Interieurfilter LAO 220 Mahle

Productnummer: 1254634 Fabrikantcode: LAO 220 EAN: 4009026962602

€ 53,31

€  25,76

Incl. BTW
-52%

Bekijk productspecificaties

Op voorraad
Bestellen
veilig betalen
  • 30 dagen gratis ruilen
  • Tevreden of geld terug
  • Klanten geven ons een 8.5/10
  • Snelle levering
  • Snelle levering
  • 30 dagen gratis ruilen
  • Klanten geven ons een 8.5/10
  • Tevreden of geld terug
  • Beste prijs garantie

Klantenservice: 085 070 5200

Stel je vraag aan onze productspecialisten.

Vraag en antwoord

Selecteer uw vrachtwagen om onderdelen met pasgarantie te tonen.

Meer weten?
  • Specificaties
  • Toepasbaarheid
  • Origineel nummers
  • Fabrikant
  • Levertijd
  • PDF
  • Omschrijving

    Specificaties
    Lengte (mm)241
    Hoogte (mm)39,0
    Breedte (mm)209
    Filter typeCarbon filter
    Verpakkingslengte [cm]220,0
    Verpakkingsbreedte [cm]40,0
    Verpakkingshoogte [cm]250,0
    Garantie2 jaar
    Nettogewicht [g]221,0

    Liever laten monteren?

    montagekaart

    WinParts verwijst graag u als klant, aan één van onze montage partners door.

    Vind een montagepartner »

    Vergelijkbare producten van andere Fabrikanten

    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    BLUE PRINT ADF122506
    BLUE PRINT ADF122504
    BORG & BECK BFC1111
    BOSCH 0 986 628 506
    BSG BSG 30-145-006
    CORTECO 49408597
    CoopersFiaam PCA8219
    DENCKERMANN M110512K
    DENCKERMANN M110512A
    FEBI 22166
    FEBI 176329
    FRAM CFP10584
    FRAM CFH12709
    HENGST FILTER E1907LB
    KAMOKA 6080029
    LUCAS FILTERS LFCP142
    MAGNETI MARELLI 350203063920
    MAHLE LAK 220 (dit product)
    MAHLE LA 220 (dit product)
    MAHLE 72414397 (dit product)
    MAHLE LAO 220 (dit product)
    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    MALÒ 1530982
    MANN FP 2559
    MASTER-SPORT 2559-IFB-PCS-MS
    MECAFILTER EKR7145
    MEYLE 712 320 0006
    MISFAT HB218C
    PURFLUX AHA212
    PURFLUX AHH212
    QUINTON HAZELL QFC0491AB
    TECNECO FILTERS CKA9787
    TECNOCAR EA416
    TOPRAN 302 080
    VALEO 701027
    VALEO 698883
    VEMO V25-31-1075-1
    VEMO V25-32-0002
    WILMINK GROUP WG1923345
    WILMINK GROUP WG1793577
    WILMINK GROUP WG1793521
    WILMINK GROUP WG1788835
    WILMINK GROUP WG1735372
  • Toepasbaarheid

