Interieurfilter

Productnummer: 1203467 Fabrikantcode: 33-12 319 0002 EAN: 4040074039717

€ 12,55

€  9,74

Incl. BTW
-22%

Bekijk productspecificaties

Op voorraad
Bestellen
veilig betalen
  • 30 dagen gratis ruilen
  • Tevreden of geld terug
  • Klanten geven ons een 8.6/10
  • Snelle levering
  • Snelle levering
  • 30 dagen gratis ruilen
  • Klanten geven ons een 8.6/10
  • Tevreden of geld terug
  • Beste prijs garantie

Klantenservice: telefonisch offline

Stel je vraag aan onze productspecialisten.

Vraag en antwoord

Selecteer uw vrachtwagen om onderdelen met pasgarantie te tonen.

Meer weten?
  • Specificaties
  • Toepasbaarheid
  • Origineel nummers
  • Fabrikant
  • Levertijd
  • Omschrijving

    Specificaties
    Lengte (mm)263,5
    Hoogte (mm)36,8
    Breedte (mm)198,5
    Filter typeStoffilter
    Pollenfilter
    Garantie2 jaar

    Liever laten monteren?

    montagekaart

    WinParts verwijst graag u als klant, aan één van onze montage partners door.

    Vind een montagepartner »

    Vergelijkbare producten van andere Fabrikanten

    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    ACKOJAP A64-30-0005
    AMC FILTER SC-9504
    ASHUKI K005-15
    BLUE PRINT ADK82503
    COMLINE EKF162
    DENSO DCF375P
    DENSO DCF230P
    DJ PARTS FC1042
    FI.BA CF-99
    FIL FILTER HC 7128
    FILTRON K 1213
    FRIGAIR 1314.5335
    HENGST FILTER E2910LI
    HERTH+BUSS JAKOPARTS J1348003
    KAVO PARTS SC-9504
    KLAXCAR FRANCE FC228z
    KNECHT LA 657
    KRAFT AUTOMOTIVE 1737030
    MAHLE LA 657
    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    MANN CU 2513
    MASTER-SPORT 2513-IF-PCS-MS
    MAXGEAR 26-0795
    MDR MCF-3SZ02
    MEYLE MCF0275 (dit product)
    MEYLE 33-12 319 0002 (dit product)
    MOTAQUIP VCF401
    NPS S135I02
    Omnicraft 2144764
    SIVENTO G741
    SIVENTO P741
    VALEO 715564
    WILMINK GROUP WG1233681
    WILMINK GROUP WG1215495
    WILMINK GROUP WG1793661
    WILMINK GROUP WG1735551
    WILMINK GROUP WG1735462
    WILMINK GROUP WG1233597
    WIX FILTERS WP9284
  • Toepasbaarheid

    SUZUKI
    GRAND VITARA I
    GRAND VITARA I (FT, HT) | 1998.03-2003.07 - 1.6 4x4 (SQ 416) - 1590ccm, 94pk, 69KW - G16B
    GRAND VITARA I (FT, HT) | 1998.03-2003.07 - 2.0 4x4 (TA52, TL52, SQ 420) - 1995ccm, 128pk, 94KW - J20A
    GRAND VITARA I (FT, HT) | 2001.07-2005.09 - 2.0 HDI 110 16V 4x4 (SQ 420D) - 1997ccm, 109pk, 80KW - RHW
    GRAND VITARA I (FT, HT) | 2001.02-2003.12 - 2.0 HDI 110 4x4 (SQ 420D) - 1997ccm, 109pk, 80KW - RHZ
    GRAND VITARA I (FT, HT) | 2001.04-2003.07 - 2.5 V6 24V 4x4 (SQ 625) - 2493ccm, 158pk, 116KW - H 25 A
    GRAND VITARA I (FT, HT) | 1998.04-2003.07 - 2.5 V6 24V 4x4 (TD62, SQ 625) - 2493ccm, 144pk, 106KW - H 25 A
    GRAND VITARA I (FT, HT) | 2001.09-2003.07 - 2.7 4x4 (JA 627) - 2736ccm, 173pk, 127KW - H 27 A
    GRAND VITARA I (FT, HT) | 2003.04-2003.07 - 2.7 4x4 (TX92, JA 627) - 2736ccm, 184pk, 135KW - H 27 A
  • Origineel nummers

    95861-54J00SUZUKI
    95861-54J00-000SUZUKI
  • Fabrikant

    Meyle

    MEYLE auto-onderdelen - meer dan 24.000 onderdelen voor personenauto's, bestelwagens en vrachtwagens.

    Reparatieprofessionals vertrouwen op MEYLE-reserveonderdelen voor auto's: in meer dan 120 landen over de hele wereld is het merk MEYLE een kenmerk van reserveonderdelen van topkwaliteit die zijn ontworpen om aan de behoeften van de onafhankelijke aftermarket te voldoen. MEYLE-producten zijn verkrijgbaar bij gespecialiseerde handelaren en omvatten meer dan 24.000 artikelen uit de productlijnen MEYLE-HD, MEYLE-PD en MEYLE-ORIGINAL.

    Met onze MEYLE-producten leveren we extreem betrouwbare en duurzame automotive-reserveonderdelen die worden geproduceerd op MEYLE haar eigen productielocaties en bij vertrouwde productiepartners. MEYLE heeft een uitgebreid en zeer gediversifieerd assortiment. Of het nu gaat om chassis- en stuurcomponenten, rubber-op-metaalonderdelen, remcomponenten, ophangings- en dempingsonderdelen, koelsysteemcomponenten, filters, aandrijflijncomponenten, elektronica of sensoren - MEYLE staat synoniem voor hoogwaardige, op kwaliteit geteste reserveonderdelen.


    Winparts biedt onder andere de volgende categorieën aan van Meyle:

  • Levertijd

    Op werkdagen voor 18:00 uur besteld is overmorgen in huis

Bestellen
veilig betalen
,
We gebruiken cookies voor de beste gebruikerservaring. Lees meer..
OK