CLEAN INTERIEUR FILTER NC2358 Clean Filters

Productnummer: 1476002 Fabrikantcode: NC2358 EAN: 8010042235805

€ 19,55

€  8,19

Incl. BTW
-58%

Bekijk productspecificaties

Op voorraad
Bestellen
veilig betalen
  • 30 dagen gratis ruilen
  • Tevreden of geld terug
  • Klanten geven ons een 8.6/10
  • Snelle levering
  • Snelle levering
  • 30 dagen gratis ruilen
  • Klanten geven ons een 8.6/10
  • Tevreden of geld terug
  • Beste prijs garantie

Klantenservice: telefonisch offline

Stel je vraag aan onze productspecialisten.

Vraag en antwoord

Selecteer uw vrachtwagen om onderdelen met pasgarantie te tonen.

Meer weten?
  • Specificaties
  • Toepasbaarheid
  • Origineel nummers
  • Fabrikant
  • Levertijd
  • PDF
  • Omschrijving

    Specificaties
    Hoogte (mm)30
    TypeFilter insert
    Diameter 1 (mm)213
    Diameter 2 (mm)193
    Garantie2 jaar

    Liever laten monteren?

    montagekaart

    WinParts verwijst graag u als klant, aan één van onze montage partners door.

    Vind een montagepartner »

    Vergelijkbare producten van andere Fabrikanten

    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    1A FIRST AUTOMOTIVE K30288
    1A FIRST AUTOMOTIVE C30205
    3F QUALITY 1636
    ASHUKI 0402-4010
    BLUE PRINT ADT32514
    BLUE PRINT ADT32522
    BORG & BECK BFC1021
    BOSCH 1 987 432 190
    CHAMPION CCF0051
    COMLINE EKF185
    CONTINENTAL 28.0002-1051.2
    CoopersFiaam PC8186
    DENSO DCF356P
    DENSO DCF382P
    DENSO DCF385K
    DJ PARTS FC1010
    DJ PARTS FC1013
    DJ PARTS FC1033
    DJ PARTS FC1051C
    FEBI 27465
    FEBI BILSTEIN 30242
    FI.BA CF-131
    FIL FILTER HC 7138
    FILTRON K 1210
    FISPA MBX273
    FISPA BL773
    FISPA 773
    FRAM CF10285
    FRIGAIR 1315.5306
    HERTH+BUSS JAKOPARTS J1347009
    HOFFER 17423K
    KLAXCAR FRANCE FC077z
    KRAFT AUTOMOTIVE 1733740
    LUCAS FILTERS LFCP191
    MALÒ 1531291
    MANN CU 1919
    MANN FP 1919
    MASTER-SPORT 1919-IF-PCS-MS
    MASTER-SPORT 1919-IFB-PCS-MS
    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    MAXGEAR 26-0464
    MEAT & DORIA 17423K
    MECAFILTER ELR7212
    MEYLE 30-12 319 0006
    MFILTER K 9021
    MISFAT HB198
    MOTAQUIP VCF397
    MULLER FILTER FC205
    MULLER FILTER FK288
    NIPPARTS J1342028
    OPEN PARTS CAF2005.01
    OPEN PARTS CAF2191.01
    Omnicraft 2135490
    PURFLUX AH256
    SCT Germany SA 1208
    SIDAT 773
    SIDAT BL773
    SIDAT MBX273
    SIVENTO P733
    SIVENTO G733
    SIVENTO G733-B
    SOFIMA S 3147 C
    SWAG 81 92 7465
    TECNOCAR E459
    TOPRAN 600 038
    TOPRAN 600 044
    UFI 53.147.00
    VALEO 715620
    WILMINK GROUP WG1793712
    WILMINK GROUP WG2169887
    WILMINK GROUP WG2169884
    WILMINK GROUP WG1735534
    WILMINK GROUP WG1793572
    WILMINK GROUP WG1747225
    WILMINK GROUP WG1431967
    WIX FILTERS WP9290
    ZAFFO Z3A528
    ZAFFO Z528
    ZAFFO ZF528
  • Toepasbaarheid

