CDI 4x4 - 2148ccm, 109pk, 80KW - OM 611.981
    SPRINTER 3-t Bus (B903) | 1995.02-2000.04 - 312 D 2.9 - 2874ccm, 122pk, 90KW - OM 602.980
    SPRINTER 3-t Bus (B903) | 1997.05-2002.08 - 312 D 2.9 4x4 - 2874ccm, 122pk, 90KW - OM 602.980
    SPRINTER 3-t Bus (B903) | 2000.04-2006.05 - 313 CDI - 2148ccm, 129pk, 95KW - OM 611.981
    SPRINTER 3-t Bus (B903) | 2002.08-2006.05 - 313 CDI 4x4 - 2148ccm, 129pk, 95KW - OM 611.981
    SPRINTER 3-t Bus (B903) | 1995.02-2006.05 - 314 (903.071, 903.072, 903.073, 903.671, 903.672,... - 2295ccm, 143pk, 105KW - M 111.979, M 111.984
    SPRINTER 3-t Bus (B903) | 2002.08-2006.05 - 314 4x4 - 2295ccm, 143pk, 105KW - M 111.984
    SPRINTER 3-t Bus (B903) | 1995.02-2006.05 - 314 NGT - 2295ccm, 129pk, 95KW - M 111.979, M 111.984
    SPRINTER 3-t Bus (B903) | 2000.04-2006.05 - 316 CDI - 2685ccm, 156pk, 115KW - OM 612.981, OM 647.981
    SPRINTER 3-t Bus (B903) | 2002.08-2006.05 - 316 CDI 4x4 - 2685ccm, 156pk, 115KW - OM 612.981, OM 647.981
    SPRINTER 3-t Open laadbak/ Chassis
    SPRINTER 3-t Open laadbak/ Chassis (B903) | 2000.04-2006.05 - 308 CDI - 2148ccm, 82pk, 60KW - OM 611.987
    SPRINTER 3-t Open laadbak/ Chassis (B903) | 1995.02-2000.04 - 308 D 2.3 - 2299ccm, 79pk, 58KW - OM 601.943
    SPRINTER 3-t Open laadbak/ Chassis (B903) | 1996.11-2000.04 - 308 D 2.3 - 2299ccm, 82pk, 60KW - OM 601.943
    SPRINTER 3-t Open laadbak/ Chassis (B903) | 1997.01-2000.04 - 310 D 2.9 - 2874ccm, 102pk, 75KW - OM 602.980
    SPRINTER 3-t Open laadbak/ Chassis (B903) | 2000.04-2006.05 - 311 CDI - 2148ccm, 109pk, 80KW - OM 611.981
    SPRINTER 3-t Open laadbak/ Chassis (B903) | 2000.04-2006.05 - 311 CDI 4x4 - 2148ccm, 109pk, 80KW - OM 611.981
    SPRINTER 3-t Open laadbak/ Chassis (B903) | 1995.02-2000.04 - 312 D 2.9 - 2874ccm, 122pk, 90KW - OM 602.980
    SPRINTER 3-t Open laadbak/ Chassis (B903) | 2000.04-2006.05 - 313 CDI - 2148ccm, 129pk, 95KW - OM 611.981
    SPRINTER 3-t Open laadbak/ Chassis (B903) | 2000.04-2006.05 - 313 CDI 4x4 - 2148ccm, 129pk, 95KW - OM 611.981
    SPRINTER 3-t Open laadbak/ Chassis (B903) | 1995.02-2006.05 - 314 (903.011, 903.012, 903.013, 903.022, 903.611,... - 2295ccm, 143pk, 105KW - M 111.979, M 111.984
    SPRINTER 3-t Open laadbak/ Chassis (B903) | 2002.08-2006.05 - 314 4x4 - 2295ccm, 143pk, 105KW - M 111.984
    SPRINTER 3-t Open laadbak/ Chassis (B903) | 1995.02-2006.05 - 314 NGT (903.611, 903.612) - 2295ccm, 129pk, 95KW - M 111.979, M 111.984
    SPRINTER 3-t Open laadbak/ Chassis (B903) | 2000.04-2006.05 - 316 CDI - 2685ccm, 156pk, 115KW - OM 612.981, OM 647.981
    SPRINTER 3-t Open laadbak/ Chassis (B903) | 2002.08-2006.05 - 316 CDI 4x4 - 2685ccm, 156pk, 115KW - OM 612.981, OM 647.981