    FORD
    C-MAX
    C-MAX (DM2) | 2007.02-2010.09 - 1.6 - 1596ccm, 100pk, 74KW - HWDA, HWDB, SHDA, SHDB, SHDC
    C-MAX (DM2) | 2007.04-2010.09 - 1.6 - 1596ccm, 116pk, 85KW - HXDA, HXDB, SIDA
    C-MAX (DM2) | 2007.02-2010.09 - 1.6 TDCi - 1560ccm, 90pk, 66KW - HHDA, HHDB, GPDA
    C-MAX (DM2) | 2007.02-2010.09 - 1.6 TDCi - 1560ccm, 109pk, 80KW - G8DA, G8DB, G8DD
    C-MAX (DM2) | 2007.02-2010.09 - 1.6 TDCi - 1560ccm, 101pk, 74KW - G8DC, MTDA
    C-MAX (DM2) | 2007.02-2010.09 - 1.8 - 1798ccm, 122pk, 90KW - QQDC
    C-MAX (DM2) | 2007.02-2010.09 - 1.8 - 1798ccm, 125pk, 92KW - QQDA, QQDB
    C-MAX (DM2) | 2007.02-2010.09 - 1.8 Flexifuel - 1798ccm, 125pk, 92KW - Q7DA
    C-MAX (DM2) | 2007.02-2010.09 - 1.8 TDCi - 1753ccm, 115pk, 85KW - KKDA, KKDB
    C-MAX (DM2) | 2007.02-2010.09 - 2.0 - 1999ccm, 145pk, 107KW - AODA, AODB, SYDA, AODE
    C-MAX (DM2) | 2009.04-2010.09 - 2.0 CNG - 1999ccm, 145pk, 107KW - SYDA
    C-MAX (DM2) | 2008.06-2010.09 - 2.0 LPG - 1999ccm, 145pk, 107KW - SYDA
    C-MAX (DM2) | 2007.02-2010.09 - 2.0 TDCi - 1997ccm, 136pk, 100KW - G6DB, G6DA, G6DD, G6DG
    C-MAX (DM2) | 2007.02-2010.09 - 2.0 TDCi - 1997ccm, 133pk, 98KW - G6DE, G6DF, G6DC
    C-MAX (DM2) | 2008.02-2010.09 - 2.0 TDCi - 1997ccm, 110pk, 81KW - IXDA
    FOCUS C-MAX
    FOCUS C-MAX (DM2) | 2003.10-2007.03 - 1.6 - 1596ccm, 100pk, 74KW - HWDA, HWDB, SHDA, SHDB, SHDC
    FOCUS C-MAX (DM2) | 2003.10-2007.03 - 1.6 TDCi - 1560ccm, 109pk, 80KW - G8DA, G8DB, G8DD, G8DE, G8DF
    FOCUS C-MAX (DM2) | 2005.02-2007.03 - 1.6 TDCi - 1560ccm, 90pk, 66KW - HHDA, HHDB
    FOCUS C-MAX (DM2) | 2004.08-2007.03 - 1.6 Ti - 1596ccm, 115pk, 85KW - HXDA, SIDA
    FOCUS C-MAX (DM2) | 2003.10-2007.03 - 1.8 - 1798ccm, 120pk, 88KW - CSDA, CSDB
    FOCUS C-MAX (DM2) | 2004.04-2007.03 - 1.8 - 1798ccm, 125pk, 92KW - Q7DA, QQDA, QQDB
    FOCUS C-MAX (DM2) | 2005.09-2007.03 - 1.8 - 1798ccm, 122pk, 90KW - QQDC
    FOCUS C-MAX (DM2) | 2006.01-2007.03 - 1.8 Flexifuel - 1798ccm, 125pk, 92KW - Q7DA
    FOCUS C-MAX (DM2) | 2005.01-2007.03 - 1.8 TDCi - 1753ccm, 115pk, 85KW - KKDA, KKDB
    FOCUS C-MAX (DM2) | 2004.03-2007.03 - 2.0 - 1999ccm, 145pk, 107KW - AODA, AODB, SYDA, AODE
    FOCUS C-MAX (DM2) | 2003.10-2007.03 - 2.0 TDCi - 1997ccm, 136pk, 100KW - G6DB, G6DA, G6DD, G6DG
