CLEAN INTERIEUR FILTER NC2140CA Clean Filters

Productnummer: 1475970 Fabrikantcode: NC2140CA EAN: 8010042214015

€ 23,64

€  13,23

Incl. BTW
-44%

Bekijk productspecificaties

Op voorraad
Bestellen
veilig betalen
  • 30 dagen gratis ruilen
  • Tevreden of geld terug
  • Klanten geven ons een 8.5/10
  • Snelle levering
  • Snelle levering
  • 30 dagen gratis ruilen
  • Klanten geven ons een 8.5/10
  • Tevreden of geld terug
  • Beste prijs garantie

Klantenservice: telefonisch offline

Stel je vraag aan onze productspecialisten.

Vraag en antwoord

Selecteer uw vrachtwagen om onderdelen met pasgarantie te tonen.

Meer weten?
  • Specificaties
  • Toepasbaarheid
  • Origineel nummers
  • Fabrikant
  • Levertijd
  • PDF
  • Omschrijving

    Specificaties
    Hoogte (mm)30
    Filter typeCarbon filter
    Diameter 2 (mm)206
    Diameter 1 (mm)215
    Garantie2 jaar

    Liever laten monteren?

    montagekaart

    WinParts verwijst graag u als klant, aan één van onze montage partners door.

    Vind een montagepartner »

    Vergelijkbare producten van andere Fabrikanten

    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    1A FIRST AUTOMOTIVE K30445
    3F QUALITY 582
    ASHIKA 21-MI-MI4
    ASHUKI C059-75
    BLUE PRINT ADC42240
    BLUE PRINT ADC42506
    BLUE PRINT ADC42514
    BORG & BECK BFC1235
    COMLINE EKF395A
    CONTINENTAL 28.0002-1100.2
    CORTECO 80000802
    CORTECO 80000068
    CoopersFiaam PCK8388
    DELPHI TSP0325146
    DENSO DCF053K
    DJ PARTS FC1126C
    DJ PARTS FC1070C
    FEBI 24590
    FI.BA CF-134/C
    FIL FILTER HCK 7249
    FILTRON K 1273A
    FISPA 855
    FRAM CFA11767
    FRIGAIR 1316.5341
    HENGST FILTER E1965LC
    HENGST FILTER E1965LC01
    HOFFER 17138FKM
    JAPANPARTS FAA-MI4
    JAPKO 21MI4
    KAISHIN A20035
    KLAXCAR FRANCE FC147z
    KNECHT LAK 589
    LUCAS FILTERS LFCK233
    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    MAGNETI MARELLI 350208066680
    MAHLE LAK 589
    MANN CUK 2230
    MASTER-SPORT 2230-IF-PCS-MS
    MAXGEAR 26-1861
    MAXGEAR 26-1029
    MEAT & DORIA 17138FKM
    MECAFILTER EKR7148
    MFILTER K 9017C
    MISFAT HB338C
    MOTAQUIP LVCF615
    MULLER FILTER FK445
    NIPPARTS J1345006
    OPEN PARTS CAF2166.11
    Omnicraft 2144784
    PURFLUX AHC418
    SCT Germany SAK 181
    SCT Germany SA 1181
    SIDAT 855
    SIVENTO P630
    SIVENTO G630
    SOFIMA S 4147 CA
    TECNOCAR EC710
    UFI 54.147.00
    VALEO 715509
    WILMINK GROUP WG1215690
    WILMINK GROUP WG1233279
    WILMINK GROUP WG1735327
    WILMINK GROUP WG1747021
    WILMINK GROUP WG1747022
    WILMINK GROUP WG1774570
    WILMINK GROUP WG1793607
    WIX FILTERS WP9373
  • Toepasbaarheid

