Interieurfilter A8522 Bosch

  • Interieurfilter A8522 Bosch
  • Interieurfilter A8522 Bosch, voorbeeld 2
  • Interieurfilter A8522 Bosch, voorbeeld 3
  • Interieurfilter A8522 Bosch, voorbeeld 4
  • Interieurfilter A8522 Bosch, voorbeeld 5
  • Interieurfilter A8522 Bosch, voorbeeld 6

Productnummer: 1283530 Fabrikantcode: A8522 EAN: 4047025413275

€ 57,21

€  25,49

Incl. BTW
-55%

Bekijk productspecificaties

Op voorraad
Bestellen
veilig betalen
  • 30 dagen gratis ruilen
  • Tevreden of geld terug
  • Klanten geven ons een 8.5/10
  • Snelle levering
  • Snelle levering
  • 30 dagen gratis ruilen
  • Klanten geven ons een 8.5/10
  • Tevreden of geld terug
  • Beste prijs garantie

Klantenservice: telefonisch offline

Stel je vraag aan onze productspecialisten.

Vraag en antwoord

Selecteer uw vrachtwagen om onderdelen met pasgarantie te tonen.

Meer weten?
  • Specificaties
  • Toepasbaarheid
  • Origineel nummers
  • Fabrikant
  • Levertijd
  • PDF
  • Omschrijving

    Specificaties
    Lengte (mm)240
    Hoogte (mm)35
    Breedte (mm)278
    Filter typeCarbon filter
    Met anti-allergische werking
    Met antibacteriële werking
    Filter typeFijnstoffilter (PM 2.5)
    Aantal1
    HoeveelheidStuk
    Garantie2 jaar

    Liever laten monteren?

    montagekaart

    WinParts verwijst graag u als klant, aan één van onze montage partners door.

    Vind een montagepartner »

    Vergelijkbare producten van andere Fabrikanten

    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    ASAM 71900
    AUTOMEGA 180053010
    AUTOMEGA 180049210
    BLUE PRINT ADV182505
    BLUE PRINT ADV182509
    BORG & BECK BFC1127
    BOSCH A 8522 (dit product)
    BOSCH A8522 (dit product)
    BOSCH 1 987 435 016
    BOSCH 1 987 432 369
    BREMSI FC0406A
    CORTECO 49408633
    CoopersFiaam PCA8210
    DENCKERMANN M110644K
    DENCKERMANN M110644A
    DJ PARTS FC1203
    DJ PARTS FC1211C
    FEBI 37313
    FEBI 31375
    FIL FILTER HCK 7218
    FILTRON K 1278A
    FISPA 771
    FISPA BL771
    FRAM CFP10458
    FRIGAIR 1310.5334
    FRIGAIR 1310.0334
    FRIGAIR 1310.4334
    HENGST FILTER E2948LB
    HOFFER 17487K
    KAMOKA 6080062
    KLAXCAR FRANCE FC028z
    KNECHT LAO 386
    LUCAS FILTERS LFCP177
    MAGNETI MARELLI 350203062201
    MAHLE LAO 386
    MALÒ 1531752
    MALÒ 1531751
    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    MANN FP 2450
    MANN CUK 2450
    MAPCO 67218
    MASTER-SPORT 2450-IF-PCS-MS
    MASTER-SPORT 2450-IFB-PCS-MS
    MASTER-SPORT 2450/1-IF-PCS-MS
    MAXGEAR 26-1828
    MAXGEAR 26-0633
    MEAT & DORIA 17487K
    MECAFILTER EKR7220
    MEYLE 112 326 0020/PD
    MEYLE 112 324 0020
    MEYLE 112 320 0020
    MISFAT HB194C
    PURFLUX AHA269
    QUINTON HAZELL QFC0500AB
    SIDAT 771
    SIDAT BL771
    SIVENTO G766-B
    TECNECO FILTERS CKA10457
    TECNOCAR EA478
    TOPRAN 111 123
    TOPRAN 111 124
    VALEO 715579
    VALEO 715580
    VEMO V10-30-1004
    VEMO V10-32-0002
    WILMINK GROUP WG1215387
    WILMINK GROUP WG1747286
    WILMINK GROUP WG1793676
    WILMINK GROUP WG1804953
    WILMINK GROUP WG1923347
    WILMINK GROUP WG1215653
    WILMINK GROUP WG1793675
    WILMINK GROUP WG1917048
    WIX FILTERS WP9329
  • Toepasbaarheid

