Interieurfilter A8518 Bosch

  • Interieurfilter A8518 Bosch
  • Interieurfilter A8518 Bosch, voorbeeld 2
  • Interieurfilter A8518 Bosch, voorbeeld 3
  • Interieurfilter A8518 Bosch, voorbeeld 4
  • Interieurfilter A8518 Bosch, voorbeeld 5

Productnummer: 1282208 Fabrikantcode: A8518 EAN: 4047025413237

€ 64,25

€  28,22

Incl. BTW
-56%

Bekijk productspecificaties

Op voorraad
Bestellen
veilig betalen
  • 30 dagen gratis ruilen
  • Tevreden of geld terug
  • Klanten geven ons een 8.5/10
  • Snelle levering
  • Snelle levering
  • 30 dagen gratis ruilen
  • Klanten geven ons een 8.5/10
  • Tevreden of geld terug
  • Beste prijs garantie

Klantenservice: telefonisch offline

Stel je vraag aan onze productspecialisten.

Vraag en antwoord

Selecteer uw vrachtwagen om onderdelen met pasgarantie te tonen.

Meer weten?
  • Specificaties
  • Toepasbaarheid
  • Origineel nummers
  • Fabrikant
  • Levertijd
  • PDF
  • Omschrijving

    Specificaties
    Lengte (mm)317
    Hoogte (mm)30
    Breedte (mm)168
    Filter typeCarbon filter
    Met anti-allergische werking
    Met antibacteriële werking
    Vereist aantal stuks2
    Filter typeFijnstoffilter (PM 2.5)
    Aantal1
    HoeveelheidStuk
    Garantie2 jaar

    Liever laten monteren?

    montagekaart

    WinParts verwijst graag u als klant, aan één van onze montage partners door.

    Vind een montagepartner »

    Vergelijkbare producten van andere Fabrikanten

    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    ASAM 71942
    BORG & BECK BFC1186
    BOSCH A 8518 (dit product)
    BOSCH A8518 (dit product)
    BOSCH 1 987 432 402
    BOSCH 1 987 432 102
    BREMSI FC0950C
    BREMSI FC0950A
    CORTECO 49408634
    CoopersFiaam PCA8168-2
    DENCKERMANN M110675A
    DENCKERMANN M110675K
    DJ PARTS FC1233C
    FIL FILTER HCK 7197
    FILTRON K 1160A-2x
    FISPA 666-2
    FISPA BL666-2
    FISPA 166-2
    FRAM CFP10103-2
    FRIGAIR 1302.4229
    FRIGAIR 1302.0229
    FRIGAIR 1302.5329
    HENGST FILTER E2963LB
    KAMOKA F505301
    KAMOKA 6080033
    KLAXCAR FRANCE FC013z
    KLAXCAR FRANCE FC083z
    KNECHT LAO 197
    KRAFT AUTOMOTIVE 1732600
    MAHLE LAO 197
    MALÒ 1531012
    MALÒ 1531011
    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    MANN CUK 3139
    MANN FP 3139
    MASTER-SPORT 3139-2-IFB-SET-MS
    MASTER-SPORT 3139/1-2-IF-SET-MS
    MASTER-SPORT 3139/1-IF-PCS-MS
    MAXGEAR 26-1850
    MAXGEAR 26-0842
    MECAFILTER JKR7161
    MISFAT HB522C
    MISFAT HB522CA
    PURFLUX AHA219-2
    QUINTON HAZELL QFC0510AB
    SIDAT 166-2
    SIDAT 666-2
    SIDAT BL666-2
    TECNECO FILTERS CKA3139-2
    TECNECO FILTERS CK3139C-2
    TECNOCAR EA420-2
    UFI 34.127.00
    VALEO 698864
    VALEO 698863
    VEMO V20-31-5002
    WILMINK GROUP WG1788834
    WILMINK GROUP WG1793503
    WILMINK GROUP WG1923348
    WILMINK GROUP WG1793502
    WILMINK GROUP WG1227084
    WILMINK GROUP WG1227085
    WILMINK GROUP WG1735558
    WILMINK GROUP WG1747139
    WIX FILTERS WP6977
  • Toepasbaarheid

