Interieurfilter

Productnummer: 1328935 Fabrikantcode: 80000060 EAN: 3358960125477

€  21,41

Incl. BTW

Bekijk productspecificaties

Niet leverbaar
  • 30 dagen gratis ruilen
  • Tevreden of geld terug
  • Klanten geven ons een 8.5/10
  • Snelle levering
  • Snelle levering
  • 30 dagen gratis ruilen
  • Klanten geven ons een 8.5/10
  • Tevreden of geld terug
  • Beste prijs garantie

Klantenservice: telefonisch offline

Stel je vraag aan onze productspecialisten.

Vraag en antwoord

Selecteer uw vrachtwagen om onderdelen met pasgarantie te tonen.

Meer weten?
  • Specificaties
  • Toepasbaarheid
  • Origineel nummers
  • Fabrikant
  • Levertijd
  • PDF
  • Omschrijving

    Specificaties
    Lengte (mm)243
    Hoogte (mm)75
    Breedte (mm)223
    Filter typeStoffilter
    Garantie2 jaar

    Liever laten monteren?

    montagekaart

    WinParts verwijst graag u als klant, aan één van onze montage partners door.

    Vind een montagepartner »

    Vergelijkbare producten van andere Fabrikanten

    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    1A FIRST AUTOMOTIVE C30375
    3F QUALITY 1606
    BBR Automotive 022-20-03240
    BLUE PRINT ADJ132509
    BORG & BECK BFC1054
    BOSCH 1 987 432 116
    CLEAN FILTERS NC2338
    COMLINE EKF153
    CONTINENTAL 28.0002-1193.2
    CORTECO CP1152 (dit product)
    CORTECO 80000060 (dit product)
    CORTECO MP234 (dit product)
    DELPHI TSP0325167
    DENSO DCF411P
    DIEDERICHS DCI0827
    FEBI 30862
    FILTRON K 1218
    FISPA 234
    HENGST FILTER E4921LI
    HOFFER 17227FM
    KLAXCAR FRANCE FC161z
    KNECHT LA 360
    KRAFT AUTOMOTIVE 1738105
    LUCAS FILTERS LFCP300
    MAHLE LA 360
    MALÒ 1531341
    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    MANN CU 2423
    MASTER-SPORT 2423-IF-PCS-MS
    MAXGEAR 26-1019
    MEAT & DORIA 17227FM
    MECAFILTER ELR7125
    MISFAT HB202
    MOTAQUIP VCF373
    MULLER FILTER FC375
    Omnicraft 2144706
    QUINTON HAZELL QFC0098
    SCT Germany SA 1161
    SIDAT 234
    SIVENTO P631
    SIVENTO G631
    SOFIMA S 3105 C
    UFI 53.105.00
    VALEO 698817
    WILMINK GROUP WG1747092
    WILMINK GROUP WG1735563
    WILMINK GROUP WG1215369
    WILMINK GROUP WG1233671
    WILMINK GROUP WG1793489
    WILMINK GROUP WG1774588
    WILMINK GROUP WG1233271
    WIX FILTERS WP9296
  • Toepasbaarheid

    LAND ROVER
    FREELANDER I
    FREELANDER I (L314) | 1998.04-2006.10 - 1.8 16V 4x4 - 1796ccm, 117pk, 86KW - 18 K4F
    FREELANDER I (L314) | 1998.02-2000.11 - 1.8 i 16V 4x4 - 1796ccm, 120pk, 88KW - 18 K4F
    FREELANDER I (L314) | 1998.02-2000.11 - 2.0 DI 4x4 - 1994ccm, 98pk, 72KW - 20 T2N
    FREELANDER I (L314) | 2000.11-2006.10 - 2.0 Td4 4x4 - 1951ccm, 112pk, 82KW - M 47
    FREELANDER I (L314) | 2001.03-2006.10 - 2.0 Td4 4x4 - 1951ccm, 109pk, 80KW - 204D3
    FREELANDER I (L314) | 2000.11-2006.10 - 2.5 V6 4x4 - 2497ccm, 177pk, 130KW - 25 K4F
    FREELANDER I Soft Top
    FREELANDER I Soft Top (L314) | 1998.02-2006.10 - 1.8 i 16V 4x4 - 1796ccm, 120pk, 88KW - 18 K4F
    FREELANDER I Soft Top (L314) | 1998.02-2006.10 - 2.0 DI 4x4 - 1994ccm, 98pk, 72KW - 20 T2N
  • Origineel nummers

    LR029773LAND ROVER
    JKR100280LAND ROVER
  • Fabrikant

    Corteco

    Corteco is een van de toonaangevende internationale leveranciers voor de onafhankelijke automotive aftermarket. Als dochteronderneming van de wereldwijde Freudenberg Group leveren zij meer dan 26.000 artikelen in OEM-kwaliteit. Op het gebied van afdichtings- en trillingstechniek en interieurfilters profiteren onafhankelijke werkplaatsen en de onderdelenhandel van het assortiment van een originele fabrikant.

  • Levertijd

    5+ werkdagen

  • Documenten

Eerder door u bekeken

Corteco
Interieurfilter

Interieurfilter


21,41

Tijdelijk uitverkocht

Niet leverbaar

Tijdelijk uitverkocht
,
We gebruiken cookies voor de beste gebruikerservaring. Lees meer..
OK