    DAIHATSU
    CHARADE VIII
    CHARADE VIII | 2011.05-heden - 1.33 16V - 1329ccm, 99pk, 73KW - 1NR-FE
    JAGUAR
    I-PACE
    I-PACE (X590) | 2020.10-heden - EV320 AWD - ccm, 321pk, 236KW - QG
    I-PACE (X590) | 2018.02-heden - EV400 AWD - 0ccm, 400pk, 294KW - QG
    XE
    XE (X760) | 2015.03-heden - 2.0 - 1999ccm, 200pk, 147KW - 204PT
    XE (X760) | 2015.03-heden - 2.0 - 1999ccm, 241pk, 177KW - 204PT
    XE (X760) | 2017.02-heden - 2.0 - 1997ccm, 200pk, 147KW - PT204
    XE (X760) | 2017.02-heden - 2.0 - 1997ccm, 250pk, 184KW - PT204
    XE (X760) | 2017.06-heden - 2.0 - 1997ccm, 300pk, 221KW - PT204
    XE (X760) | 2017.02-heden - 2.0 AWD - 1997ccm, 250pk, 184KW - PT204
    XE (X760) | 2017.06-heden - 2.0 AWD - 1997ccm, 300pk, 221KW - PT204
    XE (X760) | 2015.03-heden - 2.0 D - 1999ccm, 163pk, 120KW - 204DTD
    XE (X760) | 2015.03-heden - 2.0 D - 1999ccm, 180pk, 132KW - 204DTD
    XE (X760) | 2015.10-heden - 2.0 D AWD - 1999ccm, 180pk, 132KW - 204DTD
    XE (X760) | 2017.02-heden - 2.0 D AWD - 1999ccm, 241pk, 177KW - 204DTA
    XE (X760) | 2020.11-heden - 2.0 D200 MHEV - 1997ccm, 204pk, 150KW - AJ21D4
    XE (X760) | 2020.11-heden - 2.0 D200 MHEV AWD - 1997ccm, 204pk, 150KW - AJ21D4
    XE (X760) | 2015.03-heden - 3.0 S - 2995ccm, 340pk, 250KW - 306PS
    XE (X760) | 2017.02-heden - 3.0 S - 2995ccm, 381pk, 280KW - 306PS
    XE (X760) | 2018.03-heden - 5.0 SVO PROJECT 8 - 5000ccm, 600pk, 441KW - 508PS
    LAND ROVER
    DISCOVERY V
    DISCOVERY V (L462) | 2016.09-heden - 2.0 Sd4 4x4 - 1999ccm, 241pk, 177KW - 204DTA
    DISCOVERY V (L462) | 2016.09-heden - 2.0 Td4 4x4 - 1999ccm, 180pk, 132KW - 204DTD
    DISCOVERY V (L462) | 2016.09-heden - 3.0 D 4x4 - 2993ccm, 249pk, 183KW - 306DT
    DISCOVERY V (L462) | 2016.09-heden - 3.0 D 4x4 - 2993ccm, 211pk, 155KW - 306DT
    DISCOVERY V (L462) | 2020.12-heden - 3.0 P360 MHEV 4x4 - 2996ccm, 360pk, 265KW - AJ20P6
    DISCOVERY V (L462) | 2016.09-heden - 3.0 SCV6 4x4 - 2995ccm, 340pk, 250KW - 306PS
    DISCOVERY V (L462) | 2018.09-heden - 3.0 SDV6 4x4 - 2993ccm, 306pk, 225KW - 306DT
    DISCOVERY V (L462) | 2016.09-heden - 3.0 Td6 4x4 - 2993ccm, 258pk, 190KW - 306DT
    DISCOVERY V VAN
    DISCOVERY V VAN (L462) | 2016.09-heden - 2.0 Sd4 4x4 - 1999ccm, 241pk, 177KW - 204DTA
    DISCOVERY V VAN (L462) | 2016.09-2018.12 - 2.0 Td4 4x4 - 1999ccm, 179pk, 132KW - 204DTD
    DISCOVERY V VAN (L462) | 2018.09-heden - 3.0 Sdv6 4x4 - 2993ccm, 306pk, 225KW - 306DT
    DISCOVERY V VAN (L462) | 2016.09-heden - 3.0 Td6 4x4 - 2993ccm, 258pk, 190KW - 306DT
    RANGE ROVER IV
    RANGE ROVER IV (L405) | 2013.10-heden - 3.0 SCV6 4x4 - 2995ccm, 340pk, 250KW - 306PS
    RANGE ROVER IV (L405) | 2015.06-heden - 3.0 SCV6 4x4 - 2995ccm, 380pk, 280KW - 306PS
    RANGE ROVER IV (L405) | 2018.10-heden - 3.0 SDV6 4x4 - 2993ccm, 275pk, 202KW - 306DT
    RANGE ROVER IV (L405) | 2013.10-heden - 3.0 SDV6 Hybrid 4x4 - 2993ccm, 340pk, 250KW - 306DT
    RANGE ROVER IV (L405) | 2015.06-heden - 3.0 SDV6 Hybrid 4x4 - 2993ccm, 306pk, 225KW - 306DT
    RANGE ROVER IV (L405) | 2015.06-heden - 3.0 SDV6 Hybrid 4x4 - 2993ccm, 292pk, 215KW - 306DT
    RANGE ROVER IV (L405) | 2012.08-heden - 3.0 TDV6 4x4 - 2993ccm, 258pk, 190KW - 306DT
    RANGE ROVER IV (L405) | 2013.10-heden - 3.0 TDV6 4x4 - 2993ccm, 211pk, 155KW - 306DT
    RANGE ROVER IV (L405) | 2012.08-heden - 4.4 SDV8 4x4 - 4367ccm, 340pk, 250KW - 448DT
    RANGE ROVER IV (L405) | 2012.08-heden - 5.0 SCV8 4x4 - 5000ccm, 510pk, 375KW - 508PS
    RANGE ROVER IV (L405) | 2015.06-heden - 5.0 SCV8 4x4 - 5000ccm, 550pk, 405KW - 508PS
    RANGE ROVER IV (L405) | 2017.11-heden - 5.0 SCV8 4x4 - 5000ccm, 525pk, 386KW - 508PS
    RANGE ROVER IV (L405) | 2017.11-heden - 5.0 SCV8 4x4 - 5000ccm, 566pk, 416KW - 508PS
    RANGE ROVER IV (L405) | 2013.12-heden - 5.0 V8 4x4 - 5000ccm, 375pk, 276KW - 508PN
    RANGE ROVER IV (L405) | 2020.07-heden - D250 MHEV 4x4 - 2997ccm, 249pk, 183KW - AJ20D6
    RANGE ROVER IV (L405) | 2020.07-heden - D300 4x4 - 2997ccm, 300pk, 221KW - AJ20D6
    RANGE ROVER IV (L405) | 2020.07-heden - D300 MHEV 4x4 - 2997ccm, 300pk, 221KW - AJ20D6
    RANGE ROVER IV (L405) | 2020.07-heden - D350 4x4 - 2997ccm, 351pk, 258KW - AJ20D6
    RANGE ROVER IV (L405) | 2020.07-heden - D350 MHEV 4x4 - 2997ccm, 351pk, 258KW - AJ20D6
    RANGE ROVER SPORT II
    RANGE ROVER SPORT II (L494) | 2017.10-heden - 2.0 P400e PHEV 4x4 - 1997ccm, 404pk, 297KW - PT204
    RANGE ROVER SPORT II (L494) | 2017.10-heden - 2.0 P400e PHEV 4x4 - 1997ccm, 300pk, 221KW - PT204
    RANGE ROVER SPORT II (L494) | 2016.08-heden - 2.0 SD4 4x4 - 1999ccm, 241pk, 177KW - 204DTA
    RANGE ROVER SPORT II (L494) | 2017.10-heden - 2.0 Si4 4x4 - 1997ccm, 300pk, 221KW - PT204
    RANGE ROVER SPORT II (L494) | 2020.07-heden - 3.0 D250 4x4 - 2997ccm, 249pk, 183KW - AJ20D6
    RANGE ROVER SPORT II (L494) | 2020.07-heden - 3.0 D250 MHEV 4x4 - 2997ccm, 249pk, 183KW - AJ20D6
    RANGE ROVER SPORT II (L494) | 2020.07-heden - 3.0 D300 4x4 - 2997ccm, 300pk, 221KW - AJ20D6
    RANGE ROVER SPORT II (L494) | 2020.07-heden - 3.0 D300 MHEV 4x4 - 2997ccm, 300pk, 221KW - AJ20D6
    RANGE ROVER SPORT II (L494) | 2020.07-heden - 3.0 D350 4x4 - 2997ccm, 351pk, 258KW - AJ20D6
    RANGE ROVER SPORT II (L494) | 2020.07-heden - 3.0 D350 MHEV 4x4 - 2997ccm, 351pk, 258KW - AJ20D6
    RANGE ROVER SPORT II (L494) | 2019.02-heden - 3.0 P400 MHEV 4x4 - 2996ccm, 400pk, 294KW - PT306
    RANGE ROVER SPORT II (L494) | 2013.04-2019.12 - 3.0 SCV6 4x4 - 2995ccm, 340pk, 250KW - 306PS
    RANGE ROVER SPORT II (L494) | 2015.06-2018.12 - 3.0 SCV6 4x4 - 2995ccm, 380pk, 280KW - 306PS
