Interieurfilter M5058 Bosch

  • Interieurfilter M5058 Bosch
  • Interieurfilter M5058 Bosch, voorbeeld 2
  • Interieurfilter M5058 Bosch, voorbeeld 3
  • Interieurfilter M5058 Bosch, voorbeeld 4
  • Interieurfilter M5058 Bosch, voorbeeld 5

Productnummer: 1288295 Fabrikantcode: M5058 EAN: 4047025377607

€ 24,68

€  11,72

Incl. BTW
-53%

Bekijk productspecificaties

Op voorraad
Bestellen
veilig betalen
  • 30 dagen gratis ruilen
  • Tevreden of geld terug
  • Klanten geven ons een 8.5/10
  • Snelle levering
  • Snelle levering
  • 30 dagen gratis ruilen
  • Klanten geven ons een 8.5/10
  • Tevreden of geld terug
  • Beste prijs garantie

Klantenservice: 085 070 5200

Stel je vraag aan onze productspecialisten.

Vraag en antwoord

Selecteer uw vrachtwagen om onderdelen met pasgarantie te tonen.

Meer weten?
  • Specificaties
  • Toepasbaarheid
  • Origineel nummers
  • Fabrikant
  • Levertijd
  • PDF
  • Omschrijving

    Specificaties
    Lengte (mm)248
    Hoogte (mm)32
    Breedte (mm)188,5
    Filter typeStoffilter
    Aantal1
    Garantie2 jaar

    Liever laten monteren?

    montagekaart

    WinParts verwijst graag u als klant, aan één van onze montage partners door.

    Vind een montagepartner »

    Vergelijkbare producten van andere Fabrikanten

    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    1A FIRST AUTOMOTIVE C30438
    3F QUALITY 1738
    AMC Filter FCA-10013
    ASHUKI PAL2-4384
    BBR Automotive 001-10-18589
    BLUE PRINT ADU172505
    BORG & BECK BFC1168
    BOSCH M 5058 (dit product)
    BOSCH M5058 (dit product)
    BREMSI FC0923
    BSG BSG 60-145-024
    COMLINE EKF400
    CONTINENTAL 28.0002-4229.2
    CORTECO 80004550
    CoopersFiaam PC8379
    DENCKERMANN M110942K
    DENCKERMANN M110942
    DENCKERMANN M110942A
    DENSO DCF587P
    DIEDERICHS DCI0228
    FEBI 38781
    FILTRON K 1353
    FRAM CF11719
    FRAM CFH12734
    FRIGAIR 1306.5393
    HENGST FILTER E3900LI
    JC PREMIUM B4M035PR
    KAMOKA F518601
    KAMOKA 6080154
    KAMOKA F416401
    KAVO PARTS FCA-10013
    KLAXCAR FRANCE FC222z
    KNECHT LA 877
    KOLBENSCHMIDT 50014679
    KRAFT AUTOMOTIVE 1731024
    MAGNETI MARELLI 350208065860
    MAHLE LA 877
    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    MALÒ 1532301
    MANN CU 25 002
    MAPCO 60043
    MASTER-SPORT 25002-IF-PCS-MS
    MAXGEAR 26-1627
    MAXGEAR 26-1774
    MAXGEAR 26-1352
    MECAFILTER ELR7292
    MEYLE 012 319 0040
    MFILTER K 9174
    MISFAT HB255
    MOTAQUIP LVCF604
    MULLER FILTER FC438
    OPEN PARTS CAF2271.01
    PURFLUX AH409
    PURFLUX AHH409
    QUINTON HAZELL QFC0395
    SCT Germany SA 1342
    SIVENTO P339
    SIVENTO G339
    SOFIMA S 3320 C
    STELLOX 71-10449-SX
    TECNECO FILTERS CK25002
    TECNOCAR E700
    TOPRAN 409 153
    TRUCKTEC AUTOMOTIVE 02.59.154
    UFI 53.320.00
    VALEO 715751
    VEMO V30-31-1058
    WILMINK GROUP WG1215536
    WILMINK GROUP WG1726399
    WILMINK GROUP WG1793836
    WILMINK GROUP WG1917064
    WILMINK GROUP WG1234451
    WIX FILTERS WP2134
    ZAFFO Z631
    ZAFFO ZF631
  • Toepasbaarheid

