Interieurfilter

Productnummer: 1191898 Fabrikantcode: 012 320 0019 EAN: 4040074403747

€ 13,01

€  9,74

Incl. BTW
-25%

Bekijk productspecificaties

Op voorraad
Bestellen
veilig betalen
  • 30 dagen gratis ruilen
  • Tevreden of geld terug
  • Klanten geven ons een 8.5/10
  • Snelle levering
  • Snelle levering
  • 30 dagen gratis ruilen
  • Klanten geven ons een 8.5/10
  • Tevreden of geld terug
  • Beste prijs garantie

Klantenservice: 085 070 5200

Stel je vraag aan onze productspecialisten.

Vraag en antwoord

Selecteer uw vrachtwagen om onderdelen met pasgarantie te tonen.

Meer weten?
  • Specificaties
  • Toepasbaarheid
  • Origineel nummers
  • Fabrikant
  • Levertijd
  • Omschrijving

    Specificaties
    Lengte (mm)202
    Hoogte (mm)40
    Breedte (mm)170
    Filter typeCarbon filter
    Filter typeMet geurabsorberende werking
    Garantie2 jaar

    Liever laten monteren?

    montagekaart

    WinParts verwijst graag u als klant, aan één van onze montage partners door.

    Vind een montagepartner »

    Vergelijkbare producten van andere Fabrikanten

    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    ACKOJAP A37-31-0001
    AMC FILTER MC-4016C
    BLUE PRINT ADC42508
    COMLINE EKF108A
    CORTECO 21653013
    CORTECO 80000331
    DENSO DCF181K
    DJ PARTS FC1039C
    FEBI 22441
    FEBI BILSTEIN 23788
    FI.BA CF-135/C
    FIL FILTER HCK 7188
    FILTRON K 1216A
    HERTH+BUSS JAKOPARTS J1345009
    KAVO PARTS MC-4016C
    KLAXCAR FRANCE FC150z
    KRAFT AUTOMOTIVE 1734225
    LUCAS FILTERS LFCK198
    MALÒ 1531322
    MANN CUK 1830
    MAPCO 67901
    MASTER-SPORT 1830/1-IF-PCS-MS
    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    MASTER-SPORT 1830-IF-PCS-MS
    MAXGEAR 26-1845
    MAXGEAR 26-1033
    MDR MCF-3SM1
    MECAFILTER EKR7193
    MEYLE MCF0042 (dit product)
    MEYLE 012 320 0019 (dit product)
    MFILTER K 9125C
    MISFAT HB339C
    MOTAQUIP VCF407
    NIPPARTS J1345009
    NPS M135I04
    Omnicraft 2144786
    SCT Germany SAK 240
    SWAG 12 92 3788
    TRUCKTEC AUTOMOTIVE 02.59.139
    VEMO V30-31-1047
    WILMINK GROUP WG1227046
    WILMINK GROUP WG1233406
    WILMINK GROUP WG1427580
    WILMINK GROUP WG1735423
    WIX FILTERS WP9293
  • Toepasbaarheid

