Interieurfilter

5 5/5 (1 review)

Productnummer: 1196380 Fabrikantcode: 612 319 0010 EAN: 4040074395325

€ 10,06

€  7,16

Incl. BTW
-29%

Bekijk productspecificaties

Op voorraad
Bestellen
veilig betalen
  • 30 dagen gratis ruilen
  • Tevreden of geld terug
  • Klanten geven ons een 8.5/10
  • Snelle levering
  • Snelle levering
  • 30 dagen gratis ruilen
  • Klanten geven ons een 8.5/10
  • Tevreden of geld terug
  • Beste prijs garantie

Klantenservice: 085 070 5200

Stel je vraag aan onze productspecialisten.

Vraag en antwoord

Selecteer uw vrachtwagen om onderdelen met pasgarantie te tonen.

Meer weten?
  • Specificaties
  • Toepasbaarheid
  • Origineel nummers
  • Fabrikant
  • Levertijd
  • Reviews 1
  • Omschrijving

    Specificaties
    Lengte (mm)240
    Hoogte (mm)18
    Breedte (mm)199
    Filter typeStoffilter
    Filter insert
    Pollenfilter
    Garantie2 jaar

    Liever laten monteren?

    montagekaart

    WinParts verwijst graag u als klant, aan één van onze montage partners door.

    Vind een montagepartner »

    Vergelijkbare producten van andere Fabrikanten

    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    BLUE PRINT ADK82506
    BLUE PRINT ADK82501
    BSG BSG 65-145-018
    BSG BSG 65-145-014
    COMLINE EKF212
    CORTECO 21652350
    DELPHI TSP0325102
    DENSO DCF526P
    DENSO DCF373P
    DENSO DCF227P
    DJ PARTS FC1187
    FEBI 21932
    FI.BA CF-101/C
    FIL FILTER HC 7089
    FILTRON K 1090
    FISPA 077
    HENGST FILTER E1953LI
    HERTH+BUSS JAKOPARTS J1348001
    HOFFER 17107
    KLAXCAR FRANCE FC159z
    KRAFT AUTOMOTIVE 1737050
    MALÒ 1530541
    MANN CU 2326
    MAPCO 65711
    MASTER-SPORT 227PN-IF-PCS-MS
    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    MASTER-SPORT 2326-IF-PCS-MS
    MASTER-SPORT 2431-IF-PCS-MS
    MAXGEAR 26-1642
    MAXGEAR 26-0391
    MDR MCF-3SZ05
    MEAT & DORIA 17107
    MEYLE MCF0393 (dit product)
    MEYLE 612 319 0010 (dit product)
    MOTAQUIP VCF179
    NIPPARTS J1348001
    NPS S135I04
    Omnicraft 2135412
    SCT Germany SA 1298
    SIDAT 077
    SIVENTO P609
    SIVENTO G609
    TOPRAN 206 730
    VALEO 698773
    VEMO V40-30-1001-1
    WILMINK GROUP WG1774544
    WILMINK GROUP WG1793467
    WILMINK GROUP WG1226852
    WILMINK GROUP WG1746984
    WILMINK GROUP WG1917029
    WIX FILTERS WP9024
  • Toepasbaarheid