    FOCUS C-MAX (DM2) | 2003.10-2007.03 - 2.0 TDCi - 1997ccm, 133pk, 98KW - G6DE, G6DF, G6DC
    FOCUS II Turnier
    FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) | 2007.12-2012.09 - 1.6 TDCi - 1560ccm, 110pk, 81KW - G8DA
    GALAXY II
    GALAXY II (WA6) | 2010.11-2015.06 - 1.6 EcoBoost - 1596ccm, 160pk, 118KW - JTWA, JTWB
    GALAXY II (WA6) | 2011.02-2015.06 - 1.6 TDCi - 1560ccm, 115pk, 85KW - T1WA, T1WB
    GALAXY II (WA6) | 2006.05-2015.06 - 1.8 TDCi - 1753ccm, 100pk, 74KW - FFWA
    GALAXY II (WA6) | 2006.05-2015.06 - 1.8 TDCi - 1753ccm, 125pk, 92KW - QYWA
    GALAXY II (WA6) | 2006.05-2015.06 - 2.0 - 1999ccm, 145pk, 107KW - AOWA, AOWB, TBWA, TBWB
    GALAXY II (WA6) | 2010.03-2015.06 - 2.0 EcoBoost - 1999ccm, 203pk, 149KW - TNWA
    GALAXY II (WA6) | 2010.07-2015.06 - 2.0 EcoBoost - 1999ccm, 199pk, 146KW - TNWB
    GALAXY II (WA6) | 2006.05-2015.06 - 2.0 Flexifuel - 1999ccm, 145pk, 107KW - TBWA, TBWB
    GALAXY II (WA6) | 2006.05-2015.06 - 2.0 TDCi - 1997ccm, 130pk, 96KW - AZWA
    GALAXY II (WA6) | 2006.05-2015.06 - 2.0 TDCi - 1997ccm, 140pk, 103KW - QXWA, QXWB, QXWC, UFWA
    GALAXY II (WA6) | 2006.05-2015.06 - 2.0 TDCi - 1997ccm, 136pk, 100KW - AZWC, UKWA
    GALAXY II (WA6) | 2007.11-2015.06 - 2.0 TDCi - 1997ccm, 115pk, 85KW - KLWA, TYWA
    GALAXY II (WA6) | 2010.03-2015.06 - 2.0 TDCi - 1997ccm, 163pk, 120KW - TXWA
    GALAXY II (WA6) | 2008.03-2012.12 - 2.2 TDCi - 2179ccm, 175pk, 129KW - Q4WA
    GALAXY II (WA6) | 2010.11-2015.06 - 2.2 TDCi - 2179ccm, 200pk, 147KW - KNWA
    GALAXY II (WA6) | 2007.09-2015.06 - 2.3 - 2261ccm, 160pk, 118KW - SEWA
    GALAXY MK II VAN
    GALAXY MK II VAN (WA6) | 2006.05-2015.06 - 2.0 - 1999ccm, 145pk, 107KW - AOWA
    GALAXY MK II VAN (WA6) | 2010.03-2015.06 - 2.0 EcoBoost - 1999ccm, 203pk, 149KW - TNWA
    GALAXY MK II VAN (WA6) | 2011.02-2015.06 - EcoBoost - 1596ccm, 160pk, 118KW - JTWA, JTWB
    GALAXY MK II VAN (WA6) | 2006.05-2015.06 - TDCi - 1997ccm, 140pk, 103KW - QXWA, QXWB, QXWC, UFWA
    GALAXY MK II VAN (WA6) | 2006.11-2015.06 - TDCi - 1997ccm, 131pk, 96KW - AZWA
    GALAXY MK II VAN (WA6) | 2007.01-2015.06 - TDCi - 1997ccm, 116pk, 85KW - KLWA, TYWA
    GALAXY MK II VAN (WA6) | 2010.03-2015.06 - TDCi - 1997ccm, 163pk, 120KW - TXWA
    GALAXY MK II VAN (WA6) | 2013.03-2015.06 - TDCi - 2179ccm, 200pk, 147KW - KNWA