    RANGE ROVER SPORT II (L494) | 2013.04-2016.12 - 3.0 SDV6 4x4 - 2993ccm, 292pk, 215KW - 306DT
    RANGE ROVER SPORT II (L494) | 2013.04-heden - 3.0 SDV6 4x4 - 2993ccm, 249pk, 183KW - 306DT
    RANGE ROVER SPORT II (L494) | 2014.09-heden - 3.0 SDV6 4x4 - 2993ccm, 306pk, 225KW - 306DT
    RANGE ROVER SPORT II (L494) | 2013.10-heden - 3.0 SDV6 Hybrid 4x4 - 2993ccm, 340pk, 250KW - 306DT
    RANGE ROVER SPORT II (L494) | 2014.12-2017.12 - 3.0 SDV6 Hybrid 4x4 - 2993ccm, 292pk, 215KW - 306DT
    RANGE ROVER SPORT II (L494) | 2015.06-2017.12 - 3.0 SDV6 Hybrid 4x4 - 2993ccm, 306pk, 225KW - 306DT
    RANGE ROVER SPORT II (L494) | 2013.04-heden - 3.0 TDV6 4x4 - 2993ccm, 258pk, 190KW - 306DT
    RANGE ROVER SPORT II (L494) | 2013.04-2018.12 - 3.0 TDV6 4x4 - 2993ccm, 211pk, 155KW - 306DT
    RANGE ROVER SPORT II (L494) | 2013.10-heden - 4.4 SDV8 4x4 - 4367ccm, 340pk, 250KW - 448DT
    RANGE ROVER SPORT II (L494) | 2013.04-2018.12 - 5.0 SCV8 4x4 - 4999ccm, 510pk, 375KW - 508PS
    RANGE ROVER SPORT II (L494) | 2014.01-2018.12 - 5.0 SCV8 4x4 - 4999ccm, 550pk, 405KW - 508PS
    RANGE ROVER SPORT II (L494) | 2017.11-heden - 5.0 SCV8 4x4 - 4999ccm, 525pk, 386KW - 508PS
    RANGE ROVER SPORT II (L494) | 2017.11-heden - 5.0 SCV8 4x4 - 4999ccm, 575pk, 423KW - 508PS
    RANGE ROVER VELAR
    RANGE ROVER VELAR (L560) | 2017.03-heden - 2.0 D180 TD4 4x4 - 1999ccm, 180pk, 132KW - 204DTD
    RANGE ROVER VELAR (L560) | 2020.07-heden - 2.0 D200 MHEV 4x4 - 1999ccm, 204pk, 150KW - AJ20D4
    RANGE ROVER VELAR (L560) | 2017.03-heden - 2.0 D240 SD4 4x4 - 1999ccm, 241pk, 177KW - 204DTA
    RANGE ROVER VELAR (L560) | 2017.03-heden - 2.0 P250 Si4 4x4 - 1997ccm, 250pk, 184KW - PT204
    RANGE ROVER VELAR (L560) | 2017.03-heden - 2.0 P300 Si4 4x4 - 1997ccm, 300pk, 221KW - PT204
    RANGE ROVER VELAR (L560) | 2020.07-heden - 2.0 P400 Hybrid 4x4 - 1997ccm, 300pk, 221KW - PT204
    RANGE ROVER VELAR (L560) | 2020.07-heden - 2.0 P400 Hybrid 4x4 - 1997ccm, 404pk, 297KW - PT204
    RANGE ROVER VELAR (L560) | 2018.04-heden - 3.0 D275 SDV6 4x4 - 2993ccm, 275pk, 202KW - 306DT
    RANGE ROVER VELAR (L560) | 2020.07-heden - 3.0 D300 MHEV 4x4 - 2997ccm, 300pk, 221KW - AJ20D6
    RANGE ROVER VELAR (L560) | 2017.03-heden - 3.0 D300 SDV6 4x4 - 2993ccm, 300pk, 221KW - 306DT
    RANGE ROVER VELAR (L560) | 2017.03-heden - 3.0 P380 SCV6 4x4 - 2995ccm, 380pk, 280KW - 306PS
    RANGE ROVER VELAR (L560) | 2020.07-heden - 3.0 P400 MHEV 4x4 - 2995ccm, 400pk, 294KW - AJ20P6
    LEXUS
    CT
    CT (ZWA10_) | 2010.12-heden - 200h (ZWA10_) - 1798ccm, 99pk, 73KW - 2ZR-FXE
    ES
    ES (_V6_) | 2012.06-2018.06 - 350 (GSV60_) - 3456ccm, 249pk, 183KW - 2GR-FE
    ES (_V6_) | 2012.06-2018.06 - 350 (GSV60_) - 3456ccm, 277pk, 204KW - 2GR-FE
    GS
    GS (_L1_) | 2012.03-2018.09 - 450h (GWL10_) - 3456ccm, 295pk, 217KW - 2GR-FXE
    GS (_S19_) | 2005.04-2011.11 - 300 (GRS190_) - 2995ccm, 249pk, 183KW - 3GR-FSE
    GS (_S19_) | 2005.04-2011.11 - 300 (GRS190_) - 2994ccm, 231pk, 170KW - 3GR-FE
    GS (_S19_) | 2005.04-2011.11 - 430 (UZS190_) - 4293ccm, 283pk, 208KW - 3UZ-FE
    GS (_S19_) | 2006.02-2011.11 - 450h (GRS191_, GWS191_) - 3456ccm, 296pk, 218KW - 2GR-FSE
    GS (_S19_) | 2006.02-2011.11 - 450h (GRS191_, GWS191_) - 3456ccm, 345pk, 254KW - 2GR-FSE
    GS (_S19_) | 2007.09-2011.11 - 460 (UZS190_, URS190_) - 4608ccm, 347pk, 255KW - 1UR-FSE
    IS C
    IS C (GSE2_) | 2009.04-2015.06 - 250 (GSE20) - 2499ccm, 208pk, 153KW - 4GR-FSE
    IS II
    IS II (_E2_) | 2010.07-2012.07 - 200d (ALE20_) - 2231ccm, 150pk, 110KW - 2AD-FTV
    IS II (_E2_) | 2005.08-2012.07 - 220d (ALE20) - 2231ccm, 177pk, 130KW - 2AD-FHV
    IS II (_E2_) | 2005.08-2013.03 - 250 (GSE20) - 2499ccm, 208pk, 153KW - 4GR-FSE
    IS II (_E2_) | 2005.10-2013.03 - 250 AWD (GSE25_) - 2499ccm, 208pk, 153KW - 4GR-FSE
    IS II (_E2_) | 2007.11-2013.03 - IS F (USE20) - 4969ccm, 423pk, 311KW - 2UR-GSE
    LFA
    LFA (LFA10_) | 2010.12-2012.11 - 4.8 (LFA10_) - 4805ccm, 560pk, 412KW - 1LR-GUE
    LFA (LFA10_) | 2011.11-2012.11 - 4.8 (LFA10_) - 4805ccm, 571pk, 420KW - 1LR-GUE
    LS
    LS (_F3_) | 2000.08-2006.08 - 430 (UCF30) - 4293ccm, 282pk, 207KW - 3UZ-FE
    LS (_F3_) | 2000.10-2006.08 - 430 (UCF30) - 4293ccm, 283pk, 208KW - 3UZ-FE
    LS (_F4_) | 2006.04-heden - 460 (USF40) - 4608ccm, 381pk, 280KW - 1UR-FSE
    LS (_F4_) | 2008.12-heden - 460 (USF40) - 4608ccm, 385pk, 283KW - 1UR-FSE
    LS (_F4_) | 2006.08-heden - 460 (USF40, USF41) - 4608ccm, 347pk, 255KW - 1UR-FE
    LS (_F4_) | 2012.09-heden - 460 (USF40, USF41) - 4608ccm, 388pk, 285KW - 1UR-FSE
    LS (_F4_) | 2006.08-heden - 460 4WD (USF45, USF46) - 4608ccm, 381pk, 280KW - 1UR-FSE
    LS (_F4_) | 2009.10-heden - 460 AWD (USF45) - 4608ccm, 385pk, 283KW - 1UR-FSE
    LS (_F4_) | 2008.12-heden - 460 AWD (USF45, USF46) - 4608ccm, 367pk, 270KW - 1UR-FSE
    LS (_F4_) | 2012.09-heden - 460 AWD (USF45, USF46) - 4608ccm, 370pk, 272KW - 1UR-FSE
    LS (_F4_) | 2012.07-2017.07 - 600h AWD (UVF45) - 4969ccm, 370pk, 272KW - 2UR-FSE
    LS (_F4_) | 2007.04-heden - 600h AWD (UVF45, UVF46) - 4969ccm, 394pk, 290KW - 2UR-FSE
    LS (_F5_) | 2017.12-heden - 500 AWD (VXFA55_) - 3445ccm, 417pk, 307KW - V35A-FTS
    LS (_F5_) | 2017.10-heden - 500h (GVF50_) - 3456ccm, 299pk, 220KW - 8GR-FXS
    LS (_F5_) | 2017.10-heden - 500h AWD (GVF55_) - 3456ccm, 299pk, 220KW - 8GR-FXS
    LX
    LX (UZJ100) | 1998.05-2008.03 - 470 (UZJ100) - 4664ccm, 235pk, 173KW - 2UZ-FE
    LX (UZJ100) | 1998.05-2008.03 - 470 (UZJ100) - 4664ccm, 231pk, 170KW - 2UZ-FE
