Interieurfilter

Productnummer: 1284423 Fabrikantcode: S 3149 C EAN: 8013097171487

€  8,57

Incl. BTW

Bekijk productspecificaties

Op voorraad
Bestellen
veilig betalen
  • 30 dagen gratis ruilen
  • Tevreden of geld terug
  • Klanten geven ons een 8.5/10
  • Snelle levering
  • Snelle levering
  • 30 dagen gratis ruilen
  • Klanten geven ons een 8.5/10
  • Tevreden of geld terug
  • Beste prijs garantie

Klantenservice: telefonisch offline

Stel je vraag aan onze productspecialisten.

Vraag en antwoord

Selecteer uw vrachtwagen om onderdelen met pasgarantie te tonen.

Meer weten?
  • Specificaties
  • Toepasbaarheid
  • Origineel nummers
  • Fabrikant
  • Levertijd
  • Omschrijving

    Specificaties
    Lengte (mm)230
    Hoogte (mm)20
    Breedte (mm)179
    Filter typeStoffilter
    Garantie2 jaar

    Liever laten monteren?

    montagekaart

    WinParts verwijst graag u als klant, aan één van onze montage partners door.

    Vind een montagepartner »

    Vergelijkbare producten van andere Fabrikanten

    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    AMC FILTER KC-6111
    ASHUKI 0402-0130
    BLUE PRINT ADL142509
    BLUE PRINT ADG02555
    BORG & BECK BFC1246
    BORG & BECK BFC1187
    BREMSI FC0443
    BSG BSG 40-145-018
    CLEAN FILTERS NC2381
    COMLINE EKF301
    CONTINENTAL 28.0002-1136.2
    DELPHI TSP0325345
    DENCKERMANN M110251
    DJ PARTS FC1093
    FEBI 27874
    FEBI 36002
    FEBI BILSTEIN 34554
    FI.BA CF-217
    FISPA MBX096
    FISPA 320
    FISPA MBX596
    FRIGAIR 1333.5360
    HENGST FILTER E2983LI
    HERTH+BUSS JAKOPARTS J1340314
    HOFFER 17528
    KAVO PARTS KC-6111
    KLAXCAR FRANCE FC275z
    LUCAS FILTERS LFCP213
    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    LUCAS FILTERS LFCP165
    MAGNETI MARELLI 350203061790
    MALÒ 1530631
    MEAT & DORIA 17528
    MECAFILTER ELR7312
    MFILTER K 9132
    MISFAT HB295
    MOTAQUIP LVCF553
    QUINTON HAZELL QFC0235
    QUINTON HAZELL QFC0254
    SIDAT 320
    SIDAT MBX096
    SIDAT MBX596
    SWAG 90 93 4554
    TECNECO FILTERS CK23010
    TECNECO FILTERS CK9533
    TOPRAN 820 865
    TOPRAN 600 092
    UFI 53.149.00
    WILMINK GROUP WG1432346
    WILMINK GROUP WG1747333
    WILMINK GROUP WG1774779
    WILMINK GROUP WG1215483
    WILMINK GROUP WG1234066
    WILMINK GROUP WG1234067
    WILMINK GROUP WG1774780
    WILMINK GROUP WG1793827
    WILMINK GROUP WG1917046
  • Toepasbaarheid