    BMW
    5
    5 (E60) | 2005.09-2009.12 - 520 d - 1995ccm, 163pk, 120KW - N47 D20 C, M47 D20 (204D4)
    5 (E60) | 2005.09-2007.02 - 520 d - 1995ccm, 150pk, 110KW - M47 D20 (204D4)
    5 (E60) | 2007.09-2009.12 - 520 d - 1995ccm, 177pk, 130KW - N47 D20 C, N47 D20 A
    5 (E60) | 2003.07-2010.03 - 520 i - 2171ccm, 170pk, 125KW - M54 B22 (226S1)
    5 (E60) | 2006.12-2010.03 - 520 i - 1995ccm, 163pk, 120KW - N43 B20 A
    5 (E60) | 2007.09-2010.02 - 520 i - 1995ccm, 156pk, 115KW - N46 B20 B
    5 (E60) | 2007.09-2009.12 - 520 i - 1995ccm, 170pk, 125KW - N43 B20 A
    5 (E60) | 2004.10-2007.02 - 523 i - 2497ccm, 177pk, 130KW - N52 B25 A, N52 B25 B, N52 B25 BE
    5 (E60) | 2007.03-2009.12 - 523 i - 2497ccm, 190pk, 140KW - N52 B25 A, N52 B25 BE
    5 (E60) | 2007.03-2009.12 - 523 i - 2497ccm, 190pk, 140KW - N53 B25 A
    5 (E60) | 2004.06-2010.03 - 525 d - 2497ccm, 177pk, 130KW - M57 D25 (256D2)
    5 (E60) | 2004.12-2010.03 - 525 d - 2497ccm, 163pk, 120KW - M57 D25 (256D2)
    5 (E60) | 2007.01-2010.03 - 525 d - 2993ccm, 197pk, 145KW - M57 D30 (306D3)
    5 (E60) | 2007.09-2009.12 - 525 d xDrive - 2993ccm, 197pk, 145KW - M57 D30 (306D3)
    5 (E60) | 2003.09-2005.02 - 525 i - 2494ccm, 192pk, 141KW - M54 B25 (256S5)
    5 (E60) | 2005.03-2009.12 - 525 i - 2497ccm, 218pk, 160KW - N52 B25 A, N52 B25 B, N52 B25 BF
    5 (E60) | 2005.03-2007.03 - 525 i - 2996ccm, 218pk, 160KW - N52 B30 A
    5 (E60) | 2005.07-2010.03 - 525 i - 2497ccm, 211pk, 155KW - N52 B25 A
    5 (E60) | 2007.01-2010.03 - 525 i - 2996ccm, 211pk, 155KW - N53 B30 A
    5 (E60) | 2007.01-2010.03 - 525 i - 2996ccm, 218pk, 160KW - N53 B30 A
    5 (E60) | 2008.09-2010.03 - 525 i xDrive - 2996ccm, 218pk, 160KW - N53 B30 A
    5 (E60) | 2006.11-2007.08 - 525 xd - 2993ccm, 197pk, 145KW - M57 D30 (306D3)
    5 (E60) | 2005.04-2007.02 - 525 xi - 2497ccm, 218pk, 160KW - N52 B25 A
    5 (E60) | 2007.03-2009.12 - 525 xi - 2996ccm, 218pk, 160KW - N53 B30 A
    5 (E60) | 2007.03-2009.12 - 528 i - 2996ccm, 234pk, 172KW - N52 B30 A
    5 (E60) | 2002.09-2009.12 - 530 d - 2993ccm, 211pk, 155KW - M57 D30 (306D3), M57 D30 (306D2)
    5 (E60) | 2002.09-2005.09 - 530 d - 2993ccm, 218pk, 160KW - M57 D30 (306D2)
    5 (E60) | 2005.09-2007.03 - 530 d - 2993ccm, 231pk, 170KW - M57 D30 (306D3)
    5 (E60) | 2007.02-2009.12 - 530 d - 2993ccm, 235pk, 173KW - M57 D30 (306D3)
    5 (E60) | 2007.09-2009.12 - 530 d xDrive - 2993ccm, 235pk, 173KW - M57 D30 (306D3)
    5 (E60) | 2001.12-2005.02 - 530 i - 2979ccm, 231pk, 170KW - M54 B30 (306S3)
    5 (E60) | 2005.03-2007.03 - 530 i - 2996ccm, 258pk, 190KW - N52 B30 A, N52 B30 BF
    5 (E60) | 2005.03-2010.03 - 530 i - 2996ccm, 254pk, 187KW - N52 B30 A
    5 (E60) | 2007.03-2009.12 - 530 i - 2996ccm, 272pk, 200KW - N53 B30 A
    5 (E60) | 2007.03-2009.12 - 530 i - 2996ccm, 272pk, 200KW - N52 B30 A, N52 B30 BF
    5 (E60) | 2008.09-2009.12 - 530 i xDrive - 2996ccm, 272pk, 200KW - N53 B30 A