    GALAXY MK II VAN (WA6) | 2013.03-2015.06 - TDCi - 1560ccm, 116pk, 85KW - T1WA, T1WB
    KUGA I
    KUGA I | 2008.03-2012.11 - 2.0 TDCi - 1997ccm, 136pk, 100KW - G6DG, UKDA
    KUGA I | 2010.03-2012.11 - 2.0 TDCi - 1997ccm, 140pk, 103KW - UFDA
    KUGA I | 2008.03-2012.11 - 2.0 TDCi 4x4 - 1997ccm, 136pk, 100KW - G6DG, UKDA
    KUGA I | 2010.03-2012.11 - 2.0 TDCi 4x4 - 1997ccm, 140pk, 103KW - UFDA
    KUGA I | 2010.03-2012.11 - 2.0 TDCi 4x4 - 1997ccm, 163pk, 120KW - TXDA
    KUGA I | 2008.02-2012.11 - 2.5 4x4 - 2522ccm, 200pk, 147KW - HYDB, HYDC
    KUGA I VAN
    KUGA I VAN | 2008.02-2012.11 - 2.5 - 2521ccm, 200pk, 147KW - HYDB, HYDC
    KUGA I VAN | 2010.03-2012.11 - TDCi - 1997ccm, 140pk, 103KW - UFDA
    KUGA I VAN | 2010.03-2012.11 - TDCi 4x4 - 1997ccm, 140pk, 103KW - UFDA
    KUGA I VAN | 2010.03-2012.11 - TDCi 4x4 - 1997ccm, 163pk, 120KW - TXDA
    MONDEO IV
    MONDEO IV (BA7) | 2011.02-2015.01 - 1.6 EcoBoost - 1596ccm, 160pk, 118KW - JTBB, JTBA
    MONDEO IV (BA7) | 2011.02-2015.01 - 1.6 TDCi - 1560ccm, 115pk, 85KW - T1BA, T1BB, T1BC
    MONDEO IV (BA7) | 2007.03-2015.01 - 1.6 Ti - 1596ccm, 110pk, 81KW - RHBA
    MONDEO IV (BA7) | 2007.03-2015.01 - 1.6 Ti - 1596ccm, 125pk, 92KW - PNBA
    MONDEO IV (BA7) | 2010.07-2015.01 - 1.6 Ti - 1596ccm, 120pk, 88KW - KGBA
    MONDEO IV (BA7) | 2007.03-2015.01 - 1.8 TDCi - 1753ccm, 100pk, 74KW - FFBA
    MONDEO IV (BA7) | 2007.06-2015.01 - 1.8 TDCi - 1753ccm, 125pk, 92KW - KHBA, QYBA
    MONDEO IV (BA7) | 2007.03-2015.01 - 2.0 - 1999ccm, 145pk, 107KW - TBBA, AOBA, AOBC, TBBB
    MONDEO IV (BA7) | 2010.07-2015.01 - 2.0 EcoBoost - 1999ccm, 240pk, 176KW - TPBA
    MONDEO IV (BA7) | 2009.03-2015.01 - 2.0 Flexifuel - 1999ccm, 145pk, 107KW - TBBA, TBBB
    MONDEO IV (BA7) | 2009.07-2015.01 - 2.0 LPG - 1999ccm, 145pk, 107KW - TBBA, TBBB
    MONDEO IV (BA7) | 2010.03-2015.01 - 2.0 SCTi - 1999ccm, 203pk, 149KW - TNBA
    MONDEO IV (BA7) | 2007.03-2014.12 - 2.0 TDCi - 1997ccm, 136pk, 100KW - AZBC, UKBA, UKBB
    MONDEO IV (BA7) | 2007.03-2015.01 - 2.0 TDCi - 1997ccm, 130pk, 96KW - AZBA
    MONDEO IV (BA7) | 2007.03-2015.01 - 2.0 TDCi - 1997ccm, 140pk, 103KW - QXBA, QXBB, UFBA, UFBB
    MONDEO IV (BA7) | 2007.11-2015.01 - 2.0 TDCi - 1997ccm, 115pk, 85KW - KLBA, LPBA, TYBA