    AUDI
    A4 Allroad B8
    A4 Allroad B8 (8KH) | 2009.04-2016.05 - 2.0 TDI quattro - 1968ccm, 170pk, 125KW - CAHA
    A4 Allroad B8 (8KH) | 2009.04-2016.05 - 2.0 TDI quattro - 1968ccm, 163pk, 120KW - CGLD, CAHB, CNHC
    A4 Allroad B8 (8KH) | 2009.09-2016.05 - 2.0 TDI quattro - 1968ccm, 136pk, 100KW - CJCB, CSUB, CAGB
    A4 Allroad B8 (8KH) | 2009.09-2016.05 - 2.0 TDI quattro - 1968ccm, 143pk, 105KW - CJCA, CAGA
    A4 Allroad B8 (8KH) | 2011.11-2016.05 - 2.0 TDI quattro - 1968ccm, 177pk, 130KW - CGLC
    A4 Allroad B8 (8KH) | 2013.05-2016.05 - 2.0 TDI quattro - 1968ccm, 150pk, 110KW - CJCD, CSUA
    A4 Allroad B8 (8KH) | 2013.09-2016.05 - 2.0 TDI quattro - 1968ccm, 190pk, 140KW - CNHA
    A4 Allroad B8 (8KH) | 2009.04-2016.05 - 2.0 TFSI quattro - 1984ccm, 211pk, 155KW - CDNC, CPMA
    A4 Allroad B8 (8KH) | 2013.05-2016.05 - 2.0 TFSI quattro - 1984ccm, 220pk, 162KW - CPMB
    A4 Allroad B8 (8KH) | 2013.05-2016.05 - 2.0 TFSI quattro - 1984ccm, 224pk, 165KW - CNCD
    A4 Allroad B8 (8KH) | 2009.04-2012.01 - 3.0 TDI quattro - 2967ccm, 240pk, 176KW - CCWA
    A4 Allroad B8 (8KH) | 2012.01-2016.05 - 3.0 TDI quattro - 2967ccm, 245pk, 180KW - CDUC, CKVB, CKVC
    A4 B8
    A4 B8 (8K2) | 2007.11-2012.03 - 1.8 TFSI - 1798ccm, 160pk, 118KW - CABB, CDHB
    A4 B8 (8K2) | 2008.01-2015.12 - 1.8 TFSI - 1798ccm, 120pk, 88KW - CABA, CDHA
    A4 B8 (8K2) | 2011.11-2015.12 - 1.8 TFSI - 1798ccm, 170pk, 125KW - CJEB
    A4 B8 (8K2) | 2008.09-2012.03 - 1.8 TFSI quattro - 1798ccm, 160pk, 118KW - CDHB
    A4 B8 (8K2) | 2011.11-2015.12 - 1.8 TFSI quattro - 1798ccm, 170pk, 125KW - CJEB
    A4 B8 (8K2) | 2007.11-2015.12 - 2.0 TDI - 1968ccm, 143pk, 105KW - CJCA, CAGA, CMEA, CMFA
    A4 B8 (8K2) | 2007.11-2015.12 - 2.0 TDI - 1968ccm, 136pk, 100KW - CJCB, CSUB, CAGB
    A4 B8 (8K2) | 2008.01-2012.03 - 2.0 TDI - 1968ccm, 170pk, 125KW - CAHA
    A4 B8 (8K2) | 2008.06-2015.12 - 2.0 TDI - 1968ccm, 120pk, 88KW - CAGC, CJCC
    A4 B8 (8K2) | 2008.08-2015.12 - 2.0 TDI - 1968ccm, 163pk, 120KW - CGLD, CAHB, CNHC
    A4 B8 (8K2) | 2011.11-2015.12 - 2.0 TDI - 1968ccm, 177pk, 130KW - CGLC, CMGB
    A4 B8 (8K2) | 2013.05-2015.12 - 2.0 TDI - 1968ccm, 150pk, 110KW - CJCD, CSUA, CMFB
    A4 B8 (8K2) | 2013.09-2015.12 - 2.0 TDI - 1968ccm, 190pk, 140KW - CNHA
    A4 B8 (8K2) | 2008.01-2012.03 - 2.0 TDI quattro - 1968ccm, 170pk, 125KW - CAHA
    A4 B8 (8K2) | 2008.11-2015.12 - 2.0 TDI quattro - 1968ccm, 143pk, 105KW - CJCA, CAGA
    A4 B8 (8K2) | 2011.11-2015.12 - 2.0 TDI quattro - 1968ccm, 177pk, 130KW - CGLC
    A4 B8 (8K2) | 2013.05-2015.12 - 2.0 TDI quattro - 1968ccm, 150pk, 110KW - CJCD, CSUA
    A4 B8 (8K2) | 2013.09-2015.12 - 2.0 TDI quattro - 1968ccm, 190pk, 140KW - CNHA
    A4 B8 (8K2) | 2008.06-2015.12 - 2.0 TFSI - 1984ccm, 180pk, 132KW - CDNB, CAEA, CFKA
    A4 B8 (8K2) | 2008.06-2013.05 - 2.0 TFSI - 1984ccm, 211pk, 155KW - CAEB, CDNC
    A4 B8 (8K2) | 2013.05-2015.12 - 2.0 TFSI - 1984ccm, 220pk, 162KW - CAED
    A4 B8 (8K2) | 2013.05-2015.12 - 2.0 TFSI - 1984ccm, 224pk, 165KW - CNCD
    A4 B8 (8K2) | 2009.11-2015.12 - 2.0 TFSI flexible fuel - 1984ccm, 180pk, 132KW - CFKA
    A4 B8 (8K2) | 2009.11-2015.12 - 2.0 TFSI flexible fuel quattro - 1984ccm, 180pk, 132KW - CFKA
    A4 B8 (8K2) | 2008.06-2015.12 - 2.0 TFSI quattro - 1984ccm, 211pk, 155KW - CDNC, CPMA
    A4 B8 (8K2) | 2009.11-2012.03 - 2.0 TFSI quattro - 1984ccm, 180pk, 132KW - CFKA