    5 (E60) | 2005.02-2007.02 - 530 xd - 2993ccm, 231pk, 170KW - M57 D30 (306D3)
    5 (E60) | 2007.03-2007.08 - 530 xd - 2993ccm, 235pk, 173KW - M57 D30 (306D3)
    5 (E60) | 2004.09-2007.02 - 530 xi - 2996ccm, 258pk, 190KW - N52 B30 A
    5 (E60) | 2007.02-2008.08 - 530 xi - 2996ccm, 272pk, 200KW - N53 B30 A
    5 (E60) | 2007.03-2009.10 - 530 xi - 2996ccm, 272pk, 200KW - N52 B30 A
    5 (E60) | 2004.09-2010.03 - 535 d - 2993ccm, 272pk, 200KW - M57 D30 (306D4)
    5 (E60) | 2007.01-2010.03 - 535 d - 2993ccm, 286pk, 210KW - M57 D30 (306D5)
    5 (E60) | 2006.04-2009.12 - 535 i - 2979ccm, 306pk, 225KW - N54 B30 A
    5 (E60) | 2005.09-2007.02 - 540 i - 4000ccm, 299pk, 220KW - N62 B40 A
    5 (E60) | 2007.03-2009.12 - 540 i - 4000ccm, 306pk, 225KW - N62 B40 A
    5 (E60) | 2003.09-2005.08 - 545 i - 4398ccm, 333pk, 245KW - N62 B44 A
    5 (E60) | 2005.09-2009.12 - 550 i - 4799ccm, 367pk, 270KW - N62 B48 B
    5 (E60) | 2004.09-2009.12 - M5 - 4999ccm, 507pk, 373KW - S85 B50 A
    5 Touring
    5 Touring (E61) | 2005.04-2010.05 - 520 d - 1995ccm, 163pk, 120KW - N47 D20 C, M47 D20 (204D4)
    5 Touring (E61) | 2005.09-2007.02 - 520 d - 1995ccm, 150pk, 110KW - M47 D20 (204D4)
    5 Touring (E61) | 2007.09-2010.05 - 520 d - 1995ccm, 177pk, 130KW - N47 D20 C, N47 D20 A
    5 Touring (E61) | 2007.07-2010.08 - 520 i - 1995ccm, 163pk, 120KW - N43 B20 A
    5 Touring (E61) | 2007.09-2010.12 - 520 i - 1995ccm, 170pk, 125KW - N43 B20 A
    5 Touring (E61) | 2004.10-2007.02 - 523 i - 2497ccm, 177pk, 130KW - N52 B25 A, N52 B25 B, N52 B25 BE
    5 Touring (E61) | 2007.01-2010.12 - 523 i - 2497ccm, 190pk, 140KW - N53 B25 A
    5 Touring (E61) | 2007.03-2010.01 - 523 i - 2497ccm, 190pk, 140KW - N52 B25 A
    5 Touring (E61) | 2004.03-2007.03 - 525 d - 2497ccm, 163pk, 120KW - M57 D25 (256D2)
    5 Touring (E61) | 2004.03-2007.03 - 525 d - 2497ccm, 177pk, 130KW - M57 D25 (256D2)
    5 Touring (E61) | 2007.03-2010.05 - 525 d - 2993ccm, 197pk, 145KW - M57 D30 (306D3)
    5 Touring (E61) | 2008.09-2010.05 - 525 d xDrive - 2993ccm, 197pk, 145KW - M57 D30 (306D3)
    5 Touring (E61) | 2004.06-2010.12 - 525 i - 2494ccm, 192pk, 141KW - M54 B25 (256S5)
    5 Touring (E61) | 2005.03-2010.05 - 525 i - 2497ccm, 218pk, 160KW - N52 B25 A, N52 B25 B, N52 B25 BF
    5 Touring (E61) | 2005.03-2010.05 - 525 i - 2497ccm, 211pk, 155KW - N52 B25 A
    5 Touring (E61) | 2007.01-2010.12 - 525 i - 2996ccm, 211pk, 155KW - N53 B30 A
    5 Touring (E61) | 2007.01-2010.12 - 525 i - 2996ccm, 218pk, 160KW - N53 B30 A
    5 Touring (E61) | 2008.09-2010.12 - 525 i xDrive - 2996ccm, 218pk, 160KW - N53 B30 A
    5 Touring (E61) | 2007.09-2008.09 - 525 xd - 2993ccm, 197pk, 145KW - M57 D30 (306D3)
    5 Touring (E61) | 2005.07-2010.12 - 525 xi - 2497ccm, 218pk, 160KW - N52 B25 A
    5 Touring (E61) | 2007.01-2010.12 - 525 xi - 2996ccm, 218pk, 160KW - N53 B30 A
