Interieurfilter

Productnummer: 1199850 Fabrikantcode: 312 320 0013 EAN: 4040074343135

€ 32,55

€  24,23

Incl. BTW
-26%

Bekijk productspecificaties

Op voorraad
Bestellen
veilig betalen
  • 30 dagen gratis ruilen
  • Tevreden of geld terug
  • Klanten geven ons een 8.6/10
  • Snelle levering
  • Snelle levering
  • 30 dagen gratis ruilen
  • Klanten geven ons een 8.6/10
  • Tevreden of geld terug
  • Beste prijs garantie

Klantenservice: telefonisch offline

Stel je vraag aan onze productspecialisten.

Vraag en antwoord

Selecteer uw vrachtwagen om onderdelen met pasgarantie te tonen.

Meer weten?
  • Specificaties
  • Toepasbaarheid
  • Origineel nummers
  • Fabrikant
  • Levertijd
  • Omschrijving

    Specificaties
    Lengte (mm)541
    Hoogte (mm)30
    Breedte (mm)256
    Filter typeCarbon filter
    Filter typeMet geurabsorberende werking
    Garantie2 jaar

    Liever laten monteren?

    montagekaart

    WinParts verwijst graag u als klant, aan één van onze montage partners door.

    Vind een montagepartner »

    Vergelijkbare producten van andere Fabrikanten

    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    ASAM 71921
    BLUE PRINT ADJ132504
    BORG & BECK BFC1062
    BOSCH 1 987 432 425
    BSG BSG 15-145-003
    COMLINE EKF254A
    CORTECO 21652916
    DELPHI TSP0325161C
    DENCKERMANN M110665K
    DENCKERMANN M110665A
    DENSO DCF340K
    DJ PARTS FC1153C
    FEBI 21125
    FEBI 22378
    FI.BA CF-179/C
    FIL FILTER HCK 7248
    FILTRON K 1265A
    HENGST FILTER E1943LC
    JC PREMIUM B4B003CPR
    KAMOKA F508501
    KAMOKA 6080058
    KLAXCAR FRANCE FC010z
    KNECHT LAK 62
    KOLBENSCHMIDT 50013765
    KRAFT AUTOMOTIVE 1732700
    MAHLE LAK 62
    MALÒ 1531672
    MANN CUK 5366
    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    MASTER-SPORT 5366-IF-PCS-MS
    MASTER-SPORT 5366/1-IF-PCS-MS
    MAXGEAR 26-1196
    MAXGEAR 26-0489
    MAXGEAR 26-1762
    MDR MCF-3LR1
    MECAFILTER EKR7108
    MEYLE MCF0257 (dit product)
    MEYLE 312 320 0013 (dit product)
    MFILTER K 9073C
    MISFAT HB180C
    MOTAQUIP VCF358
    QUINTON HAZELL QFC0034
    SCT Germany SAK 146
    TOPRAN 501 188
    VALEO 698776
    VEMO V20-31-1039-1
    WILMINK GROUP WG1774581
    WILMINK GROUP WG1916624
    WILMINK GROUP WG1215487
    WILMINK GROUP WG1215696
    WILMINK GROUP WG1793470
    WILMINK GROUP WG1227009
    WILMINK GROUP WG1735520
    WILMINK GROUP WG1774582
    WILMINK GROUP WG1018661
    WIX FILTERS WP9327
  • Toepasbaarheid