    A4 B8 (8K2) | 2013.05-2015.12 - 2.0 TFSI quattro - 1984ccm, 224pk, 165KW - CNCD
    A4 B8 (8K2) | 2013.05-2015.12 - 2.0 TFSI quattro - 1984ccm, 220pk, 162KW - CAED, CPMB
    A4 B8 (8K2) | 2007.11-2012.03 - 2.7 TDI - 2698ccm, 163pk, 120KW - CAMB, CGKB
    A4 B8 (8K2) | 2007.11-2012.03 - 2.7 TDI - 2698ccm, 190pk, 140KW - CAMA, CGKA
    A4 B8 (8K2) | 2011.11-2015.12 - 3.0 TDI - 2967ccm, 204pk, 150KW - CLAB
    A4 B8 (8K2) | 2007.11-2012.03 - 3.0 TDI quattro - 2967ccm, 240pk, 176KW - CAPA, CCWA, CCLA
    A4 B8 (8K2) | 2008.06-2010.05 - 3.0 TDI quattro - 2967ccm, 211pk, 155KW - CCWB
    A4 B8 (8K2) | 2011.11-2015.12 - 3.0 TDI quattro - 2967ccm, 245pk, 180KW - CDUC, CKVB, CKVC
    A4 B8 (8K2) | 2012.02-2015.12 - 3.0 TFSI quattro - 2995ccm, 272pk, 200KW - CMUA, CRED
    A4 B8 (8K2) | 2008.09-2012.03 - 3.2 FSI - 3197ccm, 265pk, 195KW - CALA
    A4 B8 (8K2) | 2007.11-2012.03 - 3.2 FSI quattro - 3197ccm, 265pk, 195KW - CALA
    A4 B8 (8K2) | 2008.11-2015.12 - S4 quattro - 2995ccm, 333pk, 245KW - CGXC, CREC, CTUB, CAKA, CGWC, CCBA
    A4 B8 Avant
    A4 B8 Avant (8K5) | 2007.11-2012.03 - 1.8 TFSI - 1798ccm, 160pk, 118KW - CABB, CDHB
    A4 B8 Avant (8K5) | 2008.04-2015.12 - 1.8 TFSI - 1798ccm, 120pk, 88KW - CDHA
    A4 B8 Avant (8K5) | 2011.11-2015.12 - 1.8 TFSI - 1798ccm, 170pk, 125KW - CJEB
    A4 B8 Avant (8K5) | 2008.09-2012.03 - 1.8 TFSI quattro - 1798ccm, 160pk, 118KW - CDHB
    A4 B8 Avant (8K5) | 2011.11-2015.12 - 1.8 TFSI quattro - 1798ccm, 170pk, 125KW - CJEB
    A4 B8 Avant (8K5) | 2008.04-2012.03 - 2.0 TDI - 1968ccm, 170pk, 125KW - CAHA
    A4 B8 Avant (8K5) | 2008.04-2015.12 - 2.0 TDI - 1968ccm, 143pk, 105KW - CJCA, CAGA, CMEA, CMFA
    A4 B8 Avant (8K5) | 2008.04-2015.12 - 2.0 TDI - 1968ccm, 136pk, 100KW - CJCB, CSUB, CAGB
    A4 B8 Avant (8K5) | 2008.06-2015.12 - 2.0 TDI - 1968ccm, 120pk, 88KW - CAGC, CJCC
    A4 B8 Avant (8K5) | 2008.08-2015.12 - 2.0 TDI - 1968ccm, 163pk, 120KW - CGLD, CAHB, CNHC
    A4 B8 Avant (8K5) | 2011.11-2015.12 - 2.0 TDI - 1968ccm, 177pk, 130KW - CGLC
    A4 B8 Avant (8K5) | 2013.05-2015.12 - 2.0 TDI - 1968ccm, 150pk, 110KW - CJCD, CSUA, CMFB
    A4 B8 Avant (8K5) | 2013.09-2015.12 - 2.0 TDI - 1968ccm, 190pk, 140KW - CNHA
    A4 B8 Avant (8K5) | 2008.04-2015.12 - 2.0 TDI quattro - 1968ccm, 143pk, 105KW - CJCA, CAGA
    A4 B8 Avant (8K5) | 2008.08-2012.03 - 2.0 TDI quattro - 1968ccm, 170pk, 125KW - CAHA
    A4 B8 Avant (8K5) | 2011.11-2015.12 - 2.0 TDI quattro - 1968ccm, 177pk, 130KW - CGLC
    A4 B8 Avant (8K5) | 2013.05-2015.12 - 2.0 TDI quattro - 1968ccm, 150pk, 110KW - CJCD, CSUA
    A4 B8 Avant (8K5) | 2013.09-2015.12 - 2.0 TDI quattro - 1968ccm, 190pk, 140KW - CNHA
    A4 B8 Avant (8K5) | 2008.06-2013.05 - 2.0 TFSI - 1984ccm, 211pk, 155KW - CAEB, CDNC
    A4 B8 Avant (8K5) | 2008.06-2015.12 - 2.0 TFSI - 1984ccm, 180pk, 132KW - CDNB, CFKA
    A4 B8 Avant (8K5) | 2013.05-2015.12 - 2.0 TFSI - 1984ccm, 224pk, 165KW - CNCD
    A4 B8 Avant (8K5) | 2009.11-2015.12 - 2.0 TFSI flexible fuel - 1984ccm, 180pk, 132KW - CFKA
    A4 B8 Avant (8K5) | 2009.11-2015.12 - 2.0 TFSI flexible fuel quattro - 1984ccm, 180pk, 132KW - CFKA
    A4 B8 Avant (8K5) | 2008.06-2015.12 - 2.0 TFSI quattro - 1984ccm, 211pk, 155KW - CAEB, CDNC
    A4 B8 Avant (8K5) | 2013.05-2015.12 - 2.0 TFSI quattro - 1984ccm, 224pk, 165KW - CNCD