    MITSUBISHI
    PAJERO CLASSIC
    PAJERO CLASSIC (V2_W) | 2001.07-heden - 2.5 TD - 2477ccm, 115pk, 85KW - 4D56-T
    PAJERO CLASSIC (V2_W) | 2006.09-heden - 3.2 DiD - 3200ccm, 170pk, 125KW - 4M41
    PAJERO II
    PAJERO II (V3_W) | 2005.05-2007.09 - 3.2 DiD 4WD - 3200ccm, 160pk, 118KW - 4M41
    PAJERO II (V3_W, V2_W, V4_W) | 1991.04-1999.10 - 2.4 (V21W, V21C) - 2351ccm, 112pk, 82KW - 4G64 (8V)
    PAJERO II (V3_W, V2_W, V4_W) | 1990.12-1999.10 - 2.5 TD 4WD (V24C, V24W) - 2477ccm, 99pk, 73KW - 4D56-TD
    PAJERO II (V3_W, V2_W, V4_W) | 1991.03-1999.08 - 2.5 TDiC (V44W, V24W) - 2477ccm, 99pk, 73KW - 4D56-T
    PAJERO II (V3_W, V2_W, V4_W) | 1994.06-1999.10 - 2.8 TD (V46W, V26W) - 2835ccm, 125pk, 92KW - 4M40-T
    PAJERO II (V3_W, V2_W, V4_W) | 1997.11-2000.04 - 3.0 4WD - 2972ccm, 177pk, 130KW - 6G72 (SOHC 24V)
    PAJERO II (V3_W, V2_W, V4_W) | 1994.06-1997.05 - 3.0 V6 24V (V43W, V23W) - 2972ccm, 181pk, 133KW - 6G72 (SOHC 24V)
    PAJERO II (V3_W, V2_W, V4_W) | 1997.06-1999.10 - 3.0 V6 24V (V43W, V23W) - 2972ccm, 177pk, 130KW - 6G72 (SOHC 24V)
    PAJERO II (V3_W, V2_W, V4_W) | 1990.12-1995.12 - 3.0 V6 4WD (V23W, V43W, V23C) - 2972ccm, 150pk, 110KW - 6G72 (SOHC 12V)
    PAJERO II (V3_W, V2_W, V4_W) | 1994.06-1999.10 - 3.5 V6 24V (V25W, V45W) - 3497ccm, 208pk, 153KW - 6G74 (DOHC 24V)
    PAJERO II (V3_W, V2_W, V4_W) | 1997.07-1999.10 - 3.5 V6 24V (V45W, V25W) - 3497ccm, 194pk, 143KW - 6G74 (DOHC 24V)
    PAJERO II Canvas Top
    PAJERO II Canvas Top (V2_W, V4_W) | 1991.04-2000.04 - 2.4 (V41W, V21W, V21C) - 2351ccm, 112pk, 82KW - 4G64 (8V)
    PAJERO II Canvas Top (V2_W, V4_W) | 1990.12-2000.04 - 2.5 TD 4WD (V24C, V24W) - 2477ccm, 99pk, 73KW - 4D56-TD
    PAJERO II Canvas Top (V2_W, V4_W) | 1990.12-1995.12 - 3.0 V6 (V23W, v43W, V23C) - 2972ccm, 150pk, 110KW - 6G72 (SOHC 12V)
    PAJERO II Canvas Top (V2_W, V4_W) | 1994.06-2000.04 - 3.0 V6 24V (V23C) - 2972ccm, 177pk, 130KW - 6G72 (SOHC 24V)
    PAJERO II Canvas Top (V2_W, V4_W) | 1994.06-2000.04 - 3.0 V6 24V (V23W, V23C) - 2972ccm, 181pk, 133KW - 6G72 (SOHC 24V)
    PAJERO III
    PAJERO III (V7_W, V6_W) | 2000.04-2006.12 - 2.5 TDi - 2477ccm, 99pk, 73KW - 4D56-T
    PAJERO III (V7_W, V6_W) | 2000.04-2006.10 - 3.2 Di-D - 3200ccm, 165pk, 121KW - 4M41
    PAJERO III (V7_W, V6_W) | 2000.04-2006.12 - 3.2 Di-D (V68W) - 3200ccm, 160pk, 118KW - 4M41
    PAJERO III (V7_W, V6_W) | 2000.04-2007.01 - 3.5 - 3497ccm, 203pk, 149KW - 6G74 (DOHC 24V)
    PAJERO III Canvas Top
