Interieurfilter

Productnummer: 1192795 Fabrikantcode: 012 319 0013 EAN: 4040074343197

€ 15,63

€  11,35

Incl. BTW
-27%

Bekijk productspecificaties

Op voorraad
Bestellen
veilig betalen
  • 30 dagen gratis ruilen
  • Tevreden of geld terug
  • Klanten geven ons een 8.5/10
  • Snelle levering
  • Snelle levering
  • 30 dagen gratis ruilen
  • Klanten geven ons een 8.5/10
  • Tevreden of geld terug
  • Beste prijs garantie

Klantenservice: telefonisch offline

Stel je vraag aan onze productspecialisten.

Vraag en antwoord

Selecteer uw vrachtwagen om onderdelen met pasgarantie te tonen.

Meer weten?
  • Specificaties
  • Toepasbaarheid
  • Origineel nummers
  • Fabrikant
  • Levertijd
  • Omschrijving

    Specificaties
    Lengte (mm)347
    Hoogte (mm)32
    Breedte (mm)208
    Filter typeStoffilter
    Pollenfilter
    Garantie2 jaar

    Liever laten monteren?

    montagekaart

    WinParts verwijst graag u als klant, aan één van onze montage partners door.

    Vind een montagepartner »

    Vergelijkbare producten van andere Fabrikanten

    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    AMC Filter FCA-10001
    ASAM 71914
    ASHUKI PAL2-4035
    BLUE PRINT ADU172521
    BORG & BECK BFC1058
    COMLINE EKF279
    CORTECO 21653025
    CORTECO 49469918
    DELPHI TSP0325191
    DENSO DCF171P
    DENSO DCF521P
    DT SPARE PARTS 4.67913
    FEBI 31167
    FI.BA CF-120
    FIL FILTER HC 7115
    FILTRON K 1188
    FISPA 148
    HENGST FILTER E2913LI
    HOFFER 17392
    KAVO PARTS FCA-10001
    KLAXCAR FRANCE FC164z
    KRAFT AUTOMOTIVE 1731420
    MALÒ 1531201
    MANN FP 3540
    MANN CU 3540
    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    MAPCO 65860
    MASTER-SPORT 3540-IF-PCS-MS
    MASTER-SPORT 3540-IFB-PCS-MS
    MAXGEAR 26-0258
    MEAT & DORIA 17392
    MEYLE MCF0013 (dit product)
    MEYLE 012 319 0013 (dit product)
    MFILTER K 9079
    MOTAQUIP VCF376
    Omnicraft 2135486
    PE Automotive 010.771-00A
    SCT Germany SA 1262
    SIDAT 148
    SIVENTO P922
    SIVENTO G922
    STELLOX 71-10183-SX
    TOPRAN 407 735
    TRUCKTEC AUTOMOTIVE 02.59.068
    VEMO V30-30-1042-1
    WILMINK GROUP WG1227058
    WILMINK GROUP WG1747194
    WILMINK GROUP WG1774617
    WILMINK GROUP WG1917026
    WIX FILTERS WP9222
  • Toepasbaarheid