    A4 B8 Avant (8K5) | 2008.04-2012.03 - 2.7 TDI - 2698ccm, 190pk, 140KW - CAMA, CGKA
    A4 B8 Avant (8K5) | 2008.06-2012.03 - 2.7 TDI - 2698ccm, 163pk, 120KW - CAMB, CGKB
    A4 B8 Avant (8K5) | 2011.11-2015.12 - 3.0 TDI - 2967ccm, 204pk, 150KW - CLAB
    A4 B8 Avant (8K5) | 2008.04-2012.03 - 3.0 TDI quattro - 2967ccm, 240pk, 176KW - CAPA, CCWA, CCLA
    A4 B8 Avant (8K5) | 2008.06-2010.05 - 3.0 TDI quattro - 2967ccm, 211pk, 155KW - CCWB
    A4 B8 Avant (8K5) | 2011.11-2015.12 - 3.0 TDI quattro - 2967ccm, 245pk, 180KW - CDUC, CKVB, CKVC
    A4 B8 Avant (8K5) | 2012.02-2015.12 - 3.0 TFSI quattro - 2995ccm, 272pk, 200KW - CMUA, CRED
    A4 B8 Avant (8K5) | 2008.09-2012.03 - 3.2 FSI - 3197ccm, 265pk, 195KW - CALA
    A4 B8 Avant (8K5) | 2008.04-2012.03 - 3.2 FSI quattro - 3197ccm, 265pk, 195KW - CALA
    A4 B8 Avant (8K5) | 2012.05-2015.08 - RS4 quattro - 4163ccm, 450pk, 331KW - CFSA
    A4 B8 Avant (8K5) | 2008.11-2015.12 - S4 quattro - 2995ccm, 333pk, 245KW - CGXC, CREC, CTUB, CAKA, CGWC, CCBA
    A5
    A5 (8T3) | 2007.10-2017.01 - 1.8 TFSI - 1798ccm, 170pk, 125KW - CJEB, CABD
    A5 (8T3) | 2009.05-2011.09 - 1.8 TFSI - 1798ccm, 160pk, 118KW - CDHB
    A5 (8T3) | 2015.05-2017.01 - 1.8 TFSI - 1798ccm, 177pk, 130KW - CJEE
    A5 (8T3) | 2008.08-2012.03 - 2.0 TDI - 1968ccm, 170pk, 125KW - CAHA
    A5 (8T3) | 2008.08-2017.01 - 2.0 TDI - 1968ccm, 163pk, 120KW - CGLD, CAHB, CNHC
    A5 (8T3) | 2011.10-2017.01 - 2.0 TDI - 1968ccm, 177pk, 130KW - CGLC
    A5 (8T3) | 2013.09-2017.01 - 2.0 TDI - 1968ccm, 190pk, 140KW - CNHA
    A5 (8T3) | 2008.08-2012.03 - 2.0 TDI quattro - 1968ccm, 170pk, 125KW - CAHA
    A5 (8T3) | 2011.12-2017.01 - 2.0 TDI quattro - 1968ccm, 177pk, 130KW - CGLC
    A5 (8T3) | 2013.09-2017.01 - 2.0 TDI quattro - 1968ccm, 190pk, 140KW - CNHA
    A5 (8T3) | 2008.06-2013.11 - 2.0 TFSI - 1984ccm, 211pk, 155KW - CDNC
    A5 (8T3) | 2008.11-2012.03 - 2.0 TFSI - 1984ccm, 180pk, 132KW - CDNB
    A5 (8T3) | 2013.05-2016.05 - 2.0 TFSI - 1984ccm, 224pk, 165KW - CNCD
    A5 (8T3) | 2015.08-2017.01 - 2.0 TFSI - 1984ccm, 230pk, 169KW - CNCE
    A5 (8T3) | 2008.06-2017.01 - 2.0 TFSI quattro - 1984ccm, 211pk, 155KW - CAEB, CDNC, CPMA
    A5 (8T3) | 2012.03-2017.01 - 2.0 TFSI quattro - 1984ccm, 220pk, 162KW - CAED, CPMB
    A5 (8T3) | 2013.05-2016.05 - 2.0 TFSI quattro - 1984ccm, 224pk, 165KW - CNCD
    A5 (8T3) | 2015.08-2017.01 - 2.0 TFSI quattro - 1984ccm, 230pk, 169KW - CNCE
    A5 (8T3) | 2007.06-2012.03 - 2.7 TDI - 2698ccm, 190pk, 140KW - CAMA, CGKA
    A5 (8T3) | 2007.09-2012.03 - 2.7 TDI - 2698ccm, 163pk, 120KW - CAMB, CGKB
    A5 (8T3) | 2011.10-2017.01 - 3.0 TDI - 2967ccm, 204pk, 150KW - CLAB
    A5 (8T3) | 2007.06-2012.03 - 3.0 TDI quattro - 2967ccm, 240pk, 176KW - CAPA, CCWA
    A5 (8T3) | 2008.03-2010.05 - 3.0 TDI quattro - 2967ccm, 211pk, 155KW - CCWB
    A5 (8T3) | 2011.10-2017.01 - 3.0 TDI quattro - 2967ccm, 245pk, 180KW - CDUC, CKVB, CKVC
    A5 (8T3) | 2015.05-2017.01 - 3.0 TDI quattro - 2967ccm, 218pk, 160KW - CKVD
    A5 (8T3) | 2011.12-2017.01 - 3.0 TFSI quattro - 2995ccm, 272pk, 200KW - CMUA, CRED, CHMB
    A5 (8T3) | 2007.06-2012.03 - 3.2 FSI - 3197ccm, 265pk, 195KW - CALA
    A5 (8T3) | 2007.06-2012.03 - 3.2 FSI quattro - 3197ccm, 265pk, 195KW - CALA
    A5 (8T3) | 2010.03-2017.01 - RS5 quattro - 4163ccm, 450pk, 331KW - CFSA
