Interieurfilter DCF574P Denso

Productnummer: 1376534 Fabrikantcode: DCF574P EAN: 8717613112212

€  6,60

Incl. BTW

Bekijk productspecificaties

Op voorraad
Bestellen
veilig betalen
  • 30 dagen gratis ruilen
  • Tevreden of geld terug
  • Klanten geven ons een 8.5/10
  • Snelle levering
  • Snelle levering
  • 30 dagen gratis ruilen
  • Klanten geven ons een 8.5/10
  • Tevreden of geld terug
  • Beste prijs garantie

Klantenservice: telefonisch offline

Stel je vraag aan onze productspecialisten.

Vraag en antwoord

Selecteer uw vrachtwagen om onderdelen met pasgarantie te tonen.

Meer weten?
  • Specificaties
  • Toepasbaarheid
  • Origineel nummers
  • Fabrikant
  • Levertijd
  • Omschrijving

    Specificaties
    Lengte (mm)210
    Hoogte (mm)20
    Breedte (mm)226
    Filter typeStoffilter
    Gewicht [g]38
    94
    Garantie2 jaar

    Liever laten monteren?

    montagekaart

    WinParts verwijst graag u als klant, aan één van onze montage partners door.

    Vind een montagepartner »

    Vergelijkbare producten van andere Fabrikanten

    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    ACKOJAP A38-31-0004
    AMC FILTER NC-2028
    BLUE PRINT ADN12521
    FI.BA CF-202/C
    FI.BA CF-202
    FILTRON K 1302
    FRAM CFH12718
    HERTH+BUSS JAKOPARTS J1341032
    KAVO PARTS NC-2028
    KLAXCAR FRANCE FC276z
    KNECHT LA 635
    KOLBENSCHMIDT 50014776
    MAHLE LA 635
    MALÒ 1531911
    MANN CU 23 011
    MASTER-SPORT 23011-IF-PCS-MS
    MAXGEAR 26-1058
    MAXGEAR 26-1621
    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    MAXGEAR 26-1799
    MDR MCF-3NS15
    MFILTER K 9196
    NIPPARTS N1341025
    NPS N135N19
    Omnicraft 2144704
    PURFLUX AHH341
    TOPRAN 701 551
    VALEO 715706
    WILMINK GROUP WG1234212
    WILMINK GROUP WG1234213
    WILMINK GROUP WG1747321
    WILMINK GROUP WG1793792
    WILMINK GROUP WG1215492
    WILMINK GROUP WG1806724
    WILMINK GROUP WG1917051
    WIX FILTERS WP2026
  • Toepasbaarheid

    NISSAN
    MICRA IV
    MICRA IV (K13K) | 2010.05-2015.09 - 1.2 - 1198ccm, 80pk, 59KW - HR12DE
    MICRA IV (K13K) | 2010.05-2015.09 - 1.2 - 1198ccm, 76pk, 56KW - HR12DE
    MICRA IV (K13K) | 2011.03-2015.09 - 1.2 DIG-S - 1198ccm, 98pk, 72KW - HR12DDR, HR12DR
    MICRA IV (K13K) | 2010.05-2015.09 - 1.2 LPG - 1198ccm, 80pk, 59KW - HR12DE
    NOTE
    NOTE (E12) | 2013.06-heden - 1.2 - 1198ccm, 80pk, 59KW - HR12DE
    NOTE (E12) | 2013.06-heden - 1.2 - 1198ccm, 79pk, 58KW - HR12DE
    NOTE (E12) | 2013.06-heden - 1.2 DIG-S - 1198ccm, 98pk, 72KW - HR12DDR, HR12DR
    NOTE (E12) | 2013.12-heden - 1.2 DIG-S - 1198ccm, 88pk, 65KW - HR12DR
    NOTE (E12) | 2013.06-heden - 1.5 dCi - 1461ccm, 90pk, 66KW - K9K 892, K9K 608
  • Origineel nummers

    27277-1HE0ENISSAN
    27277-1HDKENISSAN
    27277-1HD0B-KENISSAN
    27277-1HD0BNISSAN
  • Fabrikant

    Denso

    De toegewijde After Market-afdeling van DENSO Europe B.V. brengt OE-kwaliteit, DENSO auto-onderdelenprogramma's naar distributeurs, groothandels en garages in heel Europa. Hun programma's zijn zorgvuldig geselecteerd door productmanagementteams om geavanceerde OE-kwaliteitsprestaties voor automobilisten te leveren, plus winstpotentieel, kwaliteit en keuze voor klanten. Ze leveren ook extra waarde via hun groeiend netwerk van nationale aftermarket-verkoopkantoren, magazijnen, technisch advies, trainingsseminars, marketingmateriaal en servicenetwerken.

  • Levertijd

    Op werkdagen voor 17:00 uur besteld is overmorgen in huis

Bestellen
veilig betalen
,
We gebruiken cookies voor de beste gebruikerservaring. Lees meer..
OK