Interieurfilter

Productnummer: 1196012 Fabrikantcode: 112 319 0021 EAN: 4040074102541

€ 12,12

€  9,92

Incl. BTW
-18%

Bekijk productspecificaties

Op voorraad
Bestellen
veilig betalen
  • 30 dagen gratis ruilen
  • Tevreden of geld terug
  • Klanten geven ons een 8.5/10
  • Snelle levering
  • Snelle levering
  • 30 dagen gratis ruilen
  • Klanten geven ons een 8.5/10
  • Tevreden of geld terug
  • Beste prijs garantie

Klantenservice: telefonisch offline

Stel je vraag aan onze productspecialisten.

Vraag en antwoord

Selecteer uw vrachtwagen om onderdelen met pasgarantie te tonen.

Meer weten?
  • Specificaties
  • Toepasbaarheid
  • Origineel nummers
  • Fabrikant
  • Levertijd
  • Omschrijving

    Specificaties
    Lengte (mm)254
    Hoogte (mm)35
    Breedte (mm)182
    Filter typeStoffilter
    Pollenfilter
    Garantie2 jaar

    Liever laten monteren?

    montagekaart

    WinParts verwijst graag u als klant, aan één van onze montage partners door.

    Vind een montagepartner »

    Vergelijkbare producten van andere Fabrikanten

    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    AMC Filter FCA-10012
    ASAM 75333
    ASHUKI PAL2-4063
    BLUE PRINT ADV182520
    BREMSI FC0462
    COMLINE EKF317
    CONTINENTAL 28.0002-1157.2
    DENSO DCF583P
    DJ PARTS FC1227
    FEBI 37723
    FI.BA CF-234
    FILTRON K 1333
    FISPA 421
    FRIGAIR 1310.5384
    HENGST FILTER E2988LI
    HOFFER 17544
    HOFFER 17540
    KAVO PARTS FCA-10012
    KLAXCAR FRANCE FC298z
    KNECHT LA 811
    LUCAS FILTERS LFCP274
    MAHLE LA 811
    MALÒ 1532151
    MANN CU 26 006
    MANN FP 26 006
    MAPCO 65814
    MASTER-SPORT 26006/1-IF-PCS-MS
    MASTER-SPORT 26006-IFB-PCS-MS
    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    MASTER-SPORT 26006-IF-PCS-MS
    MAXGEAR 26-1063
    MEAT & DORIA 17540
    MEAT & DORIA 17544
    MECAFILTER ELR7309
    MEYLE MCF0089 (dit product)
    MEYLE 112 319 0021 (dit product)
    MFILTER K 9198
    MISFAT HB309
    MOTAQUIP LVCF572
    Omnicraft 2135528
    SIDAT 421
    SIVENTO P343
    SIVENTO G343
    SOFIMA S 3233 C
    TECNECO FILTERS CK26006
    TOPRAN 115 206
    UFI 53.233.00
    VALEO 715744
    VEMO V10-30-2530
    WILMINK GROUP WG1747350
    WILMINK GROUP WG1917060
    WILMINK GROUP WG1793830
    WILMINK GROUP WG1019300
    WILMINK GROUP WG1234370
    WILMINK GROUP WG1215519
    WIX FILTERS WP2092
  • Toepasbaarheid

    SEAT
    Mii
    Mii (KF1, KE1) | 2011.10-2019.07 - 1.0 - 999ccm, 60pk, 44KW - CHYA
    Mii (KF1, KE1) | 2011.10-2019.07 - 1.0 - 999ccm, 75pk, 55KW - CHYB
    Mii (KF1, KE1) | 2012.10-2019.07 - 1.0 EcoFuel - 999ccm, 68pk, 50KW - CPGA
    Mii (KF1, KE1) | 2020.01-heden - electric - ccm, 83pk, 61KW - EBMA
    SKODA
    CITIGO
    CITIGO (NF1) | 2011.10-2019.08 - 1.0 - 999ccm, 60pk, 44KW - CHYA
    CITIGO (NF1) | 2011.10-2019.08 - 1.0 - 999ccm, 75pk, 55KW - CHYB
    CITIGO (NF1) | 2012.11-2019.08 - 1.0 CNG - 999ccm, 68pk, 50KW - CPGA
    E-CITIGO
    E-CITIGO (NE1) | 2019.09-2021.09 - e iV - ccm, 83pk, 61KW - EBMA
    VOLKSWAGEN
    LOAD UP
    LOAD UP (121, 122, BL1, BL2) | 2014.12-2019.11 - 1.0 - 999ccm, 60pk, 44KW - CHYA, DAFA
    LOAD UP (121, 122, BL1, BL2) | 2016.05-2019.11 - 1.0 BlueMotion - 999ccm, 75pk, 55KW - CHYB
    LOAD UP (121, 122, BL1, BL2) | 2014.12-2020.08 - 1.0 EcoFuel - 999ccm, 68pk, 50KW - CPGA
    LOAD UP (121, 122, BL1, BL2) | 2016.05-2018.09 - 1.0 TSi BlueMotion - 999ccm, 90pk, 66KW - CHZA
    LOAD UP (121, 122, BL1, BL2) | 2014.12-heden - e-Load Up - 0ccm, 82pk, 60KW - EABA
    UP!
    UP! (121, 122, BL1, BL2, BL3, 123) | 2011.08-2020.08 - 1.0 - 999ccm, 60pk, 44KW - CHYA, DAFA, CHYE
    UP! (121, 122, BL1, BL2, BL3, 123) | 2011.08-2019.11 - 1.0 - 999ccm, 75pk, 55KW - CHYB
    UP! (121, 122, BL1, BL2, BL3, 123) | 2020.08-heden - 1.0 - 999ccm, 65pk, 48KW - DSGC
    UP! (121, 122, BL1, BL2, BL3, 123) | 2012.11-heden - 1.0 EcoFuel - 999ccm, 68pk, 50KW - CPGA
    UP! (121, 122, BL1, BL2, BL3, 123) | 2017.11-heden - 1.0 GTI - 999ccm, 115pk, 85KW - DKRA
    UP! (121, 122, BL1, BL2, BL3, 123) | 2016.05-2018.09 - 1.0 TSI - 999ccm, 90pk, 66KW - CHZA, DKLC
    UP! (121, 122, BL1, BL2, BL3, 123) | 2013.07-heden - e-Up - ccm, 83pk, 61KW - EBMA
    UP! (121, 122, BL1, BL2, BL3, 123) | 2013.07-heden - e-Up - 0ccm, 82pk, 60KW - EABA
  • Origineel nummers