    A5 (8T3) | 2007.06-2012.03 - S5 quattro - 4163ccm, 354pk, 260KW - CAUA
    A5 (8T3) | 2011.10-2017.01 - S5 quattro - 2995ccm, 333pk, 245KW - CGXC, CREC, CTDA, CTUB, CAKA, CGWC
    A5 Cabriolet
    A5 Cabriolet (8F7) | 2009.09-2012.03 - 1.8 TFSI - 1798ccm, 160pk, 118KW - CDHB
    A5 Cabriolet (8F7) | 2011.09-2016.03 - 1.8 TFSI - 1798ccm, 170pk, 125KW - CJEB
    A5 Cabriolet (8F7) | 2015.05-2017.01 - 1.8 TFSI - 1798ccm, 177pk, 130KW - CJEE
    A5 Cabriolet (8F7) | 2009.05-2012.03 - 2.0 TDI - 1968ccm, 170pk, 125KW - CAHA
    A5 Cabriolet (8F7) | 2009.05-2014.06 - 2.0 TDI - 1968ccm, 163pk, 120KW - CGLD, CAHB
    A5 Cabriolet (8F7) | 2011.10-2017.01 - 2.0 TDI - 1968ccm, 177pk, 130KW - CGLC
    A5 Cabriolet (8F7) | 2011.10-2015.05 - 2.0 TDI - 1968ccm, 143pk, 105KW - CJCA
    A5 Cabriolet (8F7) | 2013.05-2017.01 - 2.0 TDI - 1968ccm, 150pk, 110KW - CJCD, CSUA
    A5 Cabriolet (8F7) | 2013.09-2017.01 - 2.0 TDI - 1968ccm, 190pk, 140KW - CNHA
    A5 Cabriolet (8F7) | 2012.01-2015.05 - 2.0 TDI quattro - 1968ccm, 177pk, 130KW - CGLC
    A5 Cabriolet (8F7) | 2013.09-2017.01 - 2.0 TDI quattro - 1968ccm, 190pk, 140KW - CNHA
    A5 Cabriolet (8F7) | 2009.03-2012.03 - 2.0 TFSI - 1984ccm, 180pk, 132KW - CDNB, CAEA
    A5 Cabriolet (8F7) | 2009.03-2014.06 - 2.0 TFSI - 1984ccm, 211pk, 155KW - CAEB, CDNC
    A5 Cabriolet (8F7) | 2013.05-2016.05 - 2.0 TFSI - 1984ccm, 224pk, 165KW - CNCD
    A5 Cabriolet (8F7) | 2013.05-2014.12 - 2.0 TFSI - 1984ccm, 220pk, 162KW - CAED
    A5 Cabriolet (8F7) | 2015.08-2017.01 - 2.0 TFSI - 1984ccm, 230pk, 169KW - CNCE
    A5 Cabriolet (8F7) | 2009.03-2017.01 - 2.0 TFSI quattro - 1984ccm, 211pk, 155KW - CAEB, CDNC, CPMA
    A5 Cabriolet (8F7) | 2013.05-2016.05 - 2.0 TFSI quattro - 1984ccm, 224pk, 165KW - CNCD
    A5 Cabriolet (8F7) | 2015.08-2017.01 - 2.0 TFSI quattro - 1984ccm, 230pk, 169KW - CNCE
    A5 Cabriolet (8F7) | 2009.03-2012.03 - 2.7 TDI - 2698ccm, 190pk, 140KW - CGKA
    A5 Cabriolet (8F7) | 2009.05-2012.03 - 2.7 TDI - 2698ccm, 163pk, 120KW - CGKB
    A5 Cabriolet (8F7) | 2011.10-2017.01 - 3.0 TDI - 2967ccm, 204pk, 150KW - CLAB
    A5 Cabriolet (8F7) | 2009.03-2012.03 - 3.0 TDI quattro - 2967ccm, 240pk, 176KW - CCWA
    A5 Cabriolet (8F7) | 2011.10-2017.01 - 3.0 TDI quattro - 2967ccm, 245pk, 180KW - CDUC, CKVC
    A5 Cabriolet (8F7) | 2015.05-2017.01 - 3.0 TDI quattro - 2967ccm, 218pk, 160KW - CKVD
    A5 Cabriolet (8F7) | 2011.11-2017.01 - 3.0 TFSI quattro - 2995ccm, 272pk, 200KW - CMUA, CRED
    A5 Cabriolet (8F7) | 2009.03-2012.03 - 3.2 FSI - 3197ccm, 265pk, 195KW - CALA
    A5 Cabriolet (8F7) | 2009.03-2012.03 - 3.2 FSI quattro - 3197ccm, 265pk, 195KW - CALA
    A5 Cabriolet (8F7) | 2012.11-2015.08 - RS5 quattro - 4163ccm, 450pk, 331KW - CFSA
    A5 Cabriolet (8F7) | 2009.06-2017.01 - S5 quattro - 2995ccm, 333pk, 245KW - CGXC, CREC, CTDA, CTUB, CAKA, CGWC, CCBA
    A5 Sportback
    A5 Sportback (8TA) | 2009.11-2011.09 - 1.8 TFSI - 1798ccm, 160pk, 118KW - CDHB
    A5 Sportback (8TA) | 2011.08-2017.01 - 1.8 TFSI - 1798ccm, 170pk, 125KW - CJEB
    A5 Sportback (8TA) | 2014.09-2017.01 - 1.8 TFSI - 1798ccm, 144pk, 106KW - CJED
    A5 Sportback (8TA) | 2015.05-2017.01 - 1.8 TFSI - 1798ccm, 177pk, 130KW - CJEE
    A5 Sportback (8TA) | 2009.09-2017.01 - 2.0 TDI - 1968ccm, 136pk, 100KW - CJCB, CSUB, CAGB
    A5 Sportback (8TA) | 2009.09-2017.01 - 2.0 TDI - 1968ccm, 143pk, 105KW - CJCA, CAGA, CMEA, CMFA