    SPRINTER 4-t Bestelwagen
    SPRINTER 4-t Bestelwagen (B904) | 2000.04-2006.05 - 408 CDI - 2148ccm, 82pk, 60KW - OM 611.987
    SPRINTER 4-t Bestelwagen (B904) | 1996.02-2006.05 - 408 D - 2299ccm, 79pk, 58KW - OM 601.943
    SPRINTER 4-t Bestelwagen (B904) | 1996.02-2006.05 - 410 D - 2874ccm, 102pk, 75KW - OM 602.980
    SPRINTER 4-t Bestelwagen (B904) | 1997.05-2006.05 - 410 D 4x4 - 2874ccm, 102pk, 75KW - OM 602.980
    SPRINTER 4-t Bestelwagen (B904) | 2000.04-2006.05 - 411 CDI - 2148ccm, 109pk, 80KW - OM 611.981
    SPRINTER 4-t Bestelwagen (B904) | 2000.04-2006.05 - 411 CDI 4x4 - 2148ccm, 109pk, 80KW - OM 611.981
    SPRINTER 4-t Bestelwagen (B904) | 1996.02-2006.05 - 412 D - 2874ccm, 115pk, 85KW - OM 602.980
    SPRINTER 4-t Bestelwagen (B904) | 1996.02-2006.05 - 412 D - 2874ccm, 122pk, 90KW - OM 602.980
    SPRINTER 4-t Bestelwagen (B904) | 1997.05-2006.05 - 412 D 4x4 - 2874ccm, 122pk, 90KW - OM 602.980
    SPRINTER 4-t Bestelwagen (B904) | 1997.05-2006.05 - 412 D 4x4 - 2874ccm, 115pk, 85KW - OM 602.980
    SPRINTER 4-t Bestelwagen (B904) | 2000.04-2006.05 - 413 CDI - 2148ccm, 129pk, 95KW - OM 611.981
    SPRINTER 4-t Bestelwagen (B904) | 2000.04-2006.05 - 413 CDI 4x4 - 2148ccm, 129pk, 95KW - OM 611.981
    SPRINTER 4-t Bestelwagen (B904) | 1996.02-2006.05 - 414 (904.062, 904.063, 904.662, 904.663) - 2295ccm, 143pk, 105KW - M 111.979, M 111.984
    SPRINTER 4-t Bestelwagen (B904) | 1997.05-2006.05 - 414 4x4 (904.062, 904.063, 904.662, 904.663) - 2295ccm, 143pk, 105KW - M 111.979, M 111.984
    SPRINTER 4-t Bestelwagen (B904) | 2000.04-2006.05 - 416 CDI - 2685ccm, 156pk, 115KW - OM 612.981, OM 647.981
    SPRINTER 4-t Bestelwagen (B904) | 2000.04-2006.05 - 416 CDI 4x4 - 2685ccm, 156pk, 115KW - OM 612.981, OM 647.981
    SPRINTER 4-t Bus
    SPRINTER 4-t Bus (B904) | 2000.04-2006.05 - 408 CDI (904.662, 904.663) - 2148ccm, 82pk, 60KW - OM 611.987
    SPRINTER 4-t Bus (B904) | 2000.04-2006.05 - 411 CDI (904.662, 904.663) - 2148ccm, 109pk, 80KW - OM 611.981
    SPRINTER 4-t Bus (B904) | 2000.04-2006.05 - 413 CDI (904.663, 904.662) - 2148ccm, 129pk, 95KW - OM 611.981
    SPRINTER 4-t Bus (B904) | 1996.02-2006.05 - 414 (904.662, 904.663) - 2295ccm, 143pk, 105KW - M 111.979, M 111.984
    SPRINTER 4-t Bus (B904) | 2000.04-2006.05 - 416 CDI (904.662, 904.663) - 2685ccm, 156pk, 115KW - OM 612.981
    SPRINTER 4-t Open laadbak/ Chassis
    SPRINTER 4-t Open laadbak/ Chassis (B904) | 2000.04-2006.05 - 408 CDI - 2148ccm, 82pk, 60KW - OM 611.987
    SPRINTER 4-t Open laadbak/ Chassis (B904) | 1996.02-2006.05 - 408 D - 2299ccm, 79pk, 58KW - OM 601.943
