Interieurfilter

Productnummer: 1195708 Fabrikantcode: 16-12 319 0006 EAN: 4040074404591

€ 10,47

€  8,00

Incl. BTW
-24%

Bekijk productspecificaties

Op voorraad
Bestellen
veilig betalen
  • 30 dagen gratis ruilen
  • Tevreden of geld terug
  • Klanten geven ons een 8.5/10
  • Snelle levering
  • Snelle levering
  • 30 dagen gratis ruilen
  • Klanten geven ons een 8.5/10
  • Tevreden of geld terug
  • Beste prijs garantie

Klantenservice: 085 070 5200

Stel je vraag aan onze productspecialisten.

Vraag en antwoord

Selecteer uw vrachtwagen om onderdelen met pasgarantie te tonen.

Meer weten?
  • Specificaties
  • Toepasbaarheid
  • Origineel nummers
  • Fabrikant
  • Levertijd
  • Omschrijving

    Specificaties
    Lengte (mm)210
    Hoogte (mm)30
    Breedte (mm)206
    Filter typeStoffilter
    Pollenfilter
    Garantie2 jaar

    Liever laten monteren?

    montagekaart

    WinParts verwijst graag u als klant, aan één van onze montage partners door.

    Vind een montagepartner »

    Vergelijkbare producten van andere Fabrikanten

    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    BLUE PRINT ADR162513
    BORG & BECK BFC1051
    BSG BSG 75-145-007
    COMLINE EKF192
    CORTECO 21652550
    DELPHI TSP0325124
    DENSO DCF492P
    DENSO DCF217P
    DJ PARTS FC1243C
    FEBI 19985
    FEBI BILSTEIN 19984
    FIL FILTER HC 7082
    FILTRON K 1089
    HENGST FILTER E997LI
    KAMOKA F403001
    KLAXCAR FRANCE FC037z
    KNECHT LA 136
    MAHLE LA 136
    MALÒ 1530531
    MANN CU 2149
    MASTER-SPORT 2149-IF-PCS-MS
    MAXGEAR 26-0100
    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    MEYLE MCF0135 (dit product)
    MEYLE 16-12 319 0006 (dit product)
    MFILTER K 916
    MOTAQUIP VCF204
    OPEN PARTS CAF2142.01
    Omnicraft 2135410
    SCT Germany SA 1212
    SIVENTO P632
    SIVENTO G632-B
    SIVENTO G632
    STELLOX 71-10283-SX
    SWAG 60 91 9984
    TOPRAN 700 261
    VALEO 698594
    VEMO V46-30-1009
    WILMINK GROUP WG1226892
    WILMINK GROUP WG1226898
    WILMINK GROUP WG1774562
    WILMINK GROUP WG1917007
    WILMINK GROUP WG1793396
    WILMINK GROUP WG1215262
    WIX FILTERS WP9106
  • Toepasbaarheid

