Interieurfilter

Productnummer: 1193924 Fabrikantcode: 36-12 319 0010 EAN: 4040074087220

€ 11,56

€  6,16

Incl. BTW
-47%

Bekijk productspecificaties

Op voorraad
Bestellen
veilig betalen
  • 30 dagen gratis ruilen
  • Tevreden of geld terug
  • Klanten geven ons een 8.5/10
  • Snelle levering
  • Snelle levering
  • 30 dagen gratis ruilen
  • Klanten geven ons een 8.5/10
  • Tevreden of geld terug
  • Beste prijs garantie

Klantenservice: telefonisch offline

Stel je vraag aan onze productspecialisten.

Vraag en antwoord

Selecteer uw vrachtwagen om onderdelen met pasgarantie te tonen.

Meer weten?
  • Specificaties
  • Toepasbaarheid
  • Origineel nummers
  • Fabrikant
  • Levertijd
  • Omschrijving

    Specificaties
    Lengte (mm)226
    Hoogte (mm)20
    Breedte (mm)210
    Filter typeStoffilter
    Pollenfilter
    Garantie2 jaar

    Liever laten monteren?

    montagekaart

    WinParts verwijst graag u als klant, aan één van onze montage partners door.

    Vind een montagepartner »

    Vergelijkbare producten van andere Fabrikanten

    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    ACKOJAP A38-31-0004
    AMC FILTER NC-2028
    ASHUKI N002-98
    BLUE PRINT ADN12521
    BORG & BECK BFC1177
    COMLINE EKF366
    CONTINENTAL 28.0002-1256.2
    DENSO DCF574P
    DJ PARTS FC1088
    FI.BA CF-202
    FI.BA CF-202/C
    FIL FILTER HC 7237
    FILTRON K 1302
    HENGST FILTER E2997LI
    HERTH+BUSS JAKOPARTS J1341032
    KAVO PARTS NC-2028
    KLAXCAR FRANCE FC276z
    KNECHT LA 635
    KOLBENSCHMIDT 50014776
    LUCAS FILTERS LFCP256
    MAHLE LA 635
    MALÒ 1531911
    MANN CU 23 011
    MASTER-SPORT 23011-IF-PCS-MS
    MAXGEAR 26-1058
    MAXGEAR 26-1799
    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    MAXGEAR 26-1621
    MDR MCF-3NS15
    MECAFILTER ELR7332
    MEYLE MCF0317 (dit product)
    MEYLE 36-12 319 0010 (dit product)
    MFILTER K 9196
    MISFAT HB302
    MOTAQUIP LVCF563
    NPS N135N19
    Omnicraft 2144704
    SCT Germany SA 1330
    SIVENTO P319
    SIVENTO G319
    SOFIMA S 3215 C
    TOPRAN 701 551
    UFI 53.215.00
    VALEO 715706
    WILMINK GROUP WG1215492
    WILMINK GROUP WG1793792
    WILMINK GROUP WG1917051
    WILMINK GROUP WG1234212
    WILMINK GROUP WG1234213
    WILMINK GROUP WG1747321
    WILMINK GROUP WG1806724
    WIX FILTERS WP2026
  • Toepasbaarheid

    NISSAN
    MICRA IV
    MICRA IV (K13K) | 2010.05-2015.09 - 1.2 - 1198ccm, 80pk, 59KW - HR12DE
    MICRA IV (K13K) | 2010.05-2015.09 - 1.2 - 1198ccm, 76pk, 56KW - HR12DE
    MICRA IV (K13K) | 2011.03-2015.09 - 1.2 DIG-S - 1198ccm, 98pk, 72KW - HR12DDR, HR12DR
    NOTE
    NOTE (E12) | 2013.06-heden - 1.2 - 1198ccm, 80pk, 59KW - HR12DE
    NOTE (E12) | 2013.06-heden - 1.2 DIG-S - 1198ccm, 98pk, 72KW - HR12DDR, HR12DR
    NOTE (E12) | 2013.06-heden - 1.5 dCi - 1461ccm, 90pk, 66KW - K9K 892, K9K 608
  • Origineel nummers

    27277-1HD0BNISSAN
    27277-1HE0ENISSAN
  • Fabrikant

    Meyle

    MEYLE auto-onderdelen - meer dan 24.000 onderdelen voor personenauto's, bestelwagens en vrachtwagens.

    Reparatieprofessionals vertrouwen op MEYLE-reserveonderdelen voor auto's: in meer dan 120 landen over de hele wereld is het merk MEYLE een kenmerk van reserveonderdelen van topkwaliteit die zijn ontworpen om aan de behoeften van de onafhankelijke aftermarket te voldoen. MEYLE-producten zijn verkrijgbaar bij gespecialiseerde handelaren en omvatten meer dan 24.000 artikelen uit de productlijnen MEYLE-HD, MEYLE-PD en MEYLE-ORIGINAL.

    Met onze MEYLE-producten leveren we extreem betrouwbare en duurzame automotive-reserveonderdelen die worden geproduceerd op MEYLE haar eigen productielocaties en bij vertrouwde productiepartners. MEYLE heeft een uitgebreid en zeer gediversifieerd assortiment. Of het nu gaat om chassis- en stuurcomponenten, rubber-op-metaalonderdelen, remcomponenten, ophangings- en dempingsonderdelen, koelsysteemcomponenten, filters, aandrijflijncomponenten, elektronica of sensoren - MEYLE staat synoniem voor hoogwaardige, op kwaliteit geteste reserveonderdelen.


    Winparts biedt onder andere de volgende categorieën aan van Meyle:

  • Levertijd

    Op werkdagen voor 18:00 uur besteld is overmorgen in huis

Bestellen
veilig betalen
,
We gebruiken cookies voor de beste gebruikerservaring. Lees meer..
OK