    NX
    NX (_Z1_) | 2014.07-heden - 200t (AGZ10_) - 1998ccm, 238pk, 175KW - 8AR-FTS
    NX (_Z1_) | 2014.07-heden - 200t AWD (AGZ15_) - 1998ccm, 238pk, 175KW - 8AR-FTS
    NX (_Z1_) | 2014.07-heden - 300h (AYZ10_) - 2494ccm, 155pk, 114KW - 2AR-FXE
    NX (_Z1_) | 2014.07-heden - 300h AWD (AYZ15_) - 2494ccm, 155pk, 114KW - 2AR-FXE
    RX
    RX (_L1_) | 2008.12-2015.10 - 350 (GYL10_) - 3456ccm, 280pk, 206KW - 2GR-FXE
    RX (_L1_) | 2008.12-2015.10 - 450h (GYL10_) - 3456ccm, 249pk, 183KW - 2GR-FXE
    RX (_L1_) | 2008.12-2015.10 - 450h AWD (GYL15_) - 3456ccm, 249pk, 183KW - 2GR-FXE
    SUBARU
    LEGACY IV
    LEGACY IV (BL) | 2007.09-2009.12 - 2.5 i AWD (BL9) - 2457ccm, 173pk, 127KW - EJ25
    LEGACY V
    LEGACY V (BM) | 2009.09-2014.12 - 2.0 D AWD (BMD) - 1998ccm, 150pk, 110KW - EE20Z
    LEGACY V (BM) | 2009.06-2015.12 - 2.0 i AWD - 1994ccm, 160pk, 118KW - EJ204
    LEGACY V (BM) | 2009.09-2014.12 - 2.0 i AWD (BM5) - 1994ccm, 150pk, 110KW - EJ204
    LEGACY V (BM) | 2009.09-2011.12 - 2.0 i LPG AWD - 1994ccm, 147pk, 108KW - EJ204
    LEGACY V (BM) | 2010.07-2014.12 - 2.5 GT AWD (BM9) - 2457ccm, 265pk, 195KW - EJ255
    LEGACY V (BM) | 2009.09-2014.12 - 2.5 i AWD (BM9) - 2457ccm, 167pk, 123KW - EJ253
    LEGACY V Stationwagen
    LEGACY V Stationwagen (BR) | 2009.09-2014.12 - 2.0 D AWD - 1998ccm, 150pk, 110KW - EE20Z
    LEGACY V Stationwagen (BR) | 2013.01-2014.12 - 2.0 D AWD - 1998ccm, 147pk, 108KW - EE20Z, EE20
    LEGACY V Stationwagen (BR) | 2009.09-2014.12 - 2.0 i AWD - 1994ccm, 150pk, 110KW - EJ204
    LEGACY V Stationwagen (BR) | 2012.06-2014.12 - 2.0 i AWD - 1995ccm, 150pk, 110KW - FB20
    LEGACY V Stationwagen (BR) | 2010.07-2014.12 - 2.5 GT AWD (BR9) - 2457ccm, 265pk, 195KW - EJ255
    LEGACY V Stationwagen (BR) | 2009.09-2014.12 - 2.5 i AWD (BR9) - 2457ccm, 167pk, 123KW - EJ253
    LEGACY V Stationwagen (BR) | 2012.07-2014.12 - 2.5 i AWD (BRM) - 2498ccm, 173pk, 127KW - FB25
    OUTBACK
    OUTBACK (BR) | 2013.01-heden - 2.0 D AWD - 1998ccm, 147pk, 108KW - EE20Z
    OUTBACK (BR) | 2009.09-heden - 2.0 D AWD (BRD) - 1998ccm, 150pk, 110KW - EE20Z
    OUTBACK (BR) | 2009.09-heden - 2.5 i AWD (BR9) - 2457ccm, 167pk, 123KW - EJ253
    OUTBACK (BR) | 2013.01-heden - 2.5 i AWD (BRM) - 2498ccm, 173pk, 127KW - FB25B
    OUTBACK (BR) | 2009.09-heden - 3.6 R AWD (BRF) - 3630ccm, 260pk, 191KW - EZ36D
    OUTBACK (BS) | 2015.03-heden - 2.0 D AWD (BSD) - 1998ccm, 150pk, 110KW - EE20Z
    OUTBACK (BS) | 2015.03-heden - 2.5 AWD (BS9) - 2498ccm, 175pk, 129KW - FB25
    TREZIA
    TREZIA | 2011.03-heden - 1.3 (NSP120X, NSP120L) - 1329ccm, 99pk, 73KW - 1NR-FE, 1NR-FKE
    TREZIA | 2011.03-heden - 1.4 D - 1364ccm, 90pk, 66KW - 1ND-TV
    TOYOTA
    AURIS
    AURIS (_E15_) | 2009.05-2012.09 - 1.33 Dual-VVTi (NRE150_) - 1329ccm, 101pk, 74KW - 1NR-FE
    AURIS (_E15_) | 2010.01-2012.09 - 1.33 Dual-VVTi (NRE150_) - 1329ccm, 99pk, 73KW - 1NR-FE
    AURIS (_E15_) | 2007.03-2012.09 - 1.4 (ZZE150_) - 1398ccm, 97pk, 71KW - 4ZZ-FE
    AURIS (_E15_) | 2007.03-2012.09 - 1.4 D-4D (NDE150_) - 1364ccm, 90pk, 66KW - 1ND-TV
    AURIS (_E15_) | 2007.03-2012.09 - 1.6 (ZRE151_) - 1598ccm, 124pk, 91KW - 1ZR-FE
    AURIS (_E15_) | 2009.05-2012.09 - 1.6 (ZRE151_) - 1598ccm, 132pk, 97KW - 1ZR-FAE
    AURIS (_E15_) | 2009.02-2012.09 - 1.8 (ZRE152_) - 1798ccm, 147pk, 108KW - 2ZR-FAE
    AURIS (_E15_) | 2006.10-2012.09 - 1.8 (ZRE152_, ZZE122) - 1798ccm, 136pk, 100KW - 2ZR-FE, 2ZR-FAE
    AURIS (_E15_) | 2010.09-2012.09 - 1.8 Hybrid (ZWE150_) - 1798ccm, 99pk, 73KW - 2ZR-FXE
    AURIS (_E15_) | 2006.10-2012.09 - 2.0 D-4D (ADE150_) - 1998ccm, 126pk, 93KW - 1AD-FTV
    AURIS (_E15_) | 2006.11-2012.09 - 2.2 D (ADE157_, ADE151_) - 2231ccm, 177pk, 130KW - 2AD-FHV
    AURIS (_E18_) | 2015.03-2018.12 - 1.2 (NRE185_) - 1197ccm, 116pk, 85KW - 8NR-FTS
    AURIS (_E18_) | 2012.10-2018.12 - 1.3 (NRE180_) - 1329ccm, 99pk, 73KW - 1NR-FE
    AURIS (_E18_) | 2012.10-2018.12 - 1.4 D-4D (NDE180_) - 1364ccm, 90pk, 66KW - 1ND-TV
    AURIS (_E18_) | 2012.10-2018.12 - 1.6 (ZRE181_, ZRE185_) - 1598ccm, 132pk, 97KW - 1ZR-FAE
    AURIS (_E18_) | 2015.04-2018.12 - 1.6 D4-D (WWE185_) - 1598ccm, 112pk, 82KW - 1WW
    AURIS (_E18_) | 2012.10-2018.12 - 1.8 Hybrid (ZWE186_) - 1798ccm, 99pk, 73KW - 2ZR-FXE
    AURIS (_E18_) | 2012.10-2015.04 - 2.0 D-4D (ADE186_) - 1998ccm, 124pk, 91KW - 1AD-FTV
    AURIS Stationwagen
    AURIS Stationwagen (_E18_) | 2015.03-2018.12 - 1.2 (NRE185_) - 1197ccm, 116pk, 85KW - 8NR-FTS
    AURIS Stationwagen (_E18_) | 2013.07-2018.12 - 1.3 (NRE180_) - 1329ccm, 99pk, 73KW - 1NR-FE
    AURIS Stationwagen (_E18_) | 2013.07-2018.12 - 1.4 D-4D (NDE180_) - 1364ccm, 90pk, 66KW - 1ND-TV
    AURIS Stationwagen (_E18_) | 2013.07-2018.12 - 1.6 (ZRE185_) - 1598ccm, 132pk, 97KW - 1ZR-FAE
    AURIS Stationwagen (_E18_) | 2015.04-2018.12 - 1.6 D4-D (WWE185_) - 1598ccm, 112pk, 82KW - 1WW
    AURIS Stationwagen (_E18_) | 2013.07-2018.12 - 1.8 Hybrid (ZWE186_) - 1798ccm, 99pk, 73KW - 2ZR-FXE
    AURIS Stationwagen (_E18_) | 2013.07-2015.04 - 2.0 D-4D (ADE186_) - 1998ccm, 124pk, 91KW - 1AD-FTV
    AVENSIS Sedan
    AVENSIS Sedan (_T27_) | 2008.11-2018.10 - 1.6 (ZRT270_) - 1598ccm, 132pk, 97KW - 1ZR-FAE
    AVENSIS Sedan (_T27_) | 2015.04-2018.10 - 1.6 D4-D (WWT270_) - 1598ccm, 112pk, 82KW - 1WW
    AVENSIS Sedan (_T27_) | 2008.11-2018.10 - 1.8 (ZRT271_) - 1798ccm, 147pk, 108KW - 2ZR-FAE
    AVENSIS Sedan (_T27_) | 2008.11-2018.10 - 2.0 (ZRT272_) - 1987ccm, 152pk, 112KW - 3ZR-FAE, 3ZR-FE
    AVENSIS Sedan (_T27_) | 2008.11-2018.10 - 2.0 D-4D (ADT270_) - 1998ccm, 126pk, 93KW - 1AD-FTV