    MERCEDES-BENZ
    AMG GT
    AMG GT (X290) | 2018.10-heden - 43 EQ Boost (290.658) - 2999ccm, 367pk, 270KW - M 256.930
    AMG GT (X290) | 2018.09-heden - 43 EQ Boost 4-matic+ (290.659) - 2999ccm, 367pk, 270KW - M 256.930
    AMG GT (X290) | 2018.09-heden - 53 EQ Boost 4-matic+ (290.661) - 2999ccm, 435pk, 320KW - M 256.930
    AMG GT (X290) | 2018.07-2021.06 - 63 4-matic+ (290.688) - 3982ccm, 585pk, 430KW - M 177.980
    AMG GT (X290) | 2018.07-2021.06 - 63 S 4-matic+ (290.689) - 3982ccm, 639pk, 470KW - M 177.980
    C-KLASSE
    C-KLASSE (W205) | 2016.04-2018.05 - AMG C 43 4-matic (205.064) - 2996ccm, 367pk, 270KW - M 276.823
    C-KLASSE (W205) | 2018.05-heden - AMG C 43 4-matic (205.064) - 2996ccm, 390pk, 287KW - M 276.823
    C-KLASSE (W205) | 2014.10-heden - AMG C 63 (205.086) - 3982ccm, 476pk, 350KW - M 177.980
    C-KLASSE (W205) | 2014.10-heden - AMG C 63 S (205.087) - 3982ccm, 510pk, 375KW - M 177.980
    C-KLASSE (W205) | 2015.04-heden - C 160 (205.044) - 1595ccm, 129pk, 95KW - M 274.910
    C-KLASSE (W205) | 2019.06-heden - C 160 (205.075) - 1497ccm, 129pk, 95KW - M 264.915
    C-KLASSE (W205) | 2018.10-heden - C 180 (205.040) - 1595ccm, 150pk, 110KW - M 274.910
    C-KLASSE (W205) | 2014.03-heden - C 180 (205.040, 205.140) - 1595ccm, 156pk, 115KW - M 274.910
    C-KLASSE (W205) | 2019.06-heden - C 180 (205.076) - 1497ccm, 156pk, 115KW - M 264.915
    C-KLASSE (W205) | 2014.05-2018.05 - C 180 BlueTEC / d (205.036) - 1598ccm, 116pk, 85KW - OM 626.951
    C-KLASSE (W205) | 2018.05-heden - C 180 d (205.000) - 1597ccm, 122pk, 90KW - OM 654.916
    C-KLASSE (W205) | 2013.12-2018.08 - C 200 (205.042) - 1991ccm, 184pk, 135KW - M 274.920
    C-KLASSE (W205) | 2015.04-2018.08 - C 200 4-matic (205.043) - 1991ccm, 184pk, 135KW - M 274.920
    C-KLASSE (W205) | 2019.08-heden - C 200 4-matic (205.079) - 1991ccm, 204pk, 150KW - M 264.920
    C-KLASSE (W205) | 2014.05-2018.05 - C 200 BlueTEC / d (205.037) - 1598ccm, 136pk, 100KW - OM 626.951
    C-KLASSE (W205) | 2018.05-heden - C 200 d (205.001) - 1597ccm, 160pk, 118KW - OM 654.916
    C-KLASSE (W205) | 2015.10-2018.05 - C 200 d (205.007) - 2143ccm, 136pk, 100KW - OM 651.921
    C-KLASSE (W205) | 2018.05-heden - C 200 d (205.011) - 1950ccm, 150pk, 110KW - OM 654.920
    C-KLASSE (W205) | 2018.04-heden - C 200 EQ Boost (205.077) - 1497ccm, 184pk, 135KW - M 264.915
    C-KLASSE (W205) | 2018.04-heden - C 200 EQ Boost 4-matic (205.078) - 1497ccm, 184pk, 135KW - M 264.915
    C-KLASSE (W205) | 2014.02-2018.05 - C 220 BlueTEC / d (205.002, 205.004) - 2143ccm, 170pk, 125KW - OM 651.921
    C-KLASSE (W205) | 2014.03-2016.05 - C 220 BlueTEC / d (205.003) - 2143ccm, 163pk, 120KW - OM 651.921
    C-KLASSE (W205) | 2018.05-heden - C 220 d (205.014) - 1950ccm, 194pk, 143KW - OM 654.920
    C-KLASSE (W205) | 2015.04-2018.05 - C 220 d 4-matic (205.005) - 2143ccm, 170pk, 125KW - OM 651.921
    C-KLASSE (W205) | 2018.05-heden - C 220 d 4-matic (205.015) - 1950ccm, 194pk, 143KW - OM 654.920
    C-KLASSE (W205) | 2014.03-2018.05 - C 250 (205.045) - 1991ccm, 211pk, 155KW - M 274.920
    C-KLASSE (W205) | 2014.02-2018.05 - C 250 BlueTEC / d (205.008, 205.006) - 2143ccm, 204pk, 150KW - OM 651.921
    C-KLASSE (W205) | 2014.02-2018.05 - C 250 BlueTEC / d 4-matic (205.009) - 2143ccm, 204pk, 150KW - OM 651.921
    C-KLASSE (W205) | 2015.09-2018.08 - C 300 (205.048) - 1991ccm, 245pk, 180KW - M 274.920
    C-KLASSE (W205) | 2018.05-heden - C 300 (205.083) - 1991ccm, 258pk, 190KW - M 264.920
    C-KLASSE (W205) | 2018.05-heden - C 300 (205.083) - 1991ccm, 249pk, 183KW - M 264.920
    C-KLASSE (W205) | 2013.12-2018.08 - C 300 4-matic (205.049) - 1991ccm, 245pk, 180KW - M 274.920
    C-KLASSE (W205) | 2018.05-heden - C 300 4-matic (205.084) - 1991ccm, 258pk, 190KW - M 264.920
    C-KLASSE (W205) | 2014.05-2018.05 - C 300 BlueTEC Hybrid / h (205.012) - 2143ccm, 204pk, 150KW - OM 651.921
    C-KLASSE (W205) | 2018.06-heden - C 300 d (205.018) - 1950ccm, 245pk, 180KW - OM 654.920
    C-KLASSE (W205) | 2018.06-heden - C 300 d 4-matic (205.019) - 1950ccm, 245pk, 180KW - OM 654.920
    C-KLASSE (W205) | 2019.05-heden - C 300 de (205.013) - 1950ccm, 194pk, 143KW - OM 654.920
    C-KLASSE (W205) | 2019.05-heden - C 300 de (205.013) - 1950ccm, 306pk, 225KW - OM 654.920
    C-KLASSE (W205) | 2019.07-heden - C 300 e (205.053) - 1991ccm, 320pk, 235KW - M 274.920
    C-KLASSE (W205) | 2019.07-heden - C 300 e (205.053) - 1991ccm, 211pk, 155KW - M 274.920
    C-KLASSE (W205) | 2019.07-heden - C 300 e 4-matic (205.054) - 1991ccm, 211pk, 155KW - M 274.920
    C-KLASSE (W205) | 2019.07-heden - C 300 e 4-matic (205.054) - 1991ccm, 320pk, 235KW - M 274.920
    C-KLASSE (W205) | 2019.05-heden - C 300 EQ Boost (205.083) - 1991ccm, 258pk, 190KW - M 264.920
    C-KLASSE (W205) | 2019.05-heden - C 300 EQ Boost 4-matic (205.084) - 1991ccm, 258pk, 190KW - M 264.920
    C-KLASSE (W205) | 2015.02-2018.08 - C 350 e (205.047) - 1991ccm, 211pk, 155KW - M 274.920
    C-KLASSE (W205) | 2015.02-2018.08 - C 350 e (205.047) - 1991ccm, 279pk, 205KW - M 274.920
    C-KLASSE (W205) | 2014.10-heden - C 400 4-matic (205.066) - 2996ccm, 333pk, 245KW - M 276.823
    C-KLASSE (W205) | 2015.04-2018.05 - C 450 AMG 4-matic (205.064) - 2996ccm, 367pk, 270KW - M 276.823
    C-KLASSE (W206) | 2021.03-heden - C 180 (206.041) - 1496ccm, 170pk, 125KW - M 254.915
    C-KLASSE (W206) | 2021.03-heden - C 200 (206.042) - 1496ccm, 204pk, 150KW - M 254.915
    C-KLASSE (W206) | 2021.03-heden - C 200 4-matic (206.043) - 1496ccm, 204pk, 150KW - M 254.915
    C-KLASSE (W206) | 2021.07-heden - C 200 d (206.003) - 1993ccm, 163pk, 120KW - OM 654.820
    C-KLASSE (W206) | 2021.03-heden - C 220 d (206.016, 206.004) - 1993ccm, 200pk, 147KW - OM 654.820
    C-KLASSE (W206) | 2021.07-heden - C 220 d 4-matic (206.005) - 1993ccm, 200pk, 147KW - OM 654.820
    C-KLASSE (W206) | 2021.03-heden - C 300 (206.046) - 1999ccm, 258pk, 190KW - M 254.920
    C-KLASSE (W206) | 2021.03-heden - C 300 4-matic (206.047) - 1999ccm, 258pk, 190KW - M 254.920
    C-KLASSE (W206) | 2021.03-heden - C 300 d (206.006) - 1993ccm, 265pk, 195KW - OM 654.820
    C-KLASSE (W206) | 2021.07-heden - C 300 d 4-matic (206.007) - 1993ccm, 265pk, 195KW - OM 654.820
    C-KLASSE Cabriolet