    5 Touring (E61) | 2004.03-2005.09 - 530 d - 2993ccm, 218pk, 160KW - M57 D30 (306D2)
    5 Touring (E61) | 2004.03-2010.05 - 530 d - 2993ccm, 211pk, 155KW - M57 D30 (306D3), M57 D30 (306D2)
    5 Touring (E61) | 2005.02-2007.02 - 530 d - 2993ccm, 231pk, 170KW - M57 D30 (306D3)
    5 Touring (E61) | 2007.02-2010.05 - 530 d - 2993ccm, 235pk, 173KW - M57 D30 (306D3)
    5 Touring (E61) | 2007.09-2010.05 - 530 d xDrive - 2993ccm, 235pk, 173KW - M57 D30 (306D3)
    5 Touring (E61) | 2004.09-2007.02 - 530 i - 2996ccm, 258pk, 190KW - N52 B30 A, N52 B30 BF
    5 Touring (E61) | 2006.09-2010.03 - 530 i - 2996ccm, 272pk, 200KW - N52 B30 A
    5 Touring (E61) | 2007.01-2010.12 - 530 i - 2996ccm, 272pk, 200KW - N53 B30 A
    5 Touring (E61) | 2008.09-2010.05 - 530 i xDrive - 2996ccm, 272pk, 200KW - N53 B30 A
    5 Touring (E61) | 2005.02-2007.02 - 530 xd - 2993ccm, 231pk, 170KW - M57 D30 (306D3)
    5 Touring (E61) | 2007.03-2007.08 - 530 xd - 2993ccm, 235pk, 173KW - M57 D30 (306D3)
    5 Touring (E61) | 2005.04-2007.02 - 530 xi - 2996ccm, 258pk, 190KW - N52 B30 A
    5 Touring (E61) | 2006.09-2008.09 - 530 xi - 2996ccm, 272pk, 200KW - N53 B30 A
    5 Touring (E61) | 2007.03-2010.05 - 530 xi - 2996ccm, 272pk, 200KW - N52 B30 A
    5 Touring (E61) | 2004.09-2010.12 - 535 d - 2993ccm, 272pk, 200KW - M57 D30 (306D4)
    5 Touring (E61) | 2007.01-2010.12 - 535 d - 2993ccm, 286pk, 210KW - M57 D30 (306D5)
    5 Touring (E61) | 2004.06-2010.12 - 545 i - 4398ccm, 333pk, 245KW - N62 B44 A
    5 Touring (E61) | 2005.07-2010.12 - 550 i - 4799ccm, 367pk, 270KW - N62 B48 A, N62 B48 B
    5 Touring (E61) | 2007.02-2010.12 - M5 - 4999ccm, 507pk, 373KW - S85 B50 A
    6
    6 (E63) | 2004.09-2007.08 - 630 i - 2996ccm, 258pk, 190KW - N52 B30 A, N52 B30 BF
    6 (E63) | 2007.09-2010.08 - 630 i - 2996ccm, 272pk, 200KW - N53 B30 A
    6 (E63) | 2007.09-2010.08 - 630 i - 2996ccm, 272pk, 200KW - N52 B30 A, N52 B30 BF, N52 B30 B
    6 (E63) | 2007.07-2010.07 - 635 d - 2993ccm, 286pk, 210KW - M57 D30 (306D5)
    6 (E63) | 2003.09-2005.08 - 645 Ci - 4398ccm, 333pk, 245KW - N62 B44 A
    6 (E63) | 2005.09-2010.08 - 650 i - 4799ccm, 367pk, 270KW - N62 B48 B
    6 (E63) | 2005.09-2010.07 - M - 4999ccm, 507pk, 373KW - S85 B50 A
    6 Cabriolet
    6 Cabriolet (E64) | 2004.09-2007.08 - 630 i - 2996ccm, 258pk, 190KW - N52 B30 A, N52 B30 BF, N52 B30 B
    6 Cabriolet (E64) | 2007.09-2010.08 - 630 i - 2996ccm, 272pk, 200KW - N52 B30 A, N52 B30 BF, N52 B30 B
    6 Cabriolet (E64) | 2007.09-2010.08 - 630 i - 2996ccm, 272pk, 200KW - N53 B30 A
    6 Cabriolet (E64) | 2007.07-2010.07 - 635 d - 2993ccm, 286pk, 210KW - M57 D30 (306D5)
    6 Cabriolet (E64) | 2004.04-2005.08 - 645 Ci - 4398ccm, 333pk, 245KW - N62 B44 A
    6 Cabriolet (E64) | 2005.09-2010.08 - 650 i - 4799ccm, 367pk, 270KW - N62 B48 B
    6 Cabriolet (E64) | 2006.09-2010.08 - M6 - 4999ccm, 507pk, 373KW - S85 B50 A
  • Origineel nummers