    AVENSIS Sedan (_T27_) | 2011.11-2018.10 - 2.0 D-4D (ADT270_) - 1998ccm, 124pk, 91KW - 1AD-FTV
    AVENSIS Sedan (_T27_) | 2015.04-2018.10 - 2.0 D-4D (WWT271_) - 1995ccm, 143pk, 105KW - 2WW
    AVENSIS Sedan (_T27_) | 2008.11-2018.10 - 2.2 D-4D (ADT271_) - 2231ccm, 150pk, 110KW - 2AD-FTV, 2AD-FHV
    AVENSIS Sedan (_T27_) | 2008.11-2018.10 - 2.2 D-4D (ADT271_) - 2231ccm, 177pk, 130KW - 2AD-FHV
    AVENSIS Stationwagen
    AVENSIS Stationwagen (_T27_) | 2009.02-2018.10 - 1.6 (ZRT270_) - 1598ccm, 132pk, 97KW - 1ZR-FAE
    AVENSIS Stationwagen (_T27_) | 2015.04-2018.10 - 1.6 D4-D (WWT270_) - 1598ccm, 112pk, 82KW - 1WW
    AVENSIS Stationwagen (_T27_) | 2009.02-2018.10 - 1.8 (ZRT271_) - 1798ccm, 147pk, 108KW - 2ZR-FAE
    AVENSIS Stationwagen (_T27_) | 2009.02-2018.10 - 2.0 (ZRT272_) - 1987ccm, 152pk, 112KW - 3ZR-FAE, 3ZR-FE
    AVENSIS Stationwagen (_T27_) | 2009.02-2018.10 - 2.0 D-4D (ADT270_) - 1998ccm, 126pk, 93KW - 1AD-FTV
    AVENSIS Stationwagen (_T27_) | 2011.11-2018.10 - 2.0 D-4D (ADT270_) - 1998ccm, 124pk, 91KW - 1AD-FTV
    AVENSIS Stationwagen (_T27_) | 2015.04-2018.10 - 2.0 D-4D (WWT271_) - 1995ccm, 143pk, 105KW - 2WW
    AVENSIS Stationwagen (_T27_) | 2009.02-2018.10 - 2.2 D-4D (ADT271_) - 2231ccm, 150pk, 110KW - 2AD-FTV, 2AD-FHV
    AVENSIS Stationwagen (_T27_) | 2009.02-2018.10 - 2.2 D-4D (ADT271_) - 2231ccm, 177pk, 130KW - 2AD-FHV
    CAMRY Sedan
    CAMRY Sedan (_V4_) | 2006.01-2011.09 - 2.4 (ACV40) - 2362ccm, 158pk, 116KW - 2AZ-FE
    CAMRY Sedan (_V4_) | 2006.01-2011.09 - 2.4 (ACV40_) - 2362ccm, 173pk, 127KW - 2AZ-FE
    CAMRY Sedan (_V4_) | 2006.01-2011.09 - 2.4 (ACV40_) - 2362ccm, 167pk, 123KW - 2AZ-FE
    CAMRY Sedan (_V4_) | 2006.03-2011.07 - 2.4 Hybrid (AHV40_) - 2362ccm, 143pk, 105KW - 2AZ-FXE
    COROLLA Sedan
    COROLLA Sedan (_E12_) | 2001.10-2008.03 - 1.6 VVT-i (ZZE121_) - 1598ccm, 110pk, 81KW - 3ZZ-FE
    COROLLA Sedan (_E15_) | 2008.12-2014.07 - 1.33 (NRE150) - 1329ccm, 101pk, 74KW - 1NR-FE
    COROLLA Sedan (_E15_) | 2006.10-2014.07 - 1.4 D-4D (NDE150) - 1364ccm, 90pk, 66KW - 1ND-TV
    COROLLA Sedan (_E15_) | 2006.11-2013.11 - 1.4 VVT-i (ZZE150_) - 1398ccm, 97pk, 71KW - 4ZZ-FE
    COROLLA Sedan (_E15_) | 2006.11-2013.11 - 1.6 (ZRE151) - 1598ccm, 132pk, 97KW - 1ZR-FE, 1ZR-FAE
    COROLLA Sedan (_E15_) | 2007.01-2014.07 - 1.6 Dual VVTi (ZRE141, ZRE151) - 1598ccm, 124pk, 91KW - 1ZR-FE
    COROLLA Sedan (_E15_) | 2010.07-2014.05 - 1.6 VVTi (ZRE141_, ZRE151_) - 1598ccm, 122pk, 90KW - 1ZR-FE
    COROLLA Sedan (_E15_) | 2007.03-2010.12 - 1.6 VVTi (ZRE151) - 1598ccm, 136pk, 100KW - 1ZR-FE
    COROLLA Sedan (_E15_) | 2006.10-2014.07 - 1.8 (ZRE142, ZRE152) - 1798ccm, 136pk, 100KW - 2ZR-FE
    COROLLA Sedan (_E15_) | 2006.11-2014.07 - 2.0 D-4D (ADE150) - 1998ccm, 126pk, 93KW - 1AD-FTV
    COROLLA Sedan (_E18_, ZRE1_) | 2013.06-2018.12 - 1.3 (NRE180_) - 1329ccm, 99pk, 73KW - 1NR-FE
    COROLLA Sedan (_E18_, ZRE1_) | 2013.06-2018.12 - 1.4 D-4D (NDE180_, NDE170_) - 1364ccm, 90pk, 66KW - 1ND-TV
    COROLLA Sedan (_E18_, ZRE1_) | 2013.06-2018.12 - 1.6 (ZRE171_, ZRE181_) - 1598ccm, 122pk, 90KW - 1ZR-FE
    COROLLA Sedan (_E18_, ZRE1_) | 2013.06-2018.12 - 1.6 (ZRE181_) - 1598ccm, 132pk, 97KW - 1ZR-FAE
    COROLLA Sedan (_E18_, ZRE1_) | 2013.06-2019.08 - 1.8 VVTi (ZRE172, ZRE182) - 1798ccm, 140pk, 103KW - 2ZR-FE, 2ZR-FBE
    FORTUNER
    FORTUNER (_N5_, _N6_) | 2004.06-2015.05 - 2.7 (TGN61_) - 2694ccm, 160pk, 118KW - 2TR-FE
    FORTUNER (_N5_, _N6_) | 2004.06-2015.05 - 2.7 4WD (TGN51_) - 2694ccm, 160pk, 118KW - 2TR-FE
    FORTUNER (_N5_, _N6_) | 2004.06-2015.05 - 3.0 D 4WD (KUN51) - 2982ccm, 163pk, 120KW - 1KD-FTV
    HIACE / COMMUTER V Bus
    HIACE / COMMUTER V Bus (TRH2__, KDH2__, LH2__, GDH2__) | 2005.01-heden - 2.7 (TRH223) - 2694ccm, 151pk, 111KW - 2TR-FE
    HIACE / COMMUTER V Bus (TRH2__, KDH2__, LH2__, GDH2__) | 2010.05-heden - 3.0 D (KDH223) - 2982ccm, 136pk, 100KW - 1KD-FTV
    HIACE IV Bestelwagen
    HIACE IV Bestelwagen (__H1_, __H2_) | 2006.09-2012.12 - 2.5 D-4D (KLH12, KLH22) - 2494ccm, 117pk, 86KW - 2KD-FTV
    HIACE IV Bestelwagen (__H1_, __H2_) | 2006.09-2012.12 - 2.5 D-4D (KLH12, KLH22) - 2494ccm, 95pk, 70KW - 2KD-FTV
    HIACE IV Bestelwagen (__H1_, __H2_) | 2006.09-2012.12 - 2.5 D-4D 4WD (KLH28, KLH18) - 2494ccm, 117pk, 86KW - 2KD-FTV
    HIACE IV Bus
    HIACE IV Bus (__H1_, __H2_) | 2006.08-2012.12 - 2.5 D-4D (KLH12, KLH22) - 2494ccm, 117pk, 86KW - 2KD-FTV
    HIACE IV Bus (__H1_, __H2_) | 2006.09-2012.12 - 2.5 D-4D (KLH12, KLH22) - 2494ccm, 95pk, 70KW - 2KD-FTV
    HIACE IV Bus (__H1_, __H2_) | 2006.09-2012.12 - 2.5 D-4D 4WD (KLH18) - 2494ccm, 117pk, 86KW - 2KD-FTV
    HIACE V Bestelwagen
    HIACE V Bestelwagen (TRH2__, KDH2__, LH2__, GDH2__) | 2006.09-heden - 2.5 D-4D - 2494ccm, 95pk, 70KW - 2KD-FTV
    HIACE V Bestelwagen (TRH2__, KDH2__, LH2__, GDH2__) | 2006.09-heden - 2.5 D-4D (KDH200, KDH202, KDH212, KDH222) - 2494ccm, 117pk, 86KW - 2KD-FTV
    HIGHLANDER / KLUGER
    HIGHLANDER / KLUGER (_U4_) | 2007.05-2014.02 - 3.5 (GSU40_) - 3456ccm, 273pk, 201KW - 2GR-FE
    HIGHLANDER / KLUGER (_U4_) | 2007.06-2014.02 - 3.5 4WD (GSU45_) - 3456ccm, 273pk, 201KW - 2GR-FE
    HILUX VII Pick-up
    HILUX VII Pick-up (_N1_, _N2_, _N3_) | 2005.03-2015.05 - 2.5 D 4WD (KUN25) - 2494ccm, 102pk, 75KW - 2KD-FTV
    HILUX VII Pick-up (_N1_, _N2_, _N3_) | 2010.01-2015.05 - 2.5 D-4D (KUN15, KUN35) - 2494ccm, 144pk, 106KW - 2KD-FTV
    HILUX VII Pick-up (_N1_, _N2_, _N3_) | 2011.05-2015.05 - 2.5 D-4D (KUN15_) - 2494ccm, 120pk, 88KW - 2KD-FTV
