Interieurfilter LAO 62 Mahle

Productnummer: 1254650 Fabrikantcode: LAO 62 EAN: 4009026965658

€ 112,76

€  52,31

Incl. BTW
-54%

Bekijk productspecificaties

Op voorraad
Bestellen
veilig betalen
  • 30 dagen gratis ruilen
  • Tevreden of geld terug
  • Klanten geven ons een 8.5/10
  • Snelle levering
  • Snelle levering
  • 30 dagen gratis ruilen
  • Klanten geven ons een 8.5/10
  • Tevreden of geld terug
  • Beste prijs garantie

Klantenservice: telefonisch offline

Stel je vraag aan onze productspecialisten.

Vraag en antwoord

Selecteer uw vrachtwagen om onderdelen met pasgarantie te tonen.

Meer weten?
  • Specificaties
  • Toepasbaarheid
  • Origineel nummers
  • Fabrikant
  • Levertijd
  • PDF
  • Omschrijving

    Specificaties
    Lengte (mm)530
    Hoogte (mm)30,0
    Breedte (mm)241
    Filter typeCarbon filter
    Verpakkingslengte [cm]245,0
    Verpakkingsbreedte [cm]35,0
    Verpakkingshoogte [cm]545,0
    Garantie2 jaar
    Nettogewicht [g]545,0

    Liever laten monteren?

    montagekaart

    WinParts verwijst graag u als klant, aan één van onze montage partners door.

    Vind een montagepartner »

    Vergelijkbare producten van andere Fabrikanten

    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    AUTOMEGA 180065610
    BLUE PRINT ADJ132504
    BREMSI FC1326C
    DENCKERMANN M110665A
    DENCKERMANN M110665K
    DENSO DCF475P
    DENSO DCF256P
    FEBI 22378
    FEBI 21125
    FILTRON K 1265A
    KAMOKA 6080058
    KOLBENSCHMIDT 50013765
    MAHLE LAK 62 (dit product)
    MAHLE LA 62 (dit product)
    MAHLE 72426079 (dit product)
    MAHLE LAO 62 (dit product)
    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    MALÒ 1531672
    MANN CUK 5366
    MEYLE 312 320 0013
    TOPRAN 501 188
    TOPRAN 501 187
    VALEO 698776
    VEMO V20-31-1039-1
    VEMO V20-30-1046-1
    WILMINK GROUP WG1916624
    WILMINK GROUP WG1793470
    WILMINK GROUP WG1018661
    WILMINK GROUP WG1916995
    WILMINK GROUP WG1227009
    WILMINK GROUP WG1215696
    WILMINK GROUP WG1215487
    WIX FILTERS WP9327
  • Toepasbaarheid

    BMW
    X5
    X5 (E53) | 2001.04-2003.09 - 3.0 d - 2925ccm, 184pk, 135KW - M57 D30 (306D1)
    X5 (E53) | 2003.10-2006.09 - 3.0 d - 2993ccm, 218pk, 160KW - M57 D30 (306D2)
    X5 (E53) | 2003.10-2006.09 - 3.0 d - 2993ccm, 211pk, 155KW - M57 D30 (306D2)
    X5 (E53) | 2000.04-2006.10 - 3.0 i - 2979ccm, 231pk, 170KW - M54 B30 (306S3)
    X5 (E53) | 2000.01-2003.09 - 4.4 i - 4398ccm, 286pk, 210KW - M62 B44 (448S2)
    X5 (E53) | 2003.10-2006.10 - 4.4 i - 4398ccm, 320pk, 235KW - N62 B44 A
    X5 (E53) | 2001.10-2003.09 - 4.6 is - 4619ccm, 347pk, 255KW - M62 B46 (468S1)
    X5 (E53) | 2004.04-2006.09 - 4.8 is - 4799ccm, 360pk, 265KW - N62 B48 A
    LAND ROVER
    RANGE ROVER III
    RANGE ROVER III (L322) | 2002.03-2012.08 - 3.0 D 4x4 - 2926ccm, 177pk, 130KW - 306D1
    RANGE ROVER III (L322) | 2006.04-2012.08 - 3.6 D 4x4 - 3628ccm, 272pk, 200KW - 368DT
    RANGE ROVER III (L322) | 2005.05-2012.08 - 4.2 4x4 - 4197ccm, 396pk, 291KW - 428PS
    RANGE ROVER III (L322) | 2002.03-2005.08 - 4.4 4x4 - 4398ccm, 286pk, 210KW - M62 B44
    RANGE ROVER III (L322) | 2005.05-2012.08 - 4.4 4x4 - 4394ccm, 306pk, 225KW - 448PN
    RANGE ROVER III (L322) | 2010.07-2012.08 - 4.4 D 4x4 - 4367ccm, 313pk, 230KW - 448DT
    RANGE ROVER III (L322) | 2009.09-2012.08 - 5.0 4x4 - 4999ccm, 375pk, 276KW - 508PN
    RANGE ROVER III (L322) | 2009.09-2012.08 - 5.0 4x4 - 4999ccm, 510pk, 375KW - 508PS
    RANGE ROVER SPORT I
    RANGE ROVER SPORT I (L320) | 2006.01-2010.02 - 4.2 4x4 - 4197ccm, 396pk, 291KW - 428PS
  • Origineel nummers

    LR0 32199ROVER
    LR032199LAND ROVER
    JM0000010LAND ROVER
    JMO000010LAND ROVER
    LR026132LAND ROVER
    JME000010LAND ROVER
    JME00010ROVER
    JM0 000010ROVER
    9218706BMW
    9218705BMW
    9224085BMW
    64312218428BMW
    64319218706BMW
    64319218705BMW
    2218428BMW
    64319224085BMW
    8409044BMW
    64318409044BMW
    8409043BMW
    64318409043BMW
  • Fabrikant

    Mahle

    Mahle Knecht filters heeft zich gespecialiseerd in alles wat met de interne verbrandingsmotor en zijn onmiddellijke omgeving te maken heeft
    Meer dan 140 gerenommeerde motor- en voertuigfabrikanten rusten ondertussen hun motoren standaard met motoronderdelen en filters van MAHLE uit.

    Bij Winparts bieden we van Mahle onder andere de volgende artikelen aan: 

  • Levertijd

    Op werkdagen voor 16:00 uur besteld is morgen in huis

Bestellen
veilig betalen
,
We gebruiken cookies voor de beste gebruikerservaring. Lees meer..
OK