    SPRINTER 4-t Open laadbak/ Chassis (B904) | 1996.02-2006.05 - 410 D - 2874ccm, 102pk, 75KW - OM 602.980
    SPRINTER 4-t Open laadbak/ Chassis (B904) | 1997.05-2006.05 - 410 D 4x4 - 2874ccm, 102pk, 75KW - OM 602.980
    SPRINTER 4-t Open laadbak/ Chassis (B904) | 2000.04-2006.05 - 411 CDI - 2148ccm, 109pk, 80KW - OM 611.981
    SPRINTER 4-t Open laadbak/ Chassis (B904) | 2000.04-2006.05 - 411 CDI 4x4 - 2148ccm, 109pk, 80KW - OM 611.981
    SPRINTER 4-t Open laadbak/ Chassis (B904) | 1996.02-2006.05 - 412 D - 2874ccm, 115pk, 85KW - OM 602.980
    SPRINTER 4-t Open laadbak/ Chassis (B904) | 1996.02-2006.05 - 412 D - 2874ccm, 122pk, 90KW - OM 602.980
    SPRINTER 4-t Open laadbak/ Chassis (B904) | 1997.05-2006.05 - 412 D 4x4 - 2874ccm, 122pk, 90KW - OM 602.980
    SPRINTER 4-t Open laadbak/ Chassis (B904) | 1997.05-2006.05 - 412 D 4x4 - 2874ccm, 115pk, 85KW - OM 602.980
    SPRINTER 4-t Open laadbak/ Chassis (B904) | 2000.04-2006.05 - 413 CDI - 2148ccm, 129pk, 95KW - OM 611.981
    SPRINTER 4-t Open laadbak/ Chassis (B904) | 2000.04-2006.05 - 413 CDI 4x4 - 2148ccm, 129pk, 95KW - OM 611.981
    SPRINTER 4-t Open laadbak/ Chassis (B904) | 1995.02-2006.05 - 414 (904.012, 904.013, 904.612, 904.613) - 2295ccm, 143pk, 105KW - M 111.979, M 111.984
    SPRINTER 4-t Open laadbak/ Chassis (B904) | 1997.05-2006.05 - 414 4x4 (904.012, 904.013, 904.612, 904.613) - 2295ccm, 143pk, 105KW - M 111.979, M 111.984
    SPRINTER 4-t Open laadbak/ Chassis (B904) | 2000.04-2006.05 - 416 CDI - 2685ccm, 156pk, 115KW - OM 612.981, OM 647.981
    SPRINTER 4-t Open laadbak/ Chassis (B904) | 2000.04-2006.05 - 416 CDI 4x4 - 2685ccm, 156pk, 115KW - OM 612.981, OM 647.981
    SPRINTER 5-t Open laadbak/ Chassis
    SPRINTER 5-t Open laadbak/ Chassis (B905) | 2001.04-2006.05 - 616 CDI (905.612, 905.613, 905.622, 905.623) - 2685ccm, 156pk, 115KW - OM 612.981
    SPRINTER Kiepauto
    SPRINTER Kiepauto (B905) | 2001.04-heden - 616 CDI (905.612, 905.622, 905.623) - 2685ccm, 156pk, 115KW - OM 612.981
    VOLKSWAGEN
    LT 28-35 II Bus
    LT 28-35 II Bus (2DB, 2DE, 2DK) | 1996.05-2006.07 - 2.3 - 2295ccm, 143pk, 105KW - AGL
    LT 28-35 II Bus (2DB, 2DE, 2DK) | 1996.07-2006.07 - 2.5 SDI - 2461ccm, 75pk, 55KW - AGX
    LT 28-35 II Bus (2DB, 2DE, 2DK) | 1996.05-1999.08 - 2.5 TDI - 2461ccm, 102pk, 75KW - AHD
    LT 28-35 II Bus (2DB, 2DE, 2DK) | 1999.05-2006.07 - 2.5 TDI - 2461ccm, 90pk, 66KW - APA
    LT 28-35 II Bus (2DB, 2DE, 2DK) | 1999.05-2006.07 - 2.5 TDI - 2461ccm, 109pk, 80KW - ANJ, AVR
    LT 28-35 II Bus (2DB, 2DE, 2DK) | 2001.05-2006.07 - 2.5 TDI - 2461ccm, 83pk, 61KW - BBE
    LT 28-35 II Bus (2DB, 2DE, 2DK) | 2001.05-2006.07 - 2.5 TDI - 2461ccm, 95pk, 70KW - BBF