    HILUX VII Pick-up (_N1_, _N2_, _N3_) | 2005.03-2015.05 - 2.5 D-4D (KUN15_, KUN10) - 2494ccm, 102pk, 75KW - 2KD-FTV
    HILUX VII Pick-up (_N1_, _N2_, _N3_) | 2007.12-2015.05 - 2.5 D-4D 4WD (KUN25) - 2494ccm, 144pk, 106KW - 2KD-FTV
    HILUX VII Pick-up (_N1_, _N2_, _N3_) | 2006.06-2015.05 - 2.5 D-4D 4WD (KUN25_) - 2494ccm, 120pk, 88KW - 2KD-FTV
    HILUX VII Pick-up (_N1_, _N2_, _N3_) | 2005.03-2015.05 - 3.0 D 4WD (KUN26) - 2982ccm, 163pk, 120KW - 1KD-FTV
    HILUX VII Pick-up (_N1_, _N2_, _N3_) | 2005.08-2015.09 - 3.0 D-4D 4WD (KUN26) - 2982ccm, 171pk, 126KW - 1KD-FTV
    HILUX VII Pick-up (_N1_, _N2_, _N3_) | 2008.05-2012.12 - 3.0 D-4D 4WD (KUN26) - 2982ccm, 197pk, 145KW - 1KD-FTV
    HILUX VIII Pick-up
    HILUX VIII Pick-up (_N1_) | 2015.05-heden - 2.4 D (GUN112_, GUN122_, GUN135_, GUN120_) - 2393ccm, 150pk, 110KW - 2GD-FTV
    LAND CRUISER 100
    LAND CRUISER 100 (_J1_) | 1998.01-2007.08 - 4.2 TD (HDJ100_, HDJ100) - 4164ccm, 204pk, 150KW - 1HD-FTE
    LAND CRUISER 200
    LAND CRUISER 200 (_J2_) | 2008.01-heden - 4.5 D V8 (VDJ200) - 4461ccm, 286pk, 210KW - 1VD-FTV
    LAND CRUISER 200 (_J2_) | 2007.08-heden - 4.5 D4-D (VDJ200) - 4461ccm, 235pk, 173KW - 1VD-FTV
    LAND CRUISER 200 (_J2_) | 2007.09-heden - 4.5 D4-D (VDJ200) - 4461ccm, 265pk, 195KW - 1VD-FTV
    LAND CRUISER 200 (_J2_) | 2012.01-heden - 4.5 D4-D (VDJ200) - 4461ccm, 272pk, 200KW - 1VD-FTV
    LAND CRUISER 200 (_J2_) | 2015.08-heden - 4.5 D4-D (VDJ200_) - 4461ccm, 249pk, 183KW - 1VD-FTV
    LAND CRUISER 200 (_J2_) | 2008.01-heden - 4.7 V8 (UZJ200) - 4664ccm, 288pk, 212KW - 2UZ-FE
    LAND CRUISER 200 (_J2_) | 2008.01-heden - 4.7 V8 (UZJ200) - 4664ccm, 315pk, 232KW - 2UZ-FE
    LAND CRUISER PRADO
    LAND CRUISER PRADO (_J12_) | 2002.09-2010.02 - 3.0 D (LJ120, LJ125) - 2986ccm, 95pk, 70KW - 5L-E
    LAND CRUISER PRADO (_J12_) | 2004.07-2009.08 - 3.0 D-4D (KDJ120, KDJ125) - 2982ccm, 166pk, 122KW - 1KD-FTV
    LAND CRUISER PRADO (_J12_) | 2002.09-2010.12 - 3.0 D-4D (KDJ120, KDJ125, KDJ121) - 2982ccm, 173pk, 127KW - 1KD-FTV
    LAND CRUISER PRADO (_J12_) | 2006.08-2009.07 - 3.0 D-4D (KDJ120_) - 2982ccm, 204pk, 150KW - 1KD-FTV
    LAND CRUISER PRADO (_J12_) | 2002.09-2009.07 - 3.0 D-4D (KZJ12) - 2982ccm, 125pk, 92KW - 1KZ-TE
    LAND CRUISER PRADO (_J15_) | 2009.08-heden - 2.7 (TRJ150_, TRJ155_) - 2694ccm, 163pk, 120KW - 2TR-FE
    LAND CRUISER PRADO (_J15_) | 2018.10-heden - 2.8 D-4D (GDJ150, GDJ155) - 2755ccm, 200pk, 147KW - 1GD-FTV
    LAND CRUISER PRADO (_J15_) | 2015.06-heden - 2.8 D-4D (GDJ150_, GDJ155_, GDJ150) - 2755ccm, 177pk, 130KW - 1GD-FTV
    LAND CRUISER PRADO (_J15_) | 2020.07-heden - 2.8 D-4D (GDJ155, GDJ150) - 2755ccm, 204pk, 150KW - 1GD-FTV
    LAND CRUISER PRADO (_J15_) | 2009.08-heden - 3.0 D-4D (KDJ150_, KDJ150, KDJ155) - 2982ccm, 173pk, 127KW - 1KD-FTV
    LAND CRUISER PRADO (_J15_) | 2009.08-heden - 3.0 D-4D (KDJ155_, KDJ150_) - 2982ccm, 190pk, 140KW - 1KD-FTV
    LAND CRUISER PRADO (_J15_) | 2009.08-heden - 4.0 V6 Dual VVTi (GRJ150_) - 3956ccm, 279pk, 205KW - 1GR-FE
    LAND CRUISER PRADO (_J15_) | 2012.11-heden - 4.0 V6 VVTi (GRJ150_) - 3956ccm, 249pk, 183KW - 1GR-FE
    LAND CRUISER PRADO (_J15_) | 2009.08-heden - 4.0 V6 VVT-i (GRJ150_, GRJ125_, GRJ150) - 3956ccm, 282pk, 207KW - 1GR-FE
    MIRAI
    MIRAI (JPD1_) | 2014.12-2020.05 - FCV (JPD10_) - ccm, 154pk, 113KW - 4JM
    PRIUS
    PRIUS (_W3_) | 2008.06-heden - 1.8 Hybrid (ZVW3_) - 1798ccm, 136pk, 100KW - 2ZR-FXE
    PRIUS (_W3_) | 2008.06-heden - 1.8 Hybrid (ZVW3_) - 1798ccm, 99pk, 73KW - 2ZR-FXE
    PRIUS (_W3_) | 2009.04-heden - 1.8 Plug-in Hybrid (ZVW30) - 1798ccm, 99pk, 73KW - 2ZR-FXE
    PRIUS (_W5_) | 2015.09-heden - 1.8 Hybrid (ZVW50_, ZVW51_) - 1798ccm, 98pk, 72KW - 2ZR-FXE
    PRIUS (_W5_) | 2015.09-heden - 1.8 Hybrid E-Four (ZVW55_, ZVW51_) - 1798ccm, 98pk, 72KW - 2ZR-FXE
    PRIUS Liftback
    PRIUS Liftback (_W2_) | 2003.09-2009.12 - 1.5 Hybrid (NHW20_) - 1497ccm, 78pk, 57KW - 1NZ-FXE
    PRIUS PLUS
    PRIUS PLUS (_W4_) | 2011.05-heden - 1.8 Hybrid (ZVW40W, ZVW41W) - 1798ccm, 99pk, 73KW - 2ZR-FXE
    PRIUS Sedan
    PRIUS Sedan (_W1_) | 2000.05-2004.01 - 1.5 Hybrid (NHW1_) - 1497ccm, 72pk, 53KW - 1NZ-FXE
    RACTIS
    RACTIS (_P10_) | 2005.09-2010.08 - 1.5 (NCP100_) - 1497ccm, 110pk, 81KW - 1NZ-FE
    RAV 4 II
    RAV 4 II (_A2_) | 2000.05-2005.11 - 2.0 4WD (ACA21, ACA20) - 1998ccm, 150pk, 110KW - 1AZ-FE, 1AZ-FSE
    RAV 4 III
    RAV 4 III (_A3_) | 2008.12-2013.06 - 2.0 (ZSA35_) - 1987ccm, 158pk, 116KW - 3ZR-FAE
    RAV 4 III (_A3_) | 2006.02-2013.06 - 2.0 4WD (ACA30_) - 1998ccm, 152pk, 112KW - 1AZ-FE
    RAV 4 III (_A3_) | 2009.03-2013.06 - 2.0 4WD (ZSA30) - 1987ccm, 148pk, 109KW - 3ZR-FAE
    RAV 4 III (_A3_) | 2008.12-2013.06 - 2.0 4WD (ZSA30_) - 1987ccm, 158pk, 116KW - 3ZR-FAE
    RAV 4 III (_A3_) | 2008.12-2013.06 - 2.2 D (ALA35_) - 2231ccm, 150pk, 110KW - 2AD-FTV, 2AD-FHV
    RAV 4 III (_A3_) | 2005.11-2010.12 - 2.2 D 4WD (ALA30) - 2231ccm, 133pk, 98KW - 2AD-FTV
    RAV 4 III (_A3_) | 2006.02-2012.12 - 2.2 D 4WD (ALA30_) - 2231ccm, 136pk, 100KW - 2AD-FTV
    RAV 4 III (_A3_) | 2006.02-2013.06 - 2.2 D 4WD (ALA30_) - 2231ccm, 177pk, 130KW - 2AD-FHV
    RAV 4 III (_A3_) | 2008.12-2013.06 - 2.2 D 4WD (ALA30_) - 2231ccm, 150pk, 110KW - 2AD-FTV, 2AD-FHV
    RAV 4 III (_A3_) | 2005.11-2013.12 - 2.4 (ACA36, ACA38) - 2362ccm, 170pk, 125KW - 2AZ-FE
    RAV 4 III (_A3_) | 2005.11-2013.06 - 2.4 4WD (ACA31, ACA33) - 2362ccm, 170pk, 125KW - 2AZ-FE
    RAV 4 IV
    RAV 4 IV (_A4_) | 2012.12-heden - 2.0 (ZSA42) - 1987ccm, 146pk, 107KW - 3ZR-FE
    RAV 4 IV (_A4_) | 2012.12-heden - 2.0 (ZSA42) - 1987ccm, 143pk, 105KW - 3ZR-FE