    MERCEDES-BENZ
    VIANO
    VIANO (W639) | 2003.09-heden - 3.2 (639.711, 639.811) - 3199ccm, 190pk, 140KW - M 112.951
    VIANO (W639) | 2003.09-heden - 3.2 (639.713, 639.813, 639.815) - 3199ccm, 218pk, 160KW - M 112.951
    VIANO (W639) | 2007.09-heden - 3.5 (639.811, 639.813, 639.815) - 3498ccm, 258pk, 190KW - M 272.978
    VIANO (W639) | 2004.06-heden - 3.7 (639.815) - 3724ccm, 231pk, 170KW - M 112.976
    VIANO (W639) | 2003.09-heden - CDI 2.0 (639.711, 639.713, 639.811, 639.813, 639.815) - 2148ccm, 109pk, 80KW - OM 646.982
    VIANO (W639) | 2005.08-heden - CDI 2.0 (639.711, 639.713, 639.811, 639.813, 639.815) - 2148ccm, 116pk, 85KW - OM 646.982
    VIANO (W639) | 2005.07-heden - CDI 2.0 4-matic (639.713) - 2148ccm, 109pk, 80KW - OM 646.982
    VIANO (W639) | 2003.09-heden - CDI 2.2 (639.711, 639.713, 639.811, 639.813, 639.815) - 2148ccm, 150pk, 110KW - OM 646.980, OM 646.982
    VIANO (W639) | 2010.07-heden - CDI 2.2 (639.811, 639.813, 639.815, 639.711, 639.713) - 2143ccm, 136pk, 100KW - OM 651.940
    VIANO (W639) | 2010.07-heden - CDI 2.2 (639.811, 639.813, 639.815, 639.711, 639.713) - 2143ccm, 163pk, 120KW - OM 651.940
    VIANO (W639) | 2005.07-heden - CDI 2.2 4-matic (639.711, 639.713, 639.811, 639.813,... - 2148ccm, 150pk, 110KW - OM 646.982
    VIANO (W639) | 2010.07-heden - CDI 2.2 4-matic (639.811, 639.813, 639.815, 639.711,... - 2143ccm, 136pk, 100KW - OM 651.940
    VIANO (W639) | 2010.07-heden - CDI 2.2 4-matic (639.811, 639.813, 639.815, 639.711,... - 2143ccm, 163pk, 120KW - OM 651.940
    VIANO (W639) | 2006.03-heden - CDI 3.0 (639.811, 639.813, 639.815) - 2987ccm, 204pk, 150KW - OM 642.990
    VIANO (W639) | 2010.07-heden - CDI 3.0 (639.811, 639.813, 639.815) - 2987ccm, 224pk, 165KW - OM 642.890
    VITO / MIXTO Bestelwagen
    VITO / MIXTO Bestelwagen (W639) | 2003.09-heden - 109 CDI (639.601, 639.603, 639.605) - 2148ccm, 88pk, 65KW - OM 646.983
    VITO / MIXTO Bestelwagen (W639) | 2006.08-heden - 109 CDI (639.601, 639.603, 639.605) - 2148ccm, 95pk, 70KW - OM 646.980, OM 646.981
    VITO / MIXTO Bestelwagen (W639) | 2010.09-heden - 110 CDI (639.601, 639.603, 639.605) - 2143ccm, 95pk, 70KW - OM 651.940
    VITO / MIXTO Bestelwagen (W639) | 2007.09-heden - 111 CDI (639.601, 639.603) - 2148ccm, 116pk, 85KW - OM 646.980, OM 646.982
    VITO / MIXTO Bestelwagen (W639) | 2003.09-heden - 111 CDI (639.601, 639.603, 639.605) - 2148ccm, 109pk, 80KW - OM 646.982
    VITO / MIXTO Bestelwagen (W639) | 2007.09-heden - 111 CDI 4x4 (639.601, 639.603, 639.605) - 2148ccm, 109pk, 80KW - OM 646.982
    VITO / MIXTO Bestelwagen (W639) | 2010.09-heden - 113 CDI (639.601, 639.603, 639.605) - 2143ccm, 136pk, 100KW - OM 651.940
    VITO / MIXTO Bestelwagen (W639) | 2010.09-heden - 113 CDI 4x4 (639.601, 639.603, 639.605) - 2143ccm, 136pk, 100KW - OM 651.940
    VITO / MIXTO Bestelwagen (W639) | 2003.09-heden - 115 CDI (639.601, 639.603, 639.605) - 2148ccm, 150pk, 110KW - OM 646.980, OM 646.982
    VITO / MIXTO Bestelwagen (W639) | 2006.07-heden - 115 CDI 4x4 (639.601, 639.603, 639.605) - 2148ccm, 150pk, 110KW - OM 646.982
    VITO / MIXTO Bestelwagen (W639) | 2010.09-heden - 116 CDI (639.601, 639.603, 639.605) - 2143ccm, 163pk, 120KW - OM 651.940
    VITO / MIXTO Bestelwagen (W639) | 2010.09-heden - 116 CDI 4x4 (639.601, 639.603, 639.605) - 2143ccm, 163pk, 120KW - OM 651.940
    VITO / MIXTO Bestelwagen (W639) | 2003.09-heden - 119 (639.601, 639.603, 639.605) - 3199ccm, 190pk, 140KW - M 112.951
    VITO / MIXTO Bestelwagen (W639) | 2006.07-heden - 120 CDI (639.601, 639.603, 639.605) - 2987ccm, 204pk, 150KW - OM 642.990
    VITO / MIXTO Bestelwagen (W639) | 2003.09-heden - 122 (639.601, 639.603, 639.605) - 3199ccm, 218pk, 160KW - M 112.951
    VITO / MIXTO Bestelwagen (W639) | 2010.09-heden - 122 CDI (639.601, 639.603, 639.605) - 2987ccm, 224pk, 165KW - OM 642.890
    VITO / MIXTO Bestelwagen (W639) | 2004.06-2008.07 - 123 (639.601) - 3724ccm, 231pk, 170KW - M 112.976
    VITO / MIXTO Bestelwagen (W639) | 2004.06-2008.07 - 123 (639.601, 639.603, 639.605) - 3724ccm, 224pk, 165KW - M 112.976
    VITO / MIXTO Bestelwagen (W639) | 2007.09-heden - 126 (639.601, 639.603, 639.605) - 3498ccm, 258pk, 190KW - M 272.978
    VITO Bus
    VITO Bus (W639) | 2003.09-heden - 109 CDI (639.701) - 2148ccm, 88pk, 65KW - OM 646.983
    VITO Bus (W639) | 2006.09-heden - 109 CDI (639.701, 639.703) - 2148ccm, 95pk, 70KW - OM 646.980
    VITO Bus (W639) | 2007.09-2014.08 - 109 CDI 4x4 (639.701) - 2148ccm, 95pk, 70KW - OM 646.981
    VITO Bus (W639) | 2010.09-2014.08 - 110 CDI (639.701, 639.703, 639.705) - 2143ccm, 95pk, 70KW - OM 651.940
    VITO Bus (W639) | 2003.09-heden - 111 CDI (639.701, 639.703, 639.705) - 2148ccm, 109pk, 80KW - OM 646.982
    VITO Bus (W639) | 2007.09-heden - 111 CDI (639.701, 639.703, 639.705) - 2148ccm, 116pk, 85KW - OM 646.980
    VITO Bus (W639) | 2007.09-2014.08 - 111 CDI 4x4 (639.701, 639.703, 639.705) - 2148ccm, 109pk, 80KW - OM 646.982
    VITO Bus (W639) | 2010.09-heden - 113 CDI (639.701, 639.703, 639.705) - 2143ccm, 136pk, 100KW - OM 651.940
    VITO Bus (W639) | 2010.09-2014.08 - 113 CDI 4x4 (639.701, 639.703, 639.705) - 2143ccm, 136pk, 100KW - OM 651.940
    VITO Bus (W639) | 2003.09-heden - 115 CDI (639.701, 639.703, 639.705) - 2148ccm, 150pk, 110KW - OM 646.980, OM 646.982
    VITO Bus (W639) | 2007.09-2014.08 - 115 CDI 4x4 (639.701, 639.705) - 2148ccm, 150pk, 110KW - OM 646.982
    VITO Bus (W639) | 2010.09-heden - 116 CDI (639.701, 639.703, 639.705) - 2143ccm, 163pk, 120KW - OM 651.940
    VITO Bus (W639) | 2010.09-2014.08 - 116 CDI 4x4 (639.701, 639.703, 639.705) - 2143ccm, 163pk, 120KW - OM 651.940
    VITO Bus (W639) | 2003.09-heden - 119 (639.701, 639.703, 639.705) - 3199ccm, 190pk, 140KW - M 112.951
    VITO Bus (W639) | 2006.07-heden - 120 CDI (639.701, 639.703, 639.705) - 2987ccm, 204pk, 150KW - OM 642.990
    VITO Bus (W639) | 2003.09-heden - 122 (639.701, 639.703, 639.705) - 3199ccm, 218pk, 160KW - M 112.951
    VITO Bus (W639) | 2010.09-heden - 122 CDI (639.701, 639.703, 639.705) - 2987ccm, 224pk, 165KW - OM 642.890
    VITO Bus (W639) | 2004.06-2008.07 - 123 (639.701) - 3724ccm, 231pk, 170KW - M 112.976
    VITO Bus (W639) | 2007.09-heden - 126 (639.701, 639.703, 639.705) - 3498ccm, 258pk, 190KW - M 272.978
  • Origineel nummers