    BMW
    X5
    X5 (E53) | 2001.04-2003.09 - 3.0 d - 2925ccm, 184pk, 135KW - M57 D30 (306D1)
    X5 (E53) | 2003.10-2006.09 - 3.0 d - 2993ccm, 218pk, 160KW - M57 D30 (306D2)
    X5 (E53) | 2003.10-2006.09 - 3.0 d - 2993ccm, 211pk, 155KW - M57 D30 (306D2)
    X5 (E53) | 2000.04-2006.10 - 3.0 i - 2979ccm, 231pk, 170KW - M54 B30 (306S3)
    X5 (E53) | 2000.01-2003.09 - 4.4 i - 4398ccm, 286pk, 210KW - M62 B44 (448S2)
    X5 (E53) | 2003.10-2006.10 - 4.4 i - 4398ccm, 320pk, 235KW - N62 B44 A
    X5 (E53) | 2001.10-2003.09 - 4.6 is - 4619ccm, 347pk, 255KW - M62 B46 (468S1)
    X5 (E53) | 2004.04-2006.09 - 4.8 is - 4799ccm, 360pk, 265KW - N62 B48 A
    LAND ROVER
    RANGE ROVER III
    RANGE ROVER III (L322) | 2002.03-2012.08 - 3.0 D 4x4 - 2926ccm, 177pk, 130KW - 306D1
    RANGE ROVER III (L322) | 2006.04-2012.08 - 3.6 D 4x4 - 3628ccm, 272pk, 200KW - 368DT
    RANGE ROVER III (L322) | 2005.05-2012.08 - 4.2 4x4 - 4197ccm, 396pk, 291KW - 428PS
    RANGE ROVER III (L322) | 2002.03-2005.08 - 4.4 4x4 - 4398ccm, 286pk, 210KW - M62 B44
    RANGE ROVER III (L322) | 2004.08-2012.08 - 4.4 4x4 - 4394ccm, 299pk, 220KW - 448PN
    RANGE ROVER III (L322) | 2005.05-2012.08 - 4.4 4x4 - 4394ccm, 306pk, 225KW - 448PN
    RANGE ROVER III (L322) | 2010.07-2012.08 - 4.4 D 4x4 - 4367ccm, 313pk, 230KW - 448DT
    RANGE ROVER III (L322) | 2009.09-2012.08 - 5.0 4x4 - 4999ccm, 375pk, 276KW - 508PN
    RANGE ROVER III (L322) | 2009.09-2012.08 - 5.0 4x4 - 4999ccm, 510pk, 375KW - 508PS
  • Origineel nummers

    8 409 044BMW
    2 218 428BMW
    9 218 706BMW
    9 224 085BMW
    LR032199LAND ROVER
    JMO000010LAND ROVER
    64 31 8 409 044BMW
    64 31 2 218 428BMW
    64 31 9 218 706BMW
    64 31 9 224 085BMW
  • Fabrikant

    Meyle

    MEYLE auto-onderdelen - meer dan 24.000 onderdelen voor personenauto's, bestelwagens en vrachtwagens.

    Reparatieprofessionals vertrouwen op MEYLE-reserveonderdelen voor auto's: in meer dan 120 landen over de hele wereld is het merk MEYLE een kenmerk van reserveonderdelen van topkwaliteit die zijn ontworpen om aan de behoeften van de onafhankelijke aftermarket te voldoen. MEYLE-producten zijn verkrijgbaar bij gespecialiseerde handelaren en omvatten meer dan 24.000 artikelen uit de productlijnen MEYLE-HD, MEYLE-PD en MEYLE-ORIGINAL.

    Met onze MEYLE-producten leveren we extreem betrouwbare en duurzame automotive-reserveonderdelen die worden geproduceerd op MEYLE haar eigen productielocaties en bij vertrouwde productiepartners. MEYLE heeft een uitgebreid en zeer gediversifieerd assortiment. Of het nu gaat om chassis- en stuurcomponenten, rubber-op-metaalonderdelen, remcomponenten, ophangings- en dempingsonderdelen, koelsysteemcomponenten, filters, aandrijflijncomponenten, elektronica of sensoren - MEYLE staat synoniem voor hoogwaardige, op kwaliteit geteste reserveonderdelen.


    Winparts biedt onder andere de volgende categorieën aan van Meyle:

  • Levertijd

    Op werkdagen voor 18:00 uur besteld is overmorgen in huis

Bestellen
veilig betalen
,
We gebruiken cookies voor de beste gebruikerservaring. Lees meer..
OK