Interieurfilter

  • Interieurfilter
  • Interieurfilter, voorbeeld 2

Productnummer: 1203208 Fabrikantcode: 37-12 319 0002 EAN: 4040074403419

€ 15,75

€  11,18

Incl. BTW
-29%

Bekijk productspecificaties

Op voorraad
Bestellen
veilig betalen
  • 30 dagen gratis ruilen
  • Tevreden of geld terug
  • Klanten geven ons een 8.5/10
  • Snelle levering
  • Snelle levering
  • 30 dagen gratis ruilen
  • Klanten geven ons een 8.5/10
  • Tevreden of geld terug
  • Beste prijs garantie

Klantenservice: telefonisch offline

Stel je vraag aan onze productspecialisten.

Vraag en antwoord

Selecteer uw vrachtwagen om onderdelen met pasgarantie te tonen.

Meer weten?
  • Specificaties
  • Toepasbaarheid
  • Origineel nummers
  • Fabrikant
  • Levertijd
  • Omschrijving

    Specificaties
    Lengte (mm)245
    Hoogte (mm)38
    Breedte (mm)188
    Filter typeStoffilter
    Pollenfilter
    Garantie2 jaar

    Liever laten monteren?

    montagekaart

    WinParts verwijst graag u als klant, aan één van onze montage partners door.

    Vind een montagepartner »

    Vergelijkbare producten van andere Fabrikanten

    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    ACKOJAP A52-30-0003
    AMC FILTER HC-8203
    ASHUKI I016-15
    ASHUKI I016-15I
    BLUE PRINT ADG02501
    BORG & BECK BFC1213
    BSG BSG 40-145-026
    COMLINE EKF227
    CONTINENTAL 28.0002-1160.2
    CORTECO 80000402
    CORTECO 80000158
    DENSO DCF410P
    DJ PARTS FC1034
    FEBI 24440
    FI.BA CF-125
    FIL FILTER HC 7152
    FILTRON K 1140
    HENGST FILTER E2907LI
    HERTH+BUSS JAKOPARTS J1340500
    KAVO PARTS HC-8203
    KLAXCAR FRANCE FC171z
    KNECHT LA 347
    KRAFT AUTOMOTIVE 1734600
    LUCAS FILTERS LFCP230
    MAHLE LA 347
    MALÒ 1530911
    MANN CU 2647
    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    MAPCO 65576
    MASTER-SPORT 2647-IF-PCS-MS
    MAXGEAR 26-0550
    MAXGEAR 26-1613
    MECAFILTER ELR7181
    MEYLE MCF0323 (dit product)
    MEYLE 37-12 319 0002 (dit product)
    MFILTER K 9083
    MISFAT HB240
    MOTAQUIP VCF214
    Omnicraft 2144698
    SCT Germany SA 1258
    SIVENTO P640
    SIVENTO G640
    SOFIMA S 3077 C
    STELLOX 71-10354-SX
    UFI 53.077.00
    VALEO 698888
    VEMO V52-30-0003
    WILMINK GROUP WG1233314
    WILMINK GROUP WG1233445
    WILMINK GROUP WG1735562
    WILMINK GROUP WG1793525
    WILMINK GROUP WG1371701
    WILMINK GROUP WG1215355
    WIX FILTERS WP9170
  • Toepasbaarheid

    HYUNDAI
    SANTA FÉ I
    SANTA FÉ I (SM) | 2001.08-2006.03 - 2.0 - 1997ccm, 135pk, 99KW - G4JP
    SANTA FÉ I (SM) | 2001.08-2006.03 - 2.0 CRDi - 1991ccm, 113pk, 83KW - D4EA
    SANTA FÉ I (SM) | 2001.04-2006.03 - 2.0 CRDi 4x4 - 1991ccm, 113pk, 83KW - D4EA
    SANTA FÉ I (SM) | 2001.02-2006.03 - 2.4 16V - 2351ccm, 136pk, 100KW - G4JS
    SANTA FÉ I (SM) | 2001.02-2006.03 - 2.4 16V - 2351ccm, 146pk, 107KW - G4JS
    SANTA FÉ I (SM) | 2001.02-2006.03 - 2.4 16V 4x4 - 2351ccm, 146pk, 107KW - G4JS
    SANTA FÉ I (SM) | 2001.02-2006.03 - 2.4 16V 4x4 - 2351ccm, 136pk, 100KW - G4JS
    SANTA FÉ I (SM) | 2001.02-2006.03 - 2.7 V6 4x4 - 2656ccm, 173pk, 127KW - G6BA
    SONATA IV
    SONATA IV (EF) | 1998.06-2001.10 - 2.0 16V - 1997ccm, 136pk, 100KW - G4JP
    SONATA IV (EF) | 2001.10-2004.11 - 2.0 16V - 1997ccm, 131pk, 96KW - G4JP
    SONATA IV (EF) | 1998.03-2001.10 - 2.4 16V - 2351ccm, 143pk, 105KW - G4BS
    SONATA IV (EF) | 1998.06-2001.10 - 2.5 V6 24V - 2493ccm, 160pk, 118KW - G6BV
    SONATA IV (EF) | 2001.10-2004.11 - 2.7 V6 - 2656ccm, 173pk, 127KW - G6BA
    TRAJET
    TRAJET (FO) | 2000.03-2008.07 - 2.0 - 1997ccm, 136pk, 100KW - G4JP
    TRAJET (FO) | 2004.01-2008.07 - 2.0 - 1975ccm, 140pk, 103KW - G4GC
    TRAJET (FO) | 2001.04-2008.07 - 2.0 CRDi - 1991ccm, 113pk, 83KW - D4EA
    TRAJET (FO) | 2000.09-2008.07 - 2.7 V6 - 2656ccm, 173pk, 127KW - G6BA
    XG
    XG (XG) | 1998.12-2005.12 - 250 - 2493ccm, 163pk, 120KW - G6BV
    XG (XG) | 1998.12-2005.12 - 30 - 2972ccm, 188pk, 138KW - G6CT
    XG (XG) | 2002.10-2005.12 - 350 - 3497ccm, 197pk, 145KW - G6CU
    KIA
    MAGENTIS I
    MAGENTIS I (GD, MS) | 2001.05-2005.09 - 2.0 - 1997ccm, 136pk, 100KW - G4JP
    MAGENTIS I (GD, MS) | 2001.05-2005.09 - 2.5 V6 - 2493ccm, 169pk, 124KW - G6BV
    MAGENTIS II
    MAGENTIS II (MG) | 2009.09-2010.12 - 2.0 - 1998ccm, 165pk, 121KW - G4KD
    MAGENTIS II (MG) | 2006.04-2010.12 - 2.0 CRDi - 1991ccm, 150pk, 110KW - D4EA
    SORENTO I
    SORENTO I (JC) | 2002.08-2009.06 - 2.4 - 2351ccm, 139pk, 102KW - G4JS
    SORENTO I (JC) | 2002.08-2011.03 - 2.5 CRDi - 2497ccm, 140pk, 103KW - D4CB
    SORENTO I (JC) | 2002.08-2011.12 - 3.5 V6 4WD - 3497ccm, 194pk, 143KW - G6CU
  • Origineel nummers