    FIAT
    BRAVO II
    BRAVO II (198_) | 2007.04-2014.12 - 1.4 (198AXA1B) - 1368ccm, 90pk, 66KW - 192 B2.000
    BRAVO II (198_) | 2010.04-2014.12 - 1.4 16V (198AXS1B) - 1368ccm, 140pk, 103KW - 198 A7.000
    BRAVO II (198_) | 2008.12-2014.12 - 1.4 LPG (198AXA1B) - 1368ccm, 90pk, 66KW - 192 B2.000
    BRAVO II (198_) | 2007.09-2014.12 - 1.4 T-Jet (198AXF1B) - 1368ccm, 150pk, 110KW - 198 A1.000
    BRAVO II (198_) | 2007.10-2014.12 - 1.4 T-Jet (198AXG1B) - 1368ccm, 120pk, 88KW - 198 A4.000
    BRAVO II (198_) | 2007.09-2014.12 - 1.6 D Multijet (198AXH1B) - 1598ccm, 105pk, 77KW - 198 A3.000, 844 A3.000
    BRAVO II (198_) | 2008.03-2014.12 - 1.6 D Multijet (198AXL1B) - 1598ccm, 120pk, 88KW - 198 A2.000
    BRAVO II (198_) | 2008.03-2014.12 - 1.6 D Multijet (198AXM1B) - 1598ccm, 90pk, 66KW - 198 A6.000
    BRAVO II (198_) | 2007.04-2014.12 - 1.9 D Multijet (198AXB1A) - 1910ccm, 120pk, 88KW - 192 A8.000
    BRAVO II (198_) | 2007.04-2014.12 - 1.9 D Multijet (198AXC1B) - 1910ccm, 150pk, 110KW - 937 A5.000
    BRAVO II (198_) | 2006.11-2009.12 - 1.9 D Multijet (198AXD1A) - 1910ccm, 116pk, 85KW - 192 A1.000, 192 B4.000
    BRAVO II (198_) | 2007.04-2008.12 - 1.9 D Multijet (198AXE1A) - 1910ccm, 90pk, 66KW - 192 B5.000
    BRAVO II (198_) | 2008.09-2014.12 - 2.0 D Multijet (198AXN1B) - 1956ccm, 165pk, 121KW - 198 A5.000
    BRAVO II (198_) | 2008.09-2014.12 - 2.0 D Multijet (198AXPIB) - 1956ccm, 163pk, 120KW - 844 A2.000, 198 A8.000
    STILO
    STILO (192_) | 2002.02-2006.11 - 1.2 16V (192_XA1B) - 1242ccm, 80pk, 59KW - 188 A5.000
    STILO (192_) | 2005.03-2006.11 - 1.4 16V - 1368ccm, 90pk, 66KW - 192 B2.000
    STILO (192_) | 2003.10-2006.12 - 1.4 16V (192AXH1B, 192BXH1B) - 1368ccm, 95pk, 70KW - 843 A1.000
    STILO (192_) | 2005.05-2006.11 - 1.6 16V - 1598ccm, 105pk, 77KW - 192 B3.000
    STILO (192_) | 2001.10-2006.11 - 1.6 16V (192_XB1A) - 1596ccm, 103pk, 76KW - 182 B6.000
    STILO (192_) | 2001.10-2007.04 - 1.8 16V (192AXC1A, 192BXC1A) - 1747ccm, 133pk, 98KW - 192 A4.000
    STILO (192_) | 2005.09-2006.11 - 1.9 D Multijet - 1910ccm, 120pk, 88KW - 192 A8.000
    STILO (192_) | 2005.09-2006.11 - 1.9 D Multijet - 1910ccm, 150pk, 110KW - 937 A5.000
    STILO (192_) | 2005.09-2006.11 - 1.9 D Multijet - 1910ccm, 100pk, 74KW - 192 A9.000
    STILO (192_) | 2003.09-2006.11 - 1.9 JTD - 1910ccm, 126pk, 93KW - 937 A4.000
    STILO (192_) | 2004.01-2006.11 - 1.9 JTD - 1910ccm, 140pk, 103KW - 192 A5.000
    STILO (192_) | 2004.04-2006.11 - 1.9 JTD - 1910ccm, 136pk, 100KW - 192 B1.000
