Interieurfilter LAO 430 Mahle

Productnummer: 1254645 Fabrikantcode: LAO 430 EAN: 4009026965894

€ 53,25

€  25,73

Incl. BTW
-52%

Bekijk productspecificaties

Op voorraad
Bestellen
veilig betalen
  • 30 dagen gratis ruilen
  • Tevreden of geld terug
  • Klanten geven ons een 8.5/10
  • Snelle levering
  • Snelle levering
  • 30 dagen gratis ruilen
  • Klanten geven ons een 8.5/10
  • Tevreden of geld terug
  • Beste prijs garantie

Klantenservice: telefonisch offline

Stel je vraag aan onze productspecialisten.

Vraag en antwoord

Selecteer uw vrachtwagen om onderdelen met pasgarantie te tonen.

Meer weten?
  • Specificaties
  • Toepasbaarheid
  • Origineel nummers
  • Fabrikant
  • Levertijd
  • PDF
  • Omschrijving

    Specificaties
    Lengte (mm)215
    Hoogte (mm)25,0
    Breedte (mm)213
    Filter typeCarbon filter
    Verpakkingslengte [cm]225,0
    Verpakkingsbreedte [cm]40,0
    Verpakkingshoogte [cm]220,0
    Garantie2 jaar
    Nettogewicht [g]182,0

    Liever laten monteren?

    montagekaart

    WinParts verwijst graag u als klant, aan één van onze montage partners door.

    Vind een montagepartner »

    Vergelijkbare producten van andere Fabrikanten

    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    ASHUKI PAL2-4393
    BLUE PRINT ADU172502
    BLUE PRINT ADR162514
    BORG & BECK BFC1195
    BREMSI FC0439A
    CLEAN FILTERS NC2415CA
    CORTECO 49408805
    DENCKERMANN M110647A
    DENCKERMANN M110647
    DENCKERMANN M110647K
    FEBI 48511
    FEBI 37788
    FILTRON K 1276A
    KAMOKA F520501
    MAGNETI MARELLI 350208065540
    MAHLE LAK 430 (dit product)
    MAHLE LA 430 (dit product)
    MAHLE 72426091 (dit product)
    MAHLE LAO 430 (dit product)
    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    MALÒ 1531732
    MANN CUK 2132
    MEYLE 012 320 0039
    Omnicraft 2144778
    QUINTON HAZELL QFC0501AB
    TECNECO FILTERS CKA22021
    TOPRAN 701 631
    UFI 34.176.00
    VALEO 715608
    VEMO V30-31-1052
    VEMO V30-32-0004
    WILMINK GROUP WG1793700
    WILMINK GROUP WG1788844
    WILMINK GROUP WG1215665
    WILMINK GROUP WG1701524
    WILMINK GROUP WG1701525
    WILMINK GROUP WG1793822
    WILMINK GROUP WG1923359
    WIX FILTERS WP9389
  • Toepasbaarheid

