Interieurfilter

Productnummer: 1184479 Fabrikantcode: TSP0325141C EAN: 5012759411377

€ 18,14

€  15,06

Incl. BTW
-17%

Bekijk productspecificaties

Niet leverbaar
  • 30 dagen gratis ruilen
  • Tevreden of geld terug
  • Klanten geven ons een 8.5/10
  • Snelle levering
  • Snelle levering
  • 30 dagen gratis ruilen
  • Klanten geven ons een 8.5/10
  • Tevreden of geld terug
  • Beste prijs garantie

Klantenservice: telefonisch offline

Stel je vraag aan onze productspecialisten.

Vraag en antwoord

Selecteer uw vrachtwagen om onderdelen met pasgarantie te tonen.

Meer weten?
  • Specificaties
  • Toepasbaarheid
  • Origineel nummers
  • Fabrikant
  • Levertijd
  • Omschrijving

    Specificaties
    Filter typeCarbon filter
    Garantie2 jaar

    Liever laten monteren?

    montagekaart

    WinParts verwijst graag u als klant, aan één van onze montage partners door.

    Vind een montagepartner »

    Vergelijkbare producten van andere Fabrikanten

    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    1A FIRST AUTOMOTIVE C30352-2
    ASHUKI H098-06
    CORTECO 80000148
    CoopersFiaam PC8143-2
    FIL FILTER HC 7133
    FILTRON K 1198-2x
    FISPA 566-2
    FRAM CF9819-2
    FRIGAIR 1319.5398
    HERTH+BUSS JAKOPARTS J1344006
    KLAXCAR FRANCE FC183z
    KNECHT LA 122/S
    KRAFT AUTOMOTIVE 1736620
    LUCAS FILTERS LFCP197S
    MAHLE LA 122/S
    MALÒ 1531221
    MANN CU 2327-2
    MASTER-SPORT 2327-2-IF-SET-MS
    MASTER-SPORT 122SK-IF-SET-MS
    MASTER-SPORT 2327-IF-PCS-MS
    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    MAXGEAR 26-0396
    MULLER FILTER FC352x2
    NPS H135A13
    Omnicraft 2135549
    PURFLUX AH220-2
    QUINTON HAZELL QFC0187
    SAKURA 1736620
    SCT Germany SA 1186
    SIDAT 566-2
    SIVENTO G636
    SIVENTO P636
    TECNOCAR E421-2
    VALEO 698735
    WILMINK GROUP WG1233310
    WILMINK GROUP WG1215252
    WILMINK GROUP WG1226895
    WILMINK GROUP WG1774568
    WILMINK GROUP WG1774569
    WILMINK GROUP WG1793443
    WIX FILTERS WP9206
  • Toepasbaarheid