    A5 Sportback (8TA) | 2009.09-2017.01 - 2.0 TDI - 1968ccm, 163pk, 120KW - CGLD, CAHB, CNHC
    A5 Sportback (8TA) | 2009.09-2012.03 - 2.0 TDI - 1968ccm, 170pk, 125KW - CAHA
    A5 Sportback (8TA) | 2011.10-2017.01 - 2.0 TDI - 1968ccm, 177pk, 130KW - CGLC
    A5 Sportback (8TA) | 2013.05-2017.01 - 2.0 TDI - 1968ccm, 150pk, 110KW - CJCD, CSUA, CMFB
    A5 Sportback (8TA) | 2013.09-2017.01 - 2.0 TDI - 1968ccm, 190pk, 140KW - CNHA
    A5 Sportback (8TA) | 2009.09-2012.03 - 2.0 TDI quattro - 1968ccm, 170pk, 125KW - CAHA
    A5 Sportback (8TA) | 2011.12-2017.01 - 2.0 TDI quattro - 1968ccm, 177pk, 130KW - CGLC
    A5 Sportback (8TA) | 2013.09-2017.01 - 2.0 TDI quattro - 1968ccm, 190pk, 140KW - CNHA
    A5 Sportback (8TA) | 2009.09-2013.11 - 2.0 TFSI - 1984ccm, 211pk, 155KW - CDNC
    A5 Sportback (8TA) | 2009.09-2014.06 - 2.0 TFSI - 1984ccm, 180pk, 132KW - CDNB
    A5 Sportback (8TA) | 2013.05-2016.05 - 2.0 TFSI - 1984ccm, 224pk, 165KW - CNCD
    A5 Sportback (8TA) | 2015.08-2017.01 - 2.0 TFSI - 1984ccm, 230pk, 169KW - CNCE
    A5 Sportback (8TA) | 2009.09-2017.01 - 2.0 TFSI quattro - 1984ccm, 211pk, 155KW - CDNC
    A5 Sportback (8TA) | 2013.05-2016.05 - 2.0 TFSI quattro - 1984ccm, 224pk, 165KW - CNCD
    A5 Sportback (8TA) | 2015.08-2017.01 - 2.0 TFSI quattro - 1984ccm, 230pk, 169KW - CNCE
    A5 Sportback (8TA) | 2009.09-2012.03 - 2.7 TDI - 2698ccm, 163pk, 120KW - CGKB
    A5 Sportback (8TA) | 2009.09-2012.03 - 2.7 TDI - 2698ccm, 190pk, 140KW - CAMA, CGKA
    A5 Sportback (8TA) | 2011.10-2017.01 - 3.0 TDI - 2967ccm, 204pk, 150KW - CLAB
    A5 Sportback (8TA) | 2009.09-2012.03 - 3.0 TDI quattro - 2967ccm, 240pk, 176KW - CCWA
    A5 Sportback (8TA) | 2011.10-2017.01 - 3.0 TDI quattro - 2967ccm, 245pk, 180KW - CDUC, CKVB, CKVC
    A5 Sportback (8TA) | 2015.05-2017.01 - 3.0 TDI quattro - 2967ccm, 218pk, 160KW - CKVD
    A5 Sportback (8TA) | 2011.12-2017.01 - 3.0 TFSI quattro - 2995ccm, 272pk, 200KW - CMUA, CRED, CHMB
    A5 Sportback (8TA) | 2009.09-2012.03 - 3.2 FSI quattro - 3197ccm, 265pk, 195KW - CALA
    A5 Sportback (8TA) | 2010.01-2017.01 - S5 quattro - 2995ccm, 333pk, 245KW - CREC, CTDA, CAKA, CGWC
    Q5
    Q5 (8RB) | 2010.11-2017.05 - 2.0 TDI - 1968ccm, 136pk, 100KW - CJCB, CSUB
    Q5 (8RB) | 2010.11-2013.05 - 2.0 TDI - 1968ccm, 143pk, 105KW - CJCA
    Q5 (8RB) | 2013.05-2017.05 - 2.0 TDI - 1968ccm, 150pk, 110KW - CJCD, CSUA
    Q5 (8RB) | 2015.09-2017.05 - 2.0 TDI - 1968ccm, 190pk, 140KW - CNHA
    Q5 (8RB) | 2008.11-2012.09 - 2.0 TDI quattro - 1968ccm, 170pk, 125KW - CAHA, CGLB, CMGA
    Q5 (8RB) | 2008.11-2017.05 - 2.0 TDI quattro - 1968ccm, 163pk, 120KW - CGLD, CAHB, CNHC, CGLA
    Q5 (8RB) | 2009.08-2013.05 - 2.0 TDI quattro - 1968ccm, 143pk, 105KW - CJCA, CAGA
    Q5 (8RB) | 2009.08-2017.05 - 2.0 TDI quattro - 1968ccm, 136pk, 100KW - CJCB, CSUB, CAGB
    Q5 (8RB) | 2012.06-2017.05 - 2.0 TDI quattro - 1968ccm, 177pk, 130KW - CGLC, CMGB
    Q5 (8RB) | 2013.05-2017.05 - 2.0 TDI quattro - 1968ccm, 150pk, 110KW - CJCD, CSUA
    Q5 (8RB) | 2013.11-2017.05 - 2.0 TDI quattro - 1968ccm, 190pk, 140KW - CNHA
    Q5 (8RB) | 2011.06-2016.06 - 2.0 TFSI Hybrid quattro - 1984ccm, 211pk, 155KW - CHJA
    Q5 (8RB) | 2012.09-2016.05 - 2.0 TFSI Hybrid quattro - 1984ccm, 245pk, 180KW - CHJA
    Q5 (8RB) | 2008.11-2012.09 - 2.0 TFSI quattro - 1984ccm, 211pk, 155KW - CAEB, CDNC