    RAV 4 IV (_A4_) | 2012.12-heden - 2.0 4WD (ZSA44_) - 1987ccm, 151pk, 111KW - 3ZR-FAE
    RAV 4 IV (_A4_) | 2015.04-heden - 2.0 4WD (ZSA44_) - 1987ccm, 151pk, 112KW - 3ZR-FAE
    RAV 4 IV (_A4_) | 2012.12-2018.11 - 2.0 D (ALA40_) - 1998ccm, 124pk, 91KW - 1AD-FTV
    RAV 4 IV (_A4_) | 2015.10-2018.11 - 2.0 D (WWA42_) - 1995ccm, 143pk, 105KW - 2WW
    RAV 4 IV (_A4_) | 2013.01-2018.11 - 2.0 D 4WD (ALA41_) - 1998ccm, 124pk, 91KW - 1AD-FTV
    RAV 4 IV (_A4_) | 2012.12-heden - 2.2 D 4WD (ALA49) - 2231ccm, 150pk, 110KW - 2AD-FTV, 2AD-FHV
    RAV 4 IV (_A4_) | 2012.12-heden - 2.2 D 4WD (ALA49) - 2231ccm, 177pk, 130KW - 2AD-FHV
    RAV 4 IV (_A4_) | 2012.12-heden - 2.5 4WD (ASA44) - 2494ccm, 180pk, 132KW - 2AR-FE
    RAV 4 IV (_A4_) | 2015.10-2018.11 - 2.5 Hybrid (AVA42_) - 2494ccm, 155pk, 114KW - 2AR-FXE
    RAV 4 IV (_A4_) | 2015.11-2018.11 - 2.5 Hybrid (AVA42_) - 2494ccm, 197pk, 145KW - 2AR-FXE
    RAV 4 IV (_A4_) | 2015.10-2018.12 - 2.5 Hybrid 4WD (AVA44_) - 2494ccm, 155pk, 114KW - 2AR-FXE
    RAV 4 IV VAN
    RAV 4 IV VAN (_A4_) | 2012.12-2018.11 - 2.0 D4d (ALA40) - 1998ccm, 124pk, 91KW - 1AD-FTV
    RAV 4 IV VAN (_A4_) | 2015.10-2018.11 - 2.0 D4d (WWA42) - 1995ccm, 143pk, 105KW - 2WW
    RAV 4 IV VAN (_A4_) | 2012.12-2018.11 - 2.0 VVTi 4WD (ZSA44) - 1987ccm, 151pk, 111KW - 3ZR-FAE
    RAV 4 IV VAN (_A4_) | 2012.12-2018.11 - 2.0 VVTi 4WD (ZSA44) - 1987ccm, 152pk, 112KW - 3ZR-FAE
    RAV 4 IV VAN (_A4_) | 2012.12-2018.11 - 2.2 D4d 4WD (ALA49) - 2231ccm, 150pk, 110KW - 2AD-FTV
    RAV 4 IV VAN (_A4_) | 2013.11-2018.11 - D4d 4WD (ALA41) - 1998ccm, 124pk, 91KW - 1AD-FTV
    SIENNA
    SIENNA (_L3_) | 2010.01-heden - 3.5 (GSL30_) - 3456ccm, 269pk, 198KW - 2GR-FE
    SIENNA (_L3_) | 2010.01-heden - 3.5 4WD (GSL35_) - 3456ccm, 269pk, 198KW - 2GR-FE
    TUNDRA Pick-up
    TUNDRA Pick-up (_K5_, _K6_) | 2006.11-heden - 5.7 (USK50_, USK51, USK52_, USK56_, USK57_) - 5663ccm, 386pk, 284KW - 3UR-FE
    TUNDRA Pick-up (_K5_, _K6_) | 2006.11-heden - 5.7 4WD (USK56_, USK57_, USK55_, USK75_) - 5663ccm, 386pk, 284KW - 3UR-FE
    URBAN CRUISER
    URBAN CRUISER (_P1_) | 2009.01-2016.03 - 1.33 (NSP110_) - 1329ccm, 99pk, 73KW - 1NR-FE
    URBAN CRUISER (_P1_) | 2009.04-2016.03 - 1.33 (NSP110_) - 1329ccm, 101pk, 74KW - 1NR-FE
    URBAN CRUISER (_P1_) | 2009.01-2014.04 - 1.4 D-4D (NLP110_) - 1364ccm, 90pk, 66KW - 1ND-TV
    URBAN CRUISER (_P1_) | 2009.01-2014.04 - 1.4 D-4D 4WD (NLP115_) - 1364ccm, 90pk, 66KW - 1ND-TV
    VENZA
    VENZA (_V1_) | 2008.11-2016.11 - 2.7 (AGV10_) - 2672ccm, 185pk, 136KW - 1AR-FE
    VENZA (_V1_) | 2008.11-2016.11 - 2.7 4WD (AGV15_) - 2672ccm, 185pk, 136KW - 1AR-FE
    VENZA (_V1_) | 2008.11-2012.04 - 2.7 4WD (AGV15_) - 2672ccm, 184pk, 135KW - 1AR-FE
    VERSO
    VERSO (_R2_) | 2009.04-2018.08 - 1.6 (ZGR20) - 1598ccm, 110pk, 81KW - 1ZR-FAE
    VERSO (_R2_) | 2009.04-2018.08 - 1.6 (ZGR20_) - 1598ccm, 132pk, 97KW - 1ZR-FAE
    VERSO (_R2_) | 2013.11-2018.08 - 1.6 D4-D (WAR20_) - 1598ccm, 112pk, 82KW - 1WW
    VERSO (_R2_) | 2009.04-2018.08 - 1.8 (ZGR21_) - 1798ccm, 147pk, 108KW - 2ZR-FAE
    VERSO (_R2_) | 2009.04-2018.08 - 2.0 D-4D (AUR20_) - 1998ccm, 126pk, 93KW - 1AD-FTV
    VERSO (_R2_) | 2012.11-2018.08 - 2.0 D-4D (AUR20_) - 1998ccm, 124pk, 91KW - 1AD-FTV
    VERSO (_R2_) | 2009.04-2018.08 - 2.2 D-4D (AUR21) - 2231ccm, 136pk, 100KW - 2AD-FHV
    VERSO (_R2_) | 2009.04-2018.08 - 2.2 D-4D (AUR21_) - 2231ccm, 150pk, 110KW - 2AD-FHV
    VERSO (_R2_) | 2009.04-2018.08 - 2.2 D-CAT (AUR21_) - 2231ccm, 177pk, 130KW - 2AD-FHV
    VERSO S
    VERSO S (_P12_) | 2010.11-2016.10 - 1.33 (NSP120_) - 1329ccm, 99pk, 73KW - 1NR-FE
    VERSO S (_P12_) | 2010.11-2016.10 - 1.4 D4-D (NLP121_) - 1364ccm, 90pk, 66KW - 1ND-TV
    YARIS
    YARIS (_P13_) | 2018.06-heden - 1.0 (KSP130) - 998ccm, 72pk, 53KW - 1KR-FE
    YARIS (_P13_) | 2010.12-heden - 1.0 (KSP130_) - 998ccm, 69pk, 51KW - 1KR-FE
    YARIS (_P13_) | 2011.09-heden - 1.3 (NSP130_) - 1329ccm, 99pk, 73KW - 1NR-FE, 1NR-FKE
    YARIS (_P13_) | 2011.09-heden - 1.4 D (NLP130_) - 1364ccm, 90pk, 66KW - 1ND-TV
    YARIS (_P13_) | 2017.03-heden - 1.5 (NSP131_) - 1496ccm, 112pk, 82KW - 2NR-FKE
    YARIS (_P13_) | 2012.03-heden - 1.5 Hybrid (NHP130_) - 1497ccm, 75pk, 55KW - 1NZ-FXE
    YARIS (_P13_) | 2015.04-heden - 1.5 Hybrid (NHP130_) - 1497ccm, 73pk, 54KW - 1NZ-FXE
    YARIS (_P13_) | 2017.09-heden - 1.8 GRMN (NSP131_) - 1798ccm, 212pk, 156KW - 2ZR-FE (SC)
    YARIS (_P9_) | 2006.01-2011.12 - 1.0 GPL (KSP90_) - 998ccm, 69pk, 51KW - 1KR-FE
    YARIS (_P9_) | 2005.11-2010.11 - 1.0 VVT-i (KSP90) - 998ccm, 71pk, 52KW - 1KR-FE
    YARIS (_P9_) | 2005.08-2011.12 - 1.0 VVT-i (KSP90_) - 998ccm, 69pk, 51KW - 1KR-FE
    YARIS (_P9_) | 2005.08-2010.11 - 1.3 VVT-i (SCP90_) - 1298ccm, 87pk, 64KW - 2SZ-FE
    YARIS (_P9_) | 2008.11-2011.12 - 1.33 VVT-i (NSP90_) - 1329ccm, 100pk, 74KW - 1NR-FE
    YARIS (_P9_) | 2010.07-2011.05 - 1.33 VVT-i (NSP90_) - 1329ccm, 99pk, 73KW - 1NR-FE
    YARIS (_P9_) | 2005.08-2012.12 - 1.4 D-4D (NLP90_) - 1364ccm, 90pk, 66KW - 1ND-TV
    YARIS (_P9_) | 2007.01-2011.12 - 1.8 VVTi (ZSP90_) - 1798ccm, 133pk, 98KW - 2ZR-FE
    YARIS Hatchback/Van
    YARIS Hatchback/Van (_P13_) | 2014.07-heden - 1.0 VVTi (KSP130) - 998ccm, 69pk, 51KW - 1KR-FE
    YARIS Hatchback/Van (_P13_) | 2018.06-heden - 1.0 VVTi (KSP130) - 998ccm, 72pk, 53KW - 1KR-FE
    YARIS Hatchback/Van (_P13_) | 2012.10-heden - 1.3 VVTi (NSP130) - 1329ccm, 99pk, 73KW - 1NR-FE
    YARIS Hatchback/Van (_P13_) | 2014.07-heden - 1.4 D4d (NLP130) - 1364ccm, 90pk, 66KW - 1ND-TV
  • Origineel nummers