    64 31 9 174 370BMW
    64 31 9 171 858BMW
    64 31 6 935 823BMW
    64 31 6 935 822BMW
    64 31 6 913 506BMW
    64 31 6 913 505BMW
  • Fabrikant

    Bosch

    Bosch levert hoogwaardige auto onderdelen van originele kwaliteit. Talrijke voertuigfabrikanten vertrouwen bij de eerste montage op nieuwe voertuigen op producten van Bosch. Evenals werkplaatsen en servicepunten die hun klanten zeer hoogwaardig onderhoud en reparaties willen bieden. Bosch auto onderdelen kenmerken zich door de volgende zaken:

    • Hoge kwaliteit
    • Betrouwbaarheid en duurzaamheid
    • Innovatieve technologie

    Bosch auto onderdelen zijn ontworpen op duurzaamheid en daarom ideaal als u uw auto nog lang in topconditie wilt houden. Zo zijn de Ruitenwissers, Accu’s en Bougies verreweg het meest duurzaam in de markt. Bosch maakt de volgende service en onderhoudsproducten:

    Ruitenwissers
    Accu’s
    Autolampen
    Filters
    Bougies
    Remmen
    Aandrijfriemen

    Verder staat Bosch bekend om de kwalitatief hoogwaardige elektrische componenten. Bosch maakt namelijk verschillende sensoren en elektrische toebehoren voor auto’s. Altijd van originele kwaliteit, waardoor u weer met een vertrouwd gevoel de weg op gaat. Veel Bosch producten leveren wij uit eigen voorraad, waardoor de producten doorgaans binnen één dag geleverd worden.