    1S0 820 367VW
    1S0 820 367SKODA
    1S0 820 367SEAT
  • Fabrikant

    Meyle

    MEYLE auto-onderdelen - meer dan 24.000 onderdelen voor personenauto's, bestelwagens en vrachtwagens.

    Reparatieprofessionals vertrouwen op MEYLE-reserveonderdelen voor auto's: in meer dan 120 landen over de hele wereld is het merk MEYLE een kenmerk van reserveonderdelen van topkwaliteit die zijn ontworpen om aan de behoeften van de onafhankelijke aftermarket te voldoen. MEYLE-producten zijn verkrijgbaar bij gespecialiseerde handelaren en omvatten meer dan 24.000 artikelen uit de productlijnen MEYLE-HD, MEYLE-PD en MEYLE-ORIGINAL.

    Met onze MEYLE-producten leveren we extreem betrouwbare en duurzame automotive-reserveonderdelen die worden geproduceerd op MEYLE haar eigen productielocaties en bij vertrouwde productiepartners. MEYLE heeft een uitgebreid en zeer gediversifieerd assortiment. Of het nu gaat om chassis- en stuurcomponenten, rubber-op-metaalonderdelen, remcomponenten, ophangings- en dempingsonderdelen, koelsysteemcomponenten, filters, aandrijflijncomponenten, elektronica of sensoren - MEYLE staat synoniem voor hoogwaardige, op kwaliteit geteste reserveonderdelen.


    Winparts biedt onder andere de volgende categorieën aan van Meyle:

  • Levertijd

    Op werkdagen voor 18:00 uur besteld is overmorgen in huis

Klanten die dit kochten, kochten ook

Winprice
Motorolie Winprice 5W30 Fullsynthetic Longlife A3/B4 1L
95 reviews

Motorolie Winprice 5W30 Fullsynthetic Longlife A3/B4 1L
Winprice 5W-30 is voor alle VW-motoren vanaf 2007 geschikt. Alleen voor R5 en V10 dieselmotoren voor 2007 moet expliciet de VW 506.01 specificatie worden aangehouden;
Vol Synthetische olie voor gebruik in benzine en dieselmotoren van personenwagens en lichte bedrijfswagens. Geschikt voor roetfilters. Verlaagd brandstofgebruik. Volg altijd olie voorschrift van de fabrikant van uw voertuig.
Winprice 5W-30 is een volsynthetische olie voor gebruik in benzine-, LPG- en dieselmotoren, van personenwagens en lichte bedrijfs- wagens, die uitgerust zijn met roetfilters (t.b.v. de Euro-4 uitstootnorm). Deze olie is met name ontwikkeld voor personenwagens en lichte bedrijfswagens van de VAG-groep (Volkswagen, Audi, Seat en Skoda) en is geschikt voor zeer lange olie verversingintervallen (tot 30.000 km voor benzine- en tot 50.000 km voor dieselmotoren).
Winprice 5W-30 zorgt voor een uiterst snelle opbouw van een stabiele smeerfilm bij de koude start, en die stabiel blijft bij hoge bedrijfs- temperaturen, terwijl onnodige wrijving in de motor zoveel mogelijk vermeden wordt.
Winprice 5W-30 is ontwikkeld met OPT-additieventechnologie, dat minder fosfor, zwavel en sulfaat as bevat, zodat het uitlaatgasnabehandelings- systeem (roetfilters en katalysatoren) niet verstopt raakt en hun levensduur niet bekort wordt.

Motorolie Winprice 5W30 Fullsynthetic Longlife A3/B4 1L

Bestellen
veilig betalen
,
We gebruiken cookies voor de beste gebruikerservaring. Lees meer..
OK