    9999Z 07010KIA
    97619 3C100KIA
    97619-38100HYUNDAI
    97619-38000HYUNDAI
  • Fabrikant

    Meyle

    MEYLE auto-onderdelen - meer dan 24.000 onderdelen voor personenauto's, bestelwagens en vrachtwagens.

    Reparatieprofessionals vertrouwen op MEYLE-reserveonderdelen voor auto's: in meer dan 120 landen over de hele wereld is het merk MEYLE een kenmerk van reserveonderdelen van topkwaliteit die zijn ontworpen om aan de behoeften van de onafhankelijke aftermarket te voldoen. MEYLE-producten zijn verkrijgbaar bij gespecialiseerde handelaren en omvatten meer dan 24.000 artikelen uit de productlijnen MEYLE-HD, MEYLE-PD en MEYLE-ORIGINAL.

    Met onze MEYLE-producten leveren we extreem betrouwbare en duurzame automotive-reserveonderdelen die worden geproduceerd op MEYLE haar eigen productielocaties en bij vertrouwde productiepartners. MEYLE heeft een uitgebreid en zeer gediversifieerd assortiment. Of het nu gaat om chassis- en stuurcomponenten, rubber-op-metaalonderdelen, remcomponenten, ophangings- en dempingsonderdelen, koelsysteemcomponenten, filters, aandrijflijncomponenten, elektronica of sensoren - MEYLE staat synoniem voor hoogwaardige, op kwaliteit geteste reserveonderdelen.


    Winparts biedt onder andere de volgende categorieën aan van Meyle:

  • Levertijd

    Op werkdagen voor 18:00 uur besteld is overmorgen in huis

Klanten die dit kochten, kochten ook

Wynns
Wynn's Super Charge 325ml
31 reviews

Wynn's Super Charge 325 ml
In olie oplosbaar supplement om de viscositeitseigenschappen van motoroliën bij hoge temperaturen te verbeteren en lekkage van de rubberen / neopreen afdichting te voorkomen.

Vermindert overmatig olieverbruik via de zuigerveren en de klepsteeldichtingen. 
Verhoogt de viscositeitindex van de olie. 
Regenereert rubberen dichtingen en O-ringen. 
Herstelt de compressie en de oliedruk. 
Vermindert uitlaatrookvorming te wijten aan overmatig olieverbruik. 
Verzekert een sterke oliefilm bij hoge temperaturen en zware mechanische belasting. 
Vermindert motorlawaai. 
Stopt en voorkomt olielekken zonder demontage. 
Is mengbaar met alle minerale en synthetische monograde en multigrade oliën. 
Tast de werking van de katalysator niet aan.

Toepassingen:


Bij hoge temperaturen en zware motorbelasting. 
Speciaal aanbevolen bij oudere motoren. 
Zeer doeltreffend bij olielekken aan rubberen klepsteelafdichtingen. 
Aanbevolen voor alle benzine- en dieselmotoren van voertuigen of stationaire installaties, die een te hoog olieverbruik, te lage compressie of te lage oliedruk hebben.

Gebruiksaanwijzing:
Motor laten warmdraaien en uitschakelen. Wynn's Super Charge aan de motorolie toevoegen. 1 bus Super Charge van 325 ml behandelt 3 tot 6 liter motorolie. Wynn’s Super Charge kan zowel aan de nieuwe olie als tussen twee olieverversingen worden toegevoegd.

Wynn's Super Charge 325ml

Bestellen
veilig betalen
,
We gebruiken cookies voor de beste gebruikerservaring. Lees meer..
OK