  • Levertijd

    Op werkdagen voor 17:00 uur besteld is overmorgen in huis

Klanten die dit kochten, kochten ook

KroonOil
Koelvloeistof Kroon-Oil SP 11 -40°C  5L
14 reviews

Koelvloeistof Kroon-Oil SP 11 -40°C  5L
Coolant SP 11 is een hoogwaardige, gebruiksklare Long Life koelvloeistof (vorstbeveiliging -40 °C), waarbij gebruik is gemaakt van een gepatenteerde nitriet-, amine-, en fosfaatvrije technologie met zeer krachtige corrosie-inhibitoren. Door deze technologie biedt Coolant SP 11 een veel langere bescherming tegen corrosie dan standaard antivrieskwaliteiten, zodat kwetsbare onderdelen als radiator, waterpomp en afdichtingen langer meegaan. Speciale toevoegingen voorkomen de vorming van sludge en aanslag in de radiator waardoor een optimale koeling gewaarborgd is, ook op de lange termijn. Coolant SP 11 is specifiek afgestemd op gebruik in motoren/radiatoren die van lichtmetalen als aluminium, magnesium of hun legeringen zijn gemaakt.
Toepassing:
Coolant SP 11 is een groen/blauwe, gebruiksklare koelvloeistof voor gebruik in diverse modellen van Mercedes, BMW, Opel en Saab en voor diverse modellen van de VAG-groep (VW/Audi/Porsche/Seat/Skoda), waar een G11-kwaliteit gevraagd wordt. Door gebruik te maken van krachtige corrosie-inhibitoren is Coolant SP 11 vrijwel niet aan veroudering onderhevig waardoor deze veel langer meegaat dan conventionele koelvloeistoffen. Alleen bij een 100% vulling worden de meest optimale resultaten behaald.
Specificaties:

MB 326.0
BMW N 600 69.0
Opel/GM QL 130100
Saab/GM 6901 599
Porsche/Audi/Seat/Skoda TL-774C (G11)
MAN 324-NF

Gevarenaanduidingen (CLP):
- H302 Schadelijk bij inslikken.
- H373 Kan schade aan organen veroorzaken bij langdurige of herhaalde blootstelling

Koelvloeistof Kroon-Oil SP 11 -40°C 5L

TUGA CHEMIE
Alu-Teufel Spezial Velgenreiniger - Testwinnaar!
61 reviews

Alu-Teufel Spezial velgenreiniger 
De Aluminium Duivel (Alu Teufel) velgenreiniger is een speciale velgenreiniger die niet alleen vrij van zuur en dus gemakkelijk op alle soorten velgen (inclusief chroomwielen) kunnen worden toegepast, maar ook door de gel-achtige samenstelling langer op de rand blijft zitten.

Krachtig
Vrij van zuur
Toepasbaar op alle velgen

In de afgelopen periode zijn u waarschijnlijk enkele alternatieven geboden voor deze velgenreiniger, deze lijken inderdaad hetzelfde maar de werking is zeker niet hetzelfde! De alternatieven ogen hetzelfde, verkleuren ook naar rood maar het uiteindelijke effect komt niet in de buurt van Alu-Teufel. Alu-Teufel is vorig jaar niet voor niks verkozen tot beste velgenreiniger door het vooraanstaande AutoBild magazine!
Alu-Teufel Spezial is de speciaal reiniger voor nieuwe hoogglans verchroomde, gepolijste of geanodiseerde velgen. Het reinigt probleemloos alle aluminium velgen superschoon .Op de velg vormt zich een moleculaire beschermlaag en verhindert bij regelmatig gebruik de opbouw van sterke vervuiling. Alu-Teufel Spezial beschermt tevens wielsier-ringen, hart verchroomde bumpers en sierlijsten tegen roest en is daarbij zo mild dat het geen lak, kunststof of rubber aantast. 
Alu-Teufel Spezial reinigt probleemloos en zeker, middel tot zeer sterke vervuilingen. Zelfs remstof waar al jaren niets aan gedaan is verdwijnt als sneeuw voor de zon. Alu-Teufel Spezial verwijdert ook hardnekkige vervuiling zonder de behandelde oppervlakte aan te tasten. Tevens geeft deze speciale reiniger een beschermde werking voor alle metalen. Dit product zou bij de wekelijkse wasbeurt van uw auto gebruikt moeten worden voor het beste resultaat. 
Gebruiksaanwijzing:

Eenvoudig op de velg spuiten, 
2-4 minuten laten inwerken en daarna met de hogedruk reiniger schoonspuiten.

Gevarenaanduidingen (CLP):
- H315 Veroorzaakt huidirritatie
- H318 Veroorzaakt ernstige oogirritatie

Alu-Teufel Spezial Velgenreiniger - Testwinnaar!

Bestellen
veilig betalen
,
We gebruiken cookies voor de beste gebruikerservaring. Lees meer..
OK