    LT 28-35 II Bus (2DB, 2DE, 2DK) | 1997.07-2003.05 - 2.8 TDI - 2798ccm, 125pk, 92KW - AGK
    LT 28-35 II Bus (2DB, 2DE, 2DK) | 1999.01-2002.01 - 2.8 TDI - 2798ccm, 131pk, 96KW - ATA
    LT 28-35 II Bus (2DB, 2DE, 2DK) | 2001.05-2006.06 - 2.8 TDI - 2799ccm, 158pk, 116KW - AUH, BCQ
    LT 28-46 II Bestelwagen
    LT 28-46 II Bestelwagen (2DA, 2DD, 2DH) | 1996.05-2006.07 - 2.3 - 2295ccm, 143pk, 105KW - AGL
    LT 28-46 II Bestelwagen (2DA, 2DD, 2DH) | 1996.09-2006.07 - 2.5 SDI - 2461ccm, 75pk, 55KW - AGX
    LT 28-46 II Bestelwagen (2DA, 2DD, 2DH) | 1996.05-1999.08 - 2.5 TDI - 2461ccm, 102pk, 75KW - AHD
    LT 28-46 II Bestelwagen (2DA, 2DD, 2DH) | 1999.05-2006.07 - 2.5 TDI - 2461ccm, 90pk, 66KW - APA
    LT 28-46 II Bestelwagen (2DA, 2DD, 2DH) | 1999.05-2006.07 - 2.5 TDI - 2461ccm, 109pk, 80KW - ANJ, AVR
    LT 28-46 II Bestelwagen (2DA, 2DD, 2DH) | 2001.05-2006.07 - 2.5 TDI - 2461ccm, 83pk, 61KW - BBE
    LT 28-46 II Bestelwagen (2DA, 2DD, 2DH) | 2001.05-2006.07 - 2.5 TDI - 2461ccm, 95pk, 70KW - BBF
    LT 28-46 II Bestelwagen (2DA, 2DD, 2DH) | 1997.07-2002.01 - 2.8 TDI - 2799ccm, 125pk, 92KW - AGK
    LT 28-46 II Bestelwagen (2DA, 2DD, 2DH) | 1999.01-2006.07 - 2.8 TDI - 2799ccm, 130pk, 96KW - ATA
    LT 28-46 II Bestelwagen (2DA, 2DD, 2DH) | 2002.04-2006.07 - 2.8 TDI - 2799ccm, 158pk, 116KW - AUH, BCQ
    LT 28-46 II Open laadbak/ Chassis
    LT 28-46 II Open laadbak/ Chassis (2DC, 2DF, 2DG, 2DL, 2DM) | 1996.06-2006.07 - 2.3 - 2295ccm, 143pk, 105KW - AGL
    LT 28-46 II Open laadbak/ Chassis (2DC, 2DF, 2DG, 2DL, 2DM) | 1996.09-2006.07 - 2.5 SDI - 2461ccm, 75pk, 55KW - AGX
    LT 28-46 II Open laadbak/ Chassis (2DC, 2DF, 2DG, 2DL, 2DM) | 1996.06-1999.08 - 2.5 TDI - 2461ccm, 102pk, 75KW - AHD
    LT 28-46 II Open laadbak/ Chassis (2DC, 2DF, 2DG, 2DL, 2DM) | 1999.05-2006.07 - 2.5 TDI - 2461ccm, 90pk, 66KW - APA
    LT 28-46 II Open laadbak/ Chassis (2DC, 2DF, 2DG, 2DL, 2DM) | 1999.05-2006.07 - 2.5 TDI - 2461ccm, 109pk, 80KW - ANJ, AVR
    LT 28-46 II Open laadbak/ Chassis (2DC, 2DF, 2DG, 2DL, 2DM) | 2001.05-2006.07 - 2.5 TDI - 2461ccm, 83pk, 61KW - BBE
    LT 28-46 II Open laadbak/ Chassis (2DC, 2DF, 2DG, 2DL, 2DM) | 2001.05-2006.07 - 2.5 TDI - 2461ccm, 95pk, 70KW - BBF
    LT 28-46 II Open laadbak/ Chassis (2DC, 2DF, 2DG, 2DL, 2DM) | 1997.07-2002.01 - 2.8 TDI - 2799ccm, 125pk, 92KW - AGK
    LT 28-46 II Open laadbak/ Chassis (2DC, 2DF, 2DG, 2DL, 2DM) | 1999.01-2006.07 - 2.8 TDI - 2799ccm, 130pk, 96KW - ATA
    LT 28-46 II Open laadbak/ Chassis (2DC, 2DF, 2DG, 2DL, 2DM) | 2002.04-2006.07 - 2.8 TDI - 2799ccm, 158pk, 116KW - AUH
  • Origineel nummers