    MITSUBISHI
    COLT CZC VI Cabriolet
    COLT CZC VI Cabriolet (RG) | 2006.05-2009.07 - 1.5 (Z23) - 1499ccm, 109pk, 80KW - 4A91
    COLT CZC VI Cabriolet (RG) | 2006.05-2009.07 - 1.5 Turbo (Z23) - 1468ccm, 150pk, 110KW - 4G15T
    COLT VI
    COLT VI (Z3_A, Z2_A) | 2004.10-2012.06 - 1.1 - 1124ccm, 75pk, 55KW - 3A91, M 134.910 (3A91)
    COLT VI (Z3_A, Z2_A) | 2004.10-2012.06 - 1.1 LPG - 1124ccm, 75pk, 55KW - 3A91
    COLT VI (Z3_A, Z2_A) | 2004.06-2012.06 - 1.3 - 1332ccm, 95pk, 70KW - 4A90, M 135.930 (4A90)
    COLT VI (Z3_A, Z2_A) | 2008.10-2012.06 - 1.3 Flexfuel - 1332ccm, 95pk, 70KW - 4A90
    COLT VI (Z3_A, Z2_A) | 2004.06-2012.06 - 1.3 LPG - 1332ccm, 95pk, 70KW - 4A90
    COLT VI (Z3_A, Z2_A) | 2004.06-2012.06 - 1.5 - 1499ccm, 109pk, 80KW - 4A91, M 135.950 (4A91)
    COLT VI (Z3_A, Z2_A) | 2005.03-2012.06 - 1.5 CZT - 1468ccm, 150pk, 110KW - 4G15T
    COLT VI (Z3_A, Z2_A) | 2004.08-2012.06 - 1.5 DI-D - 1493ccm, 68pk, 50KW - OM 639.939
    COLT VI (Z3_A, Z2_A) | 2004.08-2012.06 - 1.5 DI-D - 1493ccm, 95pk, 70KW - OM 639.939
    SMART
    FORFOUR
    FORFOUR (454) | 2004.01-2006.06 - 1.1 (454.030) - 1124ccm, 75pk, 55KW - M 134.910
    FORFOUR (454) | 2005.02-2006.06 - 1.1 (454.033) - 1124ccm, 64pk, 47KW - M 134.910, M 134.911
    FORFOUR (454) | 2004.01-2006.06 - 1.3 (454.031) - 1332ccm, 95pk, 70KW - M 135.930
    FORFOUR (454) | 2004.01-2006.06 - 1.5 (454.032) - 1499ccm, 109pk, 80KW - M 135.950
    FORFOUR (454) | 2004.01-2006.06 - 1.5 (454.032) - 1499ccm, 122pk, 90KW - M 135.950
    FORFOUR (454) | 2005.05-2006.06 - 1.5 BRABUS (454.034) - 1468ccm, 177pk, 130KW - M 122.950
    FORFOUR (454) | 2004.09-2006.06 - 1.5 CDI (454.000) - 1493ccm, 68pk, 50KW - OM 639.939
    FORFOUR (454) | 2004.09-2006.06 - 1.5 CDI (454.001) - 1493ccm, 95pk, 70KW - OM 639.939
    ROADSTER
    ROADSTER (452) | 2003.04-2005.11 - 0.7 (452.432) - 698ccm, 61pk, 45KW - M 160.921
    ROADSTER (452) | 2003.04-2005.11 - 0.7 (452.434) - 698ccm, 82pk, 60KW - M 160.922
    ROADSTER (452) | 2003.12-2005.11 - 0.7 Brabus (452.437) - 698ccm, 101pk, 74KW - M 160.923
    ROADSTER Coupé
    ROADSTER Coupé (452) | 2003.06-2005.11 - 0.7 (452.332) - 698ccm, 61pk, 45KW - M 160.922
    ROADSTER Coupé (452) | 2003.04-2005.11 - 0.7 (452.334) - 698ccm, 82pk, 60KW - M 160.921
    ROADSTER Coupé (452) | 2003.12-2005.11 - 0.7 Brabus (452.337) - 698ccm, 101pk, 74KW - M 160.923
  • Origineel nummers

    0013871V001000000SMART
    0013871V002SMART
    13871V001SMART
    13871V001000000SMART
    0013871V001SMART
    4548300018SMART
    MR958017MITSUBISHI
    MR958016MITSUBISHI
  • Fabrikant

    Meyle

    MEYLE auto-onderdelen - meer dan 24.000 onderdelen voor personenauto's, bestelwagens en vrachtwagens.

    Reparatieprofessionals vertrouwen op MEYLE-reserveonderdelen voor auto's: in meer dan 120 landen over de hele wereld is het merk MEYLE een kenmerk van reserveonderdelen van topkwaliteit die zijn ontworpen om aan de behoeften van de onafhankelijke aftermarket te voldoen. MEYLE-producten zijn verkrijgbaar bij gespecialiseerde handelaren en omvatten meer dan 24.000 artikelen uit de productlijnen MEYLE-HD, MEYLE-PD en MEYLE-ORIGINAL.

    Met onze MEYLE-producten leveren we extreem betrouwbare en duurzame automotive-reserveonderdelen die worden geproduceerd op MEYLE haar eigen productielocaties en bij vertrouwde productiepartners. MEYLE heeft een uitgebreid en zeer gediversifieerd assortiment. Of het nu gaat om chassis- en stuurcomponenten, rubber-op-metaalonderdelen, remcomponenten, ophangings- en dempingsonderdelen, koelsysteemcomponenten, filters, aandrijflijncomponenten, elektronica of sensoren - MEYLE staat synoniem voor hoogwaardige, op kwaliteit geteste reserveonderdelen.


    Winparts biedt onder andere de volgende categorieën aan van Meyle:

  • Levertijd

    Op werkdagen voor 18:00 uur besteld is overmorgen in huis

Bestellen
veilig betalen
,
We gebruiken cookies voor de beste gebruikerservaring. Lees meer..
OK