    PAJERO III Canvas Top (V6_W, V7_W) | 2000.04-2006.12 - 2.5 TDi (V64W, V74W) - 2477ccm, 99pk, 73KW - 4D56-T
    PAJERO III Canvas Top (V6_W, V7_W) | 2001.09-2006.12 - 2.5 TDi (V64W, V74W) - 2477ccm, 115pk, 85KW - 4D56-T
    PAJERO III Canvas Top (V6_W, V7_W) | 2000.04-2006.12 - 3.2 DI-D (V68W, V78W) - 3200ccm, 165pk, 121KW - 4M41
    PAJERO III Canvas Top (V6_W, V7_W) | 2001.10-2006.12 - 3.2 DI-D (V68W, V78W) - 3200ccm, 160pk, 118KW - 4M41
    PAJERO III Canvas Top (V6_W, V7_W) | 2000.04-2006.12 - 3.5 V6 GDI (V65W, V75W) - 3497ccm, 203pk, 149KW - 6G74 (GDI)
    PAJERO IV
    PAJERO IV (V8_W, V9_W) | 2007.02-heden - 3.0 4WD - 2972ccm, 178pk, 131KW - 6G72 (SOHC 24V)
    PAJERO IV (V8_W, V9_W) | 2007.02-heden - 3.2 DI-D - 3200ccm, 167pk, 123KW - 4M41
    PAJERO IV (V8_W, V9_W) | 2007.02-heden - 3.2 DI-D (V88W, V98W) - 3200ccm, 160pk, 118KW - 4M41
    PAJERO IV (V8_W, V9_W) | 2007.02-heden - 3.2 DI-D (V88W, V98W) - 3200ccm, 170pk, 125KW - 4M41
    PAJERO IV (V8_W, V9_W) | 2007.02-heden - 3.2 DI-D 4WD (V98W, V88W) - 3200ccm, 190pk, 140KW - 4M41
    PAJERO IV (V8_W, V9_W) | 2009.01-heden - 3.2 DI-D 4WD (V98W, V88W) - 3200ccm, 200pk, 147KW - 4M41
    PAJERO IV (V8_W, V9_W) | 2006.10-heden - 3.8 V6 - 3828ccm, 248pk, 182KW - 6G75
    PAJERO IV (V8_W, V9_W) | 2007.02-heden - 3.8 V6 (V87W, V97W) - 3828ccm, 250pk, 184KW - 6G75
    PAJERO IV Van
    PAJERO IV Van (V9_, V8_, V8_V) | 2006.11-heden - 3.2 DI-D - 3200ccm, 160pk, 118KW - 4M41
    PAJERO IV Van (V9_, V8_, V8_V) | 2007.02-heden - 3.2 DI-D 4WD - 3200ccm, 190pk, 140KW - 4M41
    PAJERO IV Van (V9_, V8_, V8_V) | 2010.01-heden - 3.2 TD 4WD - 3200ccm, 200pk, 147KW - 4M41
    PAJERO PININ I
    PAJERO PININ I (H6_W, H7_W) | 1999.10-2001.10 - 1.8 GDI (H66W, H76W) - 1834ccm, 120pk, 88KW - 4G93 (GDI)
    PAJERO PININ I (H6_W, H7_W) | 2000.10-2007.06 - 2.0 GDI (H67W, H77W) - 1999ccm, 129pk, 95KW - 4G94 (GDI)
  • Origineel nummers

    XR500058DMITSUBISHI
    MR500058MITSUBISHI
    7803A028MITSUBISHI
  • Fabrikant

    Clean Filters

    S.p.A CleanFilters staan voor hoogwaardige kwaliteit op het gebied van olie-, lucht-, brandstof- en interieurfilters en garanderen een marktdekking van ruim 95% voor het wagenpark in de Benelux.
    - sinds 1951- 35 verschillende depots, waardoor 95% uit voorraad- 12 maanden volledige garantie

  • Levertijd

    Op werkdagen voor 17:00 uur besteld is overmorgen in huis

Bestellen
veilig betalen
,
We gebruiken cookies voor de beste gebruikerservaring. Lees meer..
OK