    STILO (192_) | 2001.10-2006.11 - 1.9 JTD (192_XE1A) - 1910ccm, 115pk, 85KW - 192 A1.000, 192 B4.000, 937 A7.000
    STILO (192_) | 2002.02-2006.11 - 1.9 JTD (192_XF1A) - 1910ccm, 80pk, 59KW - 192 A3.000
    STILO (192_) | 2004.09-2006.11 - 1.9 JTD (192AXS1B, 192BXS1B) - 1910ccm, 90pk, 66KW - 192 B5.000
    STILO (192_) | 2001.10-2007.04 - 2.4 20V (192_XD1A, 192AXD12) - 2446ccm, 170pk, 125KW - 192 A2.000
    STILO Multi Wagon
    STILO Multi Wagon (192_) | 2004.01-2008.08 - 1.4 16V - 1368ccm, 95pk, 70KW - 843 A1.000
    STILO Multi Wagon (192_) | 2005.03-2008.08 - 1.4 16V - 1368ccm, 90pk, 66KW - 192 B2.000
    STILO Multi Wagon (192_) | 2003.01-2008.08 - 1.6 16V - 1596ccm, 103pk, 76KW - 182 B6.000
    STILO Multi Wagon (192_) | 2005.03-2007.12 - 1.6 16V - 1598ccm, 105pk, 77KW - 192 B3.000
    STILO Multi Wagon (192_) | 2003.01-2008.08 - 1.8 16V - 1747ccm, 133pk, 98KW - 192 A4.000
    STILO Multi Wagon (192_) | 2004.09-2008.08 - 1.9 D - 1910ccm, 90pk, 66KW - 192 B5.000
    STILO Multi Wagon (192_) | 2005.09-2008.08 - 1.9 D Multijet - 1910ccm, 100pk, 74KW - 192 A9.000
    STILO Multi Wagon (192_) | 2005.09-2008.08 - 1.9 D Multijet - 1910ccm, 120pk, 88KW - 192 A8.000
    STILO Multi Wagon (192_) | 2005.09-2008.08 - 1.9 D Multijet (192DXT1B) - 1910ccm, 150pk, 110KW - 937 A5.000
    STILO Multi Wagon (192_) | 2003.01-2008.08 - 1.9 JTD - 1910ccm, 80pk, 59KW - 192 A3.000
    STILO Multi Wagon (192_) | 2003.01-2008.08 - 1.9 JTD - 1910ccm, 115pk, 85KW - 192 A1.000, 937 A7.000
    STILO Multi Wagon (192_) | 2003.09-2008.08 - 1.9 JTD - 1910ccm, 126pk, 93KW - 937 A4.000
    STILO Multi Wagon (192_) | 2004.01-2008.08 - 1.9 JTD - 1910ccm, 140pk, 103KW - 192 A5.000
    STILO Multi Wagon (192_) | 2004.04-2008.08 - 1.9 JTD - 1910ccm, 136pk, 100KW - 192 B1.000
    HYUNDAI
    ix20
    ix20 (JC) | 2010.11-heden - 1.4 - 1396ccm, 90pk, 66KW - G4FA
    ix20 (JC) | 2010.11-heden - 1.4 CRDi - 1396ccm, 90pk, 66KW - D4FC
    ix20 (JC) | 2011.06-heden - 1.4 CRDi - 1396ccm, 78pk, 57KW - D4FC
    ix20 (JC) | 2010.11-heden - 1.4 LPG - 1396ccm, 90pk, 66KW - G4FA
    ix20 (JC) | 2010.11-heden - 1.6 - 1591ccm, 125pk, 92KW - G4FC
    ix20 (JC) | 2011.06-heden - 1.6 CRDI - 1582ccm, 116pk, 85KW - D4FB
    ix20 (JC) | 2011.06-heden - 1.6 CRDI - 1582ccm, 128pk, 94KW - D4FB
    ix20 (JC) | 2010.11-heden - 1.6 LPG - 1591ccm, 125pk, 92KW - G4FC
    KIA
    VENGA
    VENGA (YN) | 2010.02-heden - 1.4 CRDi 75 - 1396ccm, 75pk, 55KW - D4FC
    VENGA (YN) | 2010.02-heden - 1.4 CRDi 75 - 1396ccm, 78pk, 57KW - D4FC