    RENAULT
    LAGUNA II
    LAGUNA II (BG0/1_) | 2001.03-2005.05 - 1.6 16V (BG0A, BG0L) - 1598ccm, 107pk, 79KW - K4M 710, K4M 714
    LAGUNA II (BG0/1_) | 2005.02-2007.08 - 1.6 16V (BG1G, BG1H) - 1598ccm, 112pk, 82KW - K4M 716
    LAGUNA II (BG0/1_) | 2001.03-2005.05 - 1.8 16V (BG04, BG0B, BG0C, BG0V) - 1783ccm, 117pk, 86KW - F4P 770, F4P 774
    LAGUNA II (BG0/1_) | 2001.03-2007.12 - 1.8 16V (BG06, BG0J, BG0M) - 1783ccm, 116pk, 85KW - F4P 770, F4P 774, F4P 773, F4P 771, F4P 775
    LAGUNA II (BG0/1_) | 2001.03-2005.05 - 1.8 16V (BG0B, BG0C, BG0J, BG0M, BG0V) - 1783ccm, 121pk, 89KW - F4P 770, F4P 772
    LAGUNA II (BG0/1_) | 2001.03-2007.09 - 1.8 16V (BG0B, BG0M) - 1783ccm, 120pk, 88KW - F4P 770, F4P 773
    LAGUNA II (BG0/1_) | 2001.03-2007.09 - 1.9 dCi - 1870ccm, 107pk, 79KW - F9Q 718, F9Q 754
    LAGUNA II (BG0/1_) | 2005.09-2007.12 - 1.9 dCi - 1870ccm, 125pk, 92KW - F9Q 750
    LAGUNA II (BG0/1_) | 2004.03-2005.05 - 1.9 dCi (BG05) - 1870ccm, 92pk, 68KW - F9Q 664
    LAGUNA II (BG0/1_) | 2001.03-2007.09 - 1.9 dCi (BG08, BG0G) - 1870ccm, 120pk, 88KW - F9Q 650, F9Q 670, F9Q 674, F9Q 750
    LAGUNA II (BG0/1_) | 2001.06-2005.05 - 1.9 dCI (BG0E) - 1870ccm, 105pk, 77KW - F9Q 752
    LAGUNA II (BG0/1_) | 2001.10-2005.05 - 1.9 dCi (BG0R) - 1870ccm, 100pk, 74KW - F9Q 754
    LAGUNA II (BG0/1_) | 2005.09-2007.12 - 1.9 dCi (BG12) - 1870ccm, 116pk, 85KW - F9Q 750, F9Q 758, F9Q 759
    LAGUNA II (BG0/1_) | 2005.05-2007.08 - 1.9 dCi (BG1A, BG1V) - 1870ccm, 130pk, 96KW - F9Q 758, F9Q 759
    LAGUNA II (BG0/1_) | 2005.01-2007.08 - 1.9 dCi (BG1A, BG1W) - 1870ccm, 110pk, 81KW - F9Q 674
    LAGUNA II (BG0/1_) | 2002.08-2007.12 - 2.0 16V (BG00, BG0K, BG0P, BG0W) - 1998ccm, 135pk, 99KW - F4R 712, F4R 713, F4R 714, F4R 715
    LAGUNA II (BG0/1_) | 2002.08-2006.12 - 2.0 16V (BG00, BG0W, BG0K, BG0P) - 1998ccm, 133pk, 98KW - F4R 712, F4R 713, F4R 714, F4R 715
    LAGUNA II (BG0/1_) | 2005.01-2007.09 - 2.0 16V (BG03, BG0Z, BG0T, BG1Y) - 1998ccm, 170pk, 125KW - F4R 786, F4R 787, F4R 784
    LAGUNA II (BG0/1_) | 2005.01-2007.09 - 2.0 16V (BG1Y) - 1998ccm, 204pk, 150KW - F4R 886, F4R 887
    LAGUNA II (BG0/1_) | 2001.04-2007.09 - 2.0 16V IDE (BG0N) - 1998ccm, 140pk, 103KW - F5R 700, F5R 701
    LAGUNA II (BG0/1_) | 2003.01-2005.03 - 2.0 16V Turbo (BG0S, BG1L, BG1M) - 1998ccm, 163pk, 120KW - F4R 764, F4R 765
    LAGUNA II (BG0/1_) | 2006.01-2007.08 - 2.0 dCi (BG14, BG1S) - 1995ccm, 173pk, 127KW - M9R 760
    LAGUNA II (BG0/1_) | 2005.08-2006.08 - 2.0 dCi (BG1T) - 1995ccm, 150pk, 110KW - M9R 740
    LAGUNA II (BG0/1_) | 2005.05-2007.08 - 2.2 dCi - 2188ccm, 140pk, 102KW - G9T 600, G9T 605, G9T 706, G9T 707
    LAGUNA II (BG0/1_) | 2004.04-2005.10 - 2.2 dCi (BG09) - 2188ccm, 116pk, 85KW - G9T 600
    LAGUNA II (BG0/1_) | 2001.10-2006.08 - 2.2 dCi (BG0F) - 2188ccm, 150pk, 110KW - G9T 700, G9T 702
    LAGUNA II (BG0/1_) | 2001.03-2007.08 - 3.0 V6 24V (BG01, BG02, BG0D, BG0Y) - 2946ccm, 207pk, 152KW - L7X 731, L7X 733
    LAGUNA II Grandtour
    LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) | 2005.02-2007.08 - 1.6 16V - 1598ccm, 112pk, 82KW - K4M 716
    LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) | 2001.03-2007.12 - 1.6 16V (KG0A, KG0L) - 1598ccm, 107pk, 79KW - K4M 710, K4M 714
    LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) | 2001.03-2005.05 - 1.8 16V - 1783ccm, 121pk, 89KW - F4P 770, F4P 774
    LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) | 2001.03-2005.05 - 1.8 16V - 1783ccm, 117pk, 86KW - F4P 770
    LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) | 2001.03-2005.05 - 1.8 16V (KG0B, KG0M) - 1783ccm, 120pk, 88KW - F4P 770, F4P 773
    LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) | 2001.03-2005.05 - 1.8 16V (KG0J) - 1783ccm, 116pk, 85KW - F4P 770, F4P 774, F4P 771, F4P 775
    LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) | 2001.03-2007.12 - 1.9 dCi - 1870ccm, 107pk, 79KW - F9Q 754
    LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) | 2003.08-2007.09 - 1.9 dCi - 1870ccm, 90pk, 66KW - F9Q 664
    LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) | 2005.09-2007.12 - 1.9 dCi - 1870ccm, 125pk, 92KW - F9Q 750
    LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) | 2004.03-2005.05 - 1.9 dCi (KG05) - 1870ccm, 92pk, 68KW - F9Q 664
    LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) | 2001.06-2005.05 - 1.9 dCI (KG0E) - 1870ccm, 105pk, 77KW - F9Q 752
    LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) | 2001.10-2005.05 - 1.9 dCi (KG0E, KG0R) - 1870ccm, 100pk, 74KW - F9Q 752
    LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) | 2001.03-2007.09 - 1.9 dCi (KG0G) - 1870ccm, 120pk, 88KW - F9Q 670, F9Q 674, F9Q 750
    LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) | 2005.08-2007.09 - 1.9 dCi (KG12) - 1870ccm, 116pk, 85KW - F9Q 758, F9Q 759
    LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) | 2005.01-2007.12 - 1.9 dCi (KG1A, KG1W) - 1870ccm, 110pk, 81KW - F9Q 674
    LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) | 2005.05-2007.12 - 1.9 dCi (KG1V) - 1870ccm, 130pk, 96KW - F9Q 758, F9Q 759
    LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) | 2002.08-2007.12 - 2.0 16V (KG00, KG0K, KG0W, KG0P) - 1998ccm, 135pk, 99KW - F4R 712, F4R 713, F4R 714, F4R 715
    LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) | 2004.10-2007.09 - 2.0 16V (KG00, KG0K, KG0W, KG0P) - 1998ccm, 133pk, 98KW - F4R 712, F4R 713, F4R 714, F4R 715
    LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) | 2005.01-2007.09 - 2.0 16V (KG03, KG0Z, KG0T, KG1Y) - 1998ccm, 170pk, 125KW - F4R 786, F4R 787, F4R 784
    LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) | 2005.01-2007.09 - 2.0 16V (KG1Y) - 1998ccm, 204pk, 150KW - F4R 886, F4R 887
    LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) | 2001.04-2007.09 - 2.0 16V IDE (KG0N) - 1998ccm, 140pk, 103KW - F5R 700, F5R 701
    LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) | 2003.01-2005.08 - 2.0 16V Turbo (KG0S, KG1L, KG03) - 1998ccm, 163pk, 120KW - F4R 764, F4R 765
    LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) | 2006.01-2007.12 - 2.0 dCi (KG1S) - 1995ccm, 173pk, 127KW - M9R 760
    LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) | 2005.08-2006.08 - 2.0 dCi (KG1T) - 1995ccm, 150pk, 110KW - M9R 740
    LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) | 2005.05-2007.12 - 2.2 dCi - 2188ccm, 140pk, 102KW - G9T 600, G9T 706, G9T 707
    LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) | 2004.04-2005.10 - 2.2 dCi (KG09) - 2188ccm, 116pk, 85KW - G9T 600
    LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) | 2001.10-2006.08 - 2.2 dCi (KG0F) - 2188ccm, 150pk, 110KW - G9T 702
    LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) | 2001.03-2007.12 - 3.0 V6 24V (KG0D, KG01) - 2946ccm, 207pk, 152KW - L7X 731, L7X 733
    LAGUNA III
    LAGUNA III (BT0/1) | 2007.10-2015.12 - 1.6 16V (BT04, BT0D, BT0U) - 1598ccm, 110pk, 81KW - K4M 824
    LAGUNA III Grandtour
    LAGUNA III Grandtour (KT0/1) | 2007.10-2015.12 - 1.6 16V (KT0D) - 1598ccm, 110pk, 81KW - K4M 824
    VEL SATIS
    VEL SATIS (BJ0_) | 2004.04-heden - 2.0 16 V Turbo - 1998ccm, 170pk, 125KW - F4R 766, F4R 767
    VEL SATIS (BJ0_) | 2002.06-2009.08 - 2.0 16V Turbo (BJ0K) - 1998ccm, 163pk, 120KW - F4R 762, F4R 763
    VEL SATIS (BJ0_) | 2005.08-heden - 2.0 dCi (BJ03) - 1995ccm, 150pk, 110KW - M9R 760
    VEL SATIS (BJ0_) | 2006.01-heden - 2.0 dCi (BJ03, BJ0B) - 1995ccm, 173pk, 127KW - M9R 760, M9R 762, M9R 763
    VEL SATIS (BJ0_) | 2005.04-heden - 2.0 Turbo - 1998ccm, 147pk, 108KW - F4R 867
    VEL SATIS (BJ0_) | 2002.06-2009.08 - 2.2 dCi (BJ0E, BJ0F) - 2188ccm, 150pk, 110KW - G9T 702, G9T 703
    VEL SATIS (BJ0_) | 2004.09-heden - 2.2 dCi (BJ0E, BJ0F, BJ0G, BJ0H) - 2188ccm, 140pk, 102KW - G9T 600, G9T 700, G9T 702, G9T 606, G9T 607
    VEL SATIS (BJ0_) | 2004.04-heden - 2.2 dCi (BJ0H) - 2188ccm, 116pk, 85KW - G9T 600, G9T 702
    VEL SATIS (BJ0_) | 2004.12-heden - 2.2 dCi (BJ0M) - 2188ccm, 113pk, 83KW - G9T 700, G9T 702
    VEL SATIS (BJ0_) | 2002.06-2006.06 - 3.0 dCi (BJ0J, BJ0N) - 2958ccm, 177pk, 130KW - P9X 701
    VEL SATIS (BJ0_) | 2006.06-2009.08 - 3.0 dCi (BJ0S) - 2958ccm, 181pk, 133KW - P9X 715
    VEL SATIS (BJ0_) | 2004.10-heden - 3.5 (BJ01) - 3498ccm, 231pk, 170KW - V4Y 715
    VEL SATIS (BJ0_) | 2002.06-heden - 3.5 V6 (BJ0R, BJ0V, BJ0U) - 3498ccm, 241pk, 177KW - V4Y 701, V4Y 711, V4Y 715
  • Origineel nummers

