Interieurfilter

Productnummer: 1378696 Fabrikantcode: 21652308 EAN: 3358966523086

€  7,34

Incl. BTW

Bekijk productspecificaties

Niet leverbaar
  • 30 dagen gratis ruilen
  • Tevreden of geld terug
  • Klanten geven ons een 8.5/10
  • Snelle levering
  • Snelle levering
  • 30 dagen gratis ruilen
  • Klanten geven ons een 8.5/10
  • Tevreden of geld terug
  • Beste prijs garantie

Klantenservice: telefonisch offline

Stel je vraag aan onze productspecialisten.

Vraag en antwoord

Selecteer uw vrachtwagen om onderdelen met pasgarantie te tonen.

Meer weten?
  • Specificaties
  • Toepasbaarheid
  • Origineel nummers
  • Fabrikant
  • Levertijd
  • PDF
  • Omschrijving

    Specificaties
    Lengte (mm)293
    Hoogte (mm)35
    Breedte (mm)160
    Filter typeStoffilter
    Gewicht (kg)0,104
    Garantie2 jaar

    Liever laten monteren?

    montagekaart

    WinParts verwijst graag u als klant, aan één van onze montage partners door.

    Vind een montagepartner »

    Vergelijkbare producten van andere Fabrikanten

    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    1A FIRST AUTOMOTIVE C30142
    3F QUALITY 1500
    BBR Automotive 001-10-18789
    BLUE PRINT ADL142521
    BOSCH 1 987 432 059
    CLEAN FILTERS NC2036
    COMLINE EKF128
    CONTINENTAL 28.0002-1343.2
    CORTECO CP1059 (dit product)
    CORTECO 21652308 (dit product)
    CORTECO MP081 (dit product)
    CoopersFiaam PCK8044
    DELPHI TSP0325044
    DENSO DCF083P
    DIEDERICHS DCI0065
    FEBI 27948
    FIL FILTER HC 7060
    FISPA MBX081
    FISPA 581
    FISPA 081
    FRAM CFA9077
    HENGST FILTER E1948LI
    HOFFER 17099K
    HOFFER 17099
    KLAXCAR FRANCE FC157z
    KNECHT LA 97
    MAHLE LA 97
    MANN CU 3020
    MAPCO 65009
    MASTER-SPORT 3020-IF-PCS-MS
    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    MAXGEAR 26-1187
    MEAT & DORIA 17099
    MEAT & DORIA 17099K
    MECAFILTER ELR7061
    MFILTER K 9154
    MULLER FILTER FC142
    OPEN PARTS CAF2077.11
    PURFLUX AHC153
    QUINTON HAZELL QFC0218
    SIDAT 081
    SIDAT 581
    SIDAT MBX081
    SIVENTO G110
    SIVENTO P110
    SOFIMA S 3033 C
    SWAG 70 92 7948
    TECNOCAR EC357
    UFI 53.033.00
    VALEO 698454
    VEMO V24-31-1007
    WILMINK GROUP WG1774512
    WILMINK GROUP WG1793380
    WILMINK GROUP WG1431584
    WILMINK GROUP WG1746969
    WILMINK GROUP WG1746968
    WILMINK GROUP WG1735357
    WILMINK GROUP WG1226819
    WILMINK GROUP WG1215555
    ZAFFO Z387
    ZAFFO ZF387
  • Toepasbaarheid

    FIAT
    MULTIPLA
    MULTIPLA (186_) | 2004.05-2005.08 - 1.6 - 1596ccm, 92pk, 68KW - 182 B6.000
    MULTIPLA (186_) | 2000.09-2010.06 - 1.6 (186AXC1A, 186BMC1A, 186BXC1A) - 1596ccm, 103pk, 76KW - 182 B6.000
    MULTIPLA (186_) | 1999.04-2010.06 - 1.6 100 16V (186AXA1A) - 1581ccm, 103pk, 76KW - 182 A4.000
    MULTIPLA (186_) | 2002.04-2010.06 - 1.6 16V (186AGB1A) - 1596ccm, 95pk, 70KW - 182 B6.000
    MULTIPLA (186_) | 1999.04-2010.06 - 1.6 16V Bipower (186AMB1A) - 1581ccm, 103pk, 76KW - 186 A4.000
    MULTIPLA (186_) | 2001.10-2010.06 - 1.6 16V Bipower (186AXC1A) - 1596ccm, 103pk, 76KW - 182 B6.000
    MULTIPLA (186_) | 1999.04-2010.06 - 1.6 16V Blupower (186AMA1A) - 1581ccm, 95pk, 70KW - 186 A3.000
    MULTIPLA (186_) | 2001.10-2010.06 - 1.6 16V GPL - 1596ccm, 103pk, 76KW - 182 B6.000
    MULTIPLA (186_) | 2008.11-2010.06 - 1.6 Natural Power (186AGB1A05) - 1596ccm, 105pk, 77KW - 182 B6.000
    MULTIPLA (186_) | 2002.04-2010.06 - 1.9 JTD (186AXE1A) - 1910ccm, 120pk, 88KW - 186 A9.000
    MULTIPLA (186_) | 1999.04-2010.06 - 1.9 JTD 105 (186AXB1A) - 1910ccm, 105pk, 77KW - 182 B4.000
    MULTIPLA (186_) | 2001.03-2002.07 - 1.9 JTD 110 - 1910ccm, 110pk, 81KW - 186 A6.000
    MULTIPLA (186_) | 2002.07-2010.06 - 1.9 JTD 115 - 1910ccm, 115pk, 85KW - 186 A8.000
  • Origineel nummers

    46794399FIAT
    46513960FIAT
  • Fabrikant

    Corteco

    Corteco is een van de toonaangevende internationale leveranciers voor de onafhankelijke automotive aftermarket. Als dochteronderneming van de wereldwijde Freudenberg Group leveren zij meer dan 26.000 artikelen in OEM-kwaliteit. Op het gebied van afdichtings- en trillingstechniek en interieurfilters profiteren onafhankelijke werkplaatsen en de onderdelenhandel van het assortiment van een originele fabrikant.

  • Levertijd

    5+ werkdagen

  • Documenten

Eerder door u bekeken

Corteco
Interieurfilter

Interieurfilter


7,34

Tijdelijk uitverkocht

Niet leverbaar

Tijdelijk uitverkocht
,
We gebruiken cookies voor de beste gebruikerservaring. Lees meer..
OK