    C-KLASSE Cabriolet (A205) | 2016.10-2018.05 - AMG C 43 4-matic (205.464) - 2996ccm, 367pk, 270KW - M 276.823
    C-KLASSE Cabriolet (A205) | 2018.05-heden - AMG C 43 4-matic (205.464) - 2996ccm, 390pk, 287KW - M 276.823
    C-KLASSE Cabriolet (A205) | 2016.10-heden - AMG C 63 (205.486) - 3982ccm, 476pk, 350KW - M 177.980
    C-KLASSE Cabriolet (A205) | 2016.10-heden - AMG C 63 S (205.487) - 3982ccm, 510pk, 375KW - M 177.980
    C-KLASSE Cabriolet (A205) | 2016.06-heden - C 180 (205.440) - 1595ccm, 156pk, 115KW - M 274.910
    C-KLASSE Cabriolet (A205) | 2019.06-heden - C 180 (205.476) - 1497ccm, 156pk, 115KW - M 264.915
    C-KLASSE Cabriolet (A205) | 2016.06-2018.05 - C 200 (205.442) - 1991ccm, 184pk, 135KW - M 274.920
    C-KLASSE Cabriolet (A205) | 2016.06-2018.05 - C 200 4-matic (205.443) - 1991ccm, 184pk, 135KW - M 274.920
    C-KLASSE Cabriolet (A205) | 2018.07-heden - C 200 d (205.401) - 1597ccm, 160pk, 118KW - OM 654.916
    C-KLASSE Cabriolet (A205) | 2018.05-heden - C 200 EQ Boost (205.477) - 1497ccm, 184pk, 135KW - M 264.915
    C-KLASSE Cabriolet (A205) | 2018.05-heden - C 200 EQ Boost 4-matic (205.478) - 1497ccm, 184pk, 135KW - M 264.915
    C-KLASSE Cabriolet (A205) | 2016.06-2018.05 - C 220 d (205.404) - 2143ccm, 170pk, 125KW - OM 651.921
    C-KLASSE Cabriolet (A205) | 2016.06-2018.05 - C 220 d (205.404) - 2143ccm, 163pk, 120KW - OM 651.921
    C-KLASSE Cabriolet (A205) | 2018.04-heden - C 220 d (205.414) - 1950ccm, 194pk, 143KW - OM 654.920
    C-KLASSE Cabriolet (A205) | 2016.06-2018.05 - C 220 d 4-matic (205.405) - 2143ccm, 170pk, 125KW - OM 651.921
    C-KLASSE Cabriolet (A205) | 2018.06-heden - C 220 d 4-matic (205.415) - 1950ccm, 194pk, 143KW - OM 654.920
    C-KLASSE Cabriolet (A205) | 2016.06-2018.05 - C 250 (205.445) - 1991ccm, 211pk, 155KW - M 274.920
    C-KLASSE Cabriolet (A205) | 2016.06-2018.05 - C 250 d (205.408) - 2143ccm, 204pk, 150KW - OM 651.921
    C-KLASSE Cabriolet (A205) | 2016.06-2018.05 - C 300 (205.448) - 1991ccm, 245pk, 180KW - M 274.920
    C-KLASSE Cabriolet (A205) | 2018.05-heden - C 300 (205.483) - 1991ccm, 258pk, 190KW - M 264.920
    C-KLASSE Cabriolet (A205) | 2018.07-heden - C 300 d (205.418) - 1950ccm, 245pk, 180KW - OM 654.920
    C-KLASSE Cabriolet (A205) | 2019.05-heden - C 300 EQ Boost (205.483) - 1991ccm, 258pk, 190KW - M 264.920
    C-KLASSE Cabriolet (A205) | 2019.05-heden - C 300 EQ Boost 4-matic (205.484) - 1991ccm, 258pk, 190KW - M 264.920
    C-KLASSE Cabriolet (A205) | 2016.06-heden - C 400 4-matic (205.466) - 2996ccm, 333pk, 245KW - M 276.823
    C-KLASSE Coupé
    C-KLASSE Coupé (C205) | 2016.04-2018.05 - AMG C 43 4-matic (205.364) - 2996ccm, 367pk, 270KW - M 276.823
    C-KLASSE Coupé (C205) | 2018.05-heden - AMG C 43 4-matic (205.364) - 2996ccm, 390pk, 287KW - M 276.823
    C-KLASSE Coupé (C205) | 2016.02-heden - AMG C 63 (205.386) - 3982ccm, 476pk, 350KW - M 177.980
    C-KLASSE Coupé (C205) | 2016.02-heden - AMG C 63 S (205.387) - 3982ccm, 510pk, 375KW - M 177.980
    C-KLASSE Coupé (C205) | 2015.10-heden - C 180 (205.340) - 1595ccm, 156pk, 115KW - M 274.910
    C-KLASSE Coupé (C205) | 2018.11-heden - C 180 (205.340) - 1595ccm, 150pk, 110KW - M 274.910
    C-KLASSE Coupé (C205) | 2019.06-heden - C 180 (205.376) - 1497ccm, 156pk, 115KW - M 264.915
    C-KLASSE Coupé (C205) | 2015.10-2018.05 - C 200 (205.342) - 1991ccm, 184pk, 135KW - M 274.920
    C-KLASSE Coupé (C205) | 2016.04-2018.05 - C 200 4-matic (205.343) - 1991ccm, 184pk, 135KW - M 274.920
    C-KLASSE Coupé (C205) | 2018.07-heden - C 200 d (205.301) - 1597ccm, 160pk, 118KW - OM 654.916
    C-KLASSE Coupé (C205) | 2018.05-heden - C 200 EQ Boost (205.377) - 1497ccm, 184pk, 135KW - M 264.915
    C-KLASSE Coupé (C205) | 2018.05-heden - C 200 EQ Boost 4-matic (205.378) - 1497ccm, 184pk, 135KW - M 264.915
    C-KLASSE Coupé (C205) | 2015.10-2018.05 - C 220 d (205.304) - 2143ccm, 163pk, 120KW - OM 651.921
    C-KLASSE Coupé (C205) | 2015.10-2018.05 - C 220 d (205.304) - 2143ccm, 170pk, 125KW - OM 651.921
    C-KLASSE Coupé (C205) | 2018.04-heden - C 220 d (205.314) - 1950ccm, 194pk, 143KW - OM 654.920
    C-KLASSE Coupé (C205) | 2016.04-2018.05 - C 220 d 4-matic (205.305) - 2143ccm, 170pk, 125KW - OM 651.921
    C-KLASSE Coupé (C205) | 2018.06-heden - C 220 d 4-matic (205.315) - 1950ccm, 194pk, 143KW - OM 654.920
    C-KLASSE Coupé (C205) | 2015.10-2018.05 - C 250 (205.345) - 1991ccm, 211pk, 155KW - M 274.920
    C-KLASSE Coupé (C205) | 2015.10-2018.05 - C 250 d (205.308) - 2143ccm, 204pk, 150KW - OM 651.921
    C-KLASSE Coupé (C205) | 2016.04-2018.05 - C 250 d 4-matic (205.309) - 2143ccm, 204pk, 150KW - OM 651.921
    C-KLASSE Coupé (C205) | 2015.10-2018.12 - C 300 (205.348) - 1991ccm, 245pk, 180KW - M 274.920
    C-KLASSE Coupé (C205) | 2018.05-heden - C 300 (205.383) - 1991ccm, 258pk, 190KW - M 264.920
    C-KLASSE Coupé (C205) | 2018.05-heden - C 300 4-matic (205.384) - 1991ccm, 258pk, 190KW - M 264.920
    C-KLASSE Coupé (C205) | 2018.07-heden - C 300 d (205.318) - 1950ccm, 245pk, 180KW - OM 654.920
    C-KLASSE Coupé (C205) | 2018.07-heden - C 300 d 4-matic (205.319) - 1950ccm, 245pk, 180KW - OM 654.920
    C-KLASSE Coupé (C205) | 2019.05-heden - C 300 EQ Boost (205.383) - 1991ccm, 258pk, 190KW - M 264.920
    C-KLASSE Coupé (C205) | 2019.05-heden - C 300 EQ Boost 4-matic (205.384) - 1991ccm, 258pk, 190KW - M 264.920
    C-KLASSE Coupé (C205) | 2016.04-heden - C 400 4-matic (205.366) - 2996ccm, 333pk, 245KW - M 276.823
    C-KLASSE T-Model
    C-KLASSE T-Model (S205) | 2016.04-2018.05 - AMG C 43 4-matic (205.264) - 2996ccm, 367pk, 270KW - M 276.823
    C-KLASSE T-Model (S205) | 2018.05-heden - AMG C 43 4-matic (205.264) - 2996ccm, 390pk, 287KW - M 276.823
    C-KLASSE T-Model (S205) | 2015.10-heden - AMG C 63 (205.286) - 3982ccm, 476pk, 350KW - M 177.980
    C-KLASSE T-Model (S205) | 2015.10-heden - AMG C 63 S (205.287) - 3982ccm, 510pk, 375KW - M 177.980
    C-KLASSE T-Model (S205) | 2015.04-heden - C 160 (205.244) - 1595ccm, 129pk, 95KW - M 274.910
    C-KLASSE T-Model (S205) | 2019.06-heden - C 160 (205.275) - 1497ccm, 129pk, 95KW - M 264.915
    C-KLASSE T-Model (S205) | 2014.09-heden - C 180 (205.240) - 1595ccm, 156pk, 115KW - M 274.910