    MONDEO IV (BA7) | 2010.03-2015.01 - 2.0 TDCi - 1997ccm, 163pk, 120KW - TXBA, TXBB
    MONDEO IV (BA7) | 2008.03-2010.10 - 2.2 TDCi - 2179ccm, 175pk, 129KW - Q4BA
    MONDEO IV (BA7) | 2010.07-2015.01 - 2.2 TDCi - 2179ccm, 200pk, 147KW - KNBA
    MONDEO IV (BA7) | 2007.07-2015.01 - 2.3 - 2261ccm, 160pk, 118KW - SEBA
    MONDEO IV (BA7) | 2007.03-2015.01 - 2.5 - 2521ccm, 220pk, 162KW - HUBA
    MONDEO IV Sedan
    MONDEO IV Sedan (BA7) | 2010.11-2015.01 - 1.6 EcoBoost - 1596ccm, 160pk, 118KW - JTBB, JTBA
    MONDEO IV Sedan (BA7) | 2010.12-2015.01 - 1.6 TDCi - 1560ccm, 115pk, 85KW - T1BA, T1BB, T1BC
    MONDEO IV Sedan (BA7) | 2007.03-2015.01 - 1.6 Ti - 1596ccm, 110pk, 81KW - RHBA
    MONDEO IV Sedan (BA7) | 2007.03-2015.01 - 1.6 Ti - 1596ccm, 125pk, 92KW - PNBA
    MONDEO IV Sedan (BA7) | 2007.03-2015.01 - 1.8 TDCi - 1753ccm, 100pk, 74KW - FFBA
    MONDEO IV Sedan (BA7) | 2007.06-2015.01 - 1.8 TDCi - 1753ccm, 125pk, 92KW - KHBA, QYBA
    MONDEO IV Sedan (BA7) | 2007.03-2015.01 - 2.0 - 1999ccm, 145pk, 107KW - TBBA, AOBA, AOBC, TBBB
    MONDEO IV Sedan (BA7) | 2010.03-2014.09 - 2.0 EcoBoost - 1999ccm, 240pk, 176KW - TPBA
    MONDEO IV Sedan (BA7) | 2009.03-2015.01 - 2.0 Flexifuel - 1999ccm, 145pk, 107KW - TBBA, TBBB
    MONDEO IV Sedan (BA7) | 2009.07-2015.01 - 2.0 LPG - 1999ccm, 145pk, 107KW - TBBA
    MONDEO IV Sedan (BA7) | 2007.03-2015.01 - 2.0 TDCi - 1997ccm, 130pk, 96KW - AZBA
    MONDEO IV Sedan (BA7) | 2007.03-2015.01 - 2.0 TDCi - 1997ccm, 140pk, 103KW - QXBA, QXBB, UFBA, UFBB
    MONDEO IV Sedan (BA7) | 2007.11-2015.01 - 2.0 TDCi - 1997ccm, 115pk, 85KW - KLBA, LPBA, TYBA
    MONDEO IV Sedan (BA7) | 2008.08-2014.12 - 2.0 TDCi - 1997ccm, 136pk, 100KW - AZBC, UKBA, UKBB
    MONDEO IV Sedan (BA7) | 2010.03-2015.01 - 2.0 TDCi - 1997ccm, 163pk, 120KW - TXBA, TXBB
    MONDEO IV Sedan (BA7) | 2008.03-2010.10 - 2.2 TDCi - 2179ccm, 175pk, 129KW - Q4BA
    MONDEO IV Sedan (BA7) | 2007.07-2015.01 - 2.3 - 2261ccm, 160pk, 118KW - SEBA
    MONDEO IV Sedan (BA7) | 2007.03-2015.01 - 2.5 - 2521ccm, 220pk, 162KW - HUBA
    MONDEO IV Turnier
    MONDEO IV Turnier (BA7) | 2011.02-2015.01 - 1.6 EcoBoost - 1596ccm, 160pk, 118KW - JTBB, JTBA
    MONDEO IV Turnier (BA7) | 2011.02-2015.01 - 1.6 TDCi - 1560ccm, 115pk, 85KW - T1BA, T1BB, T1BC
