Interieurfilter

Productnummer: 1193447 Fabrikantcode: 712 320 0004 EAN: 4040074342824

€ 14,56

€  11,09

Incl. BTW
-24%

Bekijk productspecificaties

Op voorraad
Bestellen
veilig betalen
  • 30 dagen gratis ruilen
  • Tevreden of geld terug
  • Klanten geven ons een 8.6/10
  • Snelle levering
  • Snelle levering
  • 30 dagen gratis ruilen
  • Klanten geven ons een 8.6/10
  • Tevreden of geld terug
  • Beste prijs garantie

Klantenservice: telefonisch offline

Stel je vraag aan onze productspecialisten.

Vraag en antwoord

Selecteer uw vrachtwagen om onderdelen met pasgarantie te tonen.

Meer weten?
  • Specificaties
  • Toepasbaarheid
  • Origineel nummers
  • Fabrikant
  • Levertijd
  • Omschrijving

    Specificaties
    Lengte (mm)349
    Hoogte (mm)30
    Breedte (mm)162
    Filter typeCarbon filter
    Filter typeMet geurabsorberende werking
    Garantie2 jaar

    Liever laten monteren?

    montagekaart

    WinParts verwijst graag u als klant, aan één van onze montage partners door.

    Vind een montagepartner »

    Vergelijkbare producten van andere Fabrikanten

    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    ASHUKI PAL2-4074
    BBR Automotive 008-20-01410
    BLUE PRINT ADF122514
    BORG & BECK BFC1188
    BOSCH 1 987 432 345
    BSG BSG 30-145-009
    COMLINE EKF113A
    CONTINENTAL 28.0002-1192.2
    CORTECO 21652354
    DELPHI TSP0325048C
    DENSO DCF097K
    FAST FT37337
    FAST FT37336
    FEBI 17553
    FI.BA CF-12/C
    FIL FILTER HCK 7002
    FILTRON K 1054A
    FISPA 541
    FRIGAIR 1305.4118
    HENGST FILTER E941LC
    HOFFER 17102K
    KAMOKA F502901
    KLAXCAR FRANCE FC061z
    LUCAS FILTERS LFCP120
    MALÒ 1530372
    MANN CUK 3567
    MANN FP 3567
    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    MAPCO 67605
    MASTER-SPORT 3567-IFB-PCS-MS
    MASTER-SPORT 3567/1-IF-PCS-MS
    MAXGEAR 26-0458
    MEAT & DORIA 17102K
    MECAFILTER EKR7055
    MEYLE MCF0424 (dit product)
    MEYLE 712 320 0004 (dit product)
    MFILTER K 933C
    MISFAT HB146C
    MOTAQUIP LVCF698
    OPTIMAL FC-01586
    SCT Germany SAK 113
    SIDAT 541
    SOFIMA S 4106 CA
    TOPRAN 301 766
    UFI 54.106.00
    VALEO 698695
    VEMO V25-31-1004-1
    WILMINK GROUP WG1746975
    WILMINK GROUP WG1774515
    WILMINK GROUP WG1774514
    WILMINK GROUP WG1793556
    WILMINK GROUP WG1793420
    WILMINK GROUP WG1226856
    WIX FILTERS WP6937
  • Toepasbaarheid