    C-KLASSE T-Model (S205) | 2019.06-heden - C 180 (205.276) - 1497ccm, 156pk, 115KW - M 264.915
    C-KLASSE T-Model (S205) | 2014.09-2018.05 - C 180 BlueTEC / d (205.236) - 1598ccm, 116pk, 85KW - OM 626.951
    C-KLASSE T-Model (S205) | 2018.05-heden - C 180 d (205.200) - 1597ccm, 122pk, 90KW - OM 654.916
    C-KLASSE T-Model (S205) | 2014.09-2018.05 - C 200 (205.242) - 1991ccm, 184pk, 135KW - M 274.920
    C-KLASSE T-Model (S205) | 2015.04-2018.05 - C 200 4-matic (205.243) - 1991ccm, 184pk, 135KW - M 274.920
    C-KLASSE T-Model (S205) | 2014.09-2018.05 - C 200 BlueTEC / d (205.237) - 1598ccm, 136pk, 100KW - OM 626.951
    C-KLASSE T-Model (S205) | 2018.05-heden - C 200 d (205.201) - 1597ccm, 160pk, 118KW - OM 654.916
    C-KLASSE T-Model (S205) | 2015.10-2018.05 - C 200 d (205.207) - 2143ccm, 136pk, 100KW - OM 651.921
    C-KLASSE T-Model (S205) | 2018.05-heden - C 200 d (205.211) - 1950ccm, 150pk, 110KW - OM 654.920
    C-KLASSE T-Model (S205) | 2018.04-heden - C 200 EQ Boost (205.277) - 1497ccm, 184pk, 135KW - M 264.915
    C-KLASSE T-Model (S205) | 2018.04-heden - C 200 EQ Boost 4-matic (205.278) - 1497ccm, 184pk, 135KW - M 264.915
    C-KLASSE T-Model (S205) | 2014.09-2018.05 - C 220 BlueTEC / d (205.204) - 2143ccm, 170pk, 125KW - OM 651.921
    C-KLASSE T-Model (S205) | 2014.09-2018.05 - C 220 BlueTEC / d (205.204) - 2143ccm, 163pk, 120KW - OM 651.921
    C-KLASSE T-Model (S205) | 2018.04-heden - C 220 d (205.214) - 1950ccm, 194pk, 143KW - OM 654.920
    C-KLASSE T-Model (S205) | 2015.04-2018.05 - C 220 d 4-matic (205.205) - 2143ccm, 170pk, 125KW - OM 651.921
    C-KLASSE T-Model (S205) | 2018.05-heden - C 220 d 4-matic (205.215) - 1950ccm, 194pk, 143KW - OM 654.920
    C-KLASSE T-Model (S205) | 2014.09-2018.05 - C 250 (205.245) - 1991ccm, 211pk, 155KW - M 274.920
    C-KLASSE T-Model (S205) | 2014.09-2018.05 - C 250 BlueTEC / d (205.208) - 2143ccm, 204pk, 150KW - OM 651.921
    C-KLASSE T-Model (S205) | 2014.10-2018.05 - C 250 BlueTEC / d 4-matic (205.209) - 2143ccm, 204pk, 150KW - OM 651.921
    C-KLASSE T-Model (S205) | 2015.09-2018.05 - C 300 (205.248) - 1991ccm, 245pk, 180KW - M 274.920
    C-KLASSE T-Model (S205) | 2018.05-heden - C 300 (205.283) - 1991ccm, 258pk, 190KW - M 264.920
    C-KLASSE T-Model (S205) | 2018.05-heden - C 300 4-matic (205.284) - 1991ccm, 258pk, 190KW - M 264.920
    C-KLASSE T-Model (S205) | 2014.10-2018.05 - C 300 BlueTEC Hybrid / h (205.212) - 2143ccm, 204pk, 150KW - OM 651.921
    C-KLASSE T-Model (S205) | 2018.06-heden - C 300 d (205.218) - 1950ccm, 245pk, 180KW - OM 654.920
    C-KLASSE T-Model (S205) | 2018.06-heden - C 300 d 4-matic (205.219) - 1950ccm, 245pk, 180KW - OM 654.920
    C-KLASSE T-Model (S205) | 2019.05-heden - C 300 de (205.213) - 1950ccm, 194pk, 143KW - OM 654.920
    C-KLASSE T-Model (S205) | 2019.05-heden - C 300 de (205.213) - 1950ccm, 306pk, 225KW - OM 654.920
    C-KLASSE T-Model (S205) | 2019.07-heden - C 300 e (205.253) - 1991ccm, 320pk, 235KW - M 274.920
    C-KLASSE T-Model (S205) | 2019.07-heden - C 300 e (205.253) - 1991ccm, 211pk, 155KW - M 274.920
    C-KLASSE T-Model (S205) | 2019.05-heden - C 300 EQ Boost (205.283) - 1991ccm, 258pk, 190KW - M 264.920
    C-KLASSE T-Model (S205) | 2019.05-heden - C 300 EQ Boost 4-matic (205.284) - 1991ccm, 258pk, 190KW - M 264.920
    C-KLASSE T-Model (S205) | 2015.02-2018.05 - C 350 e (205.247) - 1991ccm, 211pk, 155KW - M 274.920
    C-KLASSE T-Model (S205) | 2015.02-2018.05 - C 350 e (205.247) - 1991ccm, 279pk, 205KW - M 274.920
    C-KLASSE T-Model (S205) | 2014.10-heden - C 400 4-matic (205.266) - 2996ccm, 333pk, 245KW - M 276.823
    C-KLASSE T-Model (S205) | 2015.04-2018.05 - C 450 AMG 4-matic (205.264) - 2996ccm, 367pk, 270KW - M 276.823
    C-KLASSE T-MODEL
    C-KLASSE T-MODEL (S206) | 2021.03-heden - C 180 (206.241) - 1496ccm, 170pk, 125KW - M 254.915
    C-KLASSE T-MODEL (S206) | 2021.03-heden - C 200 (206.242) - 1496ccm, 204pk, 150KW - M 254.915
    C-KLASSE T-MODEL (S206) | 2021.07-heden - C 200 d (206.203) - 1993ccm, 163pk, 120KW - OM 654.820
    C-KLASSE T-MODEL (S206) | 2021.03-heden - C 220 d (206.204, 206.216) - 1993ccm, 200pk, 147KW - OM 654.820
    C-KLASSE T-MODEL (S206) | 2021.03-heden - C 220 d 4-matic (206.205) - 1993ccm, 200pk, 147KW - OM 654.820
    C-KLASSE T-MODEL (S206) | 2021.03-heden - C 300 d (206.206) - 1993ccm, 265pk, 195KW - OM 654.820
    CLS
    CLS (C257) | 2018.05-heden - AMG CLS 53 EQ Boost 4-matic+ (257.361) - 2999ccm, 435pk, 320KW - M 256.930
    CLS (C257) | 2018.06-heden - CLS 220 d (257.314) - 1950ccm, 194pk, 143KW - OM 654.920
    CLS (C257) | 2018.04-heden - CLS 300 d (257.318) - 1950ccm, 245pk, 180KW - OM 654.920
    CLS (C257) | 2021.04-heden - CLS 300 d 4-matic (257.319) - 1992ccm, 265pk, 195KW - OM 654.820
    CLS (C257) | 2018.08-heden - CLS 350 d (257.320) - 2925ccm, 286pk, 210KW - OM 656.929
    CLS (C257) | 2017.12-heden - CLS 350 d 4-matic (257.321) - 2925ccm, 286pk, 210KW - OM 656.929
    CLS (C257) | 2018.08-heden - CLS 350 EQ Boost (257.350) - 1991ccm, 299pk, 220KW - M 264.920
    CLS (C257) | 2018.08-heden - CLS 350 EQ Boost 4-matic (257.351) - 1991ccm, 299pk, 220KW - M 264.920
    CLS (C257) | 2017.12-heden - CLS 400 d 4-matic (257.323) - 2925ccm, 340pk, 250KW - OM 656.929
    CLS (C257) | 2020.06-heden - CLS 400 d 4-matic (257.323) - 2925ccm, 330pk, 243KW - OM 656.929
    CLS (C257) | 2017.12-heden - CLS 450 EQ Boost 4-matic (257.359) - 2999ccm, 367pk, 270KW - M 256.930
    E-KLASSE
    E-KLASSE (W213) | 2016.07-heden - AMG E 43 4-matic (213.064) - 2996ccm, 401pk, 295KW - M 276.823
    E-KLASSE (W213) | 2018.04-heden - AMG E 53 EQ Boost 4-matic+ (213.061) - 2999ccm, 435pk, 320KW - M 256.930
    E-KLASSE (W213) | 2017.01-heden - AMG E 63 4-matic+ (213.088) - 3982ccm, 571pk, 420KW - M 177.980
    E-KLASSE (W213) | 2017.01-heden - AMG E 63 S 4-matic+ (213.089) - 3982ccm, 612pk, 450KW - M 177.980
    E-KLASSE (W213) | 2016.01-heden - E 200 (213.042) - 1991ccm, 184pk, 135KW - M 274.920
    E-KLASSE (W213) | 2018.10-heden - E 200 (213.080) - 1991ccm, 197pk, 145KW - M 264.920
    E-KLASSE (W213) | 2016.07-heden - E 200 4-matic (213.043) - 1991ccm, 184pk, 135KW - M 274.920
    E-KLASSE (W213) | 2018.11-heden - E 200 d (213.012) - 1597ccm, 160pk, 118KW - OM 654.916