    AH256TOYOTA
    LR055993LAND ROVER
    8104400CJ08XAGREAT WALL
    87139YZZ16TOYOTA
    87139YZZ10TOYOTA
    87139YZZ08TOYOTA
    8713952040TOYOTA
    8713952020TOYOTA
    871395007000TOYOTA
    8713930070TOYOTA
    8713930040TOYOTA
    871390D070TOYOTA
    871390D010TOYOTA
    8713907020TOYOTA
    8713907010TOYOTA
    8713906080TOYOTA
    8713906050TOYOTA
    8713902090TOYOTA
    8713902020TOYOTA
    SEDNF29110SUBARU
    SEDNF29100SUBARU
    8713930040SUBARU
    72880AL000SUBARU
    72880AJ0009PSUBARU
    72880AJ000SUBARU
    T2H8151JAGUAR
    871390D010DAIHATSU
  • Fabrikant

    Clean Filters

    S.p.A CleanFilters staan voor hoogwaardige kwaliteit op het gebied van olie-, lucht-, brandstof- en interieurfilters en garanderen een marktdekking van ruim 95% voor het wagenpark in de Benelux.
    - sinds 1951- 35 verschillende depots, waardoor 95% uit voorraad- 12 maanden volledige garantie

  • Levertijd

    Op werkdagen voor 17:00 uur besteld is overmorgen in huis

Bestellen
veilig betalen
,
We gebruiken cookies voor de beste gebruikerservaring. Lees meer..
OK