    HONDA
    CIVIC VII Coupé
    CIVIC VII Coupé (EM2) | 2001.02-2005.12 - 1.6 i (EM1) - 1590ccm, 110pk, 81KW - D16V1
    CIVIC VII Coupé (EM2) | 2001.05-2005.12 - 1.7 i (EM2) - 1668ccm, 120pk, 88KW - D17A8
    CIVIC VII Coupé (EM2) | 2001.05-2005.12 - 1.7 i VTEC (EM2) - 1668ccm, 125pk, 92KW - D17A5, D17A9
    CIVIC VII Hatchback
    CIVIC VII Hatchback (EU, EP, EV) | 2001.02-2005.09 - 1.4 i (EP1) - 1396ccm, 75pk, 55KW - D14Z6
    CIVIC VII Hatchback (EU, EP, EV) | 2001.02-2005.09 - 1.4 iS (EP1) - 1396ccm, 90pk, 66KW - D14Z5, D14Z6
    CIVIC VII Hatchback (EU, EP, EV) | 2001.02-2005.09 - 1.6 i (EP2) - 1590ccm, 110pk, 81KW - D16V1, D16W7
    CIVIC VII Hatchback (EU, EP, EV) | 2002.01-2005.09 - 1.7 CTDi (EP4) - 1686ccm, 100pk, 74KW - 4EE-2
    CIVIC VII Hatchback (EU, EP, EV) | 2001.09-2005.09 - 2.0 i Sport (EV1) - 1998ccm, 160pk, 118KW - K20A3
    CIVIC VII Hatchback (EU, EP, EV) | 2001.09-2005.09 - 2.0 Type-R (EP3) - 1998ccm, 200pk, 147KW - K20A2
    CIVIC VII Sedan
    CIVIC VII Sedan (ES, ET) | 2003.10-2005.09 - 1.3 IMA (ED9, ES9) - 1339ccm, 83pk, 61KW - LDA1
    CIVIC VII Sedan (ES, ET) | 2000.12-2005.09 - 1.4 (ES4) - 1396ccm, 90pk, 66KW - D14Z5
    CIVIC VII Sedan (ES, ET) | 2001.02-2005.09 - 1.6 (ES5) - 1590ccm, 110pk, 81KW - D16W7
    CIVIC VII Sedan (ES, ET) | 2001.02-2005.09 - 1.7 (EU3) - 1668ccm, 116pk, 85KW - D17A6
    CIVIC VIII Sedan
    CIVIC VIII Sedan (FD, FA) | 2005.09-heden - 1.6 - 1595ccm, 125pk, 92KW - R16A1
    CR-V II
    CR-V II (RD_) | 2001.09-2007.03 - 2.0 (RD5) - 1998ccm, 150pk, 110KW - K20A4
    CR-V II (RD_) | 2005.02-2006.09 - 2.2 CTDi (RD9) - 2204ccm, 140pk, 103KW - N22A2
    FR-V
    FR-V (BE) | 2004.08-heden - 1.7 (BE1) - 1668ccm, 125pk, 92KW - D17A2
    FR-V (BE) | 2007.01-heden - 1.8 (BE1) - 1799ccm, 140pk, 103KW - R18A1
    FR-V (BE) | 2005.02-heden - 2.0 (BE3) - 1998ccm, 150pk, 110KW - K20A9
    FR-V (BE) | 2005.07-heden - 2.2 i CTDi (BE5) - 2204ccm, 140pk, 103KW - N22A1
    HR-V
    HR-V (GH) | 1999.03-heden - 1.6 16V 4WD (GH2, GH4) - 1590ccm, 105pk, 77KW - D16W1
    STREAM
    STREAM (RN) | 2001.05-2006.09 - 1.7 16V (RN1) - 1668ccm, 125pk, 92KW - D17A2, D17A5
    STREAM (RN) | 2001.05-2006.09 - 2.0 16V (RN3) - 1998ccm, 156pk, 115KW - K20A1, K20A5
  • Origineel nummers

    80292S5D416HONDA
    80292S5D406HONDA
    80292SCVA01HONDA
    80292-S5A-003HONDA
    08292-SCA-E11HONDA
    08R79-S2H-600HONDA
    08R79-S5A-600HONDA
    80292-SCA-G01HONDA
    80292-S5D-A01HONDA
    80292-S6D-G01HONDA
    80292-SCA-E11HONDA
    80292-S50-A01HONDA
  • Fabrikant

    Delphi

    Delphi heeft meer dan 50 jaar ervaring in OEM- toelevering  en ontwerpt, ontwikkelt en produceert een breed scala van componenten voor autofabrikanten op een wereldwijde basis.

    Aanwezig in meer dan 150 landen en een wereldwijd netwerk van meer dan 2750 servicecentra, biedt Delphi Technologies aftermarket end-to-end oplossingen met OEM-specificaties, van onderdelen tot geavanceerde softwareoplossingen. 

    Met een breed portfolio met benzine-brandstofsystemen, dieselbrandstofsystemen, onderhoudsoplossingen, motormanagement en voertuigelektronica, ondersteund door diagnose- en testapparatuur op OEM-niveau, training en technische informatie, stelt Delphi Technologies u in staat om voertuigen te onderhouden en te repareren op het juiste moment.

  • Levertijd

    5+ werkdagen

Tijdelijk uitverkocht
,
We gebruiken cookies voor de beste gebruikerservaring. Lees meer..
OK