    A 901 830 04 18MERCEDES-BENZ
    2D0 819 638 AVW
    2D0 819 638VW
    901 830 04 18MERCEDES-BENZ
  • Fabrikant

    Meyle

    MEYLE auto-onderdelen - meer dan 24.000 onderdelen voor personenauto's, bestelwagens en vrachtwagens.

    Reparatieprofessionals vertrouwen op MEYLE-reserveonderdelen voor auto's: in meer dan 120 landen over de hele wereld is het merk MEYLE een kenmerk van reserveonderdelen van topkwaliteit die zijn ontworpen om aan de behoeften van de onafhankelijke aftermarket te voldoen. MEYLE-producten zijn verkrijgbaar bij gespecialiseerde handelaren en omvatten meer dan 24.000 artikelen uit de productlijnen MEYLE-HD, MEYLE-PD en MEYLE-ORIGINAL.

    Met onze MEYLE-producten leveren we extreem betrouwbare en duurzame automotive-reserveonderdelen die worden geproduceerd op MEYLE haar eigen productielocaties en bij vertrouwde productiepartners. MEYLE heeft een uitgebreid en zeer gediversifieerd assortiment. Of het nu gaat om chassis- en stuurcomponenten, rubber-op-metaalonderdelen, remcomponenten, ophangings- en dempingsonderdelen, koelsysteemcomponenten, filters, aandrijflijncomponenten, elektronica of sensoren - MEYLE staat synoniem voor hoogwaardige, op kwaliteit geteste reserveonderdelen.


    Winparts biedt onder andere de volgende categorieën aan van Meyle:

  • Levertijd

    Op werkdagen voor 18:00 uur besteld is overmorgen in huis

Bestellen
veilig betalen
,
We gebruiken cookies voor de beste gebruikerservaring. Lees meer..
OK