    MONDEO IV Turnier (BA7) | 2007.03-2012.12 - 1.6 Ti - 1596ccm, 110pk, 81KW - RHBA
    MONDEO IV Turnier (BA7) | 2007.03-2010.12 - 1.6 Ti - 1596ccm, 125pk, 92KW - PNBA
    MONDEO IV Turnier (BA7) | 2010.07-2015.01 - 1.6 Ti - 1596ccm, 120pk, 88KW - KGBA
    MONDEO IV Turnier (BA7) | 2007.03-2012.12 - 1.8 TDCi - 1753ccm, 100pk, 74KW - FFBA
    MONDEO IV Turnier (BA7) | 2007.06-2012.12 - 1.8 TDCi - 1753ccm, 125pk, 92KW - KHBA, QYBA
    MONDEO IV Turnier (BA7) | 2007.03-2015.01 - 2.0 - 1999ccm, 145pk, 107KW - TBBA, AOBA, AOBC, TBBB
    MONDEO IV Turnier (BA7) | 2010.07-2015.01 - 2.0 EcoBoost - 1999ccm, 240pk, 176KW - TPBA
    MONDEO IV Turnier (BA7) | 2009.03-2015.01 - 2.0 Flexifuel - 1999ccm, 145pk, 107KW - TBBA, TBBB
    MONDEO IV Turnier (BA7) | 2009.07-2015.01 - 2.0 LPG - 1999ccm, 145pk, 107KW - TBBA, TBBB
    MONDEO IV Turnier (BA7) | 2010.03-2015.01 - 2.0 SCTi - 1999ccm, 203pk, 149KW - TNBA
    MONDEO IV Turnier (BA7) | 2007.03-2014.12 - 2.0 TDCi - 1997ccm, 136pk, 100KW - AZBC, UKBA, UKBB
    MONDEO IV Turnier (BA7) | 2007.03-2012.12 - 2.0 TDCi - 1997ccm, 130pk, 96KW - AZBA
    MONDEO IV Turnier (BA7) | 2007.03-2015.01 - 2.0 TDCi - 1997ccm, 140pk, 103KW - QXBA, QXBB, UFBA, UFBB
    MONDEO IV Turnier (BA7) | 2007.11-2015.01 - 2.0 TDCi - 1997ccm, 115pk, 85KW - KLBA, LPBA, TYBA
    MONDEO IV Turnier (BA7) | 2010.03-2015.01 - 2.0 TDCi - 1997ccm, 163pk, 120KW - TXBA, TXBB
    MONDEO IV Turnier (BA7) | 2008.03-2010.10 - 2.2 TDCi - 2179ccm, 175pk, 129KW - Q4BA
    MONDEO IV Turnier (BA7) | 2010.07-2015.01 - 2.2 TDCi - 2179ccm, 200pk, 147KW - KNBA
    MONDEO IV Turnier (BA7) | 2007.07-2015.01 - 2.3 - 2261ccm, 160pk, 118KW - SEBA
    MONDEO IV Turnier (BA7) | 2007.03-2012.12 - 2.5 - 2521ccm, 220pk, 162KW - HUBA
    S-MAX
    S-MAX (WA6) | 2011.02-2014.12 - 1.6 EcoBoost - 1596ccm, 160pk, 118KW - JTWA, JTWB
    S-MAX (WA6) | 2011.02-2014.12 - 1.6 TDCi - 1560ccm, 115pk, 85KW - T1WA, T1WB
    S-MAX (WA6) | 2006.05-2014.12 - 1.8 TDCi - 1753ccm, 125pk, 92KW - QYWA
    S-MAX (WA6) | 2007.01-2010.12 - 1.8 TDCi - 1753ccm, 100pk, 74KW - FFWA
    S-MAX (WA6) | 2006.05-2014.12 - 2.0 - 1999ccm, 145pk, 107KW - AOWA, AOWB, TBWA, TBWB
    S-MAX (WA6) | 2010.03-2014.12 - 2.0 EcoBoost - 1999ccm, 203pk, 149KW - TNWA
    S-MAX (WA6) | 2010.07-2014.12 - 2.0 EcoBoost - 1999ccm, 199pk, 146KW - TNWB