    OPEL
    AGILA
    AGILA (A) (H00) | 2003.08-2007.12 - 1.0 (F68) - 998ccm, 60pk, 44KW - Z 10 XEP
    AGILA (A) (H00) | 2000.09-2007.12 - 1.0 12V (F68) - 973ccm, 58pk, 43KW - Z 10 XE
    AGILA (A) (H00) | 2000.09-2007.12 - 1.2 16V (F68) - 1199ccm, 75pk, 55KW - Z 12 XE
    AGILA (A) (H00) | 2004.07-2007.12 - 1.2 16V Twinport (F68) - 1229ccm, 80pk, 59KW - Z 12 XEP
    AGILA (A) (H00) | 2003.08-2007.12 - 1.3 CDTI (F68) - 1248ccm, 70pk, 51KW - Z 13 DT
    SUBARU
    JUSTY III
    JUSTY III (G3X) | 2003.09-heden - 1.3 AWD (G3X413) - 1328ccm, 94pk, 69KW - M13A
    JUSTY III (G3X) | 2003.09-heden - 1.5 AWD (G3X413) - 1490ccm, 99pk, 73KW - M15A
    SUZUKI
    IGNIS I
    IGNIS I (FH) | 2000.10-2003.09 - 1.3 (HV51, HX51, RG413) - 1328ccm, 83pk, 61KW - M13A
    IGNIS I (FH) | 2000.10-2003.09 - 1.3 4WD (RG413) - 1328ccm, 83pk, 61KW - M13A
    IGNIS I (FH) | 2003.12-2005.12 - 1.5 Sport (RG415) - 1490ccm, 109pk, 80KW - M15A
    IGNIS II
    IGNIS II (MH) | 2003.09-heden - 1.3 (RM413) - 1328ccm, 94pk, 69KW - M13A
    IGNIS II (MH) | 2003.09-heden - 1.3 4x4 (RM413) - 1328ccm, 94pk, 69KW - M13A
    IGNIS II (MH) | 2003.09-heden - 1.3 DDiS (RM413D) - 1248ccm, 70pk, 51KW - Z13DT
    IGNIS II (MH) | 2003.09-heden - 1.5 (RM415) - 1490ccm, 99pk, 73KW - M15A
    IGNIS II (MH) | 2003.09-heden - 1.5 4x4 (RM415) - 1490ccm, 99pk, 73KW - M15A
    WAGON R Hatchback
    WAGON R Hatchback | 2004.06-2005.08 - 1.0 - 998ccm, 60pk, 44KW - Z 10 XEP
    WAGON R Hatchback | 2004.06-2005.08 - 1.2 - 1229ccm, 80pk, 59KW - Z 12 XEP
    WAGON R+ Hatchback
    WAGON R+ Hatchback (EM) | 1998.02-2000.05 - 1.0 (RC410, SR410, SR412) - 996ccm, 65pk, 48KW - K10A
    WAGON R+ Hatchback (EM) | 1998.02-2000.05 - 1.2 (SR412) - 1171ccm, 69pk, 51KW - K12A
    WAGON R+ Hatchback (EM) | 1998.02-2000.05 - 1.2 4WD (SR412) - 1171ccm, 69pk, 51KW - K12A
    WAGON R+ Hatchback (MM) | 2001.07-2006.12 - 1.0 (RB310) - 993ccm, 53pk, 39KW - G10A
    WAGON R+ Hatchback (MM) | 2000.05-2004.12 - 1.3 (RB 413) - 1298ccm, 76pk, 56KW - G13BB
    WAGON R+ Hatchback (MM) | 2003.09-heden - 1.3 (RB 413) - 1328ccm, 94pk, 69KW - M13A
    WAGON R+ Hatchback (MM) | 2001.10-heden - 1.3 4WD (RB 413) - 1298ccm, 76pk, 56KW - G13BB
    WAGON R+ Hatchback (MM) | 2003.09-heden - 1.3 4WD (RB 413) - 1328ccm, 94pk, 69KW - M13A
    WAGON R+ Hatchback (MM) | 2003.09-heden - 1.3 DDiS (RB 413D) - 1248ccm, 70pk, 51KW - Z13DT
  • Origineel nummers

    95860-78F00SUZUKI
    9586078F10000SUBARU
    93188572GENERAL MOTORS
    9196805GENERAL MOTORS
    9207486GENERAL MOTORS
    47 08 106VAUXHALL
    95860-78F10SUZUKI
    9586078F10SUBARU
    47 08 106OPEL
    47 05 463OPEL
  • Fabrikant

    Meyle

    MEYLE auto-onderdelen - meer dan 24.000 onderdelen voor personenauto's, bestelwagens en vrachtwagens.

    Reparatieprofessionals vertrouwen op MEYLE-reserveonderdelen voor auto's: in meer dan 120 landen over de hele wereld is het merk MEYLE een kenmerk van reserveonderdelen van topkwaliteit die zijn ontworpen om aan de behoeften van de onafhankelijke aftermarket te voldoen. MEYLE-producten zijn verkrijgbaar bij gespecialiseerde handelaren en omvatten meer dan 24.000 artikelen uit de productlijnen MEYLE-HD, MEYLE-PD en MEYLE-ORIGINAL.

    Met onze MEYLE-producten leveren we extreem betrouwbare en duurzame automotive-reserveonderdelen die worden geproduceerd op MEYLE haar eigen productielocaties en bij vertrouwde productiepartners. MEYLE heeft een uitgebreid en zeer gediversifieerd assortiment. Of het nu gaat om chassis- en stuurcomponenten, rubber-op-metaalonderdelen, remcomponenten, ophangings- en dempingsonderdelen, koelsysteemcomponenten, filters, aandrijflijncomponenten, elektronica of sensoren - MEYLE staat synoniem voor hoogwaardige, op kwaliteit geteste reserveonderdelen.


    Winparts biedt onder andere de volgende categorieën aan van Meyle:

  • Levertijd

    Op werkdagen voor 18:00 uur besteld is overmorgen in huis

  • Reviews 1

    • 5
      Door Peter Pieters, uit Maastricht op 21-12-2021.

      Het product is goed. Ik was al blij dat winparts het artikel kon leveren.

Bestellen
veilig betalen
,
We gebruiken cookies voor de beste gebruikerservaring. Lees meer..
OK