Interieurfilter

5 5/5 (1 review)

Productnummer: 1215851 Fabrikantcode: 37-12 320 0006/S EAN: 4040074043431

€ 22,44

€  19,66

Incl. BTW
-12%

Bekijk productspecificaties

Op voorraad
Bestellen
veilig betalen
  • 30 dagen gratis ruilen
  • Tevreden of geld terug
  • Klanten geven ons een 8.5/10
  • Snelle levering
  • Snelle levering
  • 30 dagen gratis ruilen
  • Klanten geven ons een 8.5/10
  • Tevreden of geld terug
  • Beste prijs garantie

Klantenservice: telefonisch offline

Stel je vraag aan onze productspecialisten.

Vraag en antwoord

Selecteer uw vrachtwagen om onderdelen met pasgarantie te tonen.

Meer weten?
  • Specificaties
  • Toepasbaarheid
  • Origineel nummers
  • Fabrikant
  • Levertijd
  • Reviews 1
  • Omschrijving

    Specificaties
    Lengte (mm)288
    Hoogte (mm)19
    Breedte (mm)82
    Filter typeCarbon filter
    Filter typeMet geurabsorberende werking
    HoeveelheidSet
    Garantie2 jaar

    Liever laten monteren?

    montagekaart

    WinParts verwijst graag u als klant, aan één van onze montage partners door.

    Vind een montagepartner »

    Vergelijkbare producten van andere Fabrikanten

    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    ACKOJAP A52-30-0010
    DJ PARTS FC1073
    FIL FILTER HC 7245-2
    FILTRON K 1257-2x
    FRIGAIR 1328.5350
    HERTH+BUSS JAKOPARTS J1340522
    KRAFT AUTOMOTIVE 1734606
    LUCAS FILTERS LFCP217S
    MALÒ 1531611
    MANN CU 29 002-2
    MASTER-SPORT 29002/1-2-IF-SET-MS
    MASTER-SPORT 29002-2-SET-MS
    MAXGEAR 26-1045
    MAXGEAR 26-1816
    MAXGEAR 26-1608
    MDR MCF-3Y13
    MECAFILTER JLR7301
    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    MEYLE MCF0342 (dit product)
    MEYLE 37-12 320 0006/S (dit product)
    MISFAT HB358
    NPS H135I14
    Omnicraft 2144686
    SCT Germany SA 1237
    SIVENTO P789
    SIVENTO G789
    VALEO 715662
    VEMO V52-30-5002
    WILMINK GROUP WG1793751
    WILMINK GROUP WG1234060
    WILMINK GROUP WG1234061
    WILMINK GROUP WG1388430
    WILMINK GROUP WG1788822
    WIX FILTERS WP2002
  • Toepasbaarheid

    HYUNDAI
    i20 I
    i20 I (PB, PBT) | 2012.03-2015.12 - 1.1 CRDi - 1120ccm, 75pk, 55KW - D3FA
    i20 I (PB, PBT) | 2008.09-2012.12 - 1.2 - 1248ccm, 78pk, 57KW - G4LA
    i20 I (PB, PBT) | 2012.03-2015.12 - 1.2 - 1248ccm, 86pk, 63KW - G4LA
    i20 I (PB, PBT) | 2008.09-2015.12 - 1.4 - 1396ccm, 101pk, 74KW - G4FA
    i20 I (PB, PBT) | 2008.08-2015.12 - 1.4 CRDi - 1396ccm, 90pk, 66KW - D4FC
    i20 I (PB, PBT) | 2008.09-2012.12 - 1.4 CRDi - 1396ccm, 75pk, 55KW - D4FC
    i20 I (PB, PBT) | 2008.09-2012.12 - 1.6 - 1591ccm, 126pk, 93KW - G4FC
    i20 I (PB, PBT) | 2008.09-2012.12 - 1.6 CRDi - 1582ccm, 116pk, 85KW - D4FB
  • Origineel nummers

    97133-1J000HYUNDAI
    97133-1J000ATHYUNDAI
  • Fabrikant

    Meyle

    MEYLE auto-onderdelen - meer dan 24.000 onderdelen voor personenauto's, bestelwagens en vrachtwagens.

    Reparatieprofessionals vertrouwen op MEYLE-reserveonderdelen voor auto's: in meer dan 120 landen over de hele wereld is het merk MEYLE een kenmerk van reserveonderdelen van topkwaliteit die zijn ontworpen om aan de behoeften van de onafhankelijke aftermarket te voldoen. MEYLE-producten zijn verkrijgbaar bij gespecialiseerde handelaren en omvatten meer dan 24.000 artikelen uit de productlijnen MEYLE-HD, MEYLE-PD en MEYLE-ORIGINAL.

    Met onze MEYLE-producten leveren we extreem betrouwbare en duurzame automotive-reserveonderdelen die worden geproduceerd op MEYLE haar eigen productielocaties en bij vertrouwde productiepartners. MEYLE heeft een uitgebreid en zeer gediversifieerd assortiment. Of het nu gaat om chassis- en stuurcomponenten, rubber-op-metaalonderdelen, remcomponenten, ophangings- en dempingsonderdelen, koelsysteemcomponenten, filters, aandrijflijncomponenten, elektronica of sensoren - MEYLE staat synoniem voor hoogwaardige, op kwaliteit geteste reserveonderdelen.


    Winparts biedt onder andere de volgende categorieën aan van Meyle:

  • Levertijd

    Op werkdagen voor 18:00 uur besteld is overmorgen in huis

  • Reviews 1

    • 5
      Door M. Kozlowski, uit Heythuysen op 07-08-2021.

      Voldoet aan verwachting, past prima. Dankzij een stevig kunststof kader zit deze filter goed op zijn plek en laat geen valse lucht in de kabine.

Klanten die dit kochten, kochten ook

Bestellen
veilig betalen
,
We gebruiken cookies voor de beste gebruikerservaring. Lees meer..
OK