    VENGA (YN) | 2010.02-heden - 1.4 CRDi 90 - 1396ccm, 90pk, 66KW - D4FC
    VENGA (YN) | 2010.02-heden - 1.4 CVVT - 1396ccm, 90pk, 66KW - G4FA
    VENGA (YN) | 2010.02-heden - 1.4 LPG - 1396ccm, 90pk, 66KW - G4FA
    VENGA (YN) | 2010.02-heden - 1.6 CRDi 115 - 1582ccm, 116pk, 85KW - D4FB
    VENGA (YN) | 2010.02-heden - 1.6 CRDi 128 - 1582ccm, 128pk, 94KW - D4FB
    VENGA (YN) | 2010.02-heden - 1.6 CVVT - 1591ccm, 125pk, 92KW - G4FC
    LANCIA
    DELTA III
    DELTA III (844_) | 2008.09-2014.08 - 1.4 (844.AXA1A) - 1368ccm, 120pk, 88KW - 198 A4.000
    DELTA III (844_) | 2008.09-2014.08 - 1.4 (844.AXB1A) - 1368ccm, 150pk, 110KW - 198 A1.000
    DELTA III (844_) | 2010.07-2014.08 - 1.4 16V (844.AXL1A) - 1368ccm, 140pk, 103KW - 198 A7.000
    DELTA III (844_) | 2011.07-2014.08 - 1.4 Bifuel (844.AXA1A) - 1368ccm, 120pk, 88KW - 198 A4.000
    DELTA III (844_) | 2008.09-2014.08 - 1.6 D Multijet (844.AXC11, 844.AXC1A) - 1598ccm, 120pk, 88KW - 198 A2.000
    DELTA III (844_) | 2008.08-2014.08 - 1.6 D Multijet (844.AXF11, 844.AXF1A) - 1598ccm, 116pk, 85KW - 955 A4.000
    DELTA III (844_) | 2011.04-2014.08 - 1.6 D Multijet (844.AXP1A) - 1598ccm, 105pk, 77KW - 844 A3.000
    DELTA III (844_) | 2009.01-2014.08 - 1.8 (844.AXH12) - 1742ccm, 200pk, 147KW - 939 B1.000
    DELTA III (844_) | 2009.01-2014.08 - 1.9 D Multijet (844.AXE1A) - 1910ccm, 190pk, 140KW - 844 A1.000
    DELTA III (844_) | 2008.09-2014.08 - 2.0 D Multijet (844.AXD1A, 844.AXM1A) - 1956ccm, 165pk, 121KW - 198 A8.000, 198 A5.000
    DELTA III (844_) | 2008.09-2014.08 - 2.0 D Multijet (844.AXG1A, 844.AXN1A) - 1956ccm, 163pk, 120KW - 844 A2.000
  • Origineel nummers

    97133-1P000KIA
    97133-1P000HYUNDAI
    71736776FIAT
  • Fabrikant

    Sofima

    Sofima filters is onderdeel van het grote concern UFI Filters dat is opgericht in 1971.
    Dit is een wereldleider op het gebied van filtratietechnologie en thermisch beheer. UFI levert het volledige assortiment lucht-, olie-, brandstof-, interieur- en koelvloeistoffilters. Evenals thermische beheersystemen aan de automobielsector dat voldoet aan de behoeften van bijna alle automerken en motorfietsen. Op de OE-markt is UFI een toonaangevende leverancier van filtratie. Elke filterfamilie binnen de twee aftermarket-merken van het bedrijf, UFI en Sofima , dekt 96% van het Europese wagenpark.

  • Levertijd

    Op werkdagen voor 17:00 uur besteld is overmorgen in huis

Bestellen
veilig betalen
,
We gebruiken cookies voor de beste gebruikerservaring. Lees meer..
OK