Interieurfilter

Productnummer: 1378693 Fabrikantcode: 80000162 EAN: 3358960126672

€  12,73

Incl. BTW

Bekijk productspecificaties

Niet leverbaar
  • 30 dagen gratis ruilen
  • Tevreden of geld terug
  • Klanten geven ons een 8.5/10
  • Snelle levering
  • Snelle levering
  • 30 dagen gratis ruilen
  • Klanten geven ons een 8.5/10
  • Tevreden of geld terug
  • Beste prijs garantie

Klantenservice: 085 070 5200

Stel je vraag aan onze productspecialisten.

Vraag en antwoord

Selecteer uw vrachtwagen om onderdelen met pasgarantie te tonen.

Meer weten?
  • Specificaties
  • Toepasbaarheid
  • Origineel nummers
  • Fabrikant
  • Levertijd
  • Omschrijving

    Specificaties
    Lengte (mm)235
    Hoogte (mm)17
    Breedte (mm)215
    Filter typeStoffilter
    Garantie2 jaar

    Liever laten monteren?

    montagekaart

    WinParts verwijst graag u als klant, aan één van onze montage partners door.

    Vind een montagepartner »

    Vergelijkbare producten van andere Fabrikanten

    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    3F QUALITY 1631
    BBR Automotive 059-20-03227
    BLUE PRINT ADT32536
    BLUE PRINT ADT32502
    CORTECO CP1175 (dit product)
    CORTECO 80000162 (dit product)
    CORTECO MP121 (dit product)
    DELPHI TSP0325257
    DIEDERICHS DCI0138
    DJ PARTS FC1069
    HOFFER 17273
    HOFFER 17059
    KNECHT LA 199
    LUCAS FILTERS LFCP238
    MAHLE LA 199
    MAPCO 65560
    MASTER-SPORT 199K-IF-PCS-MS
    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    MAXGEAR 26-1198
    MEAT & DORIA 17273
    MEAT & DORIA 17059
    MECAFILTER ELR7154
    MEYLE 30-12 319 0000
    MISFAT HB343
    STELLOX 71-10327-SX
    VALEO 715542
    WILMINK GROUP WG1215305
    WILMINK GROUP WG1233318
    WILMINK GROUP WG1746918
    WILMINK GROUP WG1793640
    WILMINK GROUP WG1774693
    WILMINK GROUP WG1233667
    WILMINK GROUP WG1735532
    ZAFFO Z442
    ZAFFO ZF442
  • Toepasbaarheid

    LEXUS
    GS
    GS (_S16_) | 1997.08-2000.10 - 300 (JZS160_) - 2997ccm, 222pk, 163KW - 2JZ-GE
    IS I
    IS I (_E1_) | 1999.04-2005.07 - 200 (GXE10) - 1988ccm, 155pk, 114KW - 1G-FE
    IS I (_E1_) | 2001.09-2005.07 - 300 (JCE10) - 2997ccm, 213pk, 157KW - 2JZ-GE
    IS SportCross
    IS SportCross (_E1_) | 2002.10-2005.10 - 200 (GXE10_) - 1988ccm, 155pk, 114KW - 1G-FE
    IS SportCross (_E1_) | 2001.10-2005.10 - 300 (JCE10_) - 2997ccm, 213pk, 157KW - 2JZ-GE
    LS
    LS (_F2_) | 1994.12-1997.08 - 400 (UCF20_) - 3969ccm, 264pk, 194KW - 1UZ-FE
    LS (_F2_) | 1997.09-2000.10 - 400 (UCF20_) - 3969ccm, 284pk, 209KW - 1UZ-FE
    LS (_F2_) | 1997.10-2000.12 - 400 (UCF20_) - 3969ccm, 294pk, 216KW - 1UZ-FE
    LS (_F2_) | 1998.09-2000.10 - 400 (UCF20_) - 3969ccm, 276pk, 203KW - 1UZ-FE
    RX
    RX (_U3_) | 2003.05-2008.12 - 300 (MCU35_) - 2995ccm, 204pk, 150KW - 1MZ-FE
    RX (_U3_) | 2003.04-2006.01 - 330 (MCU38_) - 3311ccm, 232pk, 171KW - 3MZ-FE
    RX (_U3_) | 2003.04-2008.12 - 330 AWD (MCU38) - 3311ccm, 232pk, 171KW - 3MZ-FE
    RX (_U3_) | 2005.09-2008.12 - 400h (MHU38_) - 3311ccm, 211pk, 155KW - 3MZ-FE
    RX (_U3_) | 2004.09-2008.12 - 400h AWD (MHU38_) - 3311ccm, 211pk, 155KW - 3MZ-FE
    RX (MCU15) | 1998.01-2003.02 - 300 (MCU10_) - 2995ccm, 201pk, 148KW - 1MZ-FE
    RX (MCU15) | 2000.10-2003.05 - 300 AWD (MCU15) - 2995ccm, 201pk, 148KW - 1MZ-FE
    RX (MCU15) | 1998.01-2003.02 - 300 AWD (MCU15_) - 2995ccm, 223pk, 164KW - 1MZ-FE
  • Origineel nummers

    87139YZZ04LEXUS
    871394802083LEXUS
    8713948020LEXUS
    8713930010LEXUS
    87139-YZZ18TOYOTA
    87139-48030TOYOTA
  • Fabrikant

    Corteco

    Corteco is een van de toonaangevende internationale leveranciers voor de onafhankelijke automotive aftermarket. Als dochteronderneming van de wereldwijde Freudenberg Group leveren zij meer dan 26.000 artikelen in OEM-kwaliteit. Op het gebied van afdichtings- en trillingstechniek en interieurfilters profiteren onafhankelijke werkplaatsen en de onderdelenhandel van het assortiment van een originele fabrikant.

  • Levertijd

    5+ werkdagen

Eerder door u bekeken

Corteco
Interieurfilter

Interieurfilter


12,73

Tijdelijk uitverkocht

Niet leverbaar

,
We gebruiken cookies voor de beste gebruikerservaring. Lees meer..
OK