    FORD
    FOCUS I
    FOCUS I (DAW, DBW) | 1998.10-2004.11 - 1.4 16V - 1388ccm, 75pk, 55KW - FXDA, FXDB, FXDC, FXDD
    FOCUS I (DAW, DBW) | 1998.10-1999.09 - 1.4 16V - 1388ccm, 75pk, 55KW - FXDA
    FOCUS I (DAW, DBW) | 1998.10-2004.11 - 1.6 16V - 1596ccm, 100pk, 74KW - FYDA, FYDB, FYDC, FYDD, FYDH
    FOCUS I (DAW, DBW) | 1998.10-2004.11 - 1.8 16V - 1796ccm, 115pk, 85KW - EYDB, EYDC, EYDD, EYDE, EYDF, EYDG, EYDI, EYDJ, EYDL
    FOCUS I (DAW, DBW) | 1999.08-2004.11 - 1.8 DI / TDDi - 1753ccm, 75pk, 55KW - BHDA, BHDB
    FOCUS I (DAW, DBW) | 2001.03-2004.11 - 1.8 TDCi - 1753ccm, 115pk, 85KW - F9DA, F9DB
    FOCUS I (DAW, DBW) | 2002.08-2004.11 - 1.8 TDCi - 1753ccm, 100pk, 74KW - FFDA
    FOCUS I (DAW, DBW) | 1998.10-2004.11 - 1.8 Turbo DI / TDDi - 1753ccm, 90pk, 66KW - C9DA, C9DB, C9DC
    FOCUS I (DAW, DBW) | 1998.10-2004.11 - 2.0 16V - 1988ccm, 131pk, 96KW - EDDB, EDDC, EDDD, EDDF
    FOCUS I (DAW, DBW) | 2002.10-2004.11 - RS - 1988ccm, 215pk, 158KW - HMDA
    FOCUS I (DAW, DBW) | 2002.03-2004.11 - ST170 - 1988ccm, 173pk, 127KW - ALDA
    FOCUS I Bestelwagen/Bus
    FOCUS I Bestelwagen/Bus (DNW) | 1999.04-2005.03 - 1.4 - 1388ccm, 75pk, 55KW - FXDA, FXDB, FXDC, FXDD
    FOCUS I Bestelwagen/Bus (DNW) | 1999.04-2005.03 - 1.6 - 1596ccm, 101pk, 74KW - FYDA, FYDB, FYDC, FYDD
    FOCUS I Bestelwagen/Bus (DNW) | 1999.04-2005.03 - 1.8 - 1796ccm, 116pk, 85KW - EYDB, EYDC, EYDD, EYDE, EYDF, EYDG
    FOCUS I Bestelwagen/Bus (DNW) | 2001.08-2005.03 - 1.8 TDCi - 1753ccm, 116pk, 85KW - F9DA, F9DB
    FOCUS I Bestelwagen/Bus (DNW) | 2002.08-2005.03 - 1.8 TDCi - 1753ccm, 101pk, 74KW - FFDA
    FOCUS I Bestelwagen/Bus (DNW) | 1998.08-2005.03 - 1.8 TDDi - 1753ccm, 90pk, 66KW - C9DA, C9DB, C9DC
    FOCUS I Bestelwagen/Bus (DNW) | 1999.08-2005.03 - 1.8 TDDi - 1753ccm, 75pk, 55KW - BHDA, BHDB
    FOCUS I Sedan
    FOCUS I Sedan (DFW) | 1999.02-2004.11 - 1.4 16V - 1388ccm, 75pk, 55KW - FXDA, FXDB, FXDC, FXDD
    FOCUS I Sedan (DFW) | 1999.02-2004.11 - 1.6 16V - 1596ccm, 100pk, 74KW - FYDA, FYDB, FYDC, FYDD, FYDH
    FOCUS I Sedan (DFW) | 1999.02-2004.11 - 1.8 16V - 1796ccm, 115pk, 85KW - EYDB, EYDC, EYDD, EYDE, EYDF, EYDG, EYDI, EYDJ, EYDL
    FOCUS I Sedan (DFW) | 2001.03-2004.11 - 1.8 TDCi - 1753ccm, 115pk, 85KW - F9DA, F9DB
    FOCUS I Sedan (DFW) | 2002.08-2004.11 - 1.8 TDCi - 1753ccm, 100pk, 74KW - FFDA
    FOCUS I Sedan (DFW) | 1999.02-2004.11 - 1.8 Turbo DI / TDDi - 1753ccm, 90pk, 66KW - C9DA, C9DB, C9DC
    FOCUS I Sedan (DFW) | 2001.08-2005.03 - 1.8 Turbo DI / TDDi - 1753ccm, 75pk, 55KW - BHDA, BHDB
    FOCUS I Sedan (DFW) | 1999.02-2004.11 - 2.0 16V - 1988ccm, 131pk, 96KW - EDDB, EDDC, EDDD, EDDF
    FOCUS I Turnier
    FOCUS I Turnier (DNW) | 1999.02-2004.11 - 1.4 16V - 1388ccm, 75pk, 55KW - FXDA, FXDB, FXDC, FXDD
    FOCUS I Turnier (DNW) | 1999.02-2004.11 - 1.6 16V - 1596ccm, 100pk, 74KW - FYDA, FYDB, FYDC, FYDD, FYDH
    FOCUS I Turnier (DNW) | 2002.01-2004.11 - 1.6 16V Flexifuel - 1596ccm, 102pk, 75KW - FYDH
    FOCUS I Turnier (DNW) | 1999.02-2004.11 - 1.8 16V - 1796ccm, 115pk, 85KW - EYDB, EYDC, EYDD, EYDE, EYDF, EYDG, EYDI, EYDJ, EYDL
    FOCUS I Turnier (DNW) | 1999.08-2004.11 - 1.8 DI / TDDi - 1753ccm, 75pk, 55KW - BHDA, BHDB
    FOCUS I Turnier (DNW) | 2001.03-2004.11 - 1.8 TDCi - 1753ccm, 115pk, 85KW - F9DA, F9DB
    FOCUS I Turnier (DNW) | 2002.08-2004.11 - 1.8 TDCi - 1753ccm, 100pk, 74KW - FFDA
    FOCUS I Turnier (DNW) | 1999.02-2004.11 - 1.8 Turbo DI / TDDi - 1753ccm, 90pk, 66KW - C9DA, C9DB, C9DC
    FOCUS I Turnier (DNW) | 1999.02-2004.11 - 2.0 16V - 1988ccm, 131pk, 96KW - EDDB, EDDC, EDDD, EDDF
    FOCUS I Turnier (DNW) | 2002.08-2004.11 - ST170 - 1988ccm, 173pk, 127KW - ALDA
    TOURNEO CONNECT
    TOURNEO CONNECT | 2002.06-2013.12 - 1.8 16V - 1796ccm, 116pk, 85KW - EYPA, EYPC, EYPD, EYPB
    TOURNEO CONNECT | 2002.06-2013.12 - 1.8 TDCi - 1753ccm, 90pk, 66KW - HCPA, HCPB, P9PA, P9PB, P9PC, P9PD, R3PA, RWPE, RWPF, HCPC, HCPD
    TOURNEO CONNECT | 2006.08-2013.12 - 1.8 TDCi - 1753ccm, 110pk, 81KW - RWPA, RWPC, RWPD, RWPB
    TOURNEO CONNECT | 2002.06-2013.12 - 1.8 TDCi /TDDi /DI - 1753ccm, 75pk, 55KW - BHPA, P7PA, P7PB, R2PA
    TRANSIT Bestelwagen
    TRANSIT Bestelwagen (FA_ _) | 2011.10-2014.08 - 2.2 TDCi RWD - 2198ccm, 136pk, 100KW - USRA, USRB
    TRANSIT CONNECT
    TRANSIT CONNECT (P65_, P70_, P80_) | 2002.06-2013.12 - 1.8 16V - 1796ccm, 116pk, 85KW - EYPA, EYPC, EYPD
    TRANSIT CONNECT (P65_, P70_, P80_) | 2002.06-2013.12 - 1.8 16V LPG - 1796ccm, 116pk, 85KW - EYPA, EYPC, EYPD
    TRANSIT CONNECT (P65_, P70_, P80_) | 2002.06-2013.12 - 1.8 Di - 1753ccm, 75pk, 55KW - BHPA, P7PA, P7PB, R2PA
    TRANSIT CONNECT (P65_, P70_, P80_) | 2002.06-2013.12 - 1.8 TDCi - 1753ccm, 90pk, 66KW - HCPA, HCPB, P9PA, P9PB, P9PC, P9PD, R3PA, RWPE, RWPF, HCPC, HCPD
    TRANSIT CONNECT (P65_, P70_, P80_) | 2006.08-2013.12 - 1.8 TDCi - 1753ccm, 110pk, 81KW - RWPA, RWPC, RWPD, RWPB
  • Origineel nummers