    Q5 (8RB) | 2009.08-2017.05 - 2.0 TFSI quattro - 1984ccm, 180pk, 132KW - CDNB, CNCB
    Q5 (8RB) | 2012.06-2016.05 - 2.0 TFSI quattro - 1984ccm, 224pk, 165KW - CNCD
    Q5 (8RB) | 2013.05-2017.05 - 2.0 TFSI quattro - 1984ccm, 220pk, 162KW - CPMB
    Q5 (8RB) | 2015.08-2017.05 - 2.0 TFSI quattro - 1984ccm, 230pk, 169KW - CNCE
    Q5 (8RB) | 2008.11-2012.09 - 3.0 TDI quattro - 2967ccm, 211pk, 155KW - CCWB
    Q5 (8RB) | 2008.11-2017.05 - 3.0 TDI quattro - 2967ccm, 240pk, 176KW - CCWA, CPNB
    Q5 (8RB) | 2012.06-2017.05 - 3.0 TDI quattro - 2967ccm, 245pk, 180KW - CDUD
    Q5 (8RB) | 2012.06-2017.05 - 3.0 TDI quattro - 2967ccm, 250pk, 184KW - CTBC
    Q5 (8RB) | 2013.11-2017.05 - 3.0 TDI quattro - 2967ccm, 258pk, 190KW - CTBA
    Q5 (8RB) | 2012.06-2017.05 - 3.0 TFSI quattro - 2995ccm, 272pk, 200KW - CTUC, CTVA
    Q5 (8RB) | 2008.11-2012.12 - 3.2 FSI quattro - 3197ccm, 270pk, 199KW - CALB
    Q5 (8RB) | 2012.12-2015.11 - SQ5 TDI quattro - 2967ccm, 313pk, 230KW - CGQB, CVUC
    Q5 (8RB) | 2015.04-2017.05 - SQ5 TDI quattro - 2967ccm, 326pk, 240KW - CVUB
    Q5 (8RB) | 2015.11-2017.05 - SQ5 TDI quattro - 2967ccm, 340pk, 250KW - DEHA
    Q5 (8RB) | 2013.05-2017.05 - SQ5 TFSI quattro - 2995ccm, 354pk, 260KW - CTUD, CTXA
    Q5 Van
    Q5 Van (8RB) | 2011.11-2013.05 - 2.0 TDI - 1968ccm, 143pk, 105KW - CJCA
    Q5 Van (8RB) | 2012.06-2017.05 - 2.0 TDI - 1968ccm, 150pk, 110KW - CJCD, CSUA
    Q5 Van (8RB) | 2014.05-2017.05 - 2.0 TDI - 1968ccm, 136pk, 100KW - CSUB
    Q5 Van (8RB) | 2015.05-2017.05 - 2.0 TDI - 1968ccm, 190pk, 140KW - CNHA
    Q5 Van (8RB) | 2008.11-2012.09 - 2.0 TDI quattro - 1968ccm, 170pk, 125KW - CAHA, CGLB
    Q5 Van (8RB) | 2012.07-2014.06 - 2.0 TDI quattro - 1968ccm, 177pk, 130KW - CGLC
    Q5 Van (8RB) | 2008.11-2012.09 - 2.0 TFSI quattro - 1984ccm, 211pk, 155KW - CDNC
    Q5 Van (8RB) | 2012.12-2015.05 - 3.0 SQ5 TDI quattro - 2967ccm, 313pk, 230KW - CGQB
    Q5 Van (8RB) | 2015.04-2017.05 - 3.0 SQ5 TDI quattro - 2967ccm, 326pk, 240KW - CVUB
    Q5 Van (8RB) | 2015.11-2017.05 - 3.0 SQ5 TDI quattro - 2967ccm, 340pk, 250KW - DEHA
    Q5 Van (8RB) | 2008.11-2013.04 - 3.0 TDI quattro - 2967ccm, 239pk, 176KW - CCWA
    Q5 Van (8RB) | 2012.06-2017.05 - 3.0 TDI quattro - 2967ccm, 245pk, 180KW - CDUD
    Q5 Van (8RB) | 2013.11-2017.05 - 3.0 TDI quattro - 2967ccm, 258pk, 190KW - CTBA
    Q5 Van (8RB) | 2008.11-2012.09 - 3.2 FSI quattro - 3197ccm, 271pk, 199KW - CALB
    PORSCHE
    MACAN
    MACAN (95B) | 2014.07-heden - 2.0 - 1984ccm, 237pk, 174KW - MCN.CC, MCY.NA, CNCC, CYNA
    MACAN (95B) | 2015.05-heden - 2.0 - 1984ccm, 252pk, 185KW - CYPA, CYNB, MCY.NB, MCY.PA, DLHB
    MACAN (95B) | 2015.10-2018.09 - 3.0 GTS - 2997ccm, 360pk, 265KW - MDC.NA
    MACAN (95B) | 2014.02-2018.09 - 3.0 S - 2997ccm, 340pk, 250KW - MCT.MA
    MACAN (95B) | 2014.02-2018.09 - 3.0 S Diesel - 2967ccm, 258pk, 190KW - MCT.BA
    MACAN (95B) | 2014.02-2018.09 - 3.0 S Diesel - 2967ccm, 211pk, 155KW - MCT.BB
    MACAN (95B) | 2014.02-2018.09 - 3.0 S Diesel - 2967ccm, 250pk, 184KW - MCT.BC
    MACAN (95B) | 2014.02-2018.09 - 3.0 S Diesel - 2967ccm, 245pk, 180KW - MCD.UD
    MACAN (95B) | 2014.02-2018.09 - 3.6 Turbo - 3604ccm, 400pk, 294KW - MCT.LA
    MACAN (95B) | 2016.09-heden - 3.6 Turbo - 3604ccm, 440pk, 324KW - MDH.KA
  • Origineel nummers

