Interieurfilter

Productnummer: 1202973 Fabrikantcode: 712 319 0005 EAN: 4040074343371

€ 12,50

€  7,56

Incl. BTW
-39%

Bekijk productspecificaties

Op voorraad
Bestellen
veilig betalen
  • 30 dagen gratis ruilen
  • Tevreden of geld terug
  • Klanten geven ons een 8.5/10
  • Snelle levering
  • Snelle levering
  • 30 dagen gratis ruilen
  • Klanten geven ons een 8.5/10
  • Tevreden of geld terug
  • Beste prijs garantie

Klantenservice: 085 070 5200

Stel je vraag aan onze productspecialisten.

Vraag en antwoord

Selecteer uw vrachtwagen om onderdelen met pasgarantie te tonen.

Meer weten?
  • Specificaties
  • Toepasbaarheid
  • Origineel nummers
  • Fabrikant
  • Levertijd
  • Omschrijving

    Specificaties
    Lengte (mm)240
    Hoogte (mm)34
    Breedte (mm)189
    Filter typeStoffilter
    Pollenfilter
    Garantie2 jaar

    Liever laten monteren?

    montagekaart

    WinParts verwijst graag u als klant, aan één van onze montage partners door.

    Vind een montagepartner »

    Vergelijkbare producten van andere Fabrikanten

    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    ASHUKI PAL2-4052
    BLUE PRINT ADM52511
    BORG & BECK BFC1008
    BOSCH 1 987 432 087
    COMLINE EKF121
    CORTECO 21652857
    DELPHI TSP0325297
    DENSO DCF100P
    DJ PARTS FC1156
    FEBI 19439
    FI.BA CF-133
    FIL FILTER HC 7095
    FILTRON K 1110
    FISPA 614
    FISPA 114
    FISPA MBX614
    FRIGAIR 1305.5306
    HENGST FILTER E1903LI
    HOFFER 17158
    HOFFER 17158K
    KAMOKA F405601
    KLAXCAR FRANCE FC162z
    LUCAS FILTERS LFCP140
    MALÒ 1530691
    MANN FP 2433
    MANN CU 2433
    MAPCO 65607
    MASTER-SPORT 2433-IF-PCS-MS
    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    MASTER-SPORT 2433-IFB-PCS-MS
    MAXGEAR 26-0832
    MAXGEAR 26-0252
    MEAT & DORIA 17158
    MEAT & DORIA 17158K
    MECAFILTER ELR7130
    MEYLE MCF0415 (dit product)
    MEYLE 712 319 0005 (dit product)
    MISFAT HB171
    MOTAQUIP VCF212
    SCT Germany SA 1213
    SIDAT 114
    SIDAT 614
    SIDAT MBX614
    SIVENTO G645
    SIVENTO P645
    SIVENTO G645-B
    STELLOX 71-10251-SX
    TOPRAN 301 763
    VALEO 698694
    VEMO V25-30-1074-1
    WILMINK GROUP WG1747043
    WILMINK GROUP WG1793419
    WILMINK GROUP WG1226977
    WILMINK GROUP WG1747042
    WILMINK GROUP WG1774714
    WIX FILTERS WP9110
  • Toepasbaarheid

    FORD
    FIESTA V
    FIESTA V (JH_, JD_) | 2002.05-2008.06 - 1.25 16V - 1242ccm, 75pk, 55KW - FUJA, FUJB
    FIESTA V (JH_, JD_) | 2003.03-2008.06 - 1.25 16V - 1242ccm, 70pk, 51KW - M7JA, M7JB
    FIESTA V (JH_, JD_) | 2001.11-2008.06 - 1.3 - 1299ccm, 60pk, 44KW - BAJA
    FIESTA V (JH_, JD_) | 2001.11-2008.06 - 1.3 - 1299ccm, 69pk, 51KW - A9JA, A9JB
    FIESTA V (JH_, JD_) | 2001.11-2008.06 - 1.4 16V - 1388ccm, 80pk, 59KW - FXJA, FXJB
    FIESTA V (JH_, JD_) | 2001.11-2008.06 - 1.4 TDCi - 1399ccm, 68pk, 50KW - F6JA, F6JB
    FIESTA V (JH_, JD_) | 2001.11-2008.06 - 1.6 16V - 1596ccm, 100pk, 74KW - FYJA, FYJB
    FIESTA V (JH_, JD_) | 2004.11-2008.06 - 1.6 TDCi - 1560ccm, 90pk, 66KW - HHJA, HHJB
    FIESTA V (JH_, JD_) | 2005.03-2008.06 - ST150 - 1999ccm, 150pk, 110KW - N4JB
    FIESTA V Van
    FIESTA V Van | 2003.10-2005.07 - 1.3 - 1299ccm, 69pk, 51KW - A9JA, A9JB
    FIESTA V Van | 2002.05-2005.09 - 1.4 - 1388ccm, 80pk, 59KW - FXJA
    FIESTA V Van | 2003.10-2010.12 - 1.4 TDCi - 1399ccm, 68pk, 50KW - F6JA, F6JB
    FUSION
    FUSION (JU_) | 2004.08-2012.12 - 1.25 - 1242ccm, 75pk, 55KW - FUJA, FUJB
    FUSION (JU_) | 2002.08-2012.12 - 1.4 - 1388ccm, 80pk, 59KW - FXJA, FXJB, FXJC
    FUSION (JU_) | 2010.01-2012.12 - 1.4 LPG - 1388ccm, 80pk, 59KW - UTJA
    FUSION (JU_) | 2002.08-2012.12 - 1.4 TDCi - 1399ccm, 68pk, 50KW - F6JA, F6JB
    FUSION (JU_) | 2002.08-2009.11 - 1.6 - 1596ccm, 100pk, 74KW - FYJA, FYJB, FYJC
    FUSION (JU_) | 2004.11-2012.12 - 1.6 TDCi - 1560ccm, 90pk, 66KW - HHJA, HHJB
  • Origineel nummers

    1 204 459FORD
    2S6H-16N619-AAFORD
  • Fabrikant

    Meyle

    MEYLE auto-onderdelen - meer dan 24.000 onderdelen voor personenauto's, bestelwagens en vrachtwagens.

    Reparatieprofessionals vertrouwen op MEYLE-reserveonderdelen voor auto's: in meer dan 120 landen over de hele wereld is het merk MEYLE een kenmerk van reserveonderdelen van topkwaliteit die zijn ontworpen om aan de behoeften van de onafhankelijke aftermarket te voldoen. MEYLE-producten zijn verkrijgbaar bij gespecialiseerde handelaren en omvatten meer dan 24.000 artikelen uit de productlijnen MEYLE-HD, MEYLE-PD en MEYLE-ORIGINAL.

    Met onze MEYLE-producten leveren we extreem betrouwbare en duurzame automotive-reserveonderdelen die worden geproduceerd op MEYLE haar eigen productielocaties en bij vertrouwde productiepartners. MEYLE heeft een uitgebreid en zeer gediversifieerd assortiment. Of het nu gaat om chassis- en stuurcomponenten, rubber-op-metaalonderdelen, remcomponenten, ophangings- en dempingsonderdelen, koelsysteemcomponenten, filters, aandrijflijncomponenten, elektronica of sensoren - MEYLE staat synoniem voor hoogwaardige, op kwaliteit geteste reserveonderdelen.


    Winparts biedt onder andere de volgende categorieën aan van Meyle:

  • Levertijd

    Op werkdagen voor 18:00 uur besteld is overmorgen in huis

Bestellen
veilig betalen
,
We gebruiken cookies voor de beste gebruikerservaring. Lees meer..
OK