    E-KLASSE (W213) | 2016.07-heden - E 200 d (213.013) - 1950ccm, 150pk, 110KW - OM 654.920
    E-KLASSE (W213) | 2019.06-heden - E 200 EQ Boost (213.080) - 1991ccm, 197pk, 145KW - M 264.920
    E-KLASSE (W213) | 2019.06-heden - E 200 EQ Boost 4-matic (213.087) - 1991ccm, 197pk, 145KW - M 264.920
    E-KLASSE (W213) | 2016.01-heden - E 220 d (213.004) - 1950ccm, 194pk, 143KW - OM 654.920
    E-KLASSE (W213) | 2016.01-heden - E 220 d (213.004) - 1950ccm, 163pk, 120KW - OM 654.920
    E-KLASSE (W213) | 2016.10-heden - E 220 d 4-matic (213.005) - 1950ccm, 194pk, 143KW - OM 654.920
    E-KLASSE (W213) | 2016.10-heden - E 220 d 4-matic (213.005) - 1950ccm, 163pk, 120KW - OM 654.920
    E-KLASSE (W213) | 2016.07-heden - E 250 (213.045) - 1991ccm, 211pk, 155KW - M 274.920
    E-KLASSE (W213) | 2016.07-heden - E 300 (213.048) - 1991ccm, 245pk, 180KW - M 274.920
    E-KLASSE (W213) | 2019.02-heden - E 300 (213.048) - 1991ccm, 258pk, 190KW - M 274.920
    E-KLASSE (W213) | 2019.04-heden - E 300 (213.083) - 1991ccm, 258pk, 190KW - M 264.920
    E-KLASSE (W213) | 2017.12-heden - E 300 d (213.008) - 1950ccm, 245pk, 180KW - OM 654.920
    E-KLASSE (W213) | 2021.01-heden - E 300 d 4-matic (213.019) - 1992ccm, 265pk, 195KW - OM 654.820
    E-KLASSE (W213) | 2018.10-heden - E 300 de (213.016) - 1950ccm, 306pk, 225KW - OM 654.920
    E-KLASSE (W213) | 2018.10-heden - E 300 de (213.016) - 1950ccm, 194pk, 143KW - OM 654.920
    E-KLASSE (W213) | 2020.06-heden - E 300 de 4-matic (213.011) - 1950ccm, 194pk, 143KW - OM 654.920
    E-KLASSE (W213) | 2020.06-heden - E 300 de 4-matic (213.011) - 1950ccm, 306pk, 225KW - OM 654.920
    E-KLASSE (W213) | 2018.11-heden - E 300 e (213.053) - 1991ccm, 320pk, 235KW - M 274.920
    E-KLASSE (W213) | 2018.11-heden - E 300 e (213.053) - 1991ccm, 211pk, 155KW - M 274.920
    E-KLASSE (W213) | 2020.07-heden - E 300 e 4-matic (213.054) - 1991ccm, 211pk, 155KW - M 274.920
    E-KLASSE (W213) | 2020.07-heden - E 300 e 4-matic (213.054) - 1991ccm, 320pk, 235KW - M 274.920
    E-KLASSE (W213) | 2019.06-heden - E 300 EQ Boost (213.083) - 1991ccm, 258pk, 190KW - M 264.920
    E-KLASSE (W213) | 2018.08-heden - E 350 d (213.022) - 2925ccm, 286pk, 210KW - OM 656.929
    E-KLASSE (W213) | 2016.01-2018.05 - E 350 d (213.033) - 2987ccm, 258pk, 190KW - OM 642.855
    E-KLASSE (W213) | 2017.06-2018.05 - E 350 d 4-matic (213.034) - 2987ccm, 258pk, 190KW - OM 642.873
    E-KLASSE (W213) | 2016.07-heden - E 350 e (213.050) - 1991ccm, 211pk, 155KW - M 274.920
    E-KLASSE (W213) | 2016.07-heden - E 350 e (213.050) - 1991ccm, 286pk, 210KW - M 274.920
    E-KLASSE (W213) | 2019.11-heden - E 350 e (213.050) - 1991ccm, 320pk, 235KW - M 274.920
    E-KLASSE (W213) | 2018.08-heden - E 350 EQ Boost (213.085) - 1991ccm, 299pk, 220KW - M 264.920
    E-KLASSE (W213) | 2016.06-heden - E 400 4-matic (213.066) - 2996ccm, 333pk, 245KW - M 276.823
    E-KLASSE (W213) | 2016.07-heden - E 400 4-matic (213.071) - 3498ccm, 333pk, 245KW - M 276.853
    E-KLASSE (W213) | 2018.12-heden - E 400 d (213.020) - 2925ccm, 340pk, 250KW - OM 656.929
    E-KLASSE (W213) | 2018.04-heden - E 400 d 4-matic (213.023) - 2925ccm, 340pk, 250KW - OM 656.929
    E-KLASSE (W213) | 2020.06-heden - E 400 d 4-matic (213.023) - 2925ccm, 330pk, 243KW - OM 656.929
    E-KLASSE (W213) | 2018.08-heden - E 450 4-matic (213.068) - 2996ccm, 367pk, 270KW - M 276.823
    E-KLASSE (W213) | 2020.07-heden - E 450 EQ Boost 4-matic (213.059) - 2999ccm, 367pk, 270KW - M 256.930
    E-KLASSE All-Terrain
    E-KLASSE All-Terrain (S213) | 2020.08-heden - E 200 EQ Boost (213.279) - 1991ccm, 197pk, 145KW - M 264.920
    E-KLASSE All-Terrain (S213) | 2017.01-heden - E 220 d 4-matic (213.217) - 1950ccm, 194pk, 143KW - OM 654.920
    E-KLASSE All-Terrain (S213) | 2017.06-heden - E 350 d 4-matic (213.237) - 2987ccm, 258pk, 190KW - OM 642.873
    E-KLASSE All-Terrain (S213) | 2018.08-heden - E 400 d 4-matic (213.227) - 2925ccm, 340pk, 250KW - OM 656.929
    E-KLASSE All-Terrain (S213) | 2020.07-heden - E 400 d 4-matic (213.227) - 2925ccm, 330pk, 243KW - OM 656.929
    E-KLASSE All-Terrain (S213) | 2020.08-heden - E 450 EQ Boost (213.260) - 2999ccm, 367pk, 270KW - M 256.930
    E-KLASSE Cabriolet
    E-KLASSE Cabriolet (A238) | 2018.05-heden - AMG E53 EQ Boost 4-matic+ (238.461) - 2999ccm, 435pk, 320KW - M 256.930
    E-KLASSE Cabriolet (A238) | 2017.06-heden - E 200 (238.442) - 1991ccm, 184pk, 135KW - M 274.920
    E-KLASSE Cabriolet (A238) | 2017.10-heden - E 200 4-matic (238.443) - 1991ccm, 184pk, 135KW - M 274.920
    E-KLASSE Cabriolet (A238) | 2019.06-heden - E 200 EQ Boost (238.480) - 1991ccm, 197pk, 145KW - M 264.920
    E-KLASSE Cabriolet (A238) | 2019.06-heden - E 200 EQ Boost 4-matic (238.487) - 1991ccm, 197pk, 145KW - M 264.920
    E-KLASSE Cabriolet (A238) | 2017.06-heden - E 220 d (238.414) - 1950ccm, 163pk, 120KW - OM 654.920
    E-KLASSE Cabriolet (A238) | 2017.06-heden - E 220 d (238.414) - 1950ccm, 194pk, 143KW - OM 654.920
    E-KLASSE Cabriolet (A238) | 2017.10-heden - E 220 d 4-matic (238.415) - 1950ccm, 194pk, 143KW - OM 654.920
    E-KLASSE Cabriolet (A238) | 2017.06-heden - E 300 (238.448) - 1991ccm, 245pk, 180KW - M 274.920
    E-KLASSE Cabriolet (A238) | 2019.03-heden - E 300 (238.483) - 1991ccm, 258pk, 190KW - M 264.920
    E-KLASSE Cabriolet (A238) | 2018.05-heden - E 300 d (238.418) - 1950ccm, 245pk, 180KW - OM 654.920
    E-KLASSE Cabriolet (A238) | 2021.04-heden - E 300 d 4-matic (238.419) - 1992ccm, 265pk, 195KW - OM 654.820
    E-KLASSE Cabriolet (A238) | 2019.06-heden - E 300 EQ Boost (238.483) - 1991ccm, 258pk, 190KW - M 264.920
    E-KLASSE Cabriolet (A238) | 2018.11-heden - E 350 d (238.420) - 2925ccm, 286pk, 210KW - OM 656.929
    E-KLASSE Cabriolet (A238) | 2017.06-heden - E 350 d 4-matic (238.434) - 2987ccm, 258pk, 190KW - OM 642.873
    E-KLASSE Cabriolet (A238) | 2017.10-heden - E 350 EQ Boost (238.485) - 1991ccm, 299pk, 220KW - M 264.920
    E-KLASSE Cabriolet (A238) | 2017.06-heden - E 400 4-matic (238.466) - 2996ccm, 333pk, 245KW - M 276.823
    E-KLASSE Cabriolet (A238) | 2018.08-heden - E 400 d 4-matic (238.423) - 2925ccm, 340pk, 250KW - OM 656.929
    E-KLASSE Cabriolet (A238) | 2020.07-heden - E 400 d 4-matic (238.423) - 2925ccm, 330pk, 243KW - OM 656.929