    8K0 819 439 BVW
    8K0 819 439 AVW
    8K0 819 439VW
    8K0 819 439SKODA
    8K0 819 439SEAT
    8K0 819 439 BPORSCHE
    8K0 819 439AUDI
  • Fabrikant

    Bosch

    Bosch levert hoogwaardige auto onderdelen van originele kwaliteit. Talrijke voertuigfabrikanten vertrouwen bij de eerste montage op nieuwe voertuigen op producten van Bosch. Evenals werkplaatsen en servicepunten die hun klanten zeer hoogwaardig onderhoud en reparaties willen bieden. Bosch auto onderdelen kenmerken zich door de volgende zaken:

    • Hoge kwaliteit
    • Betrouwbaarheid en duurzaamheid
    • Innovatieve technologie

    Bosch auto onderdelen zijn ontworpen op duurzaamheid en daarom ideaal als u uw auto nog lang in topconditie wilt houden. Zo zijn de Ruitenwissers, Accu’s en Bougies verreweg het meest duurzaam in de markt. Bosch maakt de volgende service en onderhoudsproducten:

    Ruitenwissers
    Accu’s
    Autolampen
    Filters
    Bougies
    Remmen
    Aandrijfriemen

    Verder staat Bosch bekend om de kwalitatief hoogwaardige elektrische componenten. Bosch maakt namelijk verschillende sensoren en elektrische toebehoren voor auto’s. Altijd van originele kwaliteit, waardoor u weer met een vertrouwd gevoel de weg op gaat. Veel Bosch producten leveren wij uit eigen voorraad, waardoor de producten doorgaans binnen één dag geleverd worden.

  • Levertijd

    Op werkdagen voor 17:00 uur besteld is overmorgen in huis

Klanten die dit kochten, kochten ook

Bestellen
veilig betalen
,
We gebruiken cookies voor de beste gebruikerservaring. Lees meer..
OK