    A 639 835 02 47MERCEDES-BENZ
    639 835 02 47MERCEDES-BENZ
  • Fabrikant

    Meyle

    MEYLE auto-onderdelen - meer dan 24.000 onderdelen voor personenauto's, bestelwagens en vrachtwagens.

    Reparatieprofessionals vertrouwen op MEYLE-reserveonderdelen voor auto's: in meer dan 120 landen over de hele wereld is het merk MEYLE een kenmerk van reserveonderdelen van topkwaliteit die zijn ontworpen om aan de behoeften van de onafhankelijke aftermarket te voldoen. MEYLE-producten zijn verkrijgbaar bij gespecialiseerde handelaren en omvatten meer dan 24.000 artikelen uit de productlijnen MEYLE-HD, MEYLE-PD en MEYLE-ORIGINAL.

    Met onze MEYLE-producten leveren we extreem betrouwbare en duurzame automotive-reserveonderdelen die worden geproduceerd op MEYLE haar eigen productielocaties en bij vertrouwde productiepartners. MEYLE heeft een uitgebreid en zeer gediversifieerd assortiment. Of het nu gaat om chassis- en stuurcomponenten, rubber-op-metaalonderdelen, remcomponenten, ophangings- en dempingsonderdelen, koelsysteemcomponenten, filters, aandrijflijncomponenten, elektronica of sensoren - MEYLE staat synoniem voor hoogwaardige, op kwaliteit geteste reserveonderdelen.


    Winparts biedt onder andere de volgende categorieën aan van Meyle:

  • Levertijd

    Op werkdagen voor 18:00 uur besteld is overmorgen in huis

Bestellen
veilig betalen
,
We gebruiken cookies voor de beste gebruikerservaring. Lees meer..
OK