    RENAULT
    TWINGO III
    TWINGO III (BCM_, BCA_) | 2016.11-heden - 0.9 TCe 110 - 898ccm, 109pk, 80KW - H4B 401
    TWINGO III (BCM_, BCA_) | 2014.09-heden - 0.9 TCe 90 - 898ccm, 90pk, 66KW - H4B 401
    TWINGO III (BCM_, BCA_) | 2018.08-heden - 0.9 TCe 90 LPG (BCMD) - 898ccm, 90pk, 66KW - H4B 451
    TWINGO III (BCM_, BCA_) | 2019.03-heden - 0.9 TCe 95 - 898ccm, 92pk, 68KW - H4B 453
    TWINGO III (BCM_, BCA_) | 2019.03-heden - 1.0 SCe 65 (BCMJ) - 998ccm, 65pk, 48KW - B4D 403
    TWINGO III (BCM_, BCA_) | 2014.09-heden - 1.0 SCe 70 - 999ccm, 71pk, 52KW - H4D 400
    TWINGO III (BCM_, BCA_) | 2015.09-heden - 1.0 SCe 70 (BCMB) - 999ccm, 69pk, 51KW - H4D 400
    TWINGO III (BCM_, BCA_) | 2019.03-heden - 1.0 SCe 75 - 999ccm, 73pk, 54KW - B4D 403
    TWINGO III (BCM_, BCA_) | 2020.05-heden - Z.E: (BCA1) - ccm, 82pk, 60KW - 5AL 605
    SMART
    FORFOUR Hatchback
    FORFOUR Hatchback (453) | 2014.11-heden - 0.9 (453.044, 453.053) - 898ccm, 90pk, 66KW - M 281.910, H4B 409
    FORFOUR Hatchback (453) | 2016.07-heden - 0.9 Brabus (453.062) - 898ccm, 109pk, 80KW - M 281.910
    FORFOUR Hatchback (453) | 2014.11-heden - 1.0 (453.041) - 999ccm, 60pk, 45KW - M 281.920
    FORFOUR Hatchback (453) | 2014.07-heden - 1.0 (453.042, 453.043) - 999ccm, 71pk, 52KW - M 281.920
    FORFOUR Hatchback (453) | 2017.05-heden - electric drive (453.091) - 0ccm, 82pk, 60KW - 5AL
    FORFOUR Hatchback (453) | 2017.05-heden - electric drive / EQ (453.091) - 0ccm, 56pk, 41KW - 5AL
    FORTWO Cabrio
    FORTWO Cabrio (451) | 2007.01-heden - 0.8 CDi (451.400) - 799ccm, 45pk, 33KW - OM 660.950
    FORTWO Cabrio (451) | 2009.08-heden - 0.8 CDi (451.401) - 799ccm, 54pk, 40KW - OM 660.951
    FORTWO Cabrio (451) | 2007.01-heden - 1.0 (451.431, 451.480) - 999ccm, 71pk, 52KW - M 132.910
    FORTWO Cabrio (451) | 2012.04-heden - 1.0 Brabus - 999ccm, 120pk, 88KW - M 132.930
    FORTWO Cabrio (451) | 2008.01-heden - 1.0 Brabus (451.433) - 999ccm, 98pk, 72KW - M 132.930
    FORTWO Cabrio (451) | 2007.01-heden - 1.0 Turbo (451.432) - 999ccm, 84pk, 62KW - M 132.930
    FORTWO Cabrio (451) | 2010.07-heden - 1.0 Turbo Brabus (451.433) - 999ccm, 102pk, 75KW - M 132.930
    FORTWO Cabrio (451) | 2011.12-2012.12 - electric drive (451.490) - 0ccm, 48pk, 35KW - EV
    FORTWO Cabrio (451) | 2010.12-2012.12 - electric drive (451.490, 451.491) - 0ccm, 27pk, 20KW - EV
    FORTWO Cabrio (451) | 2013.01-heden - electric drive (451.490, 451.491) - 0ccm, 75pk, 55KW - EV
    FORTWO Cabrio (451) | 2009.11-2011.12 - electric drive (451.491) - 0ccm, 41pk, 30KW - EV
    FORTWO Cabrio (451) | 2013.01-heden - electric drive Brabus (451.492) - 0ccm, 82pk, 60KW - EV
    FORTWO Cabriolet
    FORTWO Cabriolet (453) | 2015.09-heden - 0.9 (453.444, 453.453) - 898ccm, 90pk, 66KW - M 281.910
    FORTWO Cabriolet (453) | 2016.07-heden - 0.9 Brabus (453.462) - 898ccm, 109pk, 80KW - M 281.910
    FORTWO Cabriolet (453) | 2015.09-heden - 1.0 (453.442, 453.443) - 999ccm, 71pk, 52KW - M 281.920
    FORTWO Cabriolet (453) | 2017.05-heden - electric drive / EQ (453.491) - 0ccm, 56pk, 41KW - 5AL
    FORTWO Coupé
    FORTWO Coupé (451) | 2007.01-heden - 0.8 CDi (451.300) - 799ccm, 45pk, 33KW - OM 660.950
    FORTWO Coupé (451) | 2009.08-heden - 0.8 CDi (451.301) - 799ccm, 54pk, 40KW - OM 660.951
    FORTWO Coupé (451) | 2007.01-heden - 1.0 (451.330, 451.334) - 999ccm, 61pk, 45KW - M 132.910
    FORTWO Coupé (451) | 2007.01-heden - 1.0 (451.331, 451.380) - 999ccm, 71pk, 52KW - M 132.910
    FORTWO Coupé (451) | 2008.01-heden - 1.0 Brabus (451.333) - 999ccm, 98pk, 72KW - M 132.930
    FORTWO Coupé (451) | 2007.01-heden - 1.0 Turbo (451.332) - 999ccm, 84pk, 62KW - M 132.930
    FORTWO Coupé (451) | 2010.07-heden - 1.0 Turbo Brabus (451.333) - 999ccm, 102pk, 75KW - M 132.930
    FORTWO Coupé (451) | 2011.12-2012.12 - electric drive (451.390) - 0ccm, 48pk, 35KW - EV
    FORTWO Coupé (451) | 2013.01-heden - electric drive (451.390, 451.391) - 0ccm, 75pk, 55KW - EV
    FORTWO Coupé (451) | 2009.11-2011.12 - electric drive (451.391) - 0ccm, 41pk, 30KW - EV
    FORTWO Coupé (451) | 2010.12-2012.12 - electric drive (451.391, 451.390) - 0ccm, 27pk, 20KW - EV
    FORTWO Coupé (451) | 2013.01-heden - electric drive Brabus (451.392) - 0ccm, 82pk, 60KW - EV
    FORTWO Coupé (453) | 2014.09-heden - 0.9 (453.344, 453.353) - 898ccm, 90pk, 66KW - M 281.910
    FORTWO Coupé (453) | 2016.07-heden - 0.9 Brabus (453.362) - 898ccm, 109pk, 80KW - M 281.910
    FORTWO Coupé (453) | 2014.11-heden - 1.0 (453.341) - 999ccm, 60pk, 45KW - M 281.920
    FORTWO Coupé (453) | 2014.07-heden - 1.0 (453.342, 453.343) - 999ccm, 71pk, 52KW - M 281.920
    FORTWO Coupé (453) | 2017.05-heden - electric drive (453.391) - 0ccm, 82pk, 60KW - 5AL
    FORTWO Coupé (453) | 2017.05-heden - electric drive / EQ (453.391) - 0ccm, 56pk, 41KW - 5AL
  • Origineel nummers

    A4518300018SMART
    4538350300SMART
    A4538350300SMART
    4518300018SMART
    272774711RRENAULT
    272779986RRENAULT
    A4518300018MERCEDES-BENZ
    4538350300MERCEDES-BENZ
    A4538350300MERCEDES-BENZ
    4518300018MERCEDES-BENZ
  • Fabrikant

    Mahle

    Mahle Knecht filters heeft zich gespecialiseerd in alles wat met de interne verbrandingsmotor en zijn onmiddellijke omgeving te maken heeft
    Meer dan 140 gerenommeerde motor- en voertuigfabrikanten rusten ondertussen hun motoren standaard met motoronderdelen en filters van MAHLE uit.

    Bij Winparts bieden we van Mahle onder andere de volgende artikelen aan: 

  • Levertijd

    Op werkdagen voor 16:00 uur besteld is morgen in huis

Bestellen
veilig betalen
,
We gebruiken cookies voor de beste gebruikerservaring. Lees meer..
OK