    E-KLASSE Cabriolet (A238) | 2018.08-heden - E 450 4-matic (238.468) - 2996ccm, 367pk, 270KW - M 276.823
    E-KLASSE Cabriolet (A238) | 2020.07-heden - E 450 EQ Boost 4-matic (238.459) - 2999ccm, 367pk, 270KW - M 256.930
    E-KLASSE Coupé
    E-KLASSE Coupé (C238) | 2018.05-heden - AMG E 53 EQ Boost 4-matic+ (238.361) - 2999ccm, 435pk, 320KW - M 256.930
    E-KLASSE Coupé (C238) | 2016.12-heden - E 200 (238.342) - 1991ccm, 184pk, 135KW - M 274.920
    E-KLASSE Coupé (C238) | 2017.06-heden - E 200 4-matic (238.343) - 1991ccm, 184pk, 135KW - M 274.920
    E-KLASSE Coupé (C238) | 2019.06-heden - E 200 EQ Boost (238.380) - 1991ccm, 197pk, 145KW - M 264.920
    E-KLASSE Coupé (C238) | 2019.06-heden - E 200 EQ Boost 4-matic (238.387) - 1991ccm, 197pk, 145KW - M 264.920
    E-KLASSE Coupé (C238) | 2016.12-heden - E 220 d (238.314) - 1950ccm, 194pk, 143KW - OM 654.920
    E-KLASSE Coupé (C238) | 2016.12-heden - E 220 d (238.314) - 1950ccm, 163pk, 120KW - OM 654.920
    E-KLASSE Coupé (C238) | 2017.03-heden - E 220 d 4-matic (238.315) - 1950ccm, 194pk, 143KW - OM 654.920
    E-KLASSE Coupé (C238) | 2016.12-heden - E 300 (238.348) - 1991ccm, 245pk, 180KW - M 274.920
    E-KLASSE Coupé (C238) | 2018.08-heden - E 300 (238.383) - 1991ccm, 258pk, 190KW - M 264.920
    E-KLASSE Coupé (C238) | 2018.05-heden - E 300 d (238.318) - 1950ccm, 245pk, 180KW - OM 654.920
    E-KLASSE Coupé (C238) | 2021.01-heden - E 300 d 4-matic (238.319) - 1992ccm, 265pk, 195KW - OM 654.820
    E-KLASSE Coupé (C238) | 2019.06-heden - E 300 EQ Boost (238.383) - 1991ccm, 258pk, 190KW - M 264.920
    E-KLASSE Coupé (C238) | 2018.11-heden - E 350 d (238.320) - 2925ccm, 286pk, 210KW - OM 656.929
    E-KLASSE Coupé (C238) | 2017.06-heden - E 350 d 4-matic (238.334) - 2987ccm, 258pk, 190KW - OM 642.873
    E-KLASSE Coupé (C238) | 2017.10-heden - E 350 EQ Boost (238.385) - 1991ccm, 299pk, 220KW - M 264.920
    E-KLASSE Coupé (C238) | 2016.12-heden - E 400 4-matic (238.366) - 2996ccm, 333pk, 245KW - M 276.823
    E-KLASSE Coupé (C238) | 2018.08-heden - E 400 d 4-matic (238.323) - 2925ccm, 340pk, 250KW - OM 656.929
    E-KLASSE Coupé (C238) | 2020.07-heden - E 400 d 4-matic (238.323) - 2925ccm, 330pk, 243KW - OM 656.929
    E-KLASSE Coupé (C238) | 2020.07-heden - E 450 (238.358) - 2999ccm, 367pk, 270KW - M 256.930
    E-KLASSE Coupé (C238) | 2018.08-heden - E 450 4-matic (238.368) - 2996ccm, 367pk, 270KW - M 276.823
    E-KLASSE Coupé (C238) | 2020.07-heden - E 450 EQ Boost 4-matic (238.359) - 2999ccm, 367pk, 270KW - M 256.930
    E-KLASSE T-Model
    E-KLASSE T-Model (S213) | 2016.10-heden - AMG E 43 4-matic (213.264) - 2996ccm, 401pk, 295KW - M 276.823
    E-KLASSE T-Model (S213) | 2018.04-heden - AMG E 53 EQ Boost 4-matic+ (213.261) - 2999ccm, 435pk, 320KW - M 256.930
    E-KLASSE T-Model (S213) | 2017.05-heden - AMG E 63 4-matic+ (213.288) - 3982ccm, 571pk, 420KW - M 177.980
    E-KLASSE T-Model (S213) | 2017.05-heden - AMG E 63 S 4-matic+ (213.289) - 3982ccm, 612pk, 450KW - M 177.980
    E-KLASSE T-Model (S213) | 2016.07-heden - E 200 (213.242) - 1991ccm, 184pk, 135KW - M 274.920
    E-KLASSE T-Model (S213) | 2017.01-heden - E 200 4-matic (213.243) - 1991ccm, 184pk, 135KW - M 274.920
    E-KLASSE T-Model (S213) | 2018.11-heden - E 200 d (213.212) - 1597ccm, 160pk, 118KW - OM 654.916
    E-KLASSE T-Model (S213) | 2016.10-heden - E 200 d (213.213) - 1950ccm, 150pk, 110KW - OM 654.920
    E-KLASSE T-Model (S213) | 2019.06-heden - E 200 EQ Boost (213.280) - 1991ccm, 197pk, 145KW - M 264.920
    E-KLASSE T-Model (S213) | 2019.06-heden - E 200 EQ Boost 4-matic (213.287) - 1991ccm, 197pk, 145KW - M 264.920
    E-KLASSE T-Model (S213) | 2016.07-heden - E 220 d (213.204) - 1950ccm, 163pk, 120KW - OM 654.920
    E-KLASSE T-Model (S213) | 2016.07-heden - E 220 d (213.204) - 1950ccm, 194pk, 143KW - OM 654.920
    E-KLASSE T-Model (S213) | 2020.09-heden - E 220 d (213.206) - 1950ccm, 194pk, 143KW - OM 654.920
    E-KLASSE T-Model (S213) | 2017.01-heden - E 220 d 4-matic (213.205) - 1950ccm, 194pk, 143KW - OM 654.920
    E-KLASSE T-Model (S213) | 2016.07-heden - E 250 (213.245) - 1991ccm, 211pk, 155KW - M 274.920
    E-KLASSE T-Model (S213) | 2017.12-heden - E 300 d (213.208) - 1950ccm, 245pk, 180KW - OM 654.920
    E-KLASSE T-Model (S213) | 2021.01-heden - E 300 d 4-matic (213.219) - 1992ccm, 265pk, 195KW - OM 654.820
    E-KLASSE T-Model (S213) | 2018.10-heden - E 300 de (213.216) - 1950ccm, 306pk, 225KW - OM 654.920
    E-KLASSE T-Model (S213) | 2018.10-heden - E 300 de (213.216) - 1950ccm, 194pk, 143KW - OM 654.920
    E-KLASSE T-Model (S213) | 2020.08-heden - E 300 de 4-matic (213.211) - 1950ccm, 306pk, 225KW - OM 654.920
    E-KLASSE T-Model (S213) | 2020.08-heden - E 300 de 4-matic (213.211) - 1950ccm, 194pk, 143KW - OM 654.920
    E-KLASSE T-Model (S213) | 2020.06-heden - E 300 e (213.253) - 1991ccm, 320pk, 235KW - M 274.920
    E-KLASSE T-Model (S213) | 2020.06-heden - E 300 e (213.253) - 1991ccm, 211pk, 155KW - M 274.920
    E-KLASSE T-Model (S213) | 2019.06-heden - E 300 EQ Boost (213.283) - 1991ccm, 258pk, 190KW - M 264.920
    E-KLASSE T-Model (S213) | 2018.08-heden - E 350 d (213.222) - 2925ccm, 286pk, 210KW - OM 656.929
    E-KLASSE T-Model (S213) | 2016.10-heden - E 350 d (213.233) - 2987ccm, 258pk, 190KW - OM 642.855
    E-KLASSE T-Model (S213) | 2017.06-heden - E 350 d 4-matic (213.234) - 2987ccm, 258pk, 190KW - OM 642.873
    E-KLASSE T-Model (S213) | 2016.10-heden - E 400 4-matic (213.271) - 3498ccm, 333pk, 245KW - M 276.853
    E-KLASSE T-Model (S213) | 2019.02-heden - E 400 d (213.220) - 2925ccm, 340pk, 250KW - OM 656.929
    E-KLASSE T-Model (S213) | 2018.04-heden - E 400 d 4-matic (213.223) - 2925ccm, 340pk, 250KW - OM 656.929
    E-KLASSE T-Model (S213) | 2020.07-heden - E 400 d 4-matic (213.223) - 2925ccm, 330pk, 243KW - OM 656.929
    E-KLASSE T-Model (S213) | 2018.08-heden - E 450 4-matic (213.268) - 2996ccm, 367pk, 270KW - M 276.823
    E-KLASSE T-Model (S213) | 2020.08-heden - E 450 EQ Boost (213.259) - 2999ccm, 367pk, 270KW - M 256.930
    EQC
    EQC (N293) | 2019.05-heden - EQC 400 4-matic (293.890, 293.891) - ccm, 408pk, 300KW - EM 780.998
    EQS
