Interieurfilter

Productnummer: 1198742 Fabrikantcode: 28-12 319 0005 EAN: 4040074081532

€ 8,00

€  6,14

Incl. BTW
-23%

Bekijk productspecificaties

Op voorraad
Bestellen
veilig betalen
  • 30 dagen gratis ruilen
  • Tevreden of geld terug
  • Klanten geven ons een 8.5/10
  • Snelle levering
  • Snelle levering
  • 30 dagen gratis ruilen
  • Klanten geven ons een 8.5/10
  • Tevreden of geld terug
  • Beste prijs garantie

Klantenservice: 085 070 5200

Stel je vraag aan onze productspecialisten.

Vraag en antwoord

Selecteer uw vrachtwagen om onderdelen met pasgarantie te tonen.

Meer weten?
  • Specificaties
  • Toepasbaarheid
  • Origineel nummers
  • Fabrikant
  • Levertijd
  • Omschrijving

    Specificaties
    Lengte (mm)230
    Hoogte (mm)20
    Breedte (mm)180
    Filter typeStoffilter
    Pollenfilter
    Garantie2 jaar

    Liever laten monteren?

    montagekaart

    WinParts verwijst graag u als klant, aan één van onze montage partners door.

    Vind een montagepartner »

    Vergelijkbare producten van andere Fabrikanten

    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    ACKOJAP A53-30-0009
    ACKOJAP A53-31-0009
    AMC FILTER KC-6111
    ASHUKI 0402-0130
    BLUE PRINT ADG02555
    BORG & BECK BFC1246
    BSG BSG 40-145-018
    COMLINE EKF301
    DELPHI TSP0325345
    DENSO DCF569P
    DJ PARTS FC1093
    FEBI 27874
    FEBI BILSTEIN 34554
    FI.BA CF-217
    FILTRON K 1250
    FISPA 320
    FRIGAIR 1333.5360
    HENGST FILTER E2983LI
    HERTH+BUSS JAKOPARTS J1340314
    HOFFER 17528
    KAVO PARTS KC-6111
    KLAXCAR FRANCE FC275z
    KRAFT AUTOMOTIVE 1738812
    LUCAS FILTERS LFCP213
    MALÒ 1531551
    MANN CU 23 010
    MASTER-SPORT 23010-IF-PCS-MS
    MASTER-SPORT 23010/1-IF-PCS-MS
    MAXGEAR 26-1053
    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    MAXGEAR 26-1620
    MAXGEAR 26-1804
    MDR MCF-3I20
    MEAT & DORIA 17528
    MECAFILTER ELR7312
    MEYLE MCF0186 (dit product)
    MEYLE 28-12 319 0005 (dit product)
    MFILTER K 9132
    MISFAT HB295
    MOTAQUIP LVCF553
    NPS K135A15
    Omnicraft 2144710
    SCT Germany SA 1343
    SIDAT 320
    SIVENTO P312
    SIVENTO G312
    SWAG 90 93 4554
    TOPRAN 820 865
    VALEO 715741
    WILMINK GROUP WG1234066
    WILMINK GROUP WG1234067
    WILMINK GROUP WG1774780
    WILMINK GROUP WG1215483
    WILMINK GROUP WG1774779
    WILMINK GROUP WG1432346
    WILMINK GROUP WG1747333
    WILMINK GROUP WG1917046
    WILMINK GROUP WG1793827
    WIX FILTERS WP2012
  • Toepasbaarheid

    HYUNDAI
    ix20
    ix20 (JC) | 2010.11-heden - 1.4 - 1396ccm, 90pk, 66KW - G4FA
    ix20 (JC) | 2010.11-heden - 1.4 CRDi - 1396ccm, 90pk, 66KW - D4FC
    ix20 (JC) | 2011.06-heden - 1.4 CRDi - 1396ccm, 78pk, 57KW - D4FC
    ix20 (JC) | 2010.11-heden - 1.6 - 1591ccm, 125pk, 92KW - G4FC
    ix20 (JC) | 2011.06-heden - 1.6 CRDI - 1582ccm, 128pk, 94KW - D4FB
    ix20 (JC) | 2011.06-heden - 1.6 CRDI - 1582ccm, 116pk, 85KW - D4FB
    KIA
    VENGA
    VENGA (YN) | 2010.02-heden - 1.4 CRDi 75 - 1396ccm, 75pk, 55KW - D4FC
    VENGA (YN) | 2010.02-heden - 1.4 CRDi 75 - 1396ccm, 78pk, 57KW - D4FC
    VENGA (YN) | 2010.02-heden - 1.4 CRDi 90 - 1396ccm, 90pk, 66KW - D4FC
    VENGA (YN) | 2010.02-heden - 1.4 CVVT - 1396ccm, 90pk, 66KW - G4FA
    VENGA (YN) | 2010.02-heden - 1.4 LPG - 1396ccm, 90pk, 66KW - G4FA
    VENGA (YN) | 2010.02-heden - 1.6 CRDi 115 - 1582ccm, 116pk, 85KW - D4FB
    VENGA (YN) | 2010.02-heden - 1.6 CRDi 128 - 1582ccm, 128pk, 94KW - D4FB
    VENGA (YN) | 2010.02-heden - 1.6 CVVT - 1591ccm, 125pk, 92KW - G4FC
  • Origineel nummers

    97133 1P000KIA
    97133-1P000HYUNDAI
  • Fabrikant

    Meyle

    MEYLE auto-onderdelen - meer dan 24.000 onderdelen voor personenauto's, bestelwagens en vrachtwagens.

    Reparatieprofessionals vertrouwen op MEYLE-reserveonderdelen voor auto's: in meer dan 120 landen over de hele wereld is het merk MEYLE een kenmerk van reserveonderdelen van topkwaliteit die zijn ontworpen om aan de behoeften van de onafhankelijke aftermarket te voldoen. MEYLE-producten zijn verkrijgbaar bij gespecialiseerde handelaren en omvatten meer dan 24.000 artikelen uit de productlijnen MEYLE-HD, MEYLE-PD en MEYLE-ORIGINAL.

    Met onze MEYLE-producten leveren we extreem betrouwbare en duurzame automotive-reserveonderdelen die worden geproduceerd op MEYLE haar eigen productielocaties en bij vertrouwde productiepartners. MEYLE heeft een uitgebreid en zeer gediversifieerd assortiment. Of het nu gaat om chassis- en stuurcomponenten, rubber-op-metaalonderdelen, remcomponenten, ophangings- en dempingsonderdelen, koelsysteemcomponenten, filters, aandrijflijncomponenten, elektronica of sensoren - MEYLE staat synoniem voor hoogwaardige, op kwaliteit geteste reserveonderdelen.


    Winparts biedt onder andere de volgende categorieën aan van Meyle:

  • Levertijd

    Op werkdagen voor 18:00 uur besteld is overmorgen in huis

Bestellen
veilig betalen
,
We gebruiken cookies voor de beste gebruikerservaring. Lees meer..
OK