    1 121 106FORD
    1 139 654FORD
    XS4H-19G244-BAFORD
    XS4H-19G244-AAFORD
  • Fabrikant

    Meyle

    MEYLE auto-onderdelen - meer dan 24.000 onderdelen voor personenauto's, bestelwagens en vrachtwagens.

    Reparatieprofessionals vertrouwen op MEYLE-reserveonderdelen voor auto's: in meer dan 120 landen over de hele wereld is het merk MEYLE een kenmerk van reserveonderdelen van topkwaliteit die zijn ontworpen om aan de behoeften van de onafhankelijke aftermarket te voldoen. MEYLE-producten zijn verkrijgbaar bij gespecialiseerde handelaren en omvatten meer dan 24.000 artikelen uit de productlijnen MEYLE-HD, MEYLE-PD en MEYLE-ORIGINAL.

    Met onze MEYLE-producten leveren we extreem betrouwbare en duurzame automotive-reserveonderdelen die worden geproduceerd op MEYLE haar eigen productielocaties en bij vertrouwde productiepartners. MEYLE heeft een uitgebreid en zeer gediversifieerd assortiment. Of het nu gaat om chassis- en stuurcomponenten, rubber-op-metaalonderdelen, remcomponenten, ophangings- en dempingsonderdelen, koelsysteemcomponenten, filters, aandrijflijncomponenten, elektronica of sensoren - MEYLE staat synoniem voor hoogwaardige, op kwaliteit geteste reserveonderdelen.


    Winparts biedt onder andere de volgende categorieën aan van Meyle:

  • Levertijd

    Op werkdagen voor 18:00 uur besteld is overmorgen in huis

Bestellen
veilig betalen
,
We gebruiken cookies voor de beste gebruikerservaring. Lees meer..
OK