    EQS (V297) | 2021.08-heden - EQS 450+ (297.123) - ccm, 333pk, 245KW - EM 780.600
    EQS (V297) | 2021.08-heden - EQS 580 4-matic (297.144) - ccm, 523pk, 385KW - EM 780.600, EM 780.300
    GLC
    GLC (X253) | 2019.04-heden - 200 d (253.913) - 1950ccm, 163pk, 120KW - OM 654.920
    GLC (X253) | 2019.04-heden - 200 d 4-matic (253.916) - 1950ccm, 163pk, 120KW - OM 654.920
    GLC (X253) | 2019.04-heden - 200 EQ Boost (253.980) - 1991ccm, 197pk, 145KW - M 264.920
    GLC (X253) | 2019.04-heden - 200 EQ Boost 4-matic (253.981) - 1991ccm, 197pk, 145KW - M 264.920
    GLC (X253) | 2019.04-heden - 220 d (253.914) - 1950ccm, 194pk, 143KW - OM 654.920
    GLC (X253) | 2015.06-2019.04 - 220 d 4-matic (253.905, 253.903) - 2143ccm, 163pk, 120KW - OM 651.921
    GLC (X253) | 2015.06-2019.04 - 220 d 4-matic (253.905, 253.903) - 2143ccm, 170pk, 125KW - OM 651.921
    GLC (X253) | 2019.04-heden - 220 d 4-matic (253.915) - 1950ccm, 194pk, 143KW - OM 654.920
    GLC (X253) | 2015.06-2019.04 - 250 4-matic (253.946) - 1991ccm, 211pk, 155KW - M 274.920
    GLC (X253) | 2015.06-2019.04 - 250 d 4-matic (253.909) - 2143ccm, 204pk, 150KW - OM 651.921
    GLC (X253) | 2015.07-2019.04 - 300 4-matic (253.949) - 1991ccm, 245pk, 180KW - M 274.920
    GLC (X253) | 2019.04-heden - 300 d 4-matic (253.919) - 1950ccm, 245pk, 180KW - OM 654.920
    GLC (X253) | 2020.05-heden - 300 de 4-matic (253.911) - 1950ccm, 194pk, 143KW - OM 654.920
    GLC (X253) | 2020.05-heden - 300 de 4-matic (253.911) - 1950ccm, 306pk, 225KW - OM 654.920
    GLC (X253) | 2019.11-heden - 300 e 4-matic (253.953) - 1991ccm, 211pk, 155KW - M 274.920
    GLC (X253) | 2019.11-heden - 300 e 4-matic (253.953) - 1991ccm, 320pk, 235KW - M 274.920
    GLC (X253) | 2019.04-heden - 300 EQ Boost 4-matic (253.984) - 1991ccm, 258pk, 190KW - M 264.920
    GLC (X253) | 2016.10-2019.04 - 350 d 4-matic (253.925) - 2987ccm, 258pk, 190KW - OM 642.873
    GLC (X253) | 2016.01-2019.04 - 350 e 4-matic (253.954) - 1991ccm, 320pk, 235KW - M 274.920
    GLC (X253) | 2016.01-2019.04 - 350 e 4-matic (253.954) - 1991ccm, 211pk, 155KW - M 274.920
    GLC (X253) | 2019.08-heden - 400 d 4-matic (253.923) - 2925ccm, 330pk, 243KW - OM 656.929
    GLC (X253) | 2016.04-2019.08 - AMG 43 4-matic (253.964) - 2996ccm, 367pk, 270KW - M 276.823
    GLC (X253) | 2019.08-heden - AMG 43 4-matic (253.964) - 2996ccm, 390pk, 287KW - M 276.823
    GLC (X253) | 2017.06-heden - AMG 63 4-matic+ (253.988) - 3982ccm, 476pk, 350KW - M 177.980
    GLC (X253) | 2017.06-heden - AMG 63 S 4-matic+ (253.989) - 3982ccm, 510pk, 375KW - M 177.980
    GLC Coupe
    GLC Coupe (C253) | 2019.04-heden - 200 d (253.313) - 1950ccm, 163pk, 120KW - OM 654.920
    GLC Coupe (C253) | 2019.04-heden - 200 d 4-matic (253.316) - 1950ccm, 163pk, 120KW - OM 654.920
    GLC Coupe (C253) | 2019.04-heden - 200 EQ Boost (253.380) - 1991ccm, 197pk, 145KW - M 264.920
    GLC Coupe (C253) | 2019.04-heden - 200 EQ Boost 4-matic (253.381) - 1991ccm, 197pk, 145KW - M 264.920
    GLC Coupe (C253) | 2016.06-2019.04 - 220 d 4-matic (253.303, 253.305) - 2143ccm, 163pk, 120KW - OM 651.921
    GLC Coupe (C253) | 2016.06-2019.04 - 220 d 4-matic (253.303, 253.305) - 2143ccm, 170pk, 125KW - OM 651.921
    GLC Coupe (C253) | 2019.04-heden - 220 d 4-matic (253.315) - 1950ccm, 194pk, 143KW - OM 654.920
    GLC Coupe (C253) | 2016.06-2019.04 - 250 4-matic (253.346) - 1991ccm, 211pk, 155KW - M 274.920
    GLC Coupe (C253) | 2016.06-2019.04 - 250 d 4-matic (253.309) - 2143ccm, 204pk, 150KW - OM 651.921
    GLC Coupe (C253) | 2016.10-2019.04 - 300 4-matic (253.349) - 1991ccm, 245pk, 180KW - M 274.920
    GLC Coupe (C253) | 2019.11-heden - 300 4-matic (253.384) - 1991ccm, 258pk, 190KW - M 264.920
    GLC Coupe (C253) | 2019.04-heden - 300 d 4-matic (253.319) - 1950ccm, 245pk, 180KW - OM 654.920
    GLC Coupe (C253) | 2020.05-heden - 300 de 4-matic (253.311) - 1950ccm, 194pk, 143KW - OM 654.920
    GLC Coupe (C253) | 2020.05-heden - 300 de 4-matic (253.311) - 1950ccm, 306pk, 225KW - OM 654.920
    GLC Coupe (C253) | 2019.11-heden - 300 e 4-matic (253.353) - 1991ccm, 211pk, 155KW - M 274.920
    GLC Coupe (C253) | 2019.11-heden - 300 e 4-matic (253.353) - 1991ccm, 320pk, 235KW - M 274.920
    GLC Coupe (C253) | 2019.04-heden - 300 EQ Boost 4-matic (253.384) - 1991ccm, 258pk, 190KW - M 264.920
    GLC Coupe (C253) | 2016.10-2019.04 - 350 d 4-matic (253.325) - 2987ccm, 258pk, 190KW - OM 642.873
    GLC Coupe (C253) | 2016.10-2019.04 - 350 e 4-matic (253.354) - 1991ccm, 211pk, 155KW - M 274.920
    GLC Coupe (C253) | 2016.10-2019.04 - 350 e 4-matic (253.354) - 1991ccm, 320pk, 235KW - M 274.920
    GLC Coupe (C253) | 2019.08-heden - 400 d 4-matic (253.323) - 2925ccm, 330pk, 243KW - OM 656.929
    GLC Coupe (C253) | 2016.10-2019.08 - AMG 43 4-matic (253.364) - 2996ccm, 367pk, 270KW - M 276.823
    GLC Coupe (C253) | 2019.08-heden - AMG 43 4-matic (253.364) - 2996ccm, 390pk, 287KW - M 276.823
    GLC Coupe (C253) | 2017.06-heden - AMG 63 4-matic+ (253.388) - 3982ccm, 476pk, 350KW - M 177.980
    GLC Coupe (C253) | 2017.06-heden - AMG 63 S 4-matic+ (253.389) - 3982ccm, 510pk, 375KW - M 177.980
    GLE
    GLE (W166) | 2015.04-2018.10 - 250 d (166.006) - 2143ccm, 204pk, 150KW - OM 651.960
    GLE (W166) | 2015.04-2018.10 - 250 d 4-matic (166.004) - 2143ccm, 204pk, 150KW - OM 651.960
    GLE (W166) | 2015.04-2018.10 - 350 d 4-matic (166.024) - 2987ccm, 258pk, 190KW - OM 642.826
    GLE (W166) | 2015.04-2018.10 - 350 d 4-matic (166.024) - 2987ccm, 249pk, 183KW - OM 642.826
    GLE Coupe
    GLE Coupe (C292) | 2015.03-2019.10 - 350 d 4-matic (292.323, 292.324) - 2987ccm, 258pk, 190KW - OM 642.826, OM 642.824
    GL-KLASSE
    GL-KLASSE (X166) | 2012.07-2015.10 - GL 350 CDI / BlueTec 4-matic (166.823, 166.824) - 2987ccm, 258pk, 190KW - OM 642.826
    GL-KLASSE (X166) | 2012.07-2015.10 - GL 500 4-matic (166.873) - 4663ccm, 435pk, 320KW - M 278.928
    GLS
    GLS (X166) | 2015.11-2019.04 - 350 d 4-matic (166.824) - 2987ccm, 258pk, 190KW - OM 642.826
    GLS (X166) | 2015.11-2019.04 - 500 4-matic (166.873) - 4663ccm, 456pk, 335KW - M 278.928
    M-KLASSE
    M-KLASSE (W166) | 2011.06-2015.12 - ML 250 CDI / BlueTEC 4-matic (166.004, 166.003) - 2143ccm, 204pk, 150KW - OM 651.960
  • Origineel nummers

