Interieurfilter

Productnummer: 1378708 Fabrikantcode: 21652850 EAN: 3358966528500

€  11,42

Incl. BTW

Bekijk productspecificaties

Niet leverbaar
  • 30 dagen gratis ruilen
  • Tevreden of geld terug
  • Klanten geven ons een 8.5/10
  • Snelle levering
  • Snelle levering
  • 30 dagen gratis ruilen
  • Klanten geven ons een 8.5/10
  • Tevreden of geld terug
  • Beste prijs garantie

Klantenservice: telefonisch offline

Stel je vraag aan onze productspecialisten.

Vraag en antwoord

Selecteer uw vrachtwagen om onderdelen met pasgarantie te tonen.

Meer weten?
  • Specificaties
  • Toepasbaarheid
  • Origineel nummers
  • Fabrikant
  • Levertijd
  • PDF
  • Omschrijving

    Specificaties
    Lengte (mm)458
    Hoogte (mm)30
    Breedte (mm)117
    Filter typeStoffilter
    Garantie2 jaar

    Liever laten monteren?

    montagekaart

    WinParts verwijst graag u als klant, aan één van onze montage partners door.

    Vind een montagepartner »

    Vergelijkbare producten van andere Fabrikanten

    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    1A FIRST AUTOMOTIVE K30131
    1A FIRST AUTOMOTIVE C30131
    3F QUALITY 1518
    ASHUKI PAL2-4084
    BBR Automotive 003-20-03199
    BLUE PRINT ADG02512
    BORG & BECK BFC1042
    BOSCH 1 987 432 082
    CHAMPION CCF0311
    CLEAN FILTERS NC2110
    COMLINE EKF252
    CONTINENTAL 28.0002-1088.2
    CORTECO CP1095 (dit product)
    CORTECO 21652850 (dit product)
    CORTECO MP130 (dit product)
    DELPHI TSP0325159
    DENCKERMANN M110282
    DENSO DCF061P
    DIEDERICHS DCI0804
    DJ PARTS FC1202
    FEBI 23409
    FIL FILTER HC 7117
    FILTRON K 1119
    FISPA 630
    FISPA 130
    FISPA MBX130
    FISPA BL630
    FRAM CF9594
    FRIGAIR 1302.5326
    HENGST FILTER E994LI01
    HOFFER 17224K
    HOFFER 17224
    JC PREMIUM B4B009PR
    KLAXCAR FRANCE FC165z
    KNECHT LA 171
    KRAFT AUTOMOTIVE 1732990
    LUCAS FILTERS LFCP167
    MAGNETI MARELLI 350203061820
    MAHLE LA 171
    MALÒ 1530751
    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    MANN CU 4624
    MASTER-SPORT 4624-IF-PCS-MS
    MASTER-SPORT 4624-IFB-PCS-MS
    MAXGEAR 26-1032
    MEAT & DORIA 17224
    MEAT & DORIA 17224K
    MECAFILTER ELR7142
    MFILTER K 9175
    MISFAT HB243
    MOTAQUIP VCF192
    MULLER FILTER FK131
    MULLER FILTER FC131
    NPS B135W207
    OPEN PARTS CAF2096.01
    Omnicraft 2135431
    PURFLUX AH192
    QUINTON HAZELL QFC0203
    QUINTON HAZELL QFC0253
    SCT Germany SA 1263
    SIDAT BL630
    SIDAT 630
    SIDAT 130
    SIDAT MBX130
    SIVENTO G660
    SIVENTO P660
    SOFIMA S 3101 C
    TOPRAN 501 012
    UFI 53.101.00
    VALEO 698724
    VEMO V20-30-1008-1
    WILMINK GROUP WG1215286
    WILMINK GROUP WG1226970
    WILMINK GROUP WG1735335
    WILMINK GROUP WG1747089
    WILMINK GROUP WG1747090
    WILMINK GROUP WG1774580
    WILMINK GROUP WG1793438
    WIX FILTERS WP9140
    ZAFFO Z488
    ZAFFO ZF488
  • Toepasbaarheid