    S-MAX (WA6) | 2010.07-2014.12 - 2.0 EcoBoost - 1999ccm, 240pk, 176KW - TPWA
    S-MAX (WA6) | 2006.05-2014.12 - 2.0 Flexifuel - 1999ccm, 145pk, 107KW - TBWA, TBWB
    S-MAX (WA6) | 2006.05-2014.12 - 2.0 TDCi - 1997ccm, 136pk, 100KW - AZWC, UKWA
    S-MAX (WA6) | 2006.05-2014.12 - 2.0 TDCi - 1997ccm, 130pk, 96KW - AZWA
    S-MAX (WA6) | 2006.05-2014.12 - 2.0 TDCi - 1997ccm, 140pk, 103KW - QXWA, QXWB, QXWC, UFWA
    S-MAX (WA6) | 2007.11-2014.12 - 2.0 TDCi - 1997ccm, 115pk, 85KW - KLWA, TYWA
    S-MAX (WA6) | 2010.03-2014.12 - 2.0 TDCi - 1997ccm, 163pk, 120KW - TXWA
    S-MAX (WA6) | 2008.03-2012.12 - 2.2 TDCi - 2179ccm, 175pk, 129KW - Q4WA
    S-MAX (WA6) | 2010.07-2014.12 - 2.2 TDCi - 2179ccm, 200pk, 147KW - KNWA
    S-MAX (WA6) | 2007.07-2014.12 - 2.3 - 2261ccm, 160pk, 118KW - SEWA
    S-MAX (WA6) | 2006.05-2014.12 - 2.5 ST - 2521ccm, 220pk, 162KW - HUWA
    S-MAX VAN
    S-MAX VAN (WA6) | 2011.02-2014.12 - 1.6 - 1596ccm, 160pk, 118KW - JTWA
    S-MAX VAN (WA6) | 2010.03-2014.12 - 2.0 - 1999ccm, 145pk, 107KW - AODE
    S-MAX VAN (WA6) | 2010.03-2014.12 - 2.0 EcoBoost - 1999ccm, 203pk, 149KW - TNWA
    S-MAX VAN (WA6) | 2010.07-2014.12 - 2.0 EcoBoost - 1999ccm, 239pk, 176KW - TPWA
    S-MAX VAN (WA6) | 2007.01-2014.12 - 2.0 TDCi - 1997ccm, 116pk, 85KW - KLWA, TYWA
    S-MAX VAN (WA6) | 2010.03-2014.12 - 2.0 TDCi - 1997ccm, 140pk, 103KW - QXWA, QXWB, QXWC, UFWA
    S-MAX VAN (WA6) | 2010.03-2014.12 - 2.0 TDCi - 1997ccm, 163pk, 120KW - TXWA
  • Origineel nummers

    3M5J19G244AA3MFORD
    1253220FORD
    1713180FORD
    3M5J19G244AAHFFORD
    3M5J19G244ABHFFORD
    3M5J19G244AAFORD
    1315687FORD
    1452344FORD
    1494697FORD
    3M5H19G244AAFORD
    30676484-0VOLVO
    30780377-0VOLVO
  • Fabrikant

    Mahle

    Mahle Knecht filters heeft zich gespecialiseerd in alles wat met de interne verbrandingsmotor en zijn onmiddellijke omgeving te maken heeft
    Meer dan 140 gerenommeerde motor- en voertuigfabrikanten rusten ondertussen hun motoren standaard met motoronderdelen en filters van MAHLE uit.

    Bij Winparts bieden we van Mahle onder andere de volgende artikelen aan: 

  • Levertijd

    Op werkdagen voor 16:00 uur besteld is morgen in huis

Bestellen
veilig betalen
,
We gebruiken cookies voor de beste gebruikerservaring. Lees meer..
OK