    166 830 02 18MERCEDES-BENZ
    166 830 00 18MERCEDES-BENZ
    A 166 830 02 18MERCEDES-BENZ
    A 166 830 00 18MERCEDES-BENZ
  • Fabrikant

    Bosch

    Bosch levert hoogwaardige auto onderdelen van originele kwaliteit. Talrijke voertuigfabrikanten vertrouwen bij de eerste montage op nieuwe voertuigen op producten van Bosch. Evenals werkplaatsen en servicepunten die hun klanten zeer hoogwaardig onderhoud en reparaties willen bieden. Bosch auto onderdelen kenmerken zich door de volgende zaken:

    • Hoge kwaliteit
    • Betrouwbaarheid en duurzaamheid
    • Innovatieve technologie

    Bosch auto onderdelen zijn ontworpen op duurzaamheid en daarom ideaal als u uw auto nog lang in topconditie wilt houden. Zo zijn de Ruitenwissers, Accu’s en Bougies verreweg het meest duurzaam in de markt. Bosch maakt de volgende service en onderhoudsproducten:

    Ruitenwissers
    Accu’s
    Autolampen
    Filters
    Bougies
    Remmen
    Aandrijfriemen

    Verder staat Bosch bekend om de kwalitatief hoogwaardige elektrische componenten. Bosch maakt namelijk verschillende sensoren en elektrische toebehoren voor auto’s. Altijd van originele kwaliteit, waardoor u weer met een vertrouwd gevoel de weg op gaat. Veel Bosch producten leveren wij uit eigen voorraad, waardoor de producten doorgaans binnen één dag geleverd worden.

  • Levertijd

    Op werkdagen voor 17:00 uur besteld is overmorgen in huis

Klanten die dit kochten, kochten ook

Bestellen
veilig betalen
,
We gebruiken cookies voor de beste gebruikerservaring. Lees meer..
OK