    MINI
    MINI
    MINI (R50, R53) | 2001.06-2006.09 - Cooper - 1598ccm, 116pk, 85KW - W10 B16 A
    MINI (R50, R53) | 2002.03-2006.09 - Cooper S - 1598ccm, 163pk, 120KW - W11 B16 A
    MINI (R50, R53) | 2004.07-2006.09 - Cooper S - 1598ccm, 170pk, 125KW - W11 B16 A
    MINI (R50, R53) | 2006.03-2006.09 - John Cooper Works - 1598ccm, 218pk, 160KW - W11 B16 A
    MINI (R50, R53) | 2001.06-2006.09 - One - 1598ccm, 90pk, 66KW - W10 B16 A
    MINI (R50, R53) | 2003.04-2006.09 - One - 1398ccm, 75pk, 55KW - W10 B14 A
    MINI (R50, R53) | 2003.06-2006.09 - One D - 1364ccm, 88pk, 65KW - W17 D14 (1ND)
    MINI (R50, R53) | 2003.06-2006.09 - One D - 1364ccm, 75pk, 55KW - 1ND
    MINI (R50, R53) | 2003.11-2005.06 - S Works - 1598ccm, 203pk, 149KW - W11 B16 A
    MINI (R50, R53) | 2003.11-2006.09 - Works - 1598ccm, 210pk, 155KW - W11 B16 A
    MINI Cabriolet
    MINI Cabriolet (R52) | 2004.04-2008.07 - Cooper - 1598ccm, 116pk, 85KW - W10 B16 A
    MINI Cabriolet (R52) | 2004.07-2007.11 - Cooper S - 1598ccm, 170pk, 125KW - W11 B16 A
    MINI Cabriolet (R52) | 2004.07-2007.11 - John Cooper Works - 1598ccm, 210pk, 155KW - W11 B16 A
    MINI Cabriolet (R52) | 2004.07-2007.11 - One - 1598ccm, 90pk, 66KW - W10 B16 A
    ROVER
    MINI Cabriolet
    MINI Cabriolet (XN) | 1996.11-2001.05 - 1.3 - 1275ccm, 86pk, 63KW - 12 A2L
    MINI Cabriolet (XN) | 1998.02-2001.05 - 1.3 S - 1275ccm, 63pk, 46KW - 12 A2L
    MINI Cabriolet (XN) | 1992.09-1995.04 - 1300 - 1273ccm, 63pk, 46KW - 12 A2E
    MINI Hatchback
    MINI Hatchback | 1990.08-1993.06 - 1000 - 998ccm, 41pk, 30KW - 99 H, 99 HD 81
    MINI Hatchback | 1991.01-1991.12 - 1300 - 1273ccm, 61pk, 45KW - 12 A2A
    MINI Hatchback | 1992.01-1995.04 - 1300 - 1273ccm, 53pk, 39KW - 12 A2D
    MINI Hatchback | 1992.01-2000.11 - 1300 - 1275ccm, 63pk, 46KW - 12 A2E, 12 A2L
    MINI Hatchback | 1992.10-2000.11 - 1300 - 1273ccm, 50pk, 37KW - 12 A2B
  • Origineel nummers

    64 31 6 930 351MINI
    64 31 1 496 710MINI
    64 31 6 930 351BMW
    64 31 1 496 710BMW
  • Fabrikant

    Corteco

    Corteco is een van de toonaangevende internationale leveranciers voor de onafhankelijke automotive aftermarket. Als dochteronderneming van de wereldwijde Freudenberg Group leveren zij meer dan 26.000 artikelen in OEM-kwaliteit. Op het gebied van afdichtings- en trillingstechniek en interieurfilters profiteren onafhankelijke werkplaatsen en de onderdelenhandel van het assortiment van een originele fabrikant.

  • Levertijd

    5+ werkdagen

  • Documenten

Tijdelijk uitverkocht
,
We gebruiken cookies voor de beste gebruikerservaring. Lees meer..
OK