    7701048748RENAULT
  • Fabrikant

    Meyle

    MEYLE auto-onderdelen - meer dan 24.000 onderdelen voor personenauto's, bestelwagens en vrachtwagens.

    Reparatieprofessionals vertrouwen op MEYLE-reserveonderdelen voor auto's: in meer dan 120 landen over de hele wereld is het merk MEYLE een kenmerk van reserveonderdelen van topkwaliteit die zijn ontworpen om aan de behoeften van de onafhankelijke aftermarket te voldoen. MEYLE-producten zijn verkrijgbaar bij gespecialiseerde handelaren en omvatten meer dan 24.000 artikelen uit de productlijnen MEYLE-HD, MEYLE-PD en MEYLE-ORIGINAL.

    Met onze MEYLE-producten leveren we extreem betrouwbare en duurzame automotive-reserveonderdelen die worden geproduceerd op MEYLE haar eigen productielocaties en bij vertrouwde productiepartners. MEYLE heeft een uitgebreid en zeer gediversifieerd assortiment. Of het nu gaat om chassis- en stuurcomponenten, rubber-op-metaalonderdelen, remcomponenten, ophangings- en dempingsonderdelen, koelsysteemcomponenten, filters, aandrijflijncomponenten, elektronica of sensoren - MEYLE staat synoniem voor hoogwaardige, op kwaliteit geteste reserveonderdelen.


    Winparts biedt onder andere de volgende categorieën aan van Meyle:

  • Levertijd

    Op werkdagen voor 18:00 uur besteld is overmorgen in huis

Bestellen
veilig betalen
,
We gebruiken cookies